vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

303 επισκέπτες, 8 χρήστες
Barbapaidi, maprix, grag, Ηρακλης, lagoudakis, dallaskdp, Buliwyf, skoubri

Twitter

Clearomizer crystal 2.0 (τύπου C4+ με αποσπώμενη και ανταλλάξιμη κεφαλή φιτιλιού-αντίστασης)

Αποσυνδεδεμένος λυκος

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
paidia τον δουλευω και εγω τωτα 5 μερες με κεφαλη 1.8 πολυ καλος αλλα το μονο προβλημα πολυ καταναλωση υγρου

Μάριε αυτό σημαίνει πως κάνει καλά τη δουλειά του  :)) :))
Η κατανάλωση έχει να κάνει και με άλλους παράγοντες όπως σε πόσα volts ατμίζεις
αλλά και με τη χρήση όπως συχνότερες και μακρόσυρτες "τζούρες" παίρνεις  :)

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Ή για να το απλοποιησουμε, δεν μπορει να εχεις πλουσιο ντουμανι χωρις να καταναλωνεται υγρο.

Αποσυνδεδεμένος λυκος

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
γιαννη με μπαταριες εκο τον εχω

Αποσυνδεδεμένος ilias.2008

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
    • Εργαστήρι Αγιογραφίας - Ζωγραφικής
αφου ειναι 1,8Ω μια χαρα δουλευει στις EGo! ;)

Αποσυνδεδεμένος Psython

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Παιδια μιας και τον εχω και εγω με την αντισταση που ειχε κουμπωμενη μεσα στα 2.4 και με περιπου 4ml καθε μερα ακομα δουλευει αψογα χωρις ιχνος καμμενου η αλλιωσει στην γευση εφαγε και 2 τουμπες και παραυτα ενω ελεγα οτι τελος αυτος εκει ντουμανιαζει και δινει αβερτα με την ego twist στα 3.8 ευχαριστιεμαι να ατμιζω. Νομιζω οτι σαν ποιοτητα ειναι πολυ καλος για τα λευτα του τωρα το μονο που ανυπομονω ειναι να καει η 2.4 να βαλω την 2.8 χεχεχε

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Υπομονή psython.

Εγώ τον δουλεύω 25 μέρες με την αντίσταση 1,8 και ανυπομονώ να τα παίξει να βάλω την 2,4 αλλά αυτός πάει όπως την πρώτη
μέρα.Βέβαια του έχω κάνει και τέσσερα μπανάκια-καθαρισμούς  μέχρι σήμερα. :yes: :yes: :yes:


Δεν ξέρω αν έχει τύχει σε άλλων αλλά αυτός ο ατμοποιητης εκτός ότι έχει 15 διαφορετικά ονόματα βγαίνει πλέων και με μικροδιαφορές οι οποίες θα μπορούσαν να α (Image removed from quote.)

Αυτό που μ΄ενόχλησε εμένα είναι ότι εκεί που πάμε να πούμε ότι βρήκαμε κάτι καλό και σε συμφέρουσα τιμή το καταργούν και βγάζουν κάτι εντελώς διαφορετικό  :angry_orange:   

Από ότι φαίνεται σε αυτή τη φωτο και η φυτιλοαντίσταση είναι διαφορετική.
Μια ερώτηση επειδή δεν φαίνεται μπαίνει βιδωτή όπως η πρώτη ή περαστή - πατητή.

συγχώνευση συνεχόμενων ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 21, 2012, 23:43 από petra »

Μια παραλλαγή είναι του ce4+ V3 από άλλο εργοστάσιο.
Και σε μένα έτυχε κάποιος ατμοποιητής να είναι πολύ διαφορετικός
το χω αναφέρει εξάλλου


Είδα και άλλη παραλλαγή του ce4+ V3 και η οποία είναι πολύ χειρότερη από ότι είχα φανταστεί με κατασκευαστικά λάθη που σίγουρα θα προβληματίσουν ή θα αμαυρώσουν την υπόληψη του κατά τα άλλα αρκετά αξιόπιστου ce4+ V3 crystal.
O rings ψιλούλια και κούμπωμα του άξονα με το tube τέτοιο που ξεβίδωνε πιο εύκολα αυτό από ότι από τη μπαταρία :o :o
Οι πολλές παραλλαγές από διαφορετικούς κατασκευαστές μάλλον θα κάνουν πολλούς να προβληματιστούν  :yes:

Αποσυνδεδεμένος spiruni

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
  • ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΤΜΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ!
Γεια σας θελω να μοιραστω κατι σχετικα  με τον ατμο  Ce4+ V3
ατμιζοντας τον αρκετες μερες δεν με ικανοποιουσε η αποδοση του στην γευση αλλα κ στο χτυπημα
 απο την αλλη κατι μου ελεγε πως απλα του ελειπε ενα απλο "ΚΑΤΙ" για να αλλαξει επιπεδο
κανοντας πειραματα σε πολλα , κατεληξα
εδω κ δυο μερες  του γυρισα αναποδα το σιδερακι που βρισκεται στην κορυφη  μεσα στο σιλικονακι
 και ολα εγιναν  :thumpup: :thumpup: :thumpup:
τουλαχιστον  :o  30% καλυτερος ;)


Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Δώσε μας μια φωτο φιλέ,γιατί δεν είμαι σίγουρος ότι κατάλαβα... δεν έχεις διαρροές έτσι?το σιλικονακι φτάνει μέχρι τα φιτίλια ?

Α,νομίζω ότι πρέπει να μεταφερθεί σε άλλο νημα αυτό ;)

Sent from my A100 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος optostyle

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Κατ'αρχας εχει μεταλικο κωνο ο C4....το εβγαλες??

Αποσυνδεδεμένος spiruni

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
  • ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΤΜΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ!
διαρροές τιποτα :thumpup: :thumpup: :thumpup:  απλα  γυρισε αναποδα το σιδερακι που βρισκεται   μεσα στο σιλικονακι ,   και η τρυπα π μεγαλη πανω
[/size]
[/size]νομίζω κ εγω ότι πρέπει να μεταφερθεί σε άλλο νημα

Αποσυνδεδεμένος optostyle

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Πρεπει να ηταν θεμα ''επαφης'' του ντριπ με το σιλικονακι και τωρα διορθωθηκε,,,δεν εξηγηται αλλοιως,,,,,σε καθε περιπτωση αφου σε βολεψε...ολα ΟΚ  :)

Αποσυνδεδεμένος spiruni

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
  • ΔΕΙΞΕ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΤΜΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ!
οχι οχι οχι αλλαξε  κατα πολυ !!!!

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Βγάλε μας μια φωτογραφία με την κεφαλή ....

Sent from my A100 using Tapatalk

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
που αποθηκεύετε τα υγρά σας ? Ιδιοκατασκευές υγρών 27 6274 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:41
από Sergios
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8828 1117295 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 15, 2024, 06:58
από Sergios
Ηλεκτρονικά mods - Νέες κυκλοφορίες [Ηλεκτρονικά mods] 4071 825417 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 14, 2024, 08:49
από Buliwyf
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4701 508527 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 12, 2024, 22:23
από Sergios
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 8 9140 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 09, 2024, 16:36
από Sergios
Flash E-Vapor (Clones) [Κλώνοι επισκευάσιμων] 815 155329 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 11:01
από Barbapaidi
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4918 569419 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 06:49
από Tol1as
Μηχανικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Μηχανικά mods] 2335 244453 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 08, 2024, 02:38
από Sergios
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1815 294893 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 17:28
από Xxristos
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 3 1973 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 16:32
από chkontog
Αυτοπαρουσίαση μελών ΣΥΝΗΘΕΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - Κανονισμοί - ΑΥΤΟΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ μελών 3451 763400 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 15:08
από Tol1as
Hashtag Shake and Vape 1 1302 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 07, 2024, 00:18
από chkontog