vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

55 επισκέπτες, 5 χρήστες
chkontog, camber, Sergios, John K, gfilip

ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?

Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #60 στις: Αυγούστου 21, 2012, 12:49 »
Στο χώρο να μυρίζει τσιγαρίλα και να ενοχλούνται κάποιοι το καταλαβαίνω!!! αλλά να ενοχλούνται
κάποιοι που μυρίζει βανίλια ή μέλι ή φράουλα ή καραμέλα ή σοκολάτα , μου είναι αδιανόητο !!!
και όπως έχω πει πιο πολύ ενοχλούνται οι καπνιστές παρά οι παθητικοί ατμιστές γιατί οι πρώτοι
έχουν καλύτερη ... όραση !!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος Nordic

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Black Metal Vapers
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #61 στις: Αυγούστου 21, 2012, 12:51 »
Το καλυτερο που εχω ακουσει μου ετυχε πριν 2 ημερες στο πλοιο...
Ατμιζα στο καταστρωμα με θεα το απεραντο γαλαζιο και ξαφνικα με βλεπει ενα παιδακι στον απεναντι καναπε και ρωταει την μανα του σιγα...Μαμα τι κανει εκει ο κυριος???Ειδες παιδι μου τι παθαινουν οσοι καπνιζουν?? :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: ηθελα να πεσω απο την καρεκλα αλλα κρατηθηκα για να μην της χαλασω το επιμορφοτικο σεμιναριο!

Αποσυνδεδεμένος crond

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #62 στις: Αυγούστου 23, 2012, 01:22 »
εμενα μου ειπε φιλος μου καπνιστης οτι του βρομαει το υγρο μου αν θυμαμαι καλα τοτε εκανα αγρινιο

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #63 στις: Αυγούστου 23, 2012, 02:35 »
Εμενα το αντιθετο. Φιλος μου ατμιστης με το που μυρισε τον Turkish της Halo αλλαξε υγρο ατμισης με τη μια και πλεον κανει Turkish! :)
Παντως γενικα τους γυρω δεν μπορω να πω οτι τους ενοχλει. Εκτος κι αν ατμιζω καποια πολυ βαρια καπνικη γευση.

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #64 στις: Αυγούστου 23, 2012, 05:01 »
Τώρα τελευταία ενοχλεί αρκετά τη κοπέλα μου το Belgian Cocoa της Halo, όχι άδικα βέβαια!
Γενικά οι γύρω μου δεν έχουν πρόβλημα ευτυχώς και μάλιστα με το tribeca σαν άρωμα στο χώρο έχω κινήσει θετικά το ενδιαφέρον σε αρκετούς φίλους καπνιστές!

Αποσυνδεδεμένος Gibson

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
  • A. C. MILAN
ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #65 στις: Αυγούστου 23, 2012, 05:46 »
Μεχρι στιγμης δεν εχω δεχτει παρατηρηση για κακοσμια, ισα ισα που τα υγρα μου επειδη ειναι ελαφρια και φρουτωδη, αφηνουν ωραιο αρωμα στο χωρο κατα την εκπνοη μου.

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #66 στις: Αυγούστου 23, 2012, 08:53 »
εγω για μηνεσ ειχα απαγορευτικο απο την γυναικα για το τριπμεκα!!! μου ελεγε οτι θεσ αλλα Οχι αυτο... :(
μετα απο καποιο καιρο ομωσ (που το τριμπεκα ειχε παρει και μια πιο ωραια μυρωδια) συνεχεια με ρωτουσε τι ειναι αυτο που εχω και μου ελεγε ποσο τησ αρεσει... και φυσικα δεν πιστευε οτι ειναι το ιδιο τριμπεκα...

Με αφησε να ξανακανω λοιπον... :)) :))

Αποσυνδεδεμένος genesis_rds

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari mini + Cobra
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #67 στις: Αυγούστου 23, 2012, 09:05 »
σας εχει τυχει να σας πει καποιος οτι η μυρωδια του υγρου σας ειναι πολυ εντονη και ενοχλει? ε ναι λοιπον, μου το ειπαν χθες :o εκανα black devil σε κλειστο χωρο (η αληθεια ειναι οτι αφηνει πολυ μυρωδια το συγκεκριμενο)αναγκαστηκα να βγω εξω στο μπαλκονι :-\ παλι με εδιωξαν...... :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 χααχχαχαχαχαχααχχαχχα.... Αυτά είναι! Θα μας διώχνουν και με το ηλεκτρικό τσιγάρο έξω! 
 Να πω την ηλίθια δεν μου έχει τύχει (ακόμα) όλοι μου λένε πως τους αρέσει η μυρωδιά ή δεν τους μυρίζει..
 

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #68 στις: Αυγούστου 23, 2012, 09:42 »
Δεν εχω κανενα προβλημα με τους γυρω μου και ισα ισα που μου λενε τι ωραια που μυριζει αυτο που ατμιζω και στο σπιτι προβλημα μηδεν  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος lakissim

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • No power No magic !!!
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #69 στις: Αυγούστου 23, 2012, 09:49 »
Μονο με το μέλι ειχα προβλημα οπως ειπε και καποιος αλλος φίλος πριν."Δημόσιο ουρητήριο" ηταν το σχόλιο  :laugh1:  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #70 στις: Αυγούστου 23, 2012, 10:22 »
Κανένα πρόβλημα με τους γύρω από τη μυρωδιά του η.τ τόσο σε ανοιχτό όσο και σε κλειστό χώρο. :yes: :yes:

Βέβαια ατμίζω κυρίως σκέτη βάση 60pg 40vg ή καμιά φορά βάζω λίγες σταγόνες από καπνό ελαφρύ e-cig.

Παλαιότερα είχα πρόβλημα με ένα άρωμα το φωτιά νομίζω της atmos lab .Εμένα μου άρεσε αλλά οι γύρω μου έλεγαν ότι μυρίζει
παστουρμά. :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #71 στις: Αυγούστου 23, 2012, 11:22 »
Αυτό το νήμα αποκτάει όλο και περισότερο ενδιαφέρον.

Χτες άκουσα το κορυφαίο, ότι το υγρό που άτμιζα μυρίζει σαν μια κρέμα σώματος που βάζει αυτή που μου το είπε...

Βγάζει ο kalitexnis κρέμα σώματος με Cofee, Βανίλια και καραμέλα????

Αποσυνδεδεμένος doctor76

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
  • nemesis, kayfun L+ & DIY
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #72 στις: Οκτωβρίου 05, 2012, 19:28 »
μεχρι στιγμης κανενα προβλημα, ισα ισα που πολλοι με ρωτανε για να ενημερωθουν κιολας.βεβαια υπαρχουν και αυτοι(ξερολες) που μου λενε μονο οτι το ατμισμα κανει περισσοτερο κακο απο το καπνισμα :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9615
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #73 στις: Οκτωβρίου 05, 2012, 20:18 »
Halo Bella Valente...
για οσους θέλουν να κάνουν αισθητή την (ενοχλητική) παρουσία τους

Αποσυνδεδεμένος Geoskoul

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΟΥ ΥΓΡΟΥ ΣΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΑΣ?
« Απάντηση #74 στις: Οκτωβρίου 05, 2012, 20:28 »
μεχρι στιγμης κανενα προβλημα, ισα ισα που πολλοι με ρωτανε για να ενημερωθουν κιολας.βεβαια υπαρχουν και αυτοι(ξερολες) που μου λενε μονο οτι το ατμισμα κανει περισσοτερο κακο απο το καπνισμα :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

εχω αρχισει να πιστευω οτι δεν ειναι απλα ξερολες αλλα οτι βγαζουν και καποιο κομπλεξ απεναντι σε ατομα που καταφεραν να κοψουν το Κ.Τ ισως και να κανω λαθος  :hmmm: :hmmm:
οσο για την μυρωδια δεν μου εχουν πει ποτε τιποτα ποτε δεν ειχα προβλημα 
 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες [Κλώνοι επισκευάσιμων] 2917 421069 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:35
από xristos99
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 144 41580 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 05, 2024, 17:38
από treloneritis
Δυσλειτουργίες/προβλήματα του φόρουμ [Χρήση του φόρουμ] 1883 250138 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 05, 2024, 12:41
από ThioVag
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 820 158751 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 04, 2024, 20:25
από Valantis04
Αστοχίες (ανάφλεξη-σκάσιμο) μπαταριών Ιόντων Λιθίου [Μπαταρίες για mod] 104 15983 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 16:37
από netsplit
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 981 131491 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 03, 2024, 06:44
από Chris66
Aspire Gotek Nano [AIO (Όλα σε ένα)] 0 276 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 21:46
από zamploutos
Aspire Veynom Air [AIO (Όλα σε ένα)] 0 295 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 19:19
από zamploutos
Aspire Revolto [Ηλεκτρονικά mods] 0 296 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 18:09
από zamploutos
Aspire Boxxer [Ηλεκτρονικά mods] 1 438 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:35
από Tem
Aspire Rover Plus [Ηλεκτρονικά mods] 0 272 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 02, 2024, 15:04
από zamploutos
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3453 768037 Τελευταίο μήνυμα Ιουλίου 01, 2024, 19:22
από mathimatikos1966