vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #615 στις: Ιανουαρίου 18, 2012, 01:32 »
Parpen, δεν νομίζω να κάνει κι αυτό γιατί δεν πρόκειται για το info center εδώ.
Αλλά και να 'κανε, είναι ασύμβατο γιατί είναι πολλές εκδόσεις πίσω (έχουμε έκδοση 2.0.2)

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #616 στις: Ιανουαρίου 18, 2012, 02:57 »
Θέλοντας να βοηθήσω την κουβέντα σας, σχετικά με το πότε κάποια ιδιοκατασκευή που πωλείται εντός μια κοινότητας είναι εμπορική πράξη ή όχι, θα περιγράψω την άποψη μου.
Κατ' αρχήν το θέμα αυτό απασχολεί και άλλες κοινότητες που ασχολούνται με διάφορα τεχνικά θέματα. Νομίζω ότι ο "κανόνας" του ορισμού "εμπορική δραστηριότητα" θα πρέπει να είναι σαφής και να μην περιέχει υποκειμενικά κριτήρια. Αυτό που έχει επιλεγεί σε άλλες κοινότητες είναι το εξής:

1. Η ιδιοκατασκευή (ή το mod στη περίπτωση μας) δεν είναι διαθέσιμη σε κάποιο φυσικό ή ηλεκτρονικό κατάστημα ως εμπορικό προϊόν.
2. Το μέλος που κατασκευάζει την ιδιοκατασκευή δεν προτρέπει τα μέλη να την αγοράσουν, ούτε ζητά με οποιονδήποτε τρόπο αγοραστές.

Τα δύο παραπάνω κριτήρια είναι σαφή και δεν απαιτούν ούτε κανείς να μετράει τεμάχια (αλήθεια, πώς θα γίνει αυτό;) ούτε κινδυνεύει να παρεξηγηθεί ή να παρεξηγήσει.
Οι ιδιοκατασκευές, νομίζω ότι είναι ένα αναπόσπαστο κομμάτι του φόρουμ και δεν μπορεί ούτε να ακρωτηριαστούν, ούτε να λογοκριθούν.
Πολλές φορές μάλιστα, σε διαφορες κοινότητες, κάποιο μέλος παρουσιάζοντας τις σκέψεις του για μια κατασκευή, αναζητά μέλη που θα συνεισφέρουν στα έξοδα ανάπτυξης της. Ακόμα και αυτή η ειδική περίπτωση, δεν πρέπει, κατά την γνώμη μου να θεωρηθεί εμπορική πράξη. Βέβαια αν το αποτέλεσμα της προσπάθειας οδηγήσει σε κάποιο εμπορικό προιόν τότε αλλάζουν τα πράγματα.

Με όλο το σεβασμό, από ένα νέο μέλος της κοινότητας σας....
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 18, 2012, 03:11 από slammer »

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #617 στις: Ιανουαρίου 18, 2012, 03:06 »
Βρε φιλαράκι αφού τους ξέρεις γιατί δεν κάνεις κάτι πολύ απλό?
Μην διαβάζεις τα θέματά τους... 8)
Δεν νομίζω να είναι δύσκολο? :nope:

Όσο για το τελευταίο... :hmmm: εφάρμοσέ το

Το ''πάντα φιλικά'' είναι αυτονόητο μεταξύ μας νομίζω :yes: :)

Αυτό εφαρμόζω,αλλά όταν το παίζουν "κινέζοι" και κάνουν πως δε καταλαβαίνουν δεν είναι σπαστικό?!  ::)
Τελείωσε το θέμα,Γίωργη. :yes: :thumpup:

Απλά να επισημάνω πως,προσωπικά,μου άρεσε όταν υπήρχε το "παραθυράκι" που έγραφες κάτι και το άνοιγε κάποιος να το διαβάσει εαν ήθελε.
Το θεωρούσα πολύ λειτουργικό.
Και δεύτερον,το θέμα με τα "άσχετα με το η/τ" καθώς και τα τύπου "αλα chat" κακώς διαγράφτηκαν.
Υπήρχαν πολλά που είχαν ενδιαφέρον συζητήσεις.(π.χ. bulliδες fc,έτσι για να γελάμε,μουσική και ατμός πάνε μαζί,κλπ)
Και να επαναλάβω κάτι τελευταίο,αν κάποιος ξεπερνά τα όρια είτε βωμολοχεί είτε κάνει πράγματα επιλήψιμα,κλπ υπάρχουν κανόνες και ποινές που απλά πρέπει να εφαρμόζονται.
Και αν είναι ακόμη χειρότερα τα πράγματα υπάρχει πάντα και το ενδεχόμενο να γίνει ban το acount+IP δια παντώς.
Απλά τα πράγματα.


Παραδείγματα:
Δε γίνεται απλώς να μην έχουν το δικαίωμα όλοι να μπορούν να ανοίγουν στο ξεκάρφωτο θέματα?
Ή να ελένχονται και αν υπάρξουν λανθασμένα απλώς να διαγράφονται?
Nα χωρίζονται τα μέλη σε κατηγορίες με συγκεκριμένες δυνατότητες μέσω κάποιων κριτηρίων?
Η μουσική είναι πολιτισμός και ενώνει τους λαούς.Δε νομίζω πως ενοχλεί κανένα.
Δημιουργία chat μόνο για μέλη του forum σε εμφανή και επιλεγμένο μέρος με συγκεκριμένους κανονισμούς.
Να μπουν στο νήμα κατασκευαστές όλοι όσοι φτιάχνουν κάτι που το εμπορεύονται.

Ελπίζω να έγινα κατανοητός και να μη παρεξηγήθηκαν τα λεγόμενά μου.

(edit: να σημειώσω πως συμφωνώ απόλυτα με τον Νίκο και μπορεί να μην έχω εμπειρία από forum αλλά από μαζικά μέσα επικοινωνίας μέσω η/υ έχω,ειδικά από εξωτερικό.Και αυτό εδώ που γίνεται είναι άλλο ένα Ελληνικότατο φαινόμενο και μόνο.)

 :) :bye:

Αποσυνδεδεμένος Viliana

  • **
  • 229
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Άτομο παρφαί και περικολόζο :P
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #618 στις: Ιανουαρίου 18, 2012, 09:30 »
Καλημέρα.
Σχετικά με την απόκρυψη θεμάτων στα μη αναγνωσμένα ,προσωπικά το βρίσκω λίγο υπερβολικό αλλά περί ορέξεως.
Σχετικά με τα Χαλαρά θέματα όμως..
Ημουν από τα άτομα που υποστήριξαν ότι έπρεπε να συμμαζευτεί λίγο το μπάχαλο που είχε γίνει.Η κατηγοριοποίηση που έγινε ήταν πολύ σωστή αλλά μέχρι εκεί.
Όμως η διαγραφή μερικών ήδη υπαρχοντων θεμάτων ή ο αυστηρός περιορισμός μόνο σε αυτά δε με βρίσκουν σύμφωνη.
Έστω για να μην ξαναγίνουν τα ίδια με πριν ας περνάει π.χ από εγκριση συντονιστή ενα νέο θέμα που προτείνεται να ανοιχθει κατ'απαιτηση κάποιων χρηστών.
Επίσης ίσως μπορεί να γίνουν ως υποκατηγορία θέματος και να φαίνεται το αρχικό θέμα και η σήμανση νέο να σε ανακατευθυνει στην υποκατηγορία.(αυτο δε ξερω αν γίνεται στο συγκεκριμένο).

edit Και αυτό με το Τσατ το ετεροχρονισμένο που είχε γραφθεί από τον αντίστοιχο συντονιστή ισχύει??Δηλαδή αναγκαστική μεταφορα κάτω στο δυσχρηστο(κατα λάθος ή επίτηδες??) τσατ? Προσωπικά θεωρώ ότι ειδικά έτσι  με τη δεδομένη κατάσταση στα Χαλαρα θεματα ότι έστω το Τσατ εκείνο να μείνει στην ησυχία του και να γράφουμε όποτε θέλουμε ακόμα και σαν κανονικό τσατ.Τι θα κάνουμε θα βαλουμε χρονοδιακοπτη ?Ειναι αμεση, μέση ή παράμεση επικοινωνία? Και εν τέλει, αν καταλαμβάνει τέτοιο τρομακτικό όγκο ας διαγράφεται κάθε 50 σελίδες,ποσώς με ενδιαφέρει.Το θέμα είναι να μην στερείται η δυνατότητα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 18, 2012, 09:41 από Viliana »

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #619 στις: Ιανουαρίου 18, 2012, 22:08 »
Νομίζω ότι ο "κανόνας" του ορισμού "εμπορική δραστηριότητα" θα πρέπει να είναι σαφής και να μην περιέχει υποκειμενικά κριτήρια. Αυτό που έχει επιλεγεί σε άλλες κοινότητες είναι το εξής:

1. Η ιδιοκατασκευή (ή το mod στη περίπτωση μας) δεν είναι διαθέσιμη σε κάποιο φυσικό ή ηλεκτρονικό κατάστημα ως εμπορικό προϊόν.
2. Το μέλος που κατασκευάζει την ιδιοκατασκευή δεν προτρέπει τα μέλη να την αγοράσουν, ούτε ζητά με οποιονδήποτε τρόπο αγοραστές.

Τα δύο παραπάνω κριτήρια είναι σαφή και δεν απαιτούν ούτε κανείς να μετράει τεμάχια (αλήθεια, πώς θα γίνει αυτό;) ούτε κινδυνεύει να παρεξηγηθεί ή να παρεξηγήσει.
Οι ιδιοκατασκευές, νομίζω ότι είναι ένα αναπόσπαστο κομμάτι του φόρουμ και δεν μπορεί ούτε να ακρωτηριαστούν, ούτε να λογοκριθούν.
Πολλές φορές μάλιστα, σε διαφορες κοινότητες, κάποιο μέλος παρουσιάζοντας τις σκέψεις του για μια κατασκευή, αναζητά μέλη που θα συνεισφέρουν στα έξοδα ανάπτυξης της. Ακόμα και αυτή η ειδική περίπτωση, δεν πρέπει, κατά την γνώμη μου να θεωρηθεί εμπορική πράξη. Βέβαια αν το αποτέλεσμα της προσπάθειας οδηγήσει σε κάποιο εμπορικό προιόν τότε αλλάζουν τα πράγματα.
Συμφωνὠ.

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #620 στις: Ιανουαρίου 19, 2012, 16:59 »
να ρωτήσω κάτι τώρα που άλλαξε η δομή του φόρουμ.
βιντεάκια χαβαλέ σε ποιό νήμα ανεβάζουμε;
παλιά ήταν το ''έτσι για να γελάμε''.
τώρα;

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #621 στις: Ιανουαρίου 19, 2012, 17:39 »
Τωρα θα τα βαζουμε στο ετσι για να κλαιμε.
Για κλαμματα ειναι ετσι οπως εγινε τωρα...
Ηθελα να ξερα τι σας ενοχλουσαν τα θεματα που ειχαμε στο "ασχετα με το η.τ."

Αποσυνδεδεμένος gihal

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #622 στις: Ιανουαρίου 19, 2012, 18:02 »
Πραγματικά και εγώ ασχολούμαι με φορα πάνω απο 10 χρόνια, έχω εργαστεί σε επίσημα φορα εταιρειών σαν αντμιν, τέτοια αστυνόμευση πρώτη φορά συναντώ.

Επίσης αν δεν κάνω λάθος είδα να γίνετε συντονιστής συνατμιστής πριν απο κάποιους μήνες ο οποίος έχει ολίγους μήνες στον χώρο; (τότε που έγινε ήταν ατμιστής 2-3 μήνες). Εαν κάνω λάθος στο συγκεκριμένο συγχωρέστε με.

Γενικά θα ήθελα να προτείνω για το συγκεκριμένο φορουμ για να είμαι και ον τοπικ, η "συντονιστική" ομάδα να "χαλαρώσει" λίγο γιατί λόγω εμπειρίας σας το λέω το κλίμα μπορεί να χαλάσει πολυ γρήγορα και στα φορα αυτό είναι μη αναστρέψιμο.

Φιλικά.

Αποσυνδεδεμένος MANOSF

  • ***
  • 503
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #623 στις: Ιανουαρίου 19, 2012, 18:10 »
Τωρα θα τα βαζουμε στο ετσι για να κλαιμε.
Για κλαμματα ειναι ετσι οπως εγινε τωρα...
Ηθελα να ξερα τι σας ενοχλουσαν τα θεματα που ειχαμε στο "ασχετα με το η.τ."
:'( :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #624 στις: Ιανουαρίου 19, 2012, 19:27 »
Οταν μεγαλωσεις, μου ελεγαν, θα σου αρεσει να λες παλιες ιστοριες.
Και ειχαν δικιο μεγαλωσα :)

Πριν καποια χρονια υπηρχε ενα forum χομπιστικο, στην αρχη ηταν μικρο με
λιγες πληροφοριες, και λεω υπηρχε γιατι το σημερινο, δεν εχει καμμια σχεση με
το παλιο.
Σιγα-σιγα μεγαλωσε και σε μελη και σε πληροφοριες,  εμπλουτιστηκε με τις
γνωσεις και τις εμπειριες των μελων και με την προσωπικη δουλεια του
ιδιοκτητη, που το συντηρουσε.
Εγινε εγκυκλοπαιδεια του ειδους  με χιλιαδες αποψεις  και εμπειριες των μελων.
Βρεθηκαν χαμενες τεχνικες για το χομπυ μας, ξεχασμενες για πολλα χρονια 
βρεθηκαν νεα εργαλεια που τα συνδιαζαμε με τα παλια, και ειμασταν μια
ζωντανη κοινοτητα που εκτος ολων των αλλων, εβγαζε και νεους ικανοτατους
χομπιστες, οπως και εξυπνακηδες και ξερολες.
Υπηρχε αυτορυθμιση, με επεμβαση των ψυχραιμοτερων εσβηναν οι φωτιες
που αναβαν, οπως ειναι φυσικο στις πολυπληθεις ομαδες.
Θελω να σημειωσω οτι καναμε και παρεα και εκτος  forum, συγκεντρωσεις,
συναντησεις,  διαφορες εκδηλωσεις και μαλιστα με ζωντανη αναμεταδοση στο
forum και αυτα πριν απο 8-9 χρονια, που δεν ηταν και τοσο ευκολο οπως τωρα.
Καποια στιγμη αρχισαμε να εχουμε την εντυπωση οτι σφιγγει το πραγμα και οτι
καποιος παει να ιδιοποιηθει την  συνολικη προσπαθεια ολων των μελων και να
θεωρει δικη του την συσωρευμενη γνωση και εμπειρια που ειχαμε καταθεσει
στον δικτυακο του τοπο, επισης να γινει και ο ρυθμιστης ολων αυτων που
γινονταν στον χωρο του κοινου μας χομπυ.
Αρχισαν οι διαγραφες θεματων οι υπερβολικες παρεμβασεις των συντονιστων
και επειδη αυτοι που ηταν ηδη συντονιστες αντεδρασαν και εφυγαν,
αντικατασταθηκαν απο αλλους που και ανεπαρκεις ηταν και μεγαλυτερες
προστριβες δημιουργουσαν.
Αρχισαν οι συγκρουσεις μεταξυ των εμπορων, κατασκευαστων , χρηστων
χαθηκε η συνοχη και η διαχειριση, η απουσα, μεροληπτοντας η κανοντας απλα
το κουφο οπου νομιζε.
Ετσι αρχισε να περνει την κατιουσα να μην γραφονται καινουργια πραγματα
και εμεινε εκει που ηταν, αλλα εγινε η χαρα του καυγατζη.
Τις αποψεις μας τις αναπτυσσαμε μεσα απο blogs που ανοιχθηκαν, για να
υπαρχει απαντηση στα διαγραμμενα, αλλα χαθηκε αυτο που ειχε δημιουργηθει.
Επισης ανοιξε και ενα αλλο ανταγωνιστικο forum και ετσι αρχισε να μοιραζετε
η ρεκλαμα (διαφημιστικα εσοδα) και να δημιουργειτε προβλημα και
συγκρουσεις και δυσκολιες στην συντηρηση.
Τα μελη που δεν ειχαν κανενα συμφερον ηταν και στα 2 forum αλλα οι
συγκρουσεις  συνεχιζονταν.
Εκτος ολων των αλλων εγινε και μια αναβαθμιση και χαθηκαν οσες γνωσεις δεν
ειχαν αποθηκευσει τα μελη.
Και ετσι ολο το οικοδομημα που χτισαμε ολοι μαζι, γκρεμιστηκε σαν χαρτινος
πυργος.
Αυτη ειναι μια μικρη μου εμπειρια , αν σας πιανει τζαμπα χωρο  διαγραψτε την
αλλα ειχα υποχρεωση να την καταθεσω,
επειδη αισθανομαι ευγνωμοσυνη στο forum και ιδιαιτερα στα μελη,
για την βοηθεια που μου προσεφεραν ωστε να απαλλαγω απο το κ/τ.

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #625 στις: Ιανουαρίου 19, 2012, 19:36 »
+10000000

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #626 στις: Ιανουαρίου 19, 2012, 19:40 »
Νικο ενταξει δεν ειναι τοσο δραματικα τα πραματα,τουλαχιστον οχι ακομα αλλα δεν εχουν καταλαβει οι διαχειριστες κατι.
Το ατμισμα ειναι μια απολαυση,μια χαλαρωση,μια διαφυγη,μια συντροφια,ειναι πολλες φορες αγχολυτικο(οπως ηταν και κ.τ.) κι ετσι επρεπε να λειτουργει και το φορουμ.
Ετσι λειτουργουσε τουλαχιστον αλλα νικησαν τα συμφεροντα προφανως και κινηθηκε αλλου.

Αληθεια ποιο νεο φορουμ ανοιξε;Για δωσε link.

Αποσυνδεδεμένος Pink Floyd

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #627 στις: Ιανουαρίου 19, 2012, 23:34 »
Το νομισμα εχει παντα δυο οψεις,το θεμα ειναι απο που θελει να το κοιταξει ο καθενας απο μας οταν θα κατσουμε κ θα μιλησουμε γ αυτο.
Οταν θα παμε ομως να το λυσουμε τοτε ισως δουμε οτι υπαρχουν κ αλλες πλευρες περα των δυο και τι εννοω:
Στο φορουμ μεχρι πριν λιγες μερες υπηρχε ενας πινακας με ασχετα θεματα η.τ κ οπως ξερουμε ολοι ειχε μεγαλη συμμετοχη γιατι πολυ απλα, ολοι μπαινοντας εκει, ξεφευγαμε λιγο απο την "ρουτινα"της ενημερωσης που υπαρχει αφθονη στο υπολοιπο φορουμ.Μαλιστα ηταν τοσο μεγαλη η αναγκη των μελων για κατι τετοιο που ανοιγαν το ενα θεμα πισω απ το αλλο κ πολλες φορες με σχεδον η και ακριβως ιδιο περιεχομενο.Εκει ηταν που αρχισε να ξεφτιλιζεται ο πινακας κ εν τελει να φτασουμε εδω που φτασαμε.
Εκει ομως για μενα ηταν κ το λαθος των διαχειριστων,που αντι να παρεμβουν επιτοπου κ να τα διαγραφουν,αυτοι τα αφηναν να διαιωνιζονται περιμενωντας μια αφορμη ωστε να διαγραψουν μια κ καλη τα παντα.Ασπρο η μαυρο δηλαδη,απ το ενα ακρο πηγαμε στο αλλο.Ε οχι, sorry κιολας αλλα δε παει ετσι.Εχουμε κ ενδιαμεσες λυσεις που στη περιπτωση μας ειναι κ οι πιο δικαιες!!


Διαγραφη η συγχωνευση καποιων θεματων με ιδιο περιεχομενο κ επιστροφη του πινακα στη θεση του.
Οτιδηποτε αλλο για μενα ειναι ΛΑΘΟΣ






Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #628 στις: Ιανουαρίου 20, 2012, 04:03 »
OK, παιδιά. Τα άσχετα επανήλθαν στην παλιά τους μορφή. Επανέφερα και πολλά από τα δημοφιλή θέματα.
Η ειδοποίηση ότι ότι κατά καιρούς θα διαγράφονται θέματα που μεγαλώνουν πολύ, παραμένει όπως υπήρχε εδώ και 2 χρόνια περίπου. Μπορούν βέβαια να συνεχίζουν σε νέες εκδόσεις.

Αποσυνδεδεμένος ΓΑΠ

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Προτάσεις για την βελτίωση της λειτουργίας του Φόρουμ.
« Απάντηση #629 στις: Ιανουαρίου 20, 2012, 07:59 »
ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΑΓΓΕΛΙΑΣ ΜΟΥ,ΣΤΙΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ :έγραψα λοιπόν και εγώ μία αγγελία στις πωλήσεις μετά από πάρα πολύ ώρα προσπάθειας διότι αν και είχα 5 μυνήματα παρ'όλα αυτά δε μπορούσα.Όταν ειδοποίησα τον συντονιστή μου εμφανίστηκε "νέο θέμα" και έτσι και γω έγραψα την αγγελία μου.Έλα ντε όμως που η αγγελία δεν εμφανίστηκε πουθενά.Την έγραψα και δεύτερη φορά.Πάλι δεν εμφανίστηκε στο θέμα "πωλήσεις".Όταν προσπάθησα για τρίτη φορά μου βγήκε μήνυμα ότι αυτή η αγγελία έχει ήδη ποσταριστεί και δε γίνεται να μπεί δεύτερη φορά.Η αγγελία,υπόψην,δεν υπάρχει πουθενά! Επίσης δεν έχω πλέον το δικαίωμα να ανοίξω νέο θέμα.Μπορεί κάποιος να βοηθήσει??

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102529 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176710 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 517 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 355 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22321 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285348 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209553 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68709 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315690 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126885 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95254 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem