vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

280 επισκέπτες, 6 χρήστες
manoslykos, matkarap, Tem, Jorge, grag, Doubt

Twitter

Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #75 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 20:52 »
Λογικά η Joyetech  ;)
http://www.joyetech.com/video/uccmovie_view.php?no=12
Αλλά ας παραμείνουμε on topic

Αποσυνδεδεμένος snapy13

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #76 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 22:11 »
το Ovale eGo-C Pack που πωλείται ήδη στην Ελλάδα δεν περιέχει αμπούλες. Θα χρειαστεί λoιπόν να πάρεις αμπούλες eGo-T type A.

Οκ , θα παρουμε κι απ αυτες !!!
Τοσα εχουμε δωσει , αλλα 5 ευρω θα μας πειραξουνε ?
Ευχαριστω φιλε μου.

Αποσυνδεδεμένος singular

  • **
  • 142
  • Θέλω ένα XL τώρα!!!
    • Αγγελίες ακινήτων
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #77 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 22:35 »
Aυτή τη στιγμή σίγουρα σε όλα τα Ovaleshops στην Ελλάδα.
Επισημαίνω βέβαια ότι δεν είναι ακόμα διαθέσιμο το πλήρες πακέτο που θα διατίθεται στα 109 €.
Σύντομα θα το δούμε σε πολλά ακόμα καταστήματα.

Μπορώ να έχω τα links του μαγαζιού που τα πουλάει? Δεν το βρίσκω!!

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #78 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 22:39 »

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #79 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 22:51 »
Μπορώ να έχω τα links του μαγαζιού που τα πουλάει? Δεν το βρίσκω!!
Δες εδώ :
http://www.ovale.gr/shops.php

Αποσυνδεδεμένος singular

  • **
  • 142
  • Θέλω ένα XL τώρα!!!
    • Αγγελίες ακινήτων
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #80 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 23:03 »
Thanks παιδιά για τα links, ρώτησα γιατί στο νήμα λέτε ότι δεν είναι διαθέσιμο ακόμα, αλλά κάποιοι λένε ότι το έχουν ήδη!

Φίλε trap το έχω δεί αυτό το link, αλλά λέει ότι θα είναι διαθέσμο του χρόνου!

Στα καταστήματα που εστειλες Tem, το έχουν διαθέσιμο για αγορά? Γιατί στο site της medicre το έχει σε ένα μεγάλο banner μες στη μέση, αλλά στα προϊόντα δεν το βλέπω για αγορά, ούτε ατόφιο ούτε και σαν κομμάτια (ατμοποιητές κτλ).

 :confused1:

Εσύ το πήρες από κάποιο από αυτά τα καταστήματα? το έχουν διαθέσιμο? Και αν ναι γιατί δεν το βάζουν και online για παραγγελία?

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #81 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 23:13 »
Οπως έχω πεί αυτή τη στιγμή είναι διαθέσιμο σε όλα τα Ovaleshops μόνο το Ovale eGo-C Pack το οποίο περιλαμβάνει την βάση του ατμοποιητή, τον κώνο και πέντε κεφαλές για τον ατμοποιητή. Σαφώς επίσης είναι διαθέσιμο και στο www.hlektronikotsigaro.gr (Medicre) αλλά δεν έχει γίνει ενημέρωση του συγκεκριμένου  ιστοτόπου.

Αποσυνδεδεμένος singular

  • **
  • 142
  • Θέλω ένα XL τώρα!!!
    • Αγγελίες ακινήτων
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #82 στις: Νοεμβρίου 20, 2011, 23:59 »
Και απ' ότι διάβασα δεν έχουν όλο το πακέτο, αλλά παίρνεις κομμάτια σε συνδυασμό με μπαταρία ego-t;
Ή έχουν όλο το πακέτο ego-c;

---edit---

Τώρα που διάβασα καλύτερα πωλείται το ego-c pack που έχει μέσα τα κομμάτια του ego-c χωρίς μπαταρία. Στα 39 ευρώ.
Το θέμα είναι εγώ που έχω μπαταρία του απλού παλιού ego, ταιριάζουν τα κομμάτια ή θέλω μπαταρία ego-t;
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2011, 00:16 από singular »

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #83 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 00:18 »
Φιλε singular διαβασε λιγο πιο πανω και στην
Προηγουμενη σελιδα σε παρακαλω.
Εχουν απαντηθει ολα.

Ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος singular

  • **
  • 142
  • Θέλω ένα XL τώρα!!!
    • Αγγελίες ακινήτων
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #84 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 00:31 »
Sorry παιδιά για τις κουραστικές ερωτήσεις, απλά διάβαζα ότι δεν είναι διαθέσιμο και μετά ότι το έχετε αγοράσει και μπερδεύτηκα, αφού δεν το έβρισκα και σε κανένα eshop. That's all!  :(


Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #85 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 11:24 »
σημερα ειδα οτι εχει μπει και στο e-shop του hlektronikotsigaro.http://hlektronikotsigaro.info/eshop/index.php?main_page=product_info&cPath=2&products_id=48

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #86 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 12:02 »
Με "παρασύρατε" και το αγόρασα σήμερα.
Το ατμίζω ταυτόχρονα για σύγκριση με έναν αχρησιμοποίητο ovale eGo-T που μου είχε μείνει απο παλιά.
Είναι πολύ βελτιωμένο και στη γεύση και στην ποσότητα ατμού. Το κτύπημα ειναι ίδιο.
Μένει να δουμε διαρροές και αντοχή. Αν και αυτά πάνε καλά τότε αξίζει!

Αποσυνδεδεμένος singular

  • **
  • 142
  • Θέλω ένα XL τώρα!!!
    • Αγγελίες ακινήτων
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #87 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 12:36 »
Εγώ επειδή οι μπαταρίες μου του ego τα έχουν ψιλοπαίξει, ήθελα να βγει κάτι καλό για να αγοράσω σαν ολοκληρωμένο πακέτο με καινούργιες μπαταρίες και συναφή. Μου μένουν ακόμα και 7 ατμο ego-t, πιστεύω να με βγάλουν μέχρι να βγεί το πακετάκι.
Περιμένω να βγεί το full πακέτο ego-c και θα το χτυπήσω σίγουρα και εγώ!

Αποσυνδεδεμένος snapy13

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #88 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 13:08 »
Με "παρασύρατε" και το αγόρασα σήμερα.
Το ατμίζω ταυτόχρονα για σύγκριση με έναν αχρησιμοποίητο ovale eGo-T που μου είχε μείνει απο παλιά.
Είναι πολύ βελτιωμένο και στη γεύση και στην ποσότητα ατμού. Το κτύπημα ειναι ίδιο.
Μένει να δουμε διαρροές και αντοχή. Αν και αυτά πάνε καλά τότε αξίζει!

Το πηρα κι εγω ,το δοκιμασα ελαχιστα βεβαια , αλλα ακριβως τα ιδια θα εγραφα !!! Αρκετα ικανοποιημενος εως πολυ θα ελεγα.
Θα προτιμουσα να παιρνει αμπουλες των 2 ml , να ειναι type B δηλαδη αυτο που μπαινει η αμπουλα ( δεν ξερω πως λεγεται ) , αλλα ισως βγει στο μελλον.
Ο χρονος θα δειξει αν ητανε καλη επιλογη.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2011, 13:57 από snapy13 »

Απ: Ovale eGo-C ή Joyetech eGo-C
« Απάντηση #89 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 23:12 »
το πηρα κι εγω το πακετακι σημερα,μεχρι στιγμης καμια διαρροη ακομη και οταν κατεβαινει πολυ χαμηλα η σταθμη στην αμπουλα,καλος ατμος και καλη γευση.ελπιζω να συνεχισει το ιδιο καλα.συμφωνω κι εγω οτι θα ηθελα μεγαλυτερης χωρητικοτητας

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556540 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:43
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 5 193 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:12
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181425 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 64 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8794 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34382 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537973 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60356 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238579 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 741 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16640 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138812 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz