vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

161 επισκέπτες, 3 χρήστες
camber, Tem, bloodlessz

Μύθοι, παραπληροφόρηση και εικασίες για το ηλεκτρονικό τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Δυστυχως γιατρε
εαν ο καθε ασχετος πει μια αηδια γινεται περισοτερο
πιστευτος απο καθε ερευνητη επειδη αυτοι που τον
ακουν ειναι προθυμοι να τον αποδεχθουν και απροθυμοι
να διαβασουν οτι υπευθυνο υπαρχει σε ολο τον κοσμο
για το η/τ.
Θα ηθελα να μας πειτε πια ειδικοτητα της επιστημης
σου ειναι αρμοδια να απαντησει.

 :) :)

Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web
Αν φύγει το υγρό από τους πνεύμονες (ναι, έχουμε) τότε μάλλον δεν θα μας ενδιαφέρει και πολύ η συνέχεια...
Μπορεις να μας το εξηγήσεις αυτό; τι είδους υγρό και απο τι δημιουργείται;

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Μεταστατικο απο τον εγκεφαλο ειναι το υγρο,
μετατρεπεται ο καλος σε υγρο.
 

:yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web
Α, οκ....  τότε εσύ θα πρέπει να έχεις γεμίσει υγρό.
Υ.Γ. κάνε μας τη χάρη ρε άνθρωπε μου. 2 μήνες μ@#&κίες μου λες. κανε με ignore να μη βλέπεις τι γραφω στην τελική.  σου είπε κανείς ότι λες ωραία αστεία; Αν σου είπε να τα λες σε αυτόν.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 26, 2013, 15:51 από ksakis »

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Μπορεις να μας το εξηγήσεις αυτό; τι είδους υγρό και απο τι δημιουργείται;

Νερό. Ο άνθρωπος αποτελείται κατά 70% από νερό (αίμα, πλάσμα κ.λ.π.), άρα και οι πνεύμονες.

Αποσυνδεδεμένος eirini-karaxal

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
αμαν βρε ksakis μεχρι και εγω το καταλαβα αυτο. η μονη περιπτωση για να γινει το υγρο κρυσταλος ειναι αν δεν εχεις νερο στους πνευμονες.αν δεν εχεις νερο στους πνευμονες πεθαίνεις

Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web
αν διαβάσεις το νήμα απο πριν, θα καταλάβεις ότι είχα λόγο να ρωτήσω κάτι παραπάνω όταν διαβασα για αυτό.

Αποσυνδεδεμένος eirini-karaxal

  • *
  • 5
  • Φύλο: Γυναίκα
ααα συγγνωμη δεν το καταλαβα  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web

Αποσυνδεδεμένος GanaG

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα είναι ατμός ... (Θρασύβουλος)
Να σου ζητήσω κάτι ksakis : εάν μπορείς ρώτησε τον συναδελφό σου
να ρωτήσει τον κουμπάρο του για το όνομα του γιατρού, το νοσοκομείο
και περίπου την ημερομηνία νοσηλείας και δημοσιευσέ τα ή στείλε μου
τα σε πμ γιατί με ενδιαφέρει και εμένα το θέμα όπως και όλους φαντάζομαι.
Είναι βέβαια πολύ πιθανό ο συνάδελφός σου να μην μιλάει πλέον με τον
κουμπάρο ή να έχει ξεχάσει το όνομα ή ακόμα και όλα αυτά να είναι μια
δικαιολογία του συναδέλφου σου για να καπνίζει...

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Παρακαλώ, μπείτε στον κόπο και διαβάστε την επισήμανση του διαχειριστή με τα κόκκινα γράμματα, στο πρώτο μήνυμα του νήματος.

Επίσης πολύ χρήσιμες πληροφορίες υπάρχουν και στα επόμενα μηνύματα της πρώτης σελίδας.


http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1103.0.html



Απ'το συντονισμό του φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος Dr Farsalinos

  • *****
  • 892
  • Φύλο: Άντρας
Δυστυχως γιατρε
εαν ο καθε ασχετος πει μια αηδια γινεται περισοτερο
πιστευτος απο καθε ερευνητη επειδη αυτοι που τον
ακουν ειναι προθυμοι να τον αποδεχθουν και απροθυμοι
να διαβασουν οτι υπευθυνο υπαρχει σε ολο τον κοσμο
για το η/τ.
Θα ηθελα να μας πειτε πια ειδικοτητα της επιστημης
σου ειναι αρμοδια να απαντησει.

 :) :)




Κλασσική γνώση της ψυχολογίας. Η αρνητική είδηση διεγείρει και γίνεται αμέσως πιστευτή, χωρίς καν να μπεις στον κόπο να την σκεφτείς.....

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Δε ξέρω αν πρέπει να γράψω εδώ, ή στο ... έτσι για να γελάμε.
Γιατί πραγματικά για γέλια είναι!!!
Θέλω να σας τα γράψω όμως κάπου, γιατί πραγματικά είμαι ανάμεσα στο να σκάσω στα γέλια, και να αρχίσω να χτυπάω το κεφάλι μου στον τοίχο με όσα ακούω!!!
Για άλλη μια φορά, οι καπνιστές στη δουλειά, άρχισαν και δε σταματάνε....
"Σκέτο υδρογόνο είναι αυτό που κάνεις", Ναι, και θα φουσκώσω σα μπαλόνι και θ' αρχίσω να πετάω  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Ωραία, θα ταξιδέψω και τσάμπα χωρίς να πληρώσω εισιτήριο αεροπλάνου!!! Να δω προς τα που φυσάει, να σχεδιάσω τη διαδρομή και το ταξίδι μου... :wall: :wall: :wall:
"Θα γίνει το πνευμόνι σου ζαχαροπλαστείο" , Ωραία, και δε μου φτάνει ο μισθός που μου δίνετε!!! Θα μπορέσω να πουλήσω και καμιά σοκολατίνα να τσοντάρω στο εισόδημά μου...  :wall: :wall: :wall:
"Να σου δώσω ένα marlboro να καταλάβεις;" , Να καταλάβω  :confused1:  τι να καταλάβω;;;; Σαν τι είναι αυτό που εγώ δεν καταλαβαίνω δηλαδή.....
ΡΕ ΔΕ ΜΕ ΠΑΡΑΤΑΤΕ;;;;  :wall: :wall: :wall:  Και πραγματικά, με τίποτα δε θέλω κτ. (Και δε νομίζω ότι θα ξανακάνω ποτέ...) Αλλά ότι βλακεία του κατέβει καθενός στο κεφάλι, πραγματικά δε μπορώ να την ακούω πια.... Και είναι και πολλά τα άτομα εδώ..... Πριν απαντήσω στον έναν ακούγονται άλλοι 10!!!
Και το ξανατονίζω, μιλάω για καπνιστές!!!!!!! Ούτε που ενδιαφέρονται, ότι τους κατέβει στο κεφάλι, το πετάνε λες και τι λένε!!! Και αυτή τη νοοτροπία, σίγουρα υπάρχουν παραέξω άτομα που την ενστερνίζονται.
Και κάπως έτσι, τα διάφορα κουφά, με τη βοήθεια της "τρίχας που γίνεται τριχιά", τα ακούμε ως σοβαρά από κάποιους!!!
 :wall: :laugh1:  Να κλαίω, ή να γελάω;;;;

Αποσυνδεδεμένος parginos

  • **
  • 152
  • Φύλο: Άντρας
  • ;)
Να γελας για εσενα και να κλαις γι αυτους....  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
...και να πάρεις ιδέες γι απαντήσεις από εδώ: http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,17078.0.html ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2118 342408 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 23:14
από kon95
Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο ΕΡΕΥΝΕΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ 1486 206600 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 04:18
από chkontog
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4709 541712 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 26, 2024, 02:10
από Mimhsdr
GALAXIES MTL RTA by Vapefly [Με φιτιλοαντίσταση] 91 31146 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 19:01
από Giorgos F
KUMA ULTON RTA clone [Κλώνοι επισκευάσιμων] 146 50281 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:33
από Tem
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2708 597385 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 24, 2024, 18:30
από Giorgos F
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τις ΙΔΙΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΥΓΡΩΝ. Βασικές πληροφορίες Ιδιοκατασκευές υγρών 4301 357891 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 20, 2024, 14:18
από BigRed
Ατμιστική - ταξιδιωτική εμπειρία στο εξωτερικό [Άτμισμα δημοσίως] 18 11594 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:27
από Antiprosopos
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα" Θέματα υγείας 884 193157 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 19, 2024, 14:13
από Antiprosopos
VOOPOO DRAG 5 [Ηλεκτρονικά mods] 0 1359 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:31
από zamploutos
VOOPOO ARGUS A [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1360 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 18, 2024, 17:02
από zamploutos
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4921 592120 Τελευταίο μήνυμα Σεπτεμβρίου 17, 2024, 17:57
από xagios