vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

546 επισκέπτες, 8 χρήστες
Milarepa, Jorge, lagoudakis, manoslykos, camber, infernity, Eizomar, zalaros

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Αποσυνδεδεμένος hail

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
  • φορτίζω-γεμίζω-ατμίζω
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #60 στις: Ιουλίου 12, 2012, 02:21 »
και μόνο το γεγονός ότι μιλάμε
για το τι μας έχει κουράσει απο το η.τ
φανερώνει το πόσο συνειδητοποιημένοι είμαστε
περί αυτού' και δεν φοβόμαστε να μιλήσουμε για
τα όποια αρνητικά του.Μένω όμως σ' αυτές τις φράσεις της petra:

Παράθεση
Σιχάθηκα τη μπόχα, το βραδυνό μπουχτισμα μετά το 30ο τσιγάρο. Σιχάθηκα την κακομοιριά μου να ψάχνω 20 λεπτά για ανοιχτό περίπτερο στις 2 τα ξημερώματα. Σιχάθηκα να ψάχνω για ψιλά στις τσέπες κάποιες μέρες για να συμπληρώσω να πάρω πακέτο. Μετά από όλα αυτά, τίποτα δεν μπορεί να με κάνει να κουραστώ με το η.τ. μου.
  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Theoh

  • *
  • 16
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #61 στις: Ιουλίου 13, 2012, 12:01 »
Προς το παρόν μετά από διάφορες δοκιμές σε άτμο-κάρτο του εμπορίου έχω "κουραστεί" να σκουπίζω τις μικροδιαρροές του ego-c, αλλά και να μην καλύπτομαι από τη συνολική απόδοση των κάρτο, clearo!
Βέβαια η "βρωμιά" του κ.τ. δεν συγκρίνεται με τίποτα, οπότε τα παράπονά μας για το η.τ. είναι όντως να 'χαμε-να λέγαμε!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #62 στις: Ιουλίου 13, 2012, 12:10 »
Oσο σκεφτομαι το καπνισμα,
το ατμισμα μοιαζει με βολτα σε ποδηλατο με πολλα χρωματιστα μπαλονια !!!!


« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 13, 2012, 12:20 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος angelosdes

  • ***
  • 531
  • Φύλο: Άντρας
  • MTL+flavour
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #63 στις: Ιουλίου 13, 2012, 12:26 »
TO H T κουραζει οταν δεν εχεις ΥΠΟΜΟΝΗ+ΕΠΙΜΟΝΗ,,,δυστυχως ομως ελαχιστα μαγαζια ξερουν,,,γιαυτο προσπαθειστε μονο ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ επισκευασιμους,,,Η,,σταξιμο,,αλλα ,ΠΟΤΕ,,ατμοποιητη,,,κινεζικο,,,γιατι ειναι χασιμο χρονου και ΧΡΗΜΑΤΟΣ,,,,

Αποσυνδεδεμένος Charas60

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #64 στις: Ιουλίου 13, 2012, 12:32 »
Αφάνταστα κουραστικό και ψυχοφθόρο, θεωρώ το να θέλω να αγοράσω ότι καινούργιο κυκλοφορεί μήπως και πετύχω καλύτερο άτμισμα. Επίσης το ότι δεν βγαίνει μιά αξιόπιστη συσκευή σε μέγεθος τσιγάρου, ώστε εκτός σπιτιού να αισθάνομαι άνετα, χωρίς να χρειάζομαι να κουβαλάω μόντες και παρελκόμενα!

Αποσυνδεδεμένος e-kapnistis

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #65 στις: Ιουλίου 13, 2012, 12:51 »
Οι ατμοποιητές… τι άλλο? Και το logistics από πίσω, δηλαδή, να έχω καβάτζα μη ξεμείνω κλπ. Αν και έχω μάθει πολλά από το forum (είμαι νέος χρήστης) έχω ακόμα πολλές άγνωστες λέξεις (Mod, 510, A2, …). Βασικά αλλάζω ατμοποιητή κάθε 5-6 μέρες (ήτοι 7 ευρώπουλα!) προκειμένου να έχω καλή απόδοση!  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #66 στις: Ιουλίου 16, 2012, 15:21 »
Όλα και τα πάντα.
Οι μπαταριες, οι φορτισεις, οι γευσεις, τα μιλιγκραμ, οι ατμοποιητες (επισκευασιμοι και μη), τα ωμ, τα βολτ, τα βατ, τα φιτιλια, τα συρματα, τα τανκ, τα σερα, τα μες....

ΟΛΑ!!!
15 μήνες στο Η.Τ.

Απανταω στο μεχρι τωρα. Όλα αυτά έχουν έρθει κι έχουν φύγει κι εχουν ξαναερθει, ξαναφυγει κ.ο.κ.

Ο άσος στο μανικι του τσιγάρου είναι πως το μονο που είχες να κάνεις ήταν να το βγαλεις απο το πακετο και να το αναψεις, και καθε φορα θα ήταν ίδιο.

Και για οποιον δεν καταλαβε, ΛΕΜΕ ΟΧΙ ΣΤΟ Κ.Τ. ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΝΑΙ ΣΤΟ Η.Τ. !!!!  ;D ;D ;D ;D :victory:

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #67 στις: Ιουλίου 16, 2012, 16:04 »
και εγω μια απ τα ιδια  :yes:
βαρεθηκα-κουραστηκα=αγανακτησα  :-\
και η Ατζολινα στα νιατα της να μου ελεγε να κανω ενα μηνα υπομονη  ;D αντε ν αντεχα καμια βδομαδα το πολυ  :laugh1:

αλα οσο θυμαμαι αυτο το βηχα το πρωι κτλπ  >:(
και το 10λεπτο που ηθελα σε καμια ανηφορα να ξελαχανιασω  :angry_orange:
συνεχιζω μεχρι να τα παρω..και να κοψω κι αυτο   :yes: :D

Αποσυνδεδεμένος sandoula1

  • *
  • 32
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #68 στις: Ιουλίου 18, 2012, 08:57 »
η αλιθεια ειναι κοντα στους 6 μηνες  που ατμιζω τωρα πιο πολυ με εχουν κουρασει οι ατμοποιητες!! καδαρισματα σκουπισματα πλυσηματα ...ο ενας ετσι ο αλλος αλλιως  μου βγαζουν προβληματακια αλλα το οφελος που ειχα  απο το ητ 1.στην υγεια μου και 2. οικονομικα ειναι πολυ μεγαλυτερο!! :)

Αποσυνδεδεμένος tobias

  • *
  • 79
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #69 στις: Ιουλίου 18, 2012, 09:03 »
Το μόνο που με έχει κουράσει τους 2 μήνες που ατμίζω, είναι ότι δεν μπορώ να έχω το η.τ όπως το θέλω εγώ. Δηλαδή να έχω με τα τανκ που μου αρέσουν και πλήρωσα λεφτά για να τα πάρω, ατμοποιητές επισκευάσιμους ώστε να ρίχνω το κόστος και να ελέγχω πλήρως τον ατμοποιητή μου. Είμαι αναγκασμένος είτε τανκ+καρτο είτε επισκευάσιμο και τα τανκακια που έχω στο συρτάρι

Αποσυνδεδεμένος snapy13

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #70 στις: Ιουλίου 18, 2012, 09:42 »
Εμενα αυτο που μ εχει κουρασει ειναι να μην μπορω να πετυχω την σωστη φυτιλοαντισταση και την σωστη τροφοδοσια ( κυριως ) στους επισκευασιμους που χρησιμοποιω αποκλειστικα τους τελευταιους 3-4 μηνες.
Ειναι πολυ σπαστικο να παιδευεσαι με τις ωρες να το πετυχεις και ταυτοχρονα να θελεις σαν τρελος να ατμισεις .
Ειδικα η τροφοδοσια του Α2-ΤΜ καποιες στιγμες αρχιζει να μου φανταζει απιαστο ονειρο.
Στο τσιγαρο βεβαια δεν ξαναγυρναω με τιποτα , το εχω παρει αποφαση. Εχω σντεξει ηδη 9 μηνες χωρις ουτε ενα τσιγαρο.



Αποσυνδεδεμένος bersekero

  • ***
  • 960
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #71 στις: Ιουλίου 18, 2012, 10:07 »
Εμενα με κουραζει ο Ιμεο που ολο καθυστερει τα νεα προϊοντα  :angry_orange:   :)) :))

Αποσυνδεδεμένος agiohori

  • *
  • 45
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #72 στις: Ιουλίου 18, 2012, 11:01 »
εμενα με κουραζει να εξηγω στους γυρο μου οτι το δικο μου(τσιγαρο)ειναι πιο ''αγαθο'' απο το δικο τους και αφου τους τα εχω εξηγησει ολα μηλωντας κανα 20λεπτο και  αυτοι να με κοιτουν με ανοικτο το στομα στο τελος της σηζητησης να μου λενε:

''πετα το αυτο το πραμα ρε σαν το σκυλι στο αμπελι θα πας'' :eyesplash:



Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #73 στις: Ιουλίου 18, 2012, 12:00 »
Η φοβερη γκρινια και καχυποψια για υλικα και αναλωσιμα
που εχουν σχεση με το η/τ.  :hmmm: :hmmm:
Σαν να ειμασταν παρθενες με καθαρο οργανισμο
χρησιμοποιουσαμε τα πιο αγνα και αμολυντα υλικα με το κ/τ
και μας επεβαλαν το η/τ με το ζορι και ψαχνουμε να βρουμε
πως προσπαθουν να μας εξοντωσουν. :angry_orange: :angry_orange:
Ο οπαδισμος που εχει σχεση με τα διαφορα εργαλεια σαν να
ειμαστε συνεταιροι αυτων που μας τα πουλανε. :idiot1: :idiot1:
Η αεναη αναζητηση της απολυτης απολαυσης και ηδονης στο η/τ
σαν να μην εχουμε καμμια αλλη και ειναι η μοναδικη που
μας εχει μεινει.  :tongue_smilie: :tongue_smilie:
Κατα τα αλλα ειμαι ευτυχης που ατμιζω κοντα στους 10 μηνες
απο τους οποιους τουλαχιστον τους 6 φλωρεξ. :laugh1: :laugh1:

 :) :) :) :)




Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #74 στις: Ιουλίου 18, 2012, 12:02 »
Πολυ σωστος Νικόλα!  :yes: :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 134 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 131 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20557 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281025 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207866 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65521 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173969 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312589 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13856 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124702 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4160 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix