vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

419 επισκέπτες, 5 χρήστες
neoklis79, Mimhsdr, dallaskdp, lagoudakis, Milarepa

Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή

Αποσυνδεδεμένος Xasomeris

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #390 στις: Δεκεμβρίου 07, 2012, 22:56 »
Η απαντηση σου με καλυψε απολυτως. Θα μεινω με οσους καλους εχω και θα δοκιμασω και τον τ2 ;D

Αποσυνδεδεμένος antonis78

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #391 στις: Δεκεμβρίου 07, 2012, 23:05 »
Εδώ και δυο μήνες ατμίζω με epsilon απο nobbaco..είμαι πολύ ικανοποιημένος..αρκετά καλή γεύση και ικανοποιητικό ντουμάνι..χρησιμοποιώ 1.8Ω σε απλή μπαταρία ego..Η διάρκεια κάθε κεφαλής είναι περίπου 2-3 εβδομάδες..ακόμα είμαι στην 3η εβδομάδα και δεν έχω αλλάξει κεφαλή..το μόνο που μου έκανε εντύπωση,είναι ότι καταναλώνει πιο γρήγορα το υγρό..ίσως να οφείλεται στον πλούσιο ατμό..

Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #392 στις: Δεκεμβρίου 07, 2012, 23:18 »
Είναι αλληλένδετα αυτά  :D

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #393 στις: Δεκεμβρίου 07, 2012, 23:30 »
αντωνη οσο ποιο πολυ ατμο βγαζει τοσο ποιο πολυ υγρο καταναλωνει..
οσο για τις κεφαλες της νομπακο πλεον μου κρατανε λιγοτερο.
καποιος ειχε πει οτι αλλαξαν εργοστασιο. τεσπα τις 2 τελευταιες φορες που πηρα δεν με ικανοποιησαν και τοσο πολυ..

Αποσυνδεδεμένος antonis78

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #394 στις: Δεκεμβρίου 07, 2012, 23:40 »
αντωνη οσο ποιο πολυ ατμο βγαζει τοσο ποιο πολυ υγρο καταναλωνει..
οσο για τις κεφαλες της νομπακο πλεον μου κρατανε λιγοτερο.
καποιος ειχε πει οτι αλλαξαν εργοστασιο. τεσπα τις 2 τελευταιες φορες που πηρα δεν με ικανοποιησαν και τοσο πολυ..




ίσως να έχουν διαφορά απο παρτίδα σε παρτίδα..μέχρι τώρα δεν είχα πρόβλημα..για την κατανάλωση έτσι πιστεύω και εγώ..τι να κάνουμε..δέν μπορούμε να τα έχουμε όλα..  :)

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #395 στις: Δεκεμβρίου 07, 2012, 23:41 »
vision  :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #396 στις: Δεκεμβρίου 14, 2012, 22:58 »
Καλησπέρα σε όλους σας!!! Επιστρέφω μετά από πολύμηνη αποχή λόγω κάποιων προσωπικών προβλημάτων...


Μια απορία έχω... υπάρχει σε κανένα κατάστημα της Θεσσαλονίκης το THOR ή θα πρέπει να το παραγγείλω από Αθήνα?

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #397 στις: Δεκεμβρίου 14, 2012, 23:40 »
Εχει η νομπάκο, το drAntismoke ή αλλιώς vapeclub Νεάπολης και πιθανόν και άλλα της αλυσίδας.
Εχουν νήματα εδώ, κάνε τους ένα τηλέφωνο. 


Αποσυνδεδεμένος QS-Plan

  • ***
  • 509
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #398 στις: Δεκεμβρίου 14, 2012, 23:47 »
Σε ευχαριστώ petra... Ήδη έχω μπει στα sites τους, αλλά (πιθανώς και να μιλάει η ηλικία), δεν είδα κάπου να έχουν τον Thor... και ψάχνω μόνο αυτόν μιας και έχω ακούσει τα καλύτερα...


Η χαζομάρα μου είναι ότι χθες έκανα παραγγελία απο fabvape, αλλά (αχ αυτά τα γεράματα) ξέχασα στην παραγγελία να βάλω τον Thor...

Αποσυνδεδεμένος Xasomeris

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #399 στις: Δεκεμβρίου 14, 2012, 23:55 »
 Εγω παντως προμηθευτικα αρχικα 2 κεφαλες thor, δεν εμεινα ευχαριστημενος, η μια καθολου ντουμανι, η αλλη πολυ σφιχτη τζουρα, αγορασα αλλες 3 κεφαλες αλλα και παλι δεν με ικανοποιησαν καθολου. Δεν ξερω αν εφταιγε η παρτιδα αλλα δεν θα τους ξαναπροτιμησω...

Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #400 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 00:07 »
Για να υπάρχει καλή απόδοση πρέπει να υπάρχουν και άλλες προϋποθέσεις, μπορεί να έπεσες και σε
αστοχία υλικού, αλλά και πάλι δεν ήσουν ο πρώτος ούτε ο τελευταίος.
Η αλήθεια είναι πως είμαι πολύ ευχαριστημένος από τις κεφαλές αυτές, αλλά και από άλλες άλλων
εταιρειών, δεν ξέρω ποιών, είμαι αρκετά ικανοποιημένος  :)

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #401 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 00:28 »
το λεω το ξαναλεω και θα το λεω συνεχεια γιατι εχω μεινει αφωνος απο την διαρκεια και το ντουμανι των VISION !!
Mακραν οι καλυτεροι !!!!  :thumpup: :thumpup: και εμ 2ευρω/κομματι χωρις αλλα μεταφορικα απλα σουπερ !!!

πρωην φαν των epsilon..

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #402 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 00:37 »
Σε ευχαριστώ petra... Ήδη έχω μπει στα sites τους, αλλά (πιθανώς και να μιλάει η ηλικία), δεν είδα κάπου να έχουν τον Thor... και ψάχνω μόνο αυτόν μιας και έχω ακούσει τα καλύτερα...


Η χαζομάρα μου είναι ότι χθες έκανα παραγγελία απο fabvape, αλλά (αχ αυτά τα γεράματα) ξέχασα στην παραγγελία να βάλω τον Thor...


Πάρε τηλέφωνο. Τώρα τελευταία, τα καταστήματα το έχουν μάλλον σαν μπόνους. Πραγματάκια που δεν τα ανεβάζουν στο σάιτ, μονο στο μιλητό τα διακινούν.  :) :)


Γεια σου, Αχιλλέα!
Δεν ξέρω πώς τα καταφέρνω, τις δυο τελευταιες κεφαλές τις έστειλα αδιάβαστες. 4 μέρες η μια, 1.5 η άλλη. Τις έκανα χτες νεκροψία και η πρώτη δεν ειχε βγάλει απλά μούσια, ροβινσώνας κρούσος είχε γίνει. Μισό εκατοστό πάχος είχε πλέον η αντίσταση. Να γιατί δεν πιάνει σε μένα το dry burn. Η δεύτερη είχε κι αυτή αρκετά μούσια. Τη χτεσινή σήμερα δυο φορές πήγα να την κάψω από παραπανίσια βολτ. Εβαλα να δοκιμάσω έναν με υψηλότερη αντίσταση και ξέχασα τη ρύθμιση. Σίγουρα κι αυτή θα έχει μειωμένη διάρκεια και δεν θα φταίει.
Θέλει προσοχή.

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #403 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 00:43 »
ολα αυτα με vision? απο που?

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Clearomizer Crystal V3 ή Thor ή epsilon τύπου CE4+ με ανταλλάξιμη κεφαλή
« Απάντηση #404 στις: Δεκεμβρίου 15, 2012, 01:08 »
Σορι, παρανόηση.
Θεώρησα αυτονόητο ότι επειδή είναι ο θορ ο αγαπημένος μου, πρέπει να το ξέρουν όλοι.
Με θορ συνέβη.


Αντί βδομάδα, κράτησε λιγότερο.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 341900 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206219 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 540868 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 30846 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 49924 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 596700 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357383 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11306 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 192759 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1171 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1123 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 591327 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios