vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

295 επισκέπτες, 10 χρήστες
camber, ZoeM, grag, yorgoss, dkostas, manoslykos, giorgos1999, Stedorian93, lagoudakis, I.P

Twitter

Έτοιμα υγρά UMAMI

Αποσυνδεδεμένος duman

  • **
  • 256
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #15 στις: Νοεμβρίου 25, 2013, 14:54 »
έχει δοκιμάσει κάποιος το UMAMI - Tobacco ?

Γευστικά το παραπάνω υγρό ειναι καπνικό με έντονη την αίσθηση στον λαιμό του κανονικού τσιγάρου με μια μικρή επίγευση λεμονιού.

Αυτό το επίγευση λεμονιού με προβληματίζει

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #16 στις: Νοεμβρίου 26, 2013, 14:49 »
Προστέθηκε ψηφοφορία η οποία θα ενημερώνεται όταν χρειάζεται

Αποσυνδεδεμένος metmat

  • **
  • 470
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #17 στις: Νοεμβρίου 26, 2013, 14:59 »
έχει δοκιμάσει κάποιος το UMAMI - Tobacco ?

Γευστικά το παραπάνω υγρό ειναι καπνικό με έντονη την αίσθηση στον λαιμό του κανονικού τσιγάρου με μια μικρή επίγευση λεμονιού.

Αυτό το επίγευση λεμονιού με προβληματίζει

Όπως έγραψα και πιο πάνω το έχω δοκιμάσει και για μένα είναι το καλύτερο από την σειρά των καπνικών. Έχει διακριτική γεύση χωρίς να γίνεται κουραστική. Προσωπικά το έχω πιπίλα όλη μέρα! Όσο για το λεμόνι που σε προβληματίζει, δεν είναι έντονη η παρουσία του. Ελάχιστα την καταλαβαίνεις. Αλλά δένει πάρα πολύ καλά με την όλη γεύση.
Δικιά μου άποψη πάντα. Μην σε πάρω και στον λαιμό μου!

Εκεί πήγε και η ψήφος μου!

Αποσυνδεδεμένος analyzer

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #18 στις: Νοεμβρίου 26, 2013, 19:07 »
To umami tobacco μου φερνει κατι σε καπνικο μεν αλλα φραουλωδες ισως και για αυτο εχει κοκκινο χρωμα και αρωμα οταν ανοιξεις το μπουκαλακι.

Αποσυνδεδεμένος metmat

  • **
  • 470
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #19 στις: Νοεμβρίου 26, 2013, 20:01 »
Φράουλα δεν θυμίζει καθόλου. Τουλάχιστον σε μένα δεν αφήνει τέτοια γεύση. Ούτε κόκκινο είναι. Με τα 9mg νικοτίνη είναι σχεδόν διάφανο. Στα 18mg είναι πιο σκούρο.
Μήπως το μπερδεύεις με το pipe type που όντως αφήνει μια επίγευση κεράσι που φραουλοφέρνει λίγο και είναι όντως πιο κόκκινο;

Αποσυνδεδεμένος analyzer

  • *
  • 86
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #20 στις: Νοεμβρίου 27, 2013, 13:11 »
Εμενα μου στειλανε tester 10 ml με 9 mg nic και ειναι κοκκινο παντως. Διαφανο μπουκαλακι με κοκκινο καπακι.
Και ναι μυρωδια και γευση φραουλίτσας

Αποσυνδεδεμένος metmat

  • **
  • 470
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #21 στις: Νοεμβρίου 27, 2013, 14:07 »
Θα ήθελα να δοκιμάσω και την σειρά organics. Βλέπω ότι είναι 100% vg και βγαίνει σε 0 και 16 mg μόνο.
Μήπως θέλουν κάποια αραίωση τα υγρά της σειράς organics ή είναι έτοιμα για άτμιση;

Αποσυνδεδεμένος hondasapien

  • **
  • 344
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #22 στις: Δεκεμβρίου 01, 2013, 20:41 »
Aπό χτες έχω το frosty melodic και δεν λέω να ξεκολλήσω.
Απλά απίστευτο υγρό και η μενθόλη δένει απίστευτα.
Αν και δεν κάνω έτοιμα υγρά, αυτό θα γίνει σιγουράκι μαζί με την βάση fresco.
Επείσης γνώρισα και το παιδί που τα φτιάχνει. ΑΨΟΓΟΣ.
 :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος minka

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #23 στις: Δεκεμβρίου 01, 2013, 20:52 »
Frosty Τart , Frosty Peach και Pipe Type τις καλυτερες των εντυπωσεων....

Αποσυνδεδεμένος alexan985

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #24 στις: Δεκεμβρίου 02, 2013, 23:43 »
Μαρέσουν τα αρωματάκια με μέντα αλλά ποτέ δεν είχα ατμίσει μενθόλη.
Από το απόγευμα που αγόρασα το melontic δεν το έχω αφήσει καθόλου  κάτω το μοντ. Μέσα στον kayfun lite δίνει απίστευτο ελαφρύ άρωμα πεπονιού γεμίζοντας το στόμα με την γεύση του αλλά παράλληλα σου αφήνει μια πολύ γλυκιά δροσιά.

Αποσυνδεδεμένος giannakis

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #25 στις: Δεκεμβρίου 07, 2013, 13:01 »
και για εμενα Frosty Τart και pipe type ειναι πολυ καλα :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Pydnaios

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #26 στις: Δεκεμβρίου 09, 2013, 22:48 »
Frosty greens: Η απόλυτη συντροφιά του ρακόμελου!  :idiot1: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #27 στις: Δεκεμβρίου 11, 2013, 18:13 »
επεσαν στα χέρια μου το lembuca frosty και το sin cookies. (σιγά που θα γλύτωναν) Εντυπώσεις:


Το lembucca, όπως λέει και το όνομά του είναι λεμόνι και σαμπούκα. Κυριαρχεί στη γεύση το λεμόνι, μαζί με τη μενθόλη φυσικά, αφήνοντας αόριστα το άρωμα της σαμπούκα. Διακριτικό, δροσιστικό, ευχάριστο.


sin cookies: Μελομακάρονο το χαρακτήρισε ο κύριος που μου το σύστησε, αλλά μάλλον αστειευόταν. Κανελομπισκότο είναι, με μια επίγευση από αρωματικό λικέρ. Κι όπως ειλικρινά δηλώνεται και στο όνομά του, είναι σκέτη αμαρτία (sin) εθιστικό, γλυκό, με οσο χρειάζεται έντονη και απαλη ταυτόχρονα τη συνύπαρξη κανέλας και μπισκότου. Αφήνει ένα υπέροχο άρωμα στο χώρο. Ακόμη κι αν σας αρέσει αρκετά, αλλά όχι πολύ, συνίσταται ως must αν συνυπάρχετε με άτομα που τα ενοχλούν οι μυρωδιές άλλων αρωμάτων, ακόμα και μη καπνικών.

Αποσυνδεδεμένος DeareN

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
  • Always looking for genesis attys and hybrids...
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #28 στις: Δεκεμβρίου 11, 2013, 19:38 »
tart,peach,greens FTW!  :baby: :baby: :baby:

Αποσυνδεδεμένος Skoudris

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Κeep calm and Vape on
Απ: Έτοιμα υγρά UMAMI
« Απάντηση #29 στις: Δεκεμβρίου 23, 2013, 13:31 »
Αυτο το Frosty Greens μεγαλη αγαπη ...  :respect: :respect: :baby: :baby: :baby: :baby:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34414 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556652 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 5 224 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:12
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181475 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 94 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8803 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538009 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60365 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238595 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 768 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16659 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138985 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz