vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

199 επισκέπτες, 8 χρήστες
vag21, Buliwyf, Jorge, kostas..., John K, bloodlessz, tibolaso, Milarepa

Twitter

Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?

Αποσυνδεδεμένος skevos95

  • *
  • 94
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #270 στις: Φεβρουαρίου 01, 2015, 19:32 »
Εγώ κάπνιζα περίπου 8 μήνες.. εδώ και 4 ατμίζω μόνο.. delta 19 και lavatube v4 18650 είναι σαν ρόπαλο αυτό το πράγμα  :fight_knuppel: αλλά ποτέ αμηχανία, πάντα στην πλάκα τα όποια σχόλια από συμφοιτητές κυρίως, από μένα σταμάτισαν το καπνισμα παιδιά που έκαναν κ.τ. 3-4 χρόνια.. τί και αν περπατάω στο δρόμο με το lava και μοιάζω με γητευτή φιδιών? Το άτμισμα είναι απόλαυση και δεν μου καίγεται καρφι για το τί σκέφτεται ο καθένας είτε καπνιστής , είτε όχι  :laugh_cool_jump: :hapy_crazy: O0 :baby: :bravo_encouragements: :dance2:

Αποσυνδεδεμένος yian

  • **
  • 498
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #271 στις: Φεβρουαρίου 02, 2015, 11:38 »
Χθεσινός καφές και δύο αφερεμένα πιτσιρίκια δίπλα όλο κάτι ανέφεραν για το κάπνισμα.
Όλο "πολύ καπνίζεις, σα δε ντρέπεσαι", "άντε ας ανάψουμε άλλο ένα τσιγάρο" και άλλα τέτοια επιδεικτικά και φωναχτά.
Κέρδισαν την ωραιότατη αδιαφορία μου αν και στην αρχή χαλάστηκα περισσότερο λόγω συμπεριφοράς και όχι στην ουσία.

Μπορεί και να τους άνοιγα κουβέντα γιατί το πήγαιναν γυρεύοντας αλλά μόλις τις ξανακοίταξα καλύτερα είπα να εστιάσω στο καφέ και τον ατμό μου που ήταν τελικά ομορφότερος  :))

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #272 στις: Φεβρουαρίου 02, 2015, 11:43 »
αυτα τα επιδεικτικα και οτι ειδες χθες πινωντας το καφε σου τα καναμε και εμεις οταν αρχισαμε το τσιγαρο για να βγαλουμε γκομενες στα 16-17 μας , γιατι δε νομιζω να ειχε κανεις σεκλετια στα 17 του που οι περισσοτεροι αρχισαν να καπνιζουν , η μαγκια ηταν η ουσια . οποτε δε χρειαζεται να ειμαστε κακοι ειδικα σε μικρα παιδια ..


οσο για το εστιασα στο καφε και στον ατμο μου γιατι ηταν ποιο ομορφος το αφηνω ασχολιαστο .............

Αποσυνδεδεμένος yian

  • **
  • 498
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #273 στις: Φεβρουαρίου 02, 2015, 12:09 »
Για να είμαι ειλικρινής δεν μπόρεσα να καταλάβω εάν τα παραπάνω τα γράφεις καλοπροαίρετα ή όχι  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος APOSTOLOS KAL

  • ****
  • 1467
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #274 στις: Φεβρουαρίου 02, 2015, 12:11 »
παντα καλοπροεαιρετα δεν εχουμε να χωρισουμε τπτ εδω μεσα , και γενικοτερα δεν εχουμε να χωρισουμε κατι  ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος yian

  • **
  • 498
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #275 στις: Φεβρουαρίου 02, 2015, 12:13 »
Σε βρίσκω πολύ σωστό!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος pilotos

  • **
  • 158
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑτΜήτσος
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #276 στις: Φεβρουαρίου 05, 2015, 14:46 »
Ευτυχώς, μέχρι τώρα, τα καφεδάκια μου τα πίνω με φιλαράκι, επίσης φρέσκο ατμιστή, οπότε τουλάχιστον μοράζομαι τα βλέμματα - όσο αυτά μπορεί να υπάρχουν πλέον που το ΗΤ έχει κερδίσει λίγο έδαφος απέναντι στο κτ.
Πλέον μάλιστα το "τρολάρω", όταν βλέπω βλέμμα περίεργο, με ένα ωραίο ντουμάνι αρωματισμένο  :))

Αποσυνδεδεμένος ZzyzxRoad

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #277 στις: Φεβρουαρίου 27, 2015, 04:01 »
Το ατμισμα σε δημόσιο χορό είναι σαν να οδηγείς αργά σαν σε slow motion ένα dodge charger που γρυλίζει σαν τίγρη και όλη την ακούνε- [youtube]Drr8R0mtdok[/youtube]
ενώ το τσιγάρο είναι απλά σαν ένα παλιό σαράβαλο -[youtube]WqsRkVt-ugg[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #278 στις: Μαρτίου 27, 2015, 18:31 »
Εγώ δεν νοιώθω καμμία ντροπή.
Τώρα πλέον το Η.Τ. μπήκε για τα καλά στη ζωή μας και οι οπαδοί του αυξάνονται συνεχώς. Υπάρχουν πολλοί βέβαια που ξαναγυρίζουν στο Κ.Τ. αλλά στο φινάλε αυτοί θα χάσουν. ;)

Αποσυνδεδεμένος bisbirikos

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #279 στις: Μαρτίου 27, 2015, 18:50 »
Προ ημερών σε ταβέρνα πέσανε κάτι ντουμάνια με ένα ντριπεράκι με 2πλη και 80αρα VG και από δίπλα κάποιος σχολίασε :
" Πιάσε τον πυροσβεστήρα ρε ....αυτοί πήραν φωτιά " :laugh1:

ΥΓ Τους άρεσε το άρωμα όμως (Maxx blend )

Αποσυνδεδεμένος xristos

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #280 στις: Μαρτίου 27, 2015, 19:35 »
μετά από τριάμισι χρόνια η.τ. μόνο αμήχανα δεν νιώθω ίσα ίσα που το χαίρομαι μάλιστα όταν με κοιτάνε περίεργα  :)) :)) :)) 

Αποσυνδεδεμένος GeorgeGR

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #281 στις: Μαρτίου 27, 2015, 20:35 »
αμηχανία μόνο όταν κάνα φιλαράκι ζητάει να το δει ή να τραβήξει καμιά τζούρα και το drip-tip έχει γίνει σαν να μην πω!! ξέρω, ξέρω....μπλιαχ :-[

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #282 στις: Μαρτίου 27, 2015, 20:50 »
με κοροϊδεύουν συνέχεια στη δουλειά, κι εγώ γελάω και αυτοσαρκάζομαι και το διασκεδάζω απίστευτα  :idiot1:
όμως, μου δίνει τεράστια ικανοποίηση το γεγονός ότι ήδη με προσεγγίζουν αρκετά άτομα να τους βοηθήσω να αγοράσουν ένα ικανοποιητικό set up για να ξεκινάνε κι αυτοί σιγά σιγά.Όλο με βλέπουν με κάτι καινούριο,όλο μυρίζει κάτι ωραία,βρε λές; :yes:

Αποσυνδεδεμένος dikos

  • ***
  • 690
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν έχω χόμπι το Η.Τ.
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #283 στις: Μαρτίου 27, 2015, 21:19 »
Πριν λίγες μέρες συνάντησα ένα γνωστό μου και αρκετά μικρότερό μου να κρατά ένα istick με ναυτίλο.
Οπότε του λέω: Ρε συ τι είναι αυτή η γκουμούτσα που κρατάς; Ηλεκτρονικό τσιγάρο μου λέει. Πέταξέ το ρε αυτό το παλιόπραμα του λέω, είναι καρκινογόνο ρε, θα πεθάνεις, κλπ, κλπ. Ο φίλος ντράπηκε  και είδα την αμηχανία στο πρόσωπό του σε μεγάλο βαθμό πράγμα που με έκανε να σταματήσω να τον ψαρώνω, είχε αλλάξει χρώμα :)) :)) :))  και εγώ δεν μπορούσα πλέον να τον τρολάρω.
Φυσικά έβγαλα το δικό μου μοντάκι απο την τσέπη και τότε κατάλαβε τι γινόταν. Έπειτα του είπα για το φόρουμ, για τους επισκευάσιμους, για τα DIY υγρά, και πάνω απο όλα ότι δεν πρέπει να δίνει σημασία σε κακόβουλα σχόλια σαν και αυτά που του έκανα στην αρχή.

Αποσυνδεδεμένος xristos

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #284 στις: Μαρτίου 27, 2015, 21:23 »
παλαιότερα κυκλοφορούσα με μοντα 26650 και kayfun 30mm version εκεί να δείτε το έβγαζα και νόμιζαν πως κυκλοφορώ με γκλομπ

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206313 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 232 63667 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 21:08
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92836 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3856 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1093 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172827 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278234 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15534 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14222 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9601 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43875 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 498 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix