vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

330 επισκέπτες, 4 χρήστες
Mimhsdr, Tem, Jorge, giorgos1999

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος cobolt

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #345 στις: Αυγούστου 12, 2011, 23:45 »
μαλιστααααα :hmmm: :hmmm:δλδ αυτο ειναι το μονο αρνητικο που εχει??δεν μπορουμε να ταιριαξουμε καμια μεγαλυτερη μπαταρια καποιας αλλης εταιρειας?..η .....ξερω και εγω τι λεω?? :D :Dσορρυ αν ρωταω πολλα και σας ζαλiσα,αλλα με τοοοοσα που διαβασα πιο πολυ μπερδευτηκα :confused1:παντος σ"ευχαριστω πολυ για την πληροφορια :) :)παω να δω το 510τ :) :)
Το συγκεκριμένο, δεν ξέρω τι σπείρωμα έχει, λογικά θα γίνεται να του αλλάξεις μπαταρία. Το θέμα είναι κατά πόσο θα μοιάζει με κανονικό τσιγάρο μετά...  :hmmm:

[spoiler]Να σας καλωσορίσω κιόλας, επί τη ευκαιρία, καλή τύχη με τη διακοπή του κ.τ.  :thumpup:  [/spoiler]

Αποσυνδεδεμένος nassoulini

  • *
  • 30
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #346 στις: Αυγούστου 13, 2011, 00:08 »
σας ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα ;) ;)και για για της πληροφοριες :D :Dκαλο βραδυ :bye:

Αποσυνδεδεμένος IVANN

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
  • το ατμισμα βλαπτει σοβαρα τις καπνοβιομηχανιες
    • σελιδα FB των αρειανων στη ΛΕΡΟ
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #347 στις: Αυγούστου 15, 2011, 11:04 »
καλημερα απο ΠΑΤΜΟ.θα ηθελα να μου δινατε καποια link για ολοκληρωμενες αγορες ητ γιατι δεν ξερω κ πολλα πολλα περι μπαταριων κ ανταλακτικων.εχω βεβαια εδω κ ενα μηνα το hybrid αλλα θα ηθελα να αγορασω κ αλλα.ενα σε στυλ κανονικου τσιγαρου κ ενα για οταν θα ειμαι στο σπιτι να το ντουμανιαζω οσο θελω.ευχαριστω ΣΥΝΑΤΜΙΣΤΕΣ :D

Αποσυνδεδεμένος sakis1709

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #348 στις: Αυγούστου 15, 2011, 14:20 »
Καλημερα και χρονια πολλα αφτα σε στιλ τσιγαρου δεν συμφερουν για βολτες εκτως και αν παρεισ και ταπακερα φορτισματος μαζι η μπαταρια τους κραταει πολυ λιγο για αφτο στο λεω ετσι το εκανα και εγω ποιο παλια με το black line αλλα ηταν μικρες οι μπαταριες που εφτανα σε σημειο να μην εχει φορτησει η μια και να τελιωνει και η αλλη μετα επσαχνα για τσιγαρο με το ego t την εχω καταβρει
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 15, 2011, 14:30 από sakis1709 »

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9585
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #349 στις: Αυγούστου 15, 2011, 20:05 »
μία ακόμα πρόταση από την halocigs
http://www.halocigs.com/g6/electronic-cigarette-starter-kit.html

Αποσυνδεδεμένος nassoulini

  • *
  • 30
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #350 στις: Αυγούστου 16, 2011, 16:23 »
καλησπερα παιδια και χρονια πολλα.για ακομα μια φορα θελω τη βοηθεια σας γιατι οχι απλα μπερδευτηκα,αλλα καρακαταμπερδευτηκα :wall:....ovale 510 tank system i nobacco white line tank system???ειδα οτι η nobacco τα εβγαλε σε προσφορα απο 79 στα 59 και εκει ειναι που μπερδευτηκα και λεω μηπως δεν ειναι και τοσο καλα :confused1: :hmmm:.....sos παιδια.!!!!

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 08, 2011, 23:28
Tem εαν δεν κανω λαθος εσυ ειχες το 510 ε?θελω να μου πεις κανα δυο πραγματακια..αν θες φισικα :-[ :-[
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 08, 2011, 23:28 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος sakis1709

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #351 στις: Αυγούστου 16, 2011, 16:46 »
καλησπερα μια χαρα ειναι το white line και εγω το εχω το μονο
( -) για εμενα ειναι οτι εχει αυτοματες μπαταριες που χαλανε κολανε ευκολα ειναι να εισαι και (καντεμης) :wall:
πρωτημω τισ manual

ΥΓ νομιζω και το ovale αυτοματες εχει
επισεις της nobacco εχει μια μικρη και μια μεγαλη μπαταρια η μια κραταει κανα 3 ωρο και η αλλη 1.5 περιπου ωρα
τωρα για ovale δεν ξερω λεπτομεριες εσυ αποφασιζεις αλλα ολα στα ιδια ερχονται μην σε φοβιζει η τιμη επιδη ειναι φτινο δεν σημενει οτι δεν  ειναι και καλο
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 16, 2011, 17:05 από sakis1709 »

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9585
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #352 στις: Αυγούστου 16, 2011, 17:46 »
Tem εαν δεν κανω λαθος εσυ ειχες το 510 ε?θελω να μου πεις κανα δυο πραγματακια..αν θες φισικα :-[ :-[
Είχα κάνει πριν από λίγο καιρό μια μικρή παρουσίαση για το Ovale Mini-T εδώ
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2171.msg52806.html#msg52806
Το θεωρώ μια καλή και αξιόπιστη επιλογή για κάποιον που αναζητά κάτι κοντά στο ΚΤ εμφανισιακά.
Με μερικές πρόσθετες μπαταρίες γίνεται ακόμα καλύτερο.
Προσωπικά πιστεύω ότι για κάποιον που αναζητά μια μικρή συσκευή , δεν υπάρχει καλύτερη εναλλακτική πρόταση αυτή τη στιγμή. Υπάρχει βέβαια και η λύση των cartomizers.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 16, 2011, 17:51 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #353 στις: Αυγούστου 16, 2011, 17:56 »
καλησπερα παιδια!!αποφασισαμε με τον αντρα μου και εμεις να το κοψουμε :Dκαι επειδη εχουμε μπερδευτει με τοσα που ειδαμε και αλα τοσα που διαβασαμε εδω μεσα,θελουμε την βοηθεια σας.θελουμε ενα ητ που εμφανισιακα να μιαζει πολυ με το κτ.ειδαμε ενα που μας αρεσε και θελουμε την γνωμη σας(NOBACCO WHITE LINE TANK SYSTEM)...αν καποιος εχει δοκιμασει το συγκεκριμενο τσιγαρο θα θελαμε πολυ να μας πει την αποπψη του.  :confused1: :confused1:

Καλωσήρθατε λοιπόν. Το έχω ξαναπεί πολλές φορές γιατί κι εγώ έτσι άρχισα. Αν σας "ενοχλει" το πως θα φαίνεστε έξω και γι'αυτό θέλετε κάτι που να μοιαζει με κ.τ., ξανασκεφτείτε το. Κι εγώ μαζί με eGo-T μου είχα παραγγείλει και το WT αλλά μια φορά το έβαλα στο στόμα μου. Καμία σχέση με τα μεγαλύτερα!  ;)

Θα το συνηθήσετε πολύ εύκολα και γρηγόρα και δεν θα "κλαίτε" και τα 40-50 ευρώ που έχει. Αν πάλι το πάρετε, σίγουρα πολύ σύντομα θα ψαχτείτε για άλλο μεγαλύτερο!!!

Αποσυνδεδεμένος nassoulini

  • *
  • 30
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #354 στις: Αυγούστου 16, 2011, 19:37 »
καλησπερα μια χαρα ειναι το white line και εγω το εχω το μονο
( -) για εμενα ειναι οτι εχει αυτοματες μπαταριες που χαλανε κολανε ευκολα ειναι να εισαι και (καντεμης) :wall:
πρωτημω τισ manual

ΥΓ νομιζω και το ovale αυτοματες εχει
επισεις της nobacco εχει μια μικρη και μια μεγαλη μπαταρια η μια κραταει κανα 3 ωρο και η αλλη 1.5 περιπου ωρα
τωρα για ovale δεν ξερω λεπτομεριες εσυ αποφασιζεις αλλα ολα στα ιδια ερχονται μην σε φοβιζει η τιμη επιδη ειναι φτινο δεν σημενει οτι δεν  ειναι και καλο
..να'σαι καλα Saki,σ'ευχαριστω πολυ.τωρα σαν να ξεκαθαριζουν τα πραγματα στο μυαλουδακι μου :idiot1:

Συγχώνευση μηνυμάτων: Αυγούστου 17, 2011, 00:00
Είχα κάνει πριν από λίγο καιρό μια μικρή παρουσίαση για το Ovale Mini-T εδώ
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2171.msg52806.html#msg52806
ε ναι,και εγω χθες αυτο ειδα και μπερδευτηκα ;D ;Dκαι σημερα που ειπα οκ αποφασισα,θα παρω το ego t,και πριν παρω τηλ.εκανα μια τελευτεια βολτα στη παρουσιαση σου και ακομη εκει ειμαι  :laugh1:και παλι μπερδευτικα :laugh1: :laugh1: 

Συγχώνευση μηνυμάτων: Αυγούστου 17, 2011, 00:00
Καλωσήρθατε λοιπόν. Το έχω ξαναπεί πολλές φορές γιατί κι εγώ έτσι άρχισα. Αν σας "ενοχλει" το πως θα φαίνεστε έξω και γι'αυτό θέλετε κάτι που να μοιαζει με κ.τ., ξανασκεφτείτε το. Κι εγώ μαζί με eGo-T μου είχα παραγγείλει και το WT αλλά μια φορά το έβαλα στο στόμα μου. Καμία σχέση με τα μεγαλύτερα!  ;)

Θα το συνηθήσετε πολύ εύκολα και γρηγόρα και δεν θα "κλαίτε" και τα 40-50 ευρώ που έχει. Αν πάλι το πάρετε, σίγουρα πολύ σύντομα θα ψαχτείτε για άλλο μεγαλύτερο!!!
αυτα πεστα πιο δυνατα φιλε Δεμις :)) :)),να τα ακουσει ο αντρας μου,που θελει σον και καλα να μιαζει με κτ.εγω παλι θελω να το κοψω και δεν με νιαζει και πολυ η εμφανιση.ευχαριστω για το καλωσορισμα και καλως σας βρηκαμε  :)

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 08, 2011, 23:29
Κι εγώ μαζί με eGo-T μου είχα παραγγείλει και το WT αλλά μια φορά το έβαλα στο στόμα μου. Καμία σχέση με τα μεγαλύτερα!  ;)

Θα το συνηθήσετε πολύ εύκολα και γρηγόρα και δεν θα "κλαίτε" και τα 40-50 ευρώ που έχει.
40-50 ευρω???αφου πιο πανω λεει 65???που το πουλανε 50??ααα καταρχας Καλημερα  :eyesplash: :idiot1: :idiot1:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 08, 2011, 23:29 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #355 στις: Αυγούστου 17, 2011, 12:11 »
Το ποσό το είπα στο περίπου νασουλίνι, δεν κοίταξα, σόρυ. Πάντως κάπου εκεί, λεφτά είναι!  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος LOTUS

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
  • LotuS..Και γ@μω τους πιλοτους
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #356 στις: Αυγούστου 17, 2011, 13:48 »
το ego-T φτυνει υγρα συνεχεια και εχει διαροες μεσα εξω... εγω μια βδομαδα το αντεξα...μετα πηρα το hybrid της nobacco και σωθηκα.. απο 3 πακετα την ημερα σε 0 απο την πρωτη μερα που αγγιξα το  hybrid..

Αποσυνδεδεμένος Εktelonistrator

  • **
  • 369
  • I'm Mr.Nobody,a man who does not exist.
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #357 στις: Αυγούστου 17, 2011, 14:18 »
Όπως είναι ολοφάνερο, οι απόψεις βάσει εμπειριών διίστανται. Διαρροές και λοιπών τύπων "γκαντεμιές" υπάρχουν σε όλα, ακόμα και σε μοντς, απ'όσο διαβάζω.
Ας βρει ο καθένας αυτό που τον βολεύει περισσότερο και από εκεί και πέρα σωστή χρήση και καλή ΤΥΧΗ !!!  :thumpup: :yes: :)

Αποσυνδεδεμένος chris1983

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #358 στις: Αυγούστου 17, 2011, 14:23 »
Ως νέος χρήστης του η.τ. προτρέπω και τους υπόλοιπους,
πριν καταλήξουν σε αυτό που τους βολεύει να μην παραγγέλνουν μεγάλο στοκ από ατμοποιητές κλπ,
ώστε να μην τους βγει ο κούκος αηδόνι και τους μείνει και το στοκ στο συρτάρι...

Επίσης αν παραγγείλατε κάτι περίσιο που δεν σας κάνει, μπορείτε να το ανταλλάξετε με κάτι άλλο,
που περισσεύει σε άλλο μέλος  ;)

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #359 στις: Αυγούστου 17, 2011, 14:28 »
το ego-T φτυνει υγρα συνεχεια και εχει διαροες μεσα εξω... εγω μια βδομαδα το αντεξα...μετα πηρα το hybrid της nobacco και σωθηκα.. απο 3 πακετα την ημερα σε 0 απο την πρωτη μερα που αγγιξα το  hybrid..
απο 3 πακετα σε  hybrid  :confused1: :confused1: :confused1:   :sign_koufo: αλλα αφου τιν παλεβις οκ ! αμα παντος θες ego-t χορις διαροες κανις τις αλαγες που προτινει ο vangos ! σε καινοθριο ατμοπ . και τελος ! :respect: :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 3 104 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:47
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 11 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8774 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181269 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34327 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537863 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60314 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238537 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 722 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16583 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138418 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085873 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63