vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

240 επισκέπτες, 9 χρήστες
lagoudakis, Ribot, dkostas, vasim, treloneritis, bloodlessz, maprix, lidbab, manoslykos

Twitter

[Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Εχουμε συζητήσει πολλές φορές το τι μας "φτιάχνει" με το ΗΤ. Τι μας "χαλάει" όμως; Υπάρχει κάποιο (ή κάποια) από τα "ελλατώματα" του που να μας φτάνει στο αμήν; Υπάρχει κάτι το οποίο μας σπάει τα νευρα;

Ψηφίστε (μεχρι 2 ψήφους έκαστος) και αιτιολογήστε!


Εγω έβαλα τις επιλογές 2 (τίποτα πιο σπαστικό από το να ξεμένεις από μπαταρία) και το 6 (κουβαλάω 72.5 κιλά καλώδια, μπουκάλια, μπαταρίες, ατομάιζερ κλπ, ενώ με το συμβατικό ενα πακέτο και ενα αναπτηρα)

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #1 στις: Ιουλίου 04, 2009, 14:15 »
βαλε και ενα ...δεν με χαλαει τιποτα να ψηφισουμε!

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #2 στις: Ιουλίου 04, 2009, 14:25 »
βαλε και ενα ...δεν με χαλαει τιποτα να ψηφισουμε!

Οκ, μπήκε!!!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #3 στις: Ιουλίου 04, 2009, 19:14 »
Αυτό που μενοχλεί πολύ είναι ότι το atomizer μπορεί να με αφήσει στα κρύα του λουτρού χωρίς προειδοποίηση και θεωρώ ότι ο χρόνος ζωής του είναι πολύ λίγος,μέχρι που να στρώσει και να τον μάθεις τον έχασες,ειδικά για μας τους καινούριους είναι "θανατηφόρο".
Και στη μπαταρία με χαλάει που πρέπει να κουβαλάω και την "μπρίζα" χα χα χα χα χα  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #4 στις: Ιουλίου 04, 2009, 20:04 »
Σιιιιιίγουρα η μπαταρία είναι το χειροτερο μου.
Κάπως ηρέμησα λίγο με το φορτιστή ταμπακέρα αλλά γενικά είμαι συνεχώς με το άγχος μην ξεμείνω.

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #5 στις: Ιουλίου 05, 2009, 05:32 »
Δυστυχως οι μπαταριες των η.τ. δεν ειναι αξιοπιστες και χαλανε και πολυ ευκολα.Αυτο με χαλαει.Κατα τα αλλα,νομιζω ειμαστε οκ  :D

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #6 στις: Ιουλίου 05, 2009, 13:40 »
Χαλανε???
4 μεγαλες μπαταριες Ενο 93 μερες τωρα και δουλευουν τζαμι ολες(μια που κολαγε μου την αλλαξαν την ιδια μερα).
και μια μικρη και αυτη μια χαρα δουλευει. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #7 στις: Ιουλίου 05, 2009, 13:46 »
Αυτες που στέλνουν με το πακέτο είναι μικρές ή μεγάλες????Να ξέρω να πάρω μεγάλες,αν και αυτες που έχει μέχρι τώρα καλές μου φαίνονται.Sorry πάλι βγήκα από το θέμα........παρασύρθηκα η γυναίκα τι να κάνω??

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #8 στις: Ιουλίου 05, 2009, 14:02 »
αν δεν δωσεις καποια ιδιαιτερη διευκρινηση θα σου βαλουν μεγαλες.Μπορεις ομως να ζητησεις δυο μικρες στα ιδια λεφτα ή 1+1(στο νεο πακετο deluxe που ανακαλυψε ο φιλος akis ειναι 2+1)

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #9 στις: Ιουλίου 05, 2009, 14:23 »
Χαλανε???
4 μεγαλες μπαταριες Ενο 93 μερες τωρα και δουλευουν τζαμι ολες(μια που κολαγε μου την αλλαξαν την ιδια μερα).
και μια μικρη και αυτη μια χαρα δουλευει. :thumpup:
Απλα σου ετυχε εσενα φιλε Γιωργο.Ειναι και θεμα τυχης
Εμενα του prestige που ατμιζα παλιοτερα χαλουσανε πολυ ευκολα και του EVO που εχω τωρα,ειναι πραγματι σκυλια στην αποδοση τους,αλλα η μια μου χαλασε και επρεπε να την αντικαταστησω.Κατα τα αλλα ειναι νομιζω απο τις καλυτερες μπαταριες του η.τ.

Αποσυνδεδεμένος freyarip

  • *
  • 95
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #10 στις: Ιουλίου 28, 2009, 16:23 »
Ο λογος που δεν εβαλα την μπαταρια ως αρνητικο (για μενα) ειναι οτι δεν εχω μονο 1 η.τ. συνηθως εχω μαζι μου 2 ή και 3 καμια φορα διαφορετικα με τις μπαταριες φορτισμενες οποτε δεν εχω προβλημα εχω συμβιβαστει με αυτο και τωρα με το 510 και την θηκη - φορτιστη ειναι απιθανο να ξεμεινω.
Αυτο που ψηφισα ειναι η διαρκεια ζωης των ατομαϊζερ που οντως σε αναγκαζει να αγοραζεις συνεχεια και μαλιστα φροντιζω να αγοραζω και προληπτικα γιατι δεν υπαρχουν στα περιπτερα οπως τα τσιγαρα να παω να παρω οποτε θελω. Ευτυχως ομως ειναι πολυ φτηνα οποτε οκ και με αυτο το αρνητικο.
Το αλλο ομως που ψηφισα ("αλλο") ειναι κατι που πραγματικα θελει ψαξιμο και μακαρι να το εχει αντιμετωπισει και καποιος αλλος για να μας πει τη γνωμη του.
Λοιπον δεν τολμω να βγαλω το η.τ. στην εξοχη (μου εχουν βγαλει απαγορευτικο οι σφηκες και οι μελισσες)!
Στην αρχη δεν το ειχα καταλαβει νομιζα οτι ειναι συμπτωση αλλα το παρατηρησα λιγο πιο προσεκτικα και ειμαι 99% σιγουρη οτι μολις εμφανισω το η.τ. και αρχισω να ατμιζω σε μερος που υπαρχουν σφηκες ή μελισσες μετα απο λιγα λεπτα μου κανουν ντου και δεν φευγουν με τιποτα αναγκαζοντας με να φευγω τρεχοντας απο ταβερνες, παραλιες, δαση κτλ. βεβαια ειχα βγαλει και το υγρο πανω στο τραπεζι και την ταπακιερα οποτε ακομα εχω μια μικρη αμφιβολια μηπως μυρισαν τη θηκη ή το υγρο και οχι το ιδιο το τσιγαρο θα το τεσταρω καλυτερα και θα σας πω.
Οποιος θαραλλεος θελει να δοκιμασει ας το κανει (οχι μεσα στην πολη ομως στη φυση σε μερος που εχει τα συγκεκριμενα εντομα).
Περιμενω αποτελεσματα.

Αποσυνδεδεμένος tronicgr

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
  • eGo + Vinirette e-liquids
    • Home Motion Flight Simulator
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #11 στις: Ιουλίου 28, 2009, 16:31 »
Το αλλο ομως που ψηφισα ("αλλο") ειναι κατι που πραγματικα θελει ψαξιμο και μακαρι να το εχει αντιμετωπισει και καποιος αλλος για να μας πει τη γνωμη του.
Λοιπον δεν τολμω να βγαλω το η.τ. στην εξοχη (μου εχουν βγαλει απαγορευτικο οι σφηκες και οι μελισσες)!
Στην αρχη δεν το ειχα καταλαβει νομιζα οτι ειναι συμπτωση αλλα το παρατηρησα λιγο πιο προσεκτικα και ειμαι 99% σιγουρη οτι μολις εμφανισω το η.τ. και αρχισω να ατμιζω σε μερος που υπαρχουν σφηκες ή μελισσες μετα απο λιγα λεπτα μου κανουν ντου και δεν φευγουν με τιποτα αναγκαζοντας με να φευγω τρεχοντας απο ταβερνες, παραλιες, δαση κτλ. βεβαια ειχα βγαλει και το υγρο πανω στο τραπεζι και την ταπακιερα οποτε ακομα εχω μια μικρη αμφιβολια μηπως μυρισαν τη θηκη ή το υγρο και οχι το ιδιο το τσιγαρο θα το τεσταρω καλυτερα και θα σας πω.
Οποιος θαραλλεος θελει να δοκιμασει ας το κανει (οχι μεσα στην πολη ομως στη φυση σε μερος που εχει τα συγκεκριμενα εντομα).
Περιμενω αποτελεσματα.

Χαχαχαχα, και εγω που νομιζα οτι ηταν ιδεα μου!!! Λετε να αρεσει στις σφηκες το ατμισμα??? Γιατι κατι αναλογο διαπιστωσα και εγω προ εβδομαδας στην παραλια... βεβαια την περισσοτερη ωρα ημουν μεσα για βουτιες και ελεγα οτι θα ηταν συμπτωση...!  :laugh1:

Τι υγρο χρησιμοποιεις? Γευση???


Θανος

Αποσυνδεδεμένος freyarip

  • *
  • 95
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #12 στις: Ιουλίου 28, 2009, 17:05 »
Εχω κανει δοκιμες με πολλα διαφορετικα υγρα απο φρουτενια, σοκολατενια μεχρι και το κλασσικο μαλμπορο και ολα τραβουσαν τα λατρεμενα αυτα ζωακια.
Αλλα, ειδικα με τη μεντα γινεται πανηγυρι τρελενονται κατευθειαν μαλιστα χθες προσπαθησε μια σφηκα να μπει κυριολεκτικα μεσα στο τσαντακι μου που ειχα το υγρο μεσα!!!
ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ ΕΥΠΡΟΣΔΕΚΤΗ!!!!!


Υ.Γ. Το απαγορευτικο τελικα δεν μας το εβαλε το κρατος αλλα η ιδια η φυση! :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #13 στις: Ιουλίου 28, 2009, 18:02 »
Maς βλέπω να γινόμαστε ....... οι σχιζοφρενείς δολοφόνοι με το .......... υγρό :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: [Ψηφοφορία] Τι σας "χαλάει" στο Ηλεκτρονικό τσιγάρο;
« Απάντηση #14 στις: Ιουλίου 29, 2009, 09:28 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Με κάνατε και γέλασα ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Επειδή ζω στην εξοχή και τα ξέρω καλά όλα τα "ζουζουνια" μπορώ να σας πω με σιγουριά ότι δεν φταίει ούτε το ηλεκ. ούτε το υγρό. :yes: :yes: :yes: :yes:
Τα έντομα και κυρίως οι σφήγγες έχουν το χούι να σε πλησιάζουν όπως και να είσαι ότι και να κρατάς,σε μυρίζουν από χιλιόμετρα και έρχονται σαν να σε ρωτάν "έχεις τίποτα να φάω?????" κι αν δεν έχεις τίποτα τότε την πάτησες γιατί πολύ απλά τρώνε εσένα :)) :)) :)) :)) :)) :))
Και εντελώς πληροφοριακά οι σφήγγες στην παραλία είναι πάντα πιο άγριες και επιθετικές από τις άλλες και επειδή πολύς κόσμος στην παραλία τρώει έρχονται κατευθείαν μόλις σε δουν και ψάχνουν για φαγητό.
Γιαυτό μπορείτε να ατμίζετε ελεύθερα δεν είναι το μονο το υγρό ,τις τραβάει οποιαδήποτε μυρωδιά ακόμα και εσείς!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310364 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 278727 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:33
από stavax
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12958 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123842 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64048 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206777 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93016 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3930 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1158 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173183 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15614 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14340 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias