vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

292 επισκέπτες, 5 χρήστες
skoubri, nightdream, Sergios, dimitrist, lagoudakis

Twitter

Clearomizer crystal 2.0 (τύπου C4+ με αποσπώμενη και ανταλλάξιμη κεφαλή φιτιλιού-αντίστασης)

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Σε άλλους κληαρο ομως η μπεμπεκα μενει ως εχει μερες.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9605
  • Φύλο: Άντρας
Εγω το βλεπω αμεσα στη μπεμπεκα.
Και στο Tribeca επίσης.

 :OnTopicPlease:
Παρακαλώ να επιστρέψουμε στο θέμα μας
που είναι ο ατμοποιητής Ce4+ crystal

Κάποια μηνύματα διαγράφηκαν

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
αγορασα για φιλο και 3-4 για μενα ανταλλακτικα απο health007
εχω το εξης προβλημα.

πρωτα να πω δοκιμασα τα παντα αλλαξα βασεις 2-3 κουνησα το πλαστικο, εβγαλα το πλαστικο,φυσηξα τα παντα!

τωρα στο προβλημα:οπως ειπα οπου και να τον εβαλα παντου ενω πηγα να ρουφηξω και εγω και ο φιλος μου ειναι σαν να εχει "ταπα" απο κατω! δλδ δεν ρουφαει. σαν να παω να ρουφηξω απο καλαμακι και να εχω βαελι το χερι μου απο κατω (για να καταλαβετε) τι να φταιειε?

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Ανταλλακτικες κεφαλές αγορασες, και τις βαλατε σε ηδη αγορασμενα απο αλλού crystal?

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
ναι.
δεν ειναι η ρωτη φορα..

εχω βασεις απο health007 , healthcabin , nobacco, fabvape..

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Στις προβληματικες κεφαλες, σκετες χωρις την βαση, αν ρουφηξεις ή φυσηξεις ελαφρα, περναει αερας?

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
θα δοκιμασω αυριο γιατι τωρα ειναι δυσκολη η ωρα !!  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Μου έχουν τύχει και μένα κεφαλές με αυτό το πρόβλημα αγορασμένες από Ελλάδα και τις επέστρεψα...Δεν ήταν ελαττωματικές αλλά ασύμβατες με  CE4+ Crystal ορισμένων εργοστασίων & με τους ViVi Nova της Vision...

Αποσυνδεδεμένος AchisaeL

  • ****
  • 1291
  • Φύλο: Άντρας
ναι αλλα ασυμβατο με το μανισιο ?>

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Aυτές που πήρα εγώ με τον "μάνίσιο" -που τελικά μου τον έκανε δώρο το κατάστημα- δούλευουν τέλεια...

Αποσυνδεδεμένος marioboni

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
ρε παιδιά σαν να έχει αρκετή διαρροή
Και στην μπαταρία βρίσκω συνέχεια.Για μένα είναι λάθος το σφίξιμο της αντίστασης γιατί πρέπει να είναι 101% σε ευθεία με το driptip.Αν για κάποιο λόγο δεν είναι στην ευθεία χάνει σίγουρα
Σε vivi nova δεν υπάρχει ίχνος διαρροής
Επίσης βλέπω στο κάτω μέρος του εκεί που ενώνει το "τζαμάκι" με το μέταλλο έχει κάνει κενό που χωράει νύχι


Επίσης μετά από γέμισμα αργεί πολύ να τραβήξει καλά.Ειδικά αν το γεμίσεις στο 1.6ml πολύ δύσκολα μετά

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
σου εχει πεσει μηπως κατω?
εμενα αυτα που λες μου τα εβγαλε ατμο που μου επεσα και στραβωσει ο κεντρικος σωληνας ελαφρως...οποτε, ναι διαρροες..ηταν φυσιολογικο πλεον.
Αυτο με το τζαμακι δεν καταλαβα..δεν βιδωνει τερμα το tube ή το κενο ειναι αναμεσα στο τζαμακι και το δαχτυλιδι του...? Αν ειναι το 2ο νομιζω πας για αλλο ατμο..

Αποσυνδεδεμένος marioboni

  • *
  • 91
  • Φύλο: Άντρας
η χρήση μπορώ να πω ότι είναι αρκετά προσεκτική(είναι της κοπέλας μου, εγώ δεν καπνίζω ή ατμίζω).Το ίδιο συνέβη και σε φίλη μου που τα πήρανε μαζί
Το κενό είναι ανάμεσα στο τζαμάκι και το δαχτυλίδι


Επίσης όταν τον αφήνει πλάγια την καίνε οι πρώτες τζούρες και δεν τραβάει καλά


Όπως είπα και πριν κατασκευαστικά είναι λάθος το βίδωμα του.Δεν είναι σωστός ο τρόπος που βιδώνει το όλο σύστημα
Υπάρχει κάτι άλλο να δοκιμάσουμε σε ατμοποιητή?

Αποσυνδεδεμένος joyeman

  • *****
  • 1208
  • Φύλο: Άντρας
..........(είναι της κοπέλας μου, εγώ δεν καπνίζω ή ατμίζω)........


Σόρρυ για το off topic, αλλά θα το πώ..


Μπράβο σου φίλε μου για το ενδιαφέρον και την ενασχόληση, με σκοπό την βοήθεια κάποιου άλλου - άλλων και όχι για τον εαυτό σου :thumpup:
 :bow: :bow: :bow:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 27 6284 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:41
από Sergios
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1117306 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 825426 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 508542 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155332 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569423 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244457 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294896 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1974 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763405 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1302 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog