vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

292 επισκέπτες, 9 χρήστες
manoslykos, dvelev, saltcity, I.P, Jorge, Tem, tasos1976, xsad, GeorgeGTS

Twitter

Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #690 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 02:14 »
Εδώ http://www.heaven-gifts.com/product-405.html σε καλήτερη τιμή... :thumpup:

@ droseros12
από που το πήρες?
Δεν υπάρχει όμως απόθεμα αυτή τη στιγμή.
Αλλά και σε πολλά άλλα eshops είναι επίσης out of stock.

Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1204
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #691 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 11:08 »
 :respect: :respect: :respect:
Δεν είδα αν έχει στοκ...  :eyesplash:
Τυχαία έπεσα πάνω του.... :bye:

Αποσυνδεδεμένος chro7

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • VV by SEB + A2
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #692 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 11:35 »
H αντισταση του regular c ειναι περιπου 2.3Ω ενώ του αντιστοιχου low resistance c είναι 1.8Ω  συμφωνα με sites που είδα. Τώρα και εγώ ψήνομαι για mod που να έχω γύρω στα 4v σταθερή απόδοση αλλά άντε να βρεις, το λέω αυτό γιατί έχω δει πολλους να αγοράζουν και μετά να τα πουλάνε γιατί δεν τους βόλεψαν. Αν ξέρει καποιος που μπορώ να ψάξω Θεσσαλονίκη και να με ενημερώσουν κιολας ας μου πει. Επίσης περιμένω τα type B tanks γιατί με 1ml μεσα μου φαίνεται πολύ λίγο. Παντως δε θα άλλαζα ατμοποιητή, είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Για ψαξε στο νημα με τις ιδιοκατασκευες και πατεντες......

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #693 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 12:00 »
:respect: :respect: :respect:
Δεν είδα αν έχει στοκ...  :eyesplash:
Τυχαία έπεσα πάνω του.... :bye:
Εχει όμως για παράδειγμα εδώ
http://www.litecigusa.net/Joye_ego_t_Mod_Battery_p/ego-tmodbatt.htm
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1526

Αποσυνδεδεμένος BigRed

  • ****
  • 1204
  • Φύλο: Άντρας
  • Το κριάρι κυκλοφορεί κ' Drippάρει. !!! Ελεύθερο!!!
    • HandMade By Pandoras
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #694 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 12:14 »
Μπράβο Tem... :thumpup:
Και σε πολύ καλή τιμούλα... :)

Αποσυνδεδεμένος panourgias

  • *
  • 85
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #695 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 12:41 »
δεν μπορει ο C να δουλεψει πανω απο τα 4,2 βολτ βγαζει καμμενο λογο ελειπης τροφοδοσιας.
Από αντίσταση όμως ο regular που είναι στα 2.3Ω όπως λέει ο DeareN ,σηκώνει kai 5 volt ας πούμε έτσι δεν είναι?? Ελειπής τροφοδοσία εννοείς απλά ότι το φυτιλάκι του δεν είναι αρκετά καλό για να συμβαδίζει με ατμοποίηση στα volt που μιλάμε?? :hmmm: Ευχαριστώ για τις απαντήσεις..

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #696 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 13:38 »
συγνωμη που βγαινω εκτος 8εματος απλως να ενημερωσω οτι εχ8ες αλλα3α με επιτυχια φυτιλι στον ατμοποιητη διοτι ειχε αρχισει και εχανε τη γευση στα υγρα .τα αποτελεσματα ειναι εκπληκτικα εχω τελεια γευση καλο χτυπημα και φοβερο ντουμανι δυσκολευτηκα λιγο αλλα με τα καταλληλα εργαλεια που μου εδωσε ενα φιλος για κοπη καλωδιων τα πραγματα εγιναν πιο ευκολα,συνεχιζω ακα8εκτος με το πρωτο ατμοποιητη απο τις 30/12 :respect: :respect: :respect: :respect: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος poseidonas7

  • ****
  • 1030
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #697 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 15:39 »
συγνωμη που βγαινω εκτος 8εματος απλως να ενημερωσω οτι εχ8ες αλλα3α με επιτυχια φυτιλι στον ατμοποιητη διοτι ειχε αρχισει και εχανε τη γευση στα υγρα .τα αποτελεσματα ειναι εκπληκτικα εχω τελεια γευση καλο χτυπημα και φοβερο ντουμανι δυσκολευτηκα λιγο αλλα με τα καταλληλα εργαλεια που μου εδωσε ενα φιλος για κοπη καλωδιων τα πραγματα εγιναν πιο ευκολα,συνεχιζω ακα8εκτος με το πρωτο ατμοποιητη απο τις 30/12 :respect: :respect: :respect: :respect: :thumpup: :thumpup: :thumpup:

ωραιος... :thumpup: :thumpup:

@σημερα συμπλρωσα 8 μερες με 4-5 μλ καθημερινα....
ιδια αποδοση οπως την πρωτη μερα...
2 πραγματα λατρευω στον c mexri στιγμης...
την ελειψη διαροων και την εναλαγη γευσεων..που γινετε σχεδον ακαριαια με οτι γευση και εαν τον τροφοδοτησεις..
στον παλιο τ ...περιμενες πολυ μα πολυ για να σου ερθει η καινουργια γευση που επελεξες στο τανκ........

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #698 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 16:18 »
Εννοείς ότι άλλαξες το φιτίλι στις σπείρες της αντίστασης?
Αν ναι
α) Μπράβο!!!!
β)θέλουμε περισσότερη περιγραφή αμέσως!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος DeareN

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
  • Always looking for genesis attys and hybrids...
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #699 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 18:35 »
Εχει όμως για παράδειγμα εδώ
http://www.litecigusa.net/Joye_ego_t_Mod_Battery_p/ego-tmodbatt.htm
http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1526
Καιρός δεν είναι να τα εισάγουν και οι δικοί μας έμποροι? Πιο ευκολο μου φαίνεται να τα παραγγείλω απο Κίνα παρά απο Πολωνία και Αμερική. Αν βρεις φίλε Θέμη κατι αντίστοιχο Ελλάδα ειδοποίησε μας, ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος koke

  • **
  • 112
  • Φύλο: Άντρας
  • γουσταρω τον ατμο
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #700 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 18:56 »
Από αντίσταση όμως ο regular που είναι στα 2.3Ω όπως λέει ο DeareN ,σηκώνει kai 5 volt ας πούμε έτσι δεν είναι?? Ελειπής τροφοδοσία εννοείς απλά ότι το φυτιλάκι του δεν είναι αρκετά καλό για να συμβαδίζει με ατμοποίηση στα volt που μιλάμε?? :hmmm: Ευχαριστώ για τις απαντήσεις..

φιλε αυτο ακριβως εννοω το φυτιλι ειναι λιγο για να τροφοδοτισει τον ατμο στα 5 volt,πρεπει παντα να τραβας μια κουφια και μετα μια κανονικη,ασε που ζεστενεται πολυ ο ατμο μετα απο δυο τρεις καλες τζουρες και χανει για εμενα απο γευση και ατμο.ακομα και στα 4,2 εχει καποια θεμματα γιαυτο τον δουλευω σταθερα στα 3,9 με πολυ καλα αποτελεσματα(οι ego μπαταριες δεν ξερω και δεν νομιζω οτι μπορουν να δωσουν ουτε 3,7 με φορτιο ταση).μιλαω παντα για τους regular που τους εχω μετρισει 2,5Ω.

Αποσυνδεδεμένος panourgias

  • *
  • 85
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #701 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 19:40 »
 Οκ κατανοητό ;)οπότε πρέπει να παω σε κάτι με καλυτερη τροφοδοσία και σχετικά αρκετά ohm..ωχχχ
 αρχίζουν και αυξάνονται τα έξοδα :'(

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #702 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 22:57 »
Καιρός δεν είναι να τα εισάγουν και οι δικοί μας έμποροι? Πιο ευκολο μου φαίνεται να τα παραγγείλω απο Κίνα παρά απο Πολωνία και Αμερική. Αν βρεις φίλε Θέμη κατι αντίστοιχο Ελλάδα ειδοποίησε μας, ευχαριστω
Σίγουρα κάποια στιγμή θα έλθει και στην Ελλάδα. Μέχρι τότε θα μας τροφοδοτούν οι μεγάλες αγορές της Κίνας και της Αμερικής. Πάντως και ο Πολωνός είναι πολύ καλός, έχω κάνει αγορές από αυτόν.

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #703 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 23:17 »
..............εναλαγη γευσεων..που γινετε σχεδον ακαριαια με οτι γευση και εαν τον τροφοδοτησεις..
στον παλιο τ ...περιμενες πολυ μα πολυ για να σου ερθει η καινουργια γευση που επελεξες στο τανκ........
Ομως και αυτό δεν είναι απόλυτο. Αν δοκιμάσεις για παράδειγμα Halo Midnight Apple πιθανότατα θα αναθεωρήσεις.

Αποσυνδεδεμένος xag

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #704 στις: Ιανουαρίου 22, 2012, 23:34 »
Συμφωνώ απόλυτα με τον Tem! Δεν φεύγει με τίποτα το άτιμο  :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556532 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 5 191 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:12
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181418 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 64 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8794 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34379 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537971 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60356 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238578 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 741 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16639 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138800 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz