vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #570 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 16:31 »
σε LR  κυκλοφορει η ψαχνω αδικα  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #571 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 16:33 »
σε LR  κυκλοφορει η ψαχνω αδικα  :dontknow:
http://www.heaven-gifts.com/product-401.html
περιμενω για στοκ!!!

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #572 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 16:35 »
σιγα σιγα ρε μαγκες... :laugh1:δεν ειναι για χορταση το υγρο...εγω παντως στην περιοδο που καπνιζα επαιζα 2 με 3 πακετα την ημερα,μετα γυρισα στον καπνο 1 την ημερα και τωρα με το Η.Τ κανω 1ml την ημερα,μια αμπουλα δηλαδη.Δεν ξερω ακουω κατι νουμερα σε ml εδω μεσα και δεν πιστευω στα αυτια μου... :laugh1: :laugh1: :laugh1:DeareN το θεμα με τις διαροες που ανεφερες δεν νομιζω να ηταν θεμα αμπουλας,οσο αναφορα τις ταπες σιλικονης αν κοιταξεις καλα θα δεις διαφορετικες γνωμες,πολλοι εχουν προβλημα με αυτες οπως και εγω.Γενικα το θεμα με τις αμπουλες θελει ψαξιμο και ισως πρεπει να ανοιξουμε ενα ποστ για αυτες εκτος αν εχει ανοιξει.πχ αγοραζεις αμπουλες και θα σου τυχουν πλαστικο καπακι,καπακι σιλικονης,τρυπημενες πριν τις ανοιξεις κτλ.Η γνωμη μου ειναι οτι οσο γινετε περισοτερο γνωστο το Η.Τ και περισσοτεροι οι χρηστες αυτου θα εχουμε πολλα προβληματα,απο τα προιοντα,Μπροστα στο κερδος.....που θα εχουν καποιοι δεν θα υπολογιζουν εμας,Παρολο που ειμαι καινουργιος στο αθλημα εχω τις αμφιβολειες μου και σε μερικα υγρα,μαλλον πρεπει να μελετησω να αρχισω να φτειαχνω και εγω μονος μου
κανε υπομονη....καποτε θα πλησιασεις και εσυ αυτες τις ποσοτητες....και δεν θα πιστευεις στα ματια σου!!!!
καλη συνεχεια και προσπαθησε να μην πισωγυρισεις στο κ.τ .
 :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #573 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 16:38 »
http://www.heaven-gifts.com/product-401.html
περιμενω για στοκ!!!
ευχαριστω αλλα δεν εχει αποθεμα ο τυπος  :wall: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #574 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 16:41 »
ευχαριστω αλλα δεν εχει αποθεμα ο τυπος  :wall: :laugh1:
[/quote
το ξερω και περιμενω 1 εβδομαδα,αλλα τιποτα ακομη!!!!!

Αποσυνδεδεμένος joepower7

  • *
  • 41
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #575 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 16:47 »
κανε υπομονη....καποτε θα πλησιασεις και εσυ αυτες τις ποσοτητες....και δεν θα πιστευεις στα ματια σου!!!!
καλη συνεχεια και προσπαθησε να μην πισωγυρισεις στο κ.τ .
 :thumpup: :thumpup:
δεν παιζει φιλος να γινει αυτο.Και καταρχας δεν μιλαμε για παλιους ατμιστες που με τον καιρο ανεβαινουν σε ml αλλα σε νεους.Για να κανω 4ml την ημερα πρεπει να φτιαξω μια βαση στο κεφαλι και να μην βγαινει καθολου απο το στομα..τεσπα μην βγαινουμε και εκτος θεματος

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #576 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 16:49 »
τελικα ειμαι μην πω  :idiot1: εχει και εδω http://www.rainbowheaventec.com/sdp/1474662/4/pd-6042032/10027545-2353759/eGo_C_LR_atomizer_for_changeable_system.html ειχα παρει το f6 αλλα τωρα ειδα οτι εχει και εδω δεκα κομματια 29 ευρω τωρα βαλε και τα μεταφορικα κανενα 45 ευρω το βλεπω

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #577 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 16:50 »
χθες παρηγγειλα eGo-C απο ovale.τα ανταλακτικα ατμοποιητες ειναι ιδια με τον exelixis  χωρις το σπιρωμα.ελπιζω να το ευχαριστηθω,εως οτου φερουν και LR

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #578 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 16:56 »
απο ovale δικε μου δεν λεω καλη εταιρια ειναι αλλα 7 ευρω το καμματι  :nope:δες στο site που εβαλα εχει καπακι ατμοποιητη και βαση 3.7 δολαρια

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #579 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 17:05 »
τελικα ειμαι μην πω  :idiot1: εχει και εδω http://www.rainbowheaventec.com/sdp/1474662/4/pd-6042032/10027545-2353759/eGo_C_LR_atomizer_for_changeable_system.html ειχα παρει το f6 αλλα τωρα ειδα οτι εχει και εδω δεκα κομματια 29 ευρω τωρα βαλε και τα μεταφορικα κανενα 45 ευρω το βλεπω
δεν βλεπω να εχει τον ατμοποιητη μεσα!!!απο οτι λεει απο κατω τον εχει αλλα γιατι να μην το εχει στη φωτο??κατι με βρομαει!!!

Αποσυνδεδεμένος geos

  • *
  • 95
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #580 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 17:06 »
Φιλε μου πήγα πήρα αμπουλες με καπάκια σιλικόνης αντί πλαστικό και λύθηκε αμέσως το πρόβλημά μου, προσωπικά κάνει πολύ καλύτερη εφαρμογή στον ατμοποιητη...




Απ'το συντονισμό: Διαγραφή άμεσης παράθεσης. Χρησιμοποιείτε την "απάντηση" όταν απαντάτε στο αμέσως προηγούμενο μήνυμα
απο που τις πηρες?

Αποσυνδεδεμένος ioannis

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #581 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 17:10 »
http://www.rainbowheaventec.com/sdp/1474662/4/pd-6042032/9953537-2353759/eGo-C_atomizer_head_for_changeable_system.html
αυτη ειναι ηκαλυτερη τιμη που βρηκα μετα απο παρα πολλυ ψαξιμο,αλλα δεν ειναι lr ειναι regular!!

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #582 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 17:12 »
δεν βλεπω να εχει τον ατμοποιητη μεσα!!!απο οτι λεει απο κατω τον εχει αλλα γιατι να μην το εχει στη φωτο??κατι με βρομαει!!!
τι να σουπω γιαννη εγω δυο παραγγελειες που εχω κανει ολα καλα πηγανε αλλα δεν λεω ποτε δεν ξερεις τι γινεται

Αποσυνδεδεμένος IQLQUID

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #583 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 17:16 »
Πρόκειται απλά για προϊόν μη συμβατό με το eGo-C. Πιθανολογώ ότι  πρόκειται για λάθος του καταστήματος.
Αγαπητέ κύριε TEM

Εφόσον από ότι  φαίνετε κάνατε βεβαίως της διευκρινίσεις θα έπρεπε να μας πείτε αν τους συγκεκριμένους ατμο τους χρησιμοποιήσατε με της βάσεις που είναι για τους συγκεκριμένους ατμο? Η όχι?
Εάν αναφέρεστε στο ότι ο συγκεκριμένος EGO C δεν ταιριάζει στης βάσεις που διαθέτει στην αγορά άλλη εταιρία διανομής στην Ελλάδα πιθανός να έχετε δίκιο ,αν και πολλή πελάτες μας τους χρησιμοποιούν ,από ότι μας έχουν πει ,με τους κώνους και βάσεις της συγκεκριμένης εταιρίας. Δίκια μας όμως προτροπή είναι να χρησιμοποιήθουν με της βάσεις της δίκης μας εταιρίας  .
Παραθέτετε ως μη συμβατό ένα προϊόν που στην αγορά ( EGO C )  κατασκευάζετε από μια εταιρία μόνο ? …υπάρχουν πολλές που κατασκευάζουν το ίδιο προϊόν …ως ονομασία EGO C.
Τα δικά μας προϊόντα EGO C  κατασκευάζονται για να χρησιμοποιηθούν με την βάση την συγκεκριμένη που διαθέτουμε. Το θέμα γνησιότητας  μόνο ως προς το ποιος έχει κατασκευάσει κάπιο  προϊόν ας μην το προσπαθήσουμε ούτε καν να το αναλύσουμε , όπως ξέρετε στα περισσότερα προϊόντα που διαθέτουν όλες οι εταιρίες είναι θέμα λογότυπου.

Αν όμως δεν σας καλύπτουν τα συγκεκριμένα προϊόντα από άποψη χρήσης ..εμείς εδώ είμαστε για να τα πάρουμε πίσω και να σας επιστρέψουμε τα χρήματα σας.

Με φιλική διάθεση
IQLIQUID


Αποσυνδεδεμένος DeareN

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
  • Always looking for genesis attys and hybrids...
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #584 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 17:23 »
Μέχρι τον Μάρτιο θα κυκλοφορήσει ο eGo-C Type B. Mε ίδια βάση και κεφαλή ατμοποιητή αλλά με κυλινδρικό σώμα. Θα παίρνει τις μεγάλες αμπούλες.
Στο βωμό του κέρδους γινόμαστε εμείς οι καταναλωτές τα θύματα. Τόσο δύσκολο είναι να είχαν 2 είδη ovale ego-c? Ένα starter pack με αυτο που πουλούν τωρα και ενα pro pack με 1000αρα μπαταρία και mega atomizer-tank.. Με αυτο τον τρόπο που λειτουργούν είναι ξεκάθαρος ο στόχος τους που είναι ο καινούργιος πελάτης ο άπειρος και οχι τόσο ο έμπειρος ατμιστης. Την πληρωσα και εγώ την απειρία μου γιατί δεν ήξερα τι με καλύπτει και τι όχι. Ελπίζω να μην ξεφεύγουν οι τιμές τόσο της 1000αρας μπαταρίας ego-c (το λογότυπό μετράει...) οσο και του type-B. Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση Tem  :)
Φίλε geos τις πήραν απο Θεσσαλονίκη Μπότσαρη-Ολγας γωνια (μου άρεσε πολύ το μαγαζί, καμία σχέση με τα τυποποιημένα ovale)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 2 88 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 30, 2024, 22:11
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8768 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181253 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34308 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537841 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60302 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238536 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 719 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16574 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138337 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085862 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35736 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro