vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

129 επισκέπτες, 7 χρήστες
Jorge, dvelev, manoslykos, JohnDag, Milarepa, dinos_74, Buliwyf

Twitter

Ατμοποιητες προβλημα

Αποσυνδεδεμένος fokos

Ατμοποιητες προβλημα
« στις: Νοεμβρίου 01, 2010, 08:19 »
Καλημερα, ειμαι νεος χρηστης, εχω τα Η.Τ της Nobacco 4 μερες τωρα, και ενω καταφερα να βγαλω ακρη με τα φιλτρα και να νοιωθω οτι καπνιζω ( 2 μερες δεν εβαλα τσιγαρο στο στομα μου ).

Πλεον χαλασανε και οι 2 ατμοποιητες!!!
Ο 1ος απο την αρχη ειχε προβλημα και ατμιζε ελαχιστα, ο 2ος εχτες το βραδυ σταματησε να ατμιζει εντελως!!!

Τι κανω? τους παω πισω μιας και ειναι μονο λιγων ημερων ?

Ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: Ατμοποιητες προβλημα
« Απάντηση #1 στις: Νοεμβρίου 01, 2010, 08:25 »
Καλημέρα φίλε μου.  Βεβαίως και τους πάς πίσω να τους τσεκάρουν.
Αν εχουν θεματάκι θα αντικατασταθούν..  Αλλά πάρε τους ένα τηλ. πρώτα.
Αλλωστε είσαι μέσα στην εγγύηση.. ;)

Αποσυνδεδεμένος fokos

Απ: Ατμοποιητες προβλημα
« Απάντηση #2 στις: Νοεμβρίου 01, 2010, 13:23 »
Πηρα τηλεφωνο, πολυ εξυπηρετικοι!! Μου ειπαν να παω απο εκει να τα τσεκαρουν και ειτε να τα φτιαξουν ειτε να τα αντικαταστησουν.
Ειναι ανοιχτα μεχρι τις 5 αλλα επειδη σχολαω στις 5, μου ειπαν να τους παρω τηλ αν ειναι να παω για να καθησουν παραπανω.

Μπραβο τους  :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ατμοποιητες προβλημα
« Απάντηση #3 στις: Νοεμβρίου 02, 2010, 08:52 »
Πηρα τηλεφωνο, πολυ εξυπηρετικοι!! Μου ειπαν να παω απο εκει να τα τσεκαρουν και ειτε να τα φτιαξουν ειτε να τα αντικαταστησουν.
Ειναι ανοιχτα μεχρι τις 5 αλλα επειδη σχολαω στις 5, μου ειπαν να τους παρω τηλ αν ειναι να παω για να καθησουν παραπανω.

Μπραβο τους  :respect: :respect:

Η nobacco για εμενα ειναι καταπληκτικη εταιρια!!! οι ανθρωποι της ειναι παρα πολλυ καλοι επαγγελματιες!!!!!!

Δεν θα πω περισσοτερα μα οσοι αγοραζουν απο εκει καταλαβαινουν τι εννοω.

Δεν ειμαι ειδικη στους ατομποιητες μα θα σου πω να διαβασεις καπου τις ενοτητες που λενε για αυτους παρα πολλα!!!

Ειχα ατμοποιητη οπου πηρε πεντε μερες για να στρωσει! τωρα ατμιζω συνεχομενα με αυτον εναν μηνα!!!!!!!!

Οι ατμοποιητες εχουν  τον τροπο τους, εγω αυτο εμαθα μεσα σε αυτο το φορουμ κ με τι συμβουλες των παιδιων καταλαβα οτι χρειαζεται αρκετη υπομονη μεχρι να μαθει κανεις να χρησιμοποιει σωστα το ητ.

Ομως καλα κανεις κ πας   στην   nobacco γιατι εκει θα σου πουν σιγουρα αν εχουν προβλημα.

 :)

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητες προβλημα
« Απάντηση #4 στις: Νοεμβρίου 02, 2010, 09:03 »
Η nobacco για εμενα ειναι καταπληκτικη εταιρια!!! οι ανθρωποι της ειναι παρα πολλυ καλοι επαγγελματιες!!!!!!

Δεν θα πω περισσοτερα μα οσοι αγοραζουν απο εκει καταλαβαινουν τι εννοω.

Δεν ειμαι ειδικη στους ατομποιητες μα θα σου πω να διαβασεις καπου τις ενοτητες που λενε για αυτους παρα πολλα!!!

Ειχα ατμοποιητη οπου πηρε πεντε μερες για να στρωσει! τωρα ατμιζω συνεχομενα με αυτον εναν μηνα!!!!!!!!

Οι ατμοποιητες εχουν  τον τροπο τους, εγω αυτο εμαθα μεσα σε αυτο το φορουμ κ με τι συμβουλες των παιδιων καταλαβα οτι χρειαζεται αρκετη υπομονη μεχρι να μαθει κανεις να χρησιμοποιει σωστα το ητ.

Ομως καλα κανεις κ πας   στην   nobacco γιατι εκει θα σου πουν σιγουρα αν εχουν προβλημα.

 :)
ειναι αληθεια οτι η ΝΟBBACO Εχει τον τροπο να κατακτα τους πελατες της

Αποσυνδεδεμένος fokos

Απ: Ατμοποιητες προβλημα
« Απάντηση #5 στις: Νοεμβρίου 02, 2010, 09:09 »
Για να δουμε, σημερα το απογευμα θα παω μια βολτα απο εκει, ελπιζω αν εχουν προβλημα να τους αλλαξουν, αλλιως να μου δειξουν πως πρεπει να τους χρησημοποιω σωστα

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητες προβλημα
« Απάντηση #6 στις: Νοεμβρίου 02, 2010, 09:16 »
Για να δουμε, σημερα το απογευμα θα παω μια βολτα απο εκει, ελπιζω αν εχουν προβλημα να τους αλλαξουν, αλλιως να μου δειξουν πως πρεπει να τους χρησημοποιω σωστα
ποιους ατμοποιητες χρησιμοποιεις?

Αποσυνδεδεμένος fokos

Απ: Ατμοποιητες προβλημα
« Απάντηση #7 στις: Νοεμβρίου 02, 2010, 09:26 »
Δεν ξερω να σου πω λεπτομεριες... αυτους που ειχε μεσα το πακετο της Nobacco Prestige

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητες προβλημα
« Απάντηση #8 στις: Νοεμβρίου 02, 2010, 09:35 »
Δεν ξερω να σου πω λεπτομεριες... αυτους που ειχε μεσα το πακετο της Nobacco Prestige
θα σου τους αλαξουν εχουν εγγυηση 1 χρονο

Αποσυνδεδεμένος fokos

Απ: Ατμοποιητες προβλημα
« Απάντηση #9 στις: Νοεμβρίου 02, 2010, 09:36 »
μια εβδομαδα τους εχω εγω, οποτε πιστευω πως αν υπαρχει προβλημα θα αλλαχτουν.
Αντε γιατι 2 μερες εμεινα ακαπνος και τωρα αρχισα παλι γιατι χαλασανε γμτ

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητες προβλημα
« Απάντηση #10 στις: Νοεμβρίου 02, 2010, 09:49 »
μια εβδομαδα τους εχω εγω, οποτε πιστευω πως αν υπαρχει προβλημα θα αλλαχτουν.
Αντε γιατι 2 μερες εμεινα ακαπνος και τωρα αρχισα παλι γιατι χαλασανε γμτ
αυτα συμβαινουν με τους ατμοποιητες,παρε καναδυο παραπανω να εχεις σε τετοιες περιπτωσεις

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ατμοποιητες προβλημα
« Απάντηση #11 στις: Νοεμβρίου 02, 2010, 09:54 »
μια εβδομαδα τους εχω εγω, οποτε πιστευω πως αν υπαρχει προβλημα θα αλλαχτουν.
Αντε γιατι 2 μερες εμεινα ακαπνος και τωρα αρχισα παλι γιατι χαλασανε γμτ

Εγω θελω να σου πω να μην κανεις ολα τα κτ που δεν εκανες αυτες τις μερες! Προσπα8ησε να μεινεις ηρεμος να πας   στη nobacco.

Προσπαθησε οσο μπορεις να μην καπνισεις πολλα ναι? κ παρε οπως σου ειπε ο oldseaman παραπανω ατμοποιητες .

Εγω ειχα μεινει διχως υγρα για 20 μερες μα δεν καπνισα κτ!! εκανα φοβερη υπομονη γιατι χαθηκε μια μεγαλη μου παραγγελεια που ειχα κανει! οχι βεβαια απο την nobacco μα απο καποιο φιλικο προσωπο...

Με φανταζεσαι στο εξωτερικο διχως να εχω προσβαση κ να περιμενω? Ασε δεν σου λεω τιποτα!!

Για αυτο προσεχε να μην κανεις τωρα μαζεμενα ολα τα κτ!!

Γιατι αυτο σε παει πισω!!! Ευχομαι να λυθει αυτο το προβλημα κ να μην εχεις κανενα αλλο μετα.  :)

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμοποιητες προβλημα
« Απάντηση #12 στις: Νοεμβρίου 02, 2010, 09:59 »
Εγω θελω να σου πω να μην κανεις ολα τα κτ που δεν εκανες αυτες τις μερες! Προσπα8ησε να μεινεις ηρεμος να πας   στη nobacco.

Προσπαθησε οσο μπορεις να μην καπνισεις πολλα ναι? κ παρε οπως σου ειπε ο oldseaman παραπανω ατμοποιητες .

Εγω ειχα μεινει διχως υγρα για 20 μερες μα δεν καπνισα κτ!! εκανα φοβερη υπομονη γιατι χαθηκε μια μεγαλη μου παραγγελεια που ειχα κανει! οχι βεβαια απο την nobacco μα απο καποιο φιλικο προσωπο...

Με φανταζεσαι στο εξωτερικο διχως να εχω προσβαση κ να περιμενω? Ασε δεν σου λεω τιποτα!!

Για αυτο προσεχε να μην κανεις τωρα μαζεμενα ολα τα κτ!!

Γιατι αυτο σε παει πισω!!! Ευχομαι να λυθει αυτο το προβλημα κ να μην εχεις κανενα αλλο μετα.  :)
τα καταφερες 20 μερες βρε θηριο?

Αποσυνδεδεμένος fokos

Απ: Ατμοποιητες προβλημα
« Απάντηση #13 στις: Νοεμβρίου 02, 2010, 10:00 »
Ευχαριστω παδια !!Προσπαθω να μην το "πατωσω" τωρα με τα κανονικα τσιγαρα

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Ατμοποιητες προβλημα
« Απάντηση #14 στις: Νοεμβρίου 02, 2010, 11:38 »
τα καταφερες 20 μερες βρε θηριο?

Oτι κ αν πω ειναι λιγο!!! ειχα λιγο λαδι απο καραμελα κ λιγο απο μηλο αν δεν κανω λαθος? εβαζα λιγες σταγονες κ ατμιζα λιγο!!!
Οι φιλοι μου γελουσαν κ μου ελεγαν οτι συντομα θα καπνισω!!

Αυτο με πεισμωσε τοσο κ οταν πια μου τελειωσαν κ τα τελευταια μου λαδακια  (γυρω στις 15 μερες εμεινα εντελως διχως!!!!)

Κρατουσα το ατμοπλοιο στο χερι κ ελεγα: δεν  πειραζει θα ερθουν τα αλλα τα λαδακια... με αυτο το δεν πειραζει περασαν οι μερες ευτυχως!!!! ηταν τρομερο γιατι δεν ηξερα οτι θα μεινω ετσι ξαφνικα διχως λαδακια αφου υπολογιζα σε φιλικο προσωπο!!!

Ομως κτ δεν αγγιξα!!! ειλικρινα το λεω!!!!

 :) :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279831 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207721 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64961 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173764 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312214 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13520 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124324 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93347 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4090 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1366 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14565 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias