vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

510 επισκέπτες, 7 χρήστες
camber, dkostas, kurtz, zamploutos, Jorge, vasim, Sergios

Twitter

Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)

Αποσυνδεδεμένος arxiloxos

  • ***
  • 524
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα αγαθα κο(λ)ποις κτωνται
    • arxiloxos.simplesait.com
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #465 στις: Μαΐου 27, 2016, 23:52 »
Μόνο manhatan κρατάω από natura. ...

Στα ιδια μονοπατια και εγω

Αποσυνδεδεμένος Tribal

  • **
  • 241
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #466 στις: Μαΐου 28, 2016, 02:33 »
Και εγώ Μanhatan και ry6.

Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #467 στις: Ιουνίου 08, 2016, 12:29 »
παιδιά χαιρετώ και εγώ
έψαχνα να βρω και άλλα υγρά να δοκιμάσω
και έπεσα πάνω σε διαφορετικές απόψεις
σχετικά με τα natura(hexocell)
να τα προτιμήσω είναι καλή ποιότητα υγρών ;
κάποιοι γνωστοί μου μου λένε μακριά από natura/hexocell
σκέφτομαι να παραγγείλω από εδώ
http://www.altersmoke.gr/
είναι αξιόπιστη ιστοσελίδα ή θα έχω θέματα
Σας ευχαριστώ πολύ

Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 367
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #468 στις: Ιουνίου 08, 2016, 12:40 »
Εχουν ολες τις πιστοποιησεις και κυκλοφορουν αρκετα χρονια στο εμποριο φιλε μου.Ποτε δεν ειχα προβλημα με αυτα που κανω και μερικα δεν αφηνουν καθολου μακα στις αντιστασεις.Εδω τα βρισκω με 5 ευρω...Το μαγαζι που γραφεις ειναι αξιοπιστο,εχω ψωνισει αρκετες φορες. ;)

Αποσυνδεδεμένος sotiro

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #469 στις: Ιουνίου 08, 2016, 12:46 »
Εγω για τη Natura "Αγαπη μονο"  :tongue_smilie: φίλε μου!
Με ενα 100μελο ξεκινησα το κόψιμο του τσιγαρου και εχω να λεω μονο τα καλυτερα!
Κατα τη γνωμη μου Value for money υγρα!!

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #470 στις: Ιουνίου 08, 2016, 12:55 »
παιδιά χαιρετώ και εγώ
έψαχνα να βρω και άλλα υγρά να δοκιμάσω
και έπεσα πάνω σε διαφορετικές απόψεις
σχετικά με τα natura(hexocell)
να τα προτιμήσω είναι καλή ποιότητα υγρών ;
κάποιοι γνωστοί μου μου λένε μακριά από natura/hexocell
σκέφτομαι να παραγγείλω από εδώ
http://www.altersmoke.gr/
είναι αξιόπιστη ιστοσελίδα ή θα έχω θέματα
Σας ευχαριστώ πολύ

Φίλε μου,
διαφορετικές απόψεις θα ακούσεις για σχεδόν τα πάντα. Στο θέμα των υγρών βέβαια ακόμα περισσότερο
μιας και η γεύση είναι ΚΑΘΑΡΑ υποκειμενική. Οσον αφορά την ποιότητα, δεν διαφέρει απο την ποιότητα άλλων υγρών
της ίδιας κατηγορίας. Οτι κι αν διαβάζεις - ακούς αν δεν δοκιμάσεις ο ίδιος δεν θα μάθεις ποτέ.
Αν σε βολέψουν οι γεύσεις μια χαρά τιμή έχουν και θα σε κρατήσουν.

Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #471 στις: Ιουνίου 08, 2016, 13:22 »
βασικά άκουσα & διάβασα για μουφίες
και μη σωστή πληροφόρηση για πιστοποιήσεις,αντιπροσωπείες
τις δύο μέρες
που ψάχνω να δω τι γίνεται
και κατα-μπερδεύτηκα 
Σας ευχαριστώ όλους για τις διευκρινήσεις σας
θα χτυπήσω 2-3 τεμάχια από βδομάδας γιατί τώρα είμαι καλυμμένος με υγρά
και θα κάνω και εγώ μια μικρο-παρουσίαση εάν επιτρέπεται απο τούς κανόνες της κοινότητας
Καλό μεσημέρι σε όλους ;D

Αποσυνδεδεμένος pap150

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #472 στις: Ιουνίου 09, 2016, 01:12 »
Εγώ πάντως κάνω το διπλό μήλο και είναι καταπληκτικό.Μόνο μειονέκτημα οι περιορισμένες επιλογές σε νικοτίνη. Από ποιότητα είναι τίμια.

Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #473 στις: Ιουνίου 11, 2016, 14:17 »
οκ μου ήρθε
30ml Virginia 9αράκι
Σύστημα: VaporFlask Lite 75 W | Αντίσταση SS316L | Ατμοποιητής:Nobacco Cuppa
Χρήση στα 26.0 W & 240 με 260 οC

Ωραία συσκευασία ξέρω ότι είμαι ο πρώτος που το άνοιξα  :thumpup:


Ωραίο υγρό καπνικό φούλ  :thumpup: με μυρωδία καπνού

Δεν έχει "μύτη" μπροστά για να φεύγει το υγρό πιο όμορφα :thumpdown:


Καλό Μεσημέρι σε όλους και Καλό Σαββατοκύριακο

Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #474 στις: Ιουνίου 11, 2016, 16:30 »
Κατά την γνώμη μου τα natura αρκετά ποιοτικά υγρά με πιστοποίηση σε συνδυασμό με πολυ καλή Τιμή αν αναλογιστεί κανείς την μεγάλη κατανάλωση των νέων πλεον ατμοποιητών. ΑτμίΖω λιγο καιρό περίπου 2 μηνες αλλά έχω καταλήξει στο Virginia και maxboro εναλλακτικά για να μην χάνω τη γεύση σε νικοτίνη 6mg. 8 ευρω το μπουκαλάκι των 30ml αγοράΖω και περναω απο 10-13 μέρες αναλόγως. Βλέπω καταστήματα πουλάνε υγρα των 20ml σε τιμες των 12-15 και 20 ευρώ, το θεωρώ κάπως υπερβολικό.

Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #475 στις: Ιουνίου 11, 2016, 16:36 »
Νομιζω απο αλλες εταιρειες ειναι τα 30 μλ και αλλης τα 20 μλ (πρασινο μπουκαλακι). τα εχω δοκιμασει και τα δυο και της hexocell συμφερουν περισσοτερο να  παρεις.

Αποσυνδεδεμένος to_theio_tragi

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #476 στις: Ιουνίου 18, 2016, 03:04 »
Ας γραψω και εγω τις εντυπωσεις μου απο τα υγρα μιας και ειναι απο τα βασικα μου...Εχω καταναλωσει και οχι απλως δοκιμασει πολλα μλ και πολλες γευσεις
Ξεκινωντας απο τα γενικα χαρακτηριστικα θα διαπιστωσουμε οτι την εταιρεια την χαρακτηριζει μια γερμανικη σοβαροτητα και πρακτικοτητα χωρις φανφαρες.Μεσα στο αδιαφορο αισθητικα κουτακι θα βρουμε το χαρτι με τις πιστοποιησεις της εταιρειας και των υγρων και το πλαστικο μπουκαλι του υγρου με την πρακτικη μυτουλα που θα γεμισει ευκολα και ατμοποιητες με στενη διοδο υγρου.Οι περιγραφες των υγρων δεν πασχουν απο φαντασιωσεις.Αυτο που περιγραφει αυτο ειναι,αν σου αρεσει ειναι αλλο θεμα.Τελος και πολυ βασικο εχουν εξαιρετικο value for money και πλεον ποικιλια στις νικοτινες μιας και κυκλοφορησαν (το manhatan σιγουρα γιατι το αγορασα) και σε 6αρα καθως επισης ειδα στο ραφι αλλα δεν αγορασα και γκουρμε υγρα σε 3αρα.
Ο εξοπλισμος μου ειναι e-leaf istick40w gs tank 1,5ωμ εργοστασιακη αντισταση στα 11,6w
Ολα τα υγρα ειναι σε 9αρα νικοτινη εκτος αν αναφερεται αλλιως στο κειμενο
Maxboro:Το πρωτο υγρο που αγορασα με το που εκοψα το κτ....και με το που εκανα μισο τανκ πηγα κι αγορασα αλλο.
Ο λογος;Μελι με το κανταρι σε σημειο αναγουλας.Αυτο βεβαια δεν εμποδιζει εναν συναδελφο μου στην δουλεια να το απολαμβανει και με χαρα δεχτηκε το μπουκαλακι μου δωρο.Περι ορεξεως...
Golden tobacco:Το υγρο που αγορασα αμεσως μετα.Για κεινη την στιγμη ηταν ανεκτο...ατμιστηκε σχεδον ολο.Η γευση πιο ηπια και σιγουρα πολυ λιγοτερο γλυκια.Αλλα εκει αρχισε η χορταριλα να με πιανει σιγα σιγα στο λαιμο.Τωρα σχεδον 4 μηνες ατμιστης θα το χαρακτηριζα ως ενα βαρυ καπνικο καλο για νεοεισελθοντες στον χωρο.
Tobacco and Cogniac:Το κακο με αυτο το υγρο ειναι οτι το αγορασα πριν μια βδομαδα.Βαρυ καπνικο,ξηρο,ουτε γλυκιλες ουτε πικριλες με αφθονη γευση τασακιλας.Ατμισα ενα κυαθιο και το υπολοιπο φυλαχθηκε για δυσκολες ωρες...Αυτο θα ηθελα να ηταν το πρωτο υγρο που θα αρχιζα το Η/Τ.Τωρα δεν θα το ξαναγοραζα...
Συνεχιζεται....

Αποσυνδεδεμένος to_theio_tragi

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #477 στις: Ιουνίου 19, 2016, 04:17 »
Μενοντας στα καπνικα συνεχιζω με τις υπολοιπες γευσεις που εχω ατμισει...

7 leafs tobacco:Προκειται για ενα πολυ ηπιο καπνικο ξεκουραστο που ανετα ατμιζεται ολοημερο.Ξανθα καπνα με κιτρωδη επιγευση.Συνδυαζεται πολυ ευκολα με αλλα υγρα επιτοπου στον ατμοποιητη για τις δικες σας προσωπικες μιξεις.
Tip:Συνδυαστε το με banana milksheik της ecovape, η ξινοπικρη κιτρωδης επιγευση,στρογγυλευει υπεροχα την γλυκογαλατιλα του μιλκσεικ κανοντας το μιλκσεικ ενα allday vape υγρο χωρις να σας λιγωνει και αποκταει κι ενα καπνικο υποβαθρο...

RY7:Αλλο ενα ηπιο και ολοημερο καπνικο που ομως καποια στιγμη παραγινεται ηπιο και θελεις κατι πιο εντονο.Αυτο δεν ειναι απαραιτητα μειονεκτημα μιας και μπορει να εκτιμηθει απο αυτους που θελεουν μια ξεκουραση απο εντονα αρωματα και δεν μπορουν την σκετη βαση.Προκειται για ry καπνικη βαση με αρωματα καμμενης ζαχαρης και (υποτονικης) βανιλιας με την καμμενη (εντονα) ζαχαρη να υπερισχυει.Ειναι επισης ενα υγρο πολυ δεκτικο σε μιξεις.
Tip:Σε ενα 3μλ ατμοποιητη προσθεστε 1μλ ry7, 0.5μλ cappucino, 0.5μλ double apple και 1μλ nocciola pleasure ολα της ιδιας εταιριας (ή και αλλης οτι γουσταρει ο καθενας).Για πιο οξινο αποτελεσμα εναλλαγη στο μηλο με το φουντουκακι.Με το ματι οι ποσοτητες στο περιπου.

Μια παρενθεση εδω στα καπνικα

Casius:Το γνωστο φυστικι.Με μεγαλη χαρα αγορασα το συγκεκριμενο υγρο χωρις δοκιμη δυστυχως.Φανταζομουν ωραια αλμυρη γευση του συγκεκριμενου ξηρου καρπου...η απογοητευση ηρθε με το ανοιγμα του μπουκαλιου μυρωδια απο φυστικι μεν αψητου και αναλατου δε...Το ιδιο εγινε και στο ατμισμα,ιδια γευση με την μυρωδια.Αδειασα τον ατμο αμεσως μονο και μονο για να παρω αλλη μια απογοητευση,η μυρωδια δεν εφευγε με τιποτα παρα μονο μετα απο μπουγαδες και ατμισμα αλλου εντονου υγρου.(καλυφθηκε μαλλον παρα εφυγε)

Επιστροφη στα καπνικα

Kings Glory:Ο λογος που εγινε η παρενθεση ειναι το συγκεκριμενο υγρο,το οποιο ειναι ενα καπνικο ry4 με επιγευση το προαναφερθεν casius αντι για την γνωστη μας πυραζινη με τα καβουρντισμενα ξηροκαρπια.Τωρα αν σε καποιον αρεσει το ωμο αναλατο φυστικι ακομα και αυτος να το δοκιμασει πριν το αγορασει και αυτο και το προηγουμενο υγρο...

Συνεχιζεται...

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Τελειωνοντας με τα καπνικα εχουμε και λεμε...

Manhattan:Εγω τριμπεκα δεν εχω δοκιμασει...Οταν το αγορασα ομως αγορασα και ενα Μπεμπεκα...Μεχρι σημερα εχω κανει πολλα 30μελα μανχαταν και η μπεμπεκα ειναι ακομα στη μεση...και στην μιση τιμη...
Υπεροχη καπνικη γευση RY με οσο ακριβως πρεπει για να μη λιγωνει γλυκια επιγευση καβουρντισμενων ξηρων καρπων.Ενα υγρο που ατμιζεται ολοβδομαδο κι οχι μονο ολοημερο...ηπιο αλλα δεν θα πεις δεν νιωθω γευση μετα απο πολυ ατμισμα.Το θεωρω απο τα κορυφαια της εταιρειας...ταιριαζει με τον καφε,με το ποτο με τα παντα...

Liberty:Σαν το μανχαταν αλλα με επιγευση ποπ κορν...επισης εθιστικοτατο και πασπαρτου καπνικο με ολα τα καλα του προαναφερθεντος υγρου.Ειναι ιδανικο για οταν (μετα την 7η μερα   ;D ) θες μια ξεκουραση απο το μανχαταν και αντιστροφα...

Baba's bounty:Εχοντας κανει απιστευτη οικονομια με 6 ευρουλακια τα 30μλ για τα υγρα μου αποφασισα να κανω ενα δωρο στον εαυτο μου...με 23€ αγορασα οχι 30μλ αλλα 750μλ καθαρης απολαυσης...charcoal mellowed drop by drop...εκει και τα καρβουνα και οι δρυινες νοτες απο τα βαρελια κι ολα...σκετο... ουτε παγο ουτε νερο, οπως πρεπει να πινεται το συγκεκριμενο αγιασμα...
Το υγρο εδωσε ρεστα...μεστη κρεμωδης γευση ωριμης μπανανας χωρις να σε λιγωνει σε κανενα σημειο, μιας και την γλυκαδα της μπανανας την στρογγυλευε η ελαφρια οξυτητα της φραουλας χωρις να την αντιληφθω ομως σαν γευση και καπνικο, πιθανοτατα RY υποβαθρο...
Στο dvd το Inland Empire του Lynch και τρεις ωρες απολαυσης ολων των αισθησεων...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 20, 2016, 03:50 από to_theio_tragi »

Αποσυνδεδεμένος to_theio_tragi

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #478 στις: Ιουνίου 21, 2016, 02:31 »
Αφου τελειωσαμε με τα καπνικα ας περασουμε στις υπολοιπες γευσεις...

Capuccino:Πολυ καλη αποδοση της γευσης, οχι πολυ κρεμωδης, με μια ξηρη στιφοπικρη επιγευση που μου αρεσει, ειδικα οταν πινω καφε τον συνοδευει πολυ ωραια.Ειναι ενα υγρο που συνδυαζεται πολυ ωραια στον ατμο με φουντουκια,βανιλιες,σοκολατες,καραμελες οπως κι ο κανονικος δηλαδη...

Vanilla burbon:Αλλο ενα πολυ καλο υγρο το οποιο ατμιζεται ευχαριστα σκετο η σε προσμιξεις.Ωραια βανιλια ισορροπημενη στην εισπνοη με ξηρη και στιφη επιγευση στην εκπνοη.Προσωπικα φροντιζω να εχω παντα ενα μπουκαλακι για να δινω νοτες σε αλλα υγρα...

Chocolate:Δεν μου αρεσε το συγκεκριμενο υγρο.Πολυ μπουχτιστικη γευση σκουρας σοκολατας για τα γουστα μου με το χειροτερο απο ολα το αρωμα στον χωρο...Ποδαριλα....η κοπελα μου παντως το ατμιζει συχνα  :wall: μηπως να της πω να ξαναρχισει το καπνισμα;  :)) ,περα απο την πλακα μια δοκιμη οπωσδηποτε πρωτα...

Chocolate cake:Μια απο τα ιδια κι εδω. Καπου το κεικ που πραγματικα το γευεσαι παει να το σωσει αλλα λιγο που στην εισπνοη ερχεται μια μελιλα, λιγο κι η γνωστη πλεον ποδαριλα στο χωρο... εκει τα χωρισαμε τα τσανακια μας...
Ναι...της κοπελας μου της αρεσει...καλα το φανταστηκατε... :wall

De.li.ci.us:Γευση μερεντας αλλα με την γνωστη υποπτη για με, σκουρα σοκολατα (πολυ πιο ηπια παντως εδω) και κατι αλλο στο βαθος που με ενοχλει και μου θυμιζει (αν δεν ειναι στ αληθεια) το casius...Ποδαριλες εδω δεν εχουμε...οκ

Συνεχιζεται...



Αποσυνδεδεμένος to_theio_tragi

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #479 στις: Ιουνίου 22, 2016, 03:15 »
Nocciola pleasure:Το φουντουκακι της εταιρειας...εισπνοη κι επιγευση φουντουκιου.Καλο και για μονο του και για μιξεις...

Hazelnut:Μυρωδια απο το μπουκαλι κιολας νουτελα φουντουκιου...σου ερχεται να το φας...ειναι ομως λιγο λιγωτικο στο πολυωρο ατμισμα.Κι αυτο καλο για μιξεις...

Tiramisu:Πειστικη γευση και μυρωδια τιραμισου αλλα αρκετα εντονο για τα δικα μου γουστα...Περισσοτερο για μιξεις θα ελεγα, ελαχιστες σταγονες για τις γευστικες σας αναζητησεις...

Irish Dream:Επισης πολυ πειστικη γευση και μυρωδια baily's τα ιδια με το προηγουμενο....

London Rain:Καραμελα βουτηρου, αρκετα εντονη και γλυκια,βλεπε επισης οπως ανω...

Red Torro:Απο λαθος το πηρα 18αρι,το αραιωσα με 3μλ μηδενικη της ατμος στα 27μλ και μια χαρα...το ξαναγορασα σε 9αρι και δεν το μετανοιωσα...πειστικη γευση redbull,γλυκο που δε σε λιγωνει και ανετα το κανεις ολοημερο.Η μυρωδια στον χωρο δε, υπεροχη...

Icy Mango:Ωραιο υγρο με ωραια γευση μανγκο και ωραιο αρωμα στον χωρο,αλλα εκει που τα χαλαμε ειναι στο icy...δεν την μπορω την μενθολη για πολυ και δεν μου ξεμυριζει κι ο ατμο με τιποτα...σε οσους την γουσταρουν πιστευω θα τους αρεσει πολυ..

Bubble Gum:Την καλυτερη τσιχλοφουσκα που εκανα ποτε την εκανα στην πρωτη μου περιοδο με το η/τ τοτε με το e-go.Απο τοτε πολλα αλλαξαν και πολλες ουσιες αποσυρθηκαν ως βλαβερες μαλλον γιατι τετοια δεν ξαναβρηκα και δοκιμασα κι αο αλλες εταιρειες  και οπου βρω δοκιμαζω.Εδω εχουμε μια τιμια προταση,τσιχλοφουσκα ειναι η γευση,την κανω μια στο τοσο αλλα δεν μου εκανε το κλικ.Να προσθεσω επισης οτι εχει μεντα θα ελεγα κι οχι μενθολη.Δεν τραβαω το λουκι για το ξεμυρισμα του ατμο...

Συνεχιζεται...


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172299 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276733 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15419 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14052 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9415 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43259 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 436 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35851 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559503 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182775 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 216 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10734 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364