vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

281 επισκέπτες, 9 χρήστες
Tem, lounik, Jorge, mantzoumis, nXtLs, Olga68, grag, Doubt, manoslykos

Twitter

Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #930 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 22:18 »
Θυμιο περιμενουμε αναλυτικη παρουσιαση :yes:υπαρχει περιπτωση να τους φερουνε τα ovale shop;
Κάτσε να φέρουν ασημένιους κώνους πρώτα και μετά βλέπουμε και LR..

Αποσυνδεδεμένος giorgos_ ethel

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #931 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 22:27 »
παιδια καλ/ρα  σημερα αποφασισα να επσκ/ωενα ατμο ego c.παρα μα παρα πολη ευκολω.φτλ  1.5 αντισταση 0.16 2+2 μισεσ σπιρεσ μου βγαλαν 2ωμ.,αφου εστριψα την αντισταση και τοποθετοντασ το κεραμικο στη θεση του και κουμπονοντασ τοθετικο πολο με σφινομενο το ενα ακρο τησ αντιστασησ[διαδικασια οπωσ τον ice].τησ ακρεσ απο το φτλ τησ περασα μεσα στο τσουνι κατο κουμποσα  κανοντασ το φτλ τροφ/ασ και αντιστασησ ενα. τα αποτελεσμα αριστα με πολυ καλη τροφοδ/α και γευση. ετσι αποκτ. ακομα ενα επσκ.ατμοπ. ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #932 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 22:48 »
...βρε Γιώργο, πόνεσαν τα μάτια μου με το μήνυμα τύπου ... τηλεγράφημα... :o


Αποσυνδεδεμένος DeareN

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
  • Always looking for genesis attys and hybrids...
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #933 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 23:46 »
Παιδιά καμία ιδέα όταν αλλαζουμε ατμοποιητη να φεύγει γρήγορα το δηλητήριο που έχουν μέσα για να το συντηρούν ξέρουμε?

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #934 στις: Φεβρουαρίου 06, 2012, 23:55 »
Αν εννοείς τη γεύση που έχει το φυτίλι στο ego-c δεν συνισταται dry burn γιατί μπορεί να βγει off.
Απλά ατμίζεις και αν θελεις μην τραβας μεσα τη τζουρα για καμια 10αρια τζουρες.

Αποσυνδεδεμένος asteriosl

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #935 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 00:02 »
υποθέτω οτι ο φίλος εννοεί όπως για παράδειγμα όταν πάρομε έναν νέο ατμοποιητή ego-t που τον φυσάμε πριν ατμίσουμε για να φύγουν τα υγρά. Το ίδιο λογικά κάνομε και με τον ego-c

Αποσυνδεδεμένος DeareN

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
  • Always looking for genesis attys and hybrids...
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #936 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 00:12 »
Κυρίως η γεύση με ενοχλεί  :-\, και ο c είναι μικρός, δεύτερο γέμισμα του τανκ και μου έρχεται η γεύση καινούργιου... μάλλον από δω και πέρα θα ανοιγω πρώτα τους καινούργιους,  θα σκουπιζω το φυτιλι και θα ποτιζω με υγρό μπας και φεύγει γρηγορότερα..   :)

Αποσυνδεδεμένος alexis-patra

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #937 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 00:20 »
καυτο με μια αναπτηρα ριχτου μετα σταγονεσ υγρο κ μετα ατμισε ετσι κανω εγω  8)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #938 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 11:41 »
Παιδιά καμία ιδέα όταν αλλαζουμε ατμοποιητη να φεύγει γρήγορα το δηλητήριο που έχουν μέσα για να το συντηρούν ξέρουμε?

Το έπαθα και γω αυτό και πήγα να ξεράσω! :angry_orange: Είμαι πολύ κοντά στην επιλογή να φυλάω τους ατμοποιητές μου σε καθαρό οινόπνευμα, πως έκαναν τα μπαρμπέρικα παλιά με τις τσατσάρες?

Το πολύ πολύ να κάνω τρελό κεφάλι ατμίζοντας οινόπνευμα στην αρχή κάθε καινούριου ατμοποιητή!

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #939 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 12:13 »
Κάτσε να φέρουν ασημένιους κώνους πρώτα και μετά βλέπουμε και LR..
Οταν λες ασημενιους κωνους;γιατι δεν εχουν;

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #940 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 12:15 »
Το έπαθα και γω αυτό και πήγα να ξεράσω! :angry_orange: Είμαι πολύ κοντά στην επιλογή να φυλάω τους ατμοποιητές μου σε καθαρό οινόπνευμα, πως έκαναν τα μπαρμπέρικα παλιά με τις τσατσάρες?

Το πολύ πολύ να κάνω τρελό κεφάλι ατμίζοντας οινόπνευμα στην αρχή κάθε καινούριου ατμοποιητή!
Αυτο κανω και εγω,τον αφηνω σε καθαρο οινοπνευμα για 10 λεπτα μετα μιση ωρα πανω στο καλοριφερ και σταζω 2 σταγονες υγρο πριν ξεκινησω

Αποσυνδεδεμένος yiannisagiannis

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
  • Im...steaming...
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #941 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 12:18 »
Κάτσε να φέρουν ασημένιους κώνους πρώτα και μετά βλέπουμε και LR..

ασημενιοι κωνοι υπαρχουν  8)

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #942 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 16:16 »
εχω και εγω τον ego-c και μετα απο ενα μηνα απόλαυσης,με καποιες εξαιρέσεις, ξαφνικά σε καθε ρούφηγμα ρουφάω και απο μια σταγόνα υγρού στο στόμα.
εχω διαβάσει ολα τα σχολια,αλλα δεν ξερω τι να κάνω,το πρόβλημα συνεχίζεται.
μπορει καποιος φιλος να βοηθήσει να δωσει καμια ιδεα?
εχω αλλάξει και ατμο.και φιλτρακι,ουτε το γεμίζω μέχρι απάνω. ούτε το αφήνω να αδειάσει.

Αποσυνδεδεμένος BARBADONIS

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • There is always the other side
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #943 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 16:31 »
Κατ' αρχήν. Μήπως το υγρό σου είναι πολύ ρευστό;
Δεύτερο. Βγάλε το τελευταίο καπάκι του tank, αυτό που μπαίνει στο στόμα. Δεν χρειάζεται και μαζεύει υδρατμούς.

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #944 στις: Φεβρουαρίου 07, 2012, 16:36 »
ναι φιλε μου εχεις δικιο,αλλαξα υγρα τωρα 2 ημερες και ειναι πολυ πιο αραια,μαλλον αυτο φταιει.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556548 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 5 195 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:12
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181427 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 65 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8794 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34383 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537978 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60356 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238580 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 741 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16640 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138823 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz