vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

508 επισκέπτες, 9 χρήστες
Tem, webtool, dkostas, manoslykos, billias7815, th3ofilos, grag, maprix, bloodlessz

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και Νέες Κυκλοφορίες για Ηλεκτρονικά αξεσουάρ και εξαρτήματα

Αποσυνδεδεμένος Σταύρος 63

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
  • Τό γάρ περισσά πράσσειν ούκ έχει νούν ούδένα
Θεμη χρυσορυχειο ειναι το μαγαζι εχει και βιδακια που αναζητουσα! :thumpup: :thumpup:    :respect_hat: :respect_hat:

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Nαι, έχει πολλά σχετικά πραγματάκια. Εχω αγοράσει μερικές φορές από εκεί.

Αποσυνδεδεμένος fasolia

  • **
  • 200
  • Φύλο: Άντρας
καλησπέρα σας, ερωτηση. υπαρχουν στην αγορα σκετα τα κατσαβιδακια της coil master? δεν με ενδιαφερει ολο το σετ 

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Υπάρχουν, αλλά στην ελληνική αγορά μάλλον όχι. Άλλων εταιρειών κάπου έχει πάρει το μάτι μου.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Προσωπικά θα πήγαινα σε ένα ανάλογο μαγαζί (χρωματοπωλείο; ) να αγοράσω ένα κατσαβιδάκι της αρεσκείας μου με μισό ευρώ, παρά να ασχοληθώ με το οποιοδήποτε "επώνυμο" κατσαβιδάκι για ατμιστικά. Και τα δύο σταυρό μπροστά θα έχουν.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Μα τι λες στον κόσμο?? Αφού αυτά είναι για άτμισμααααααα

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Προσωπικά θα πήγαινα σε ένα ανάλογο μαγαζί (χρωματοπωλείο; ) να αγοράσω ένα κατσαβιδάκι της αρεσκείας μου με μισό ευρώ, παρά να ασχοληθώ με το οποιοδήποτε "επώνυμο" κατσαβιδάκι για ατμιστικά. Και τα δύο σταυρό μπροστά θα έχουν.
Aκριβώς. Αλλά δεν θα είναι coilmaster :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος fasolia

  • **
  • 200
  • Φύλο: Άντρας
οχι οχι θελω τα ειδικα κατσαβιδακια που ειναι για το ατμισμα και μονο..ελεος..
απλα ετυχε να τα πιασω και βολευουν αρκετα στο χερι απο τα κοινα κατσαβιδακια..
ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Μα τι λες στον κόσμο?? Αφού αυτά είναι για άτμισμααααααα
Γιααααααα να ενημερώσω το Τελωνείο! Βρωμόπαιδα! Έχει γούστο να προσπαθήσετε να τα πάρετε απ' έξω κιόλας!

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Evolv DNA250C η μετά TC εποχή.

Ο leontamp είναι πρωινός τύπος, εγώ βραδινός είμαι.

Το DNA40 έφερε τον έλεγχο θερμοκρασίας.
Το DNA200 τον έκανε εφικτό με σχεδόν οποιοδήποτε μεταλλικό υλικό.
Το DNA75C έβαλε το EScribe στο μοντ.
Το DNA250C θα φέρει το άτμισμα με σταθερή τζούρα.
Στήνεις με οτιδήποτε σύρμα (εκτός Kanthal), λες στο μοντ νέα αντίσταση, παίζεις με τα Watt μέχρι να βρεις την ιδανική τζούρα, λες στο μοντ αυτή ήταν η τέλεια τζούρα θέλω όλες οι επόμενες να είναι σαν αυτήν μέχρι να ξαναστήσω ακόμα κι αν το ξεχάσω μέσα στο ψυγείο κάνα 2ωρο.
Δεν ξανασχολείσαι με τίποτα, δεν σε ενδιαφέρει από τι υλικό (εκτός Kanthal) είναι η αντίσταση, ξεμπουκμαρκάρεις το SteamEngine (αν είσαι αχάριστος).
Η νέα τεχνολογία θα είναι συμβατή και με το DNA75C.
Το DNA250C θα λειτουργεί με 2 έως 4ις μπαταρίες, 100W ανά μπαταρία.
Στην TC τεχνολογία στηρίζεται, μην τρελαθούμε…
 
Ο Brandon τα εξηγεί στον σωστό άνθρωπο αυτή τη φορά (μετά το 8ο λεπτό).




Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Έχει αναφερθεί κι εδώ

.
.
.
και ΜΕΤΑ είδα ότι είχες προειδοποιήσει ότι θα μας τα έλεγες κι εδώ!!!  ;D ;D :wall:

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Στο νήμα με τις φωτογραφίες που τράβηξε άλλος κι εμένα μαρέσουν θα βάλω αυτή:



Στο νήμα με τους φορτιστές θα γράψω ότι φαίνεται να πρυτάνευε η λογική, θα έχει microUSB.

Στο νήμα με τις νέες τεχνολογίες θα γράψω ότι αν κάνει ότι υποσχέθηκε ο Brandon, γυρνάμε σελίδα.

Στο νήμα με την αναμονή διασυνοριακών νικοτινών θα γράψω ότι σέχω σταμπάρει καρφί του τελώνη και ξέρω και που μένεις.

Αν υπήρχε νήμα για μηχανικά μοντ, θα έγραφα κάνα έξυπνο κακεντρεχές.

Γενικά μην με ψάξεις αυτές τις μέρες, θα οργιάσω.

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Σαυτά τα γνέματα, γράψι ότ θελς!!!! Δε μι μέλ ντιπ για ντιπ!!! Μακρυά απταθκάμ! Ικεί να μη γκανς αφσκιές!!!!!!  :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!


Να προστεθεί ένα κόμβιον πάνω για να γίνονται αυτόματα οι μεταφράσεις στην καθομιλουμένη. Το παραθέτω εδώ που υπάρχει το παράδειγμα, γιατί στο "Προτάσεις για την βελτίωση του φόρουμ" θα χαθεί. Ελοχεύει και ο κίνδυνος να το αντιληφθεί ο cp και να βάλει και δικές του "προτάσεις" - προβοκάτσιες.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Να βάλεις το extension στον browser.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8442 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180830 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34084 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537042 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59966 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237908 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 612 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16139 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136226 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085475 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35534 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10378 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12