vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Αποσυνδεδεμένος e-go FUN

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1365 στις: Αυγούστου 02, 2016, 16:09 »
Τικι απο Halo αυτο δεν περιγραφεται και ευκολα αλλα μου θυμιζει σαπια μπαχαρικα που το εχει τριψει μια ιδρωμενη μουλατα στα μπουτια της και εχει να πλυθει καιρο.Αυτα οτι αλλο θυμηθω θα σας το περιγραψω.

Καλό ακούγεται το τικι!

Αποσυνδεδεμένος geanagno

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1366 στις: Αυγούστου 02, 2016, 17:48 »
Και να σκεφτείς ότι με cigar από nobacco ξεκίνησα και μέχρι σήμερα, που και που, το απολαμβάνω.  :))

Μέχρι στιγμής, τα χειρότερα για εμένα είναι Halo - Twisted Java, Nobacco - Numbers (όλα), Natura - Καραμέλα  και Ecig - Tangelo Dream. Ειδικά τα δύο τελευταία, πέρα από το ότι πήγαν κατευθείαν νεροχύτη, όταν τα άτμισα ένιωσα ένα μούδιασμα στα μηνίγγια από την αηδία. Η καραμέλα της Natura μόνο καραμέλα δεν ήταν, έβγαζε μια αλμυρή γεύση, καραμέλας που την έχουν ξεχάσει στο εργοστάσιο για κανένα μήνα. Το tangelo dream από την άλλη, δεν μπορώ καν να το περιγράψω. 

Αποσυνδεδεμένος alexvan

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1367 στις: Αυγούστου 02, 2016, 18:47 »
Sergeant Vapor από Halcyon Haze. Δεν ξέρω γιατί, αλλά όταν το πέταξα στη λεκάνη του μικρού wc, ακόμα και το καζανάκι με χαστούκισε......Στο τέλος του μήνα ο βοθρατζής της γειτονιάς με χρέωσε διπλή ταρίφα, γιατί τα έφτυσε η αντλία της σκατιέρας. Άλλο κακό μη μου συμβεί!!!!! :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1368 στις: Αυγούστου 02, 2016, 19:20 »
Τι δε σου άρεσε?

Το μεγάλο τσουβάλι...

Αποσυνδεδεμένος gstamatos

  • ***
  • 539
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1369 στις: Αυγούστου 02, 2016, 19:56 »
Οκ, πες μου 1 που να αξίζει να πάω να το πάρω τώρα.  1 αρκεί.  Γιατί και τα λεφτά μου έχω πετάξει,  και τα έχει φάει το συρτάρι. Μόνο το vanilla bourbon είναι λίγο αξιοπρεπές .Και αν τα θεωρείς καλά  ευχαρίστως στα πουλάω.
Και όπως είπα οι βάσεις τους είναι μια χαρά. 
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 02, 2016, 20:09 από gstamatos »

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1370 στις: Αυγούστου 02, 2016, 22:27 »
Οκ, πες μου 1 που να αξίζει να πάω να το πάρω τώρα.  1 αρκεί.  Γιατί και τα λεφτά μου έχω πετάξει,  και τα έχει φάει το συρτάρι. Μόνο το vanilla bourbon είναι λίγο αξιοπρεπές .Και αν τα θεωρείς καλά  ευχαρίστως στα πουλάω.
Και όπως είπα οι βάσεις τους είναι μια χαρά.

Θα κάτσω εγώ να σου πώ ένα που να σου αρέσει την στιγμή που έχεις βγάλει άχρηστα γύρω στα 120 διαφορετικά υγρά .... μάλιστα...

Οκ γούστα είναι αυτά.... πάντως εγώ κάνω 5μήνες τώρα το ace 1 σαν βασικό μου καπνικό και μου άρεσε και το black horse και για λίγο το divino
επίσης μου άρεσε και η σταφίδα...
το βανίλια μπερμπον.....το βρήκα ντεμι για τα γούστα μου....

:)
 

Αποσυνδεδεμένος margo

  • **
  • 276
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1371 στις: Αυγούστου 03, 2016, 00:49 »
Cuban cigar inawera για diy: αηδία, καλτσίλα ποδαρίλα και αφηνε το στομα πραγματική λαδίλα. Τρομακτικό!!
Οriental επισης inawera: απορώ γιατι του δωσαν αλλο όνομα αφου ειναι ακριβώς το ιδιο με το προηγούμενο αλλα σε πιο χαμηλη αναλογία αηδίας
Νοbacco cherry σε ετοιμο υγρό: σιρόπι αντιβίωσης ληγμένο απο εικοσαετία
Sweet woodruff tpa (diy): άνοστη χορταρίλα. Με μικρό πισοστό αναμιξης σε δυνατο καπνικο το έπνιξε κι αυτό, γρασίδι σκέτο
Αnkara tobacco flavor west diy: το κανω με μισή καρδιά. Κατι σαν τσιγαρίλα ανακατεμένο με κολώνια απο κουρδιστάν;
Latakia flavor west diy: σαν να μούλιασες τσιγάρο αφημένο για ενα χρόνο σε γλυκερίνη!

Στάλθηκε από το X5pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kakalos2

  • **
  • 305
  • Φύλο: Άντρας
  • Άγγελος
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1372 στις: Αυγούστου 03, 2016, 01:13 »
ΟΛΑ τα κινεζο-υγρα απο Fasttech... :o
ειχα κάνει και αγορά 70€ τότε για να εχω ποικιλία!  :wall:
οποίος θέλει να σταματήσει το ατμισμα να έρθει να του δώσω κανα δυο!!!!

Αποσυνδεδεμένος yorwos81

  • **
  • 127
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1373 στις: Αυγούστου 03, 2016, 03:50 »
omnia - red cube
Tουλαχιστον ετσι λεει το μπουκαλακι, ειναι τρακα δεν το αγορασα.
Εχει απελπιστικα εντονο αρωμα, μυριζει και το μπουκαλι υπερβολικα, η μυρωδια κ γευση δε ξερω με τι να τη περιγραψω αλλα ειναι πολυ ασχημες , λιγο εβαλα για συμπληρωμα στο προηγουμενο υγρο γιατι μου τελειωνε , κ μετα απο καλο πλυσιμο καταναλωσα ~3 τανκακια των 2ml να ξεμυρισει το τανκακι μου. Σε κλωνοναυτιλο χ με μηχανικο μοντακι.


Αποσυνδεδεμένος Fruitjee

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1374 στις: Αυγούστου 03, 2016, 05:00 »
Cuban cigar inawera για diy: αηδία, καλτσίλα ποδαρίλα και αφηνε το στομα πραγματική λαδίλα. Τρομακτικό!!
Οriental επισης inawera: απορώ γιατι του δωσαν αλλο όνομα αφου ειναι ακριβώς το ιδιο με το προηγούμενο αλλα σε πιο χαμηλη αναλογία αηδίας
Νοbacco cherry σε ετοιμο υγρό: σιρόπι αντιβίωσης ληγμένο απο εικοσαετία
Sweet woodruff tpa (diy): άνοστη χορταρίλα. Με μικρό πισοστό αναμιξης σε δυνατο καπνικο το έπνιξε κι αυτό, γρασίδι σκέτο
Αnkara tobacco flavor west diy: το κανω με μισή καρδιά. Κατι σαν τσιγαρίλα ανακατεμένο με κολώνια απο κουρδιστάν;
Latakia flavor west diy: σαν να μούλιασες τσιγάρο αφημένο για ενα χρόνο σε γλυκερίνη!

Στάλθηκε από το X5pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Μακραν η καλυτερη περιγραφη υγρων, χαχαχα

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1375 στις: Αυγούστου 03, 2016, 08:00 »
Έχω πολύ καιρό να νοιώσω αυτό το αίσθημα της απέχθειας για κάποιο υγρό. Ισως οι νέοι ατμιστές σε αναζήτηση γεύσεων, να είναι αυτοί που θα το νοιώσουν. Οι εμπειρότεροι βλέπουν προς τα που γέρνει η ζυγαριά των γούστων τους, και δεν πέφτουν απο τα σύννεφα. Υγρά μέτρια, κατώτερα των προσδοκιών, αδιάφορα κ.ο.κ. ναι, πολλά. Αλλά αυτό το εμμετικό συναίσθημα, όχι.
Υ.Γ.: Να θυμάμαι να αποφεύγω οτιδήποτε με γλυκάνισο, οτιδήποτε oriental με λουλούδια και οτιδήποτε σε Virginia.

Αποσυνδεδεμένος Alien1980

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρευω το ατμισμα...
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1376 στις: Αυγούστου 03, 2016, 18:26 »
Eχεις δικιο στο υστερογραφο σου,ο γλυκανισος σε ενα υγρο που εχω δοκιμασει παρεα με μενθολη ηταν αηδιαστικος και μιλαω για το Red Astaire απο T-juice χαλαγε ολο το υγρο.Τα οριενταλ παλι εχουν πολυ βαρια οσμη στο χωρο λογω των πολλων εσανς που εχουν ασε δε που εγω τα αισθανομαι σαν να εχω ενα ματσο σανταλοξυλα στο στομα.Οσο για Virginia το εχω περιγραψει στο ποστ μου πιο πανω,αλλα αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι στα ατμιστικα καταστηματα σε  νεους ατμιστες τα συστηνουν ως τα καλυτερα καπνικα,απλως και μονο για ξεστοκαρουν.

Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1377 στις: Αυγούστου 09, 2016, 18:56 »
Θα κάτσω εγώ να σου πώ ένα που να σου αρέσει την στιγμή που έχεις βγάλει άχρηστα γύρω στα 120 διαφορετικά υγρά .... μάλιστα...

Οκ γούστα είναι αυτά.... πάντως εγώ κάνω 5μήνες τώρα το ace 1 σαν βασικό μου καπνικό και μου άρεσε και το black horse και για λίγο το divino
επίσης μου άρεσε και η σταφίδα...
το βανίλια μπερμπον.....το βρήκα ντεμι για τα γούστα μου....

:)
 
Βασικα ο φιλος πρεπει να μας πει τα υγρα που του αρεσουν ωστε να ξερουμε τι να μην ανοιξουμε ουτε για απλη μυρωδια με τετοια διαφορα που εχουν οι γευστικοι μας καλυκες

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Chriskos

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
  • Enjoy the Silence ....
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1378 στις: Αυγούστου 09, 2016, 20:25 »
Νομίζω ότι είναι το entropy της hexocell

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1379 στις: Αυγούστου 09, 2016, 21:37 »
Ευτυχώς που δεν ανοίξαμε μαζί γραφείο συνοικεσίων.
Είναι από τα 2-3 έτοιμα που κάνω άνετα όλη μέρα.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 249 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 205 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21091 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282008 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208045 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66458 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174987 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313225 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14666 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125063 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93751 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4254 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix