vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

293 επισκέπτες, 7 χρήστες
kon95, dallaskdp, Jorge, ipomonias, giorgos1999, tibolaso, manoslykos

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #90 στις: Ιουνίου 14, 2010, 14:09 »
ΑΡΑ για αρχαρια καλα εκανε και πηρε πιγκι :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9584
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #91 στις: Ιουνίου 14, 2010, 14:13 »
ΑΡΑ για αρχαρια καλα εκανε και πηρε πιγκι :thumpup:
ναι καλύτερα πιγκί παρά βυγκί  :)) :))

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #92 στις: Ιουνίου 14, 2010, 14:16 »
ΑΡΑ για αρχαρια καλα εκανε και πηρε πιγκι :thumpup:
Καλα λεω εγω οτι εχω εναν καλο δασκαλο εδω....  :-[

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #93 στις: Ιουνίου 14, 2010, 14:19 »
thank you very much :-[

Αποσυνδεδεμένος oldseaman

  • **
  • 364
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #94 στις: Ιουνίου 14, 2010, 14:34 »
Τωρα θα γελασεις!! κοιταξε πρεπει να ατμιζω γιατι το εχω παρακανει με το κτ!! ασε ασε!!! οσο για τα υγρα? τα πηρα απο nobacco κ οσο ασχετη κ αν με πεις ειλικρινα δεν ειδα αν ειναι?  pg η vg?

Τα vg  δεν ειναι καλα? διαβασα οτι στεγνωνουν το στομα, αυτο εννοεις?

να σου πω οτι εγω εδω κ λιγες μερες παιρνω omega3 κ επειδη ειναι φυτικη η καψουλα του νοιοθω τρομερο στεγνομα στον λαιμο.

Αν ειναι κατι τετοιο δεν με πειραζει.
πρεπει επιγοντος να σταματησω τα κτ!!! :)
πως βρεθηκες εκει αν επιτρεπετε?
εργαζεσε σε Ελληνικη κατασκευαστικην εταιρεια?
Πριν 5 χρονια ερχομουν συνεχεια εκει κουβαλοντας μπανανες απο Ισημερινο
μιου φαινετε παραξενο γιατι τοτε στην αγορα της Τζεντας εβρισκες gudgets που δεν κυκλοφορουσαν ακομα στην Ευρωπη,και δεν υπαρχει ηλεκτρονικο τσιγαρο.
Παντως η ζωη για μια γυναικα εκει πρεπει να ειναι δυσκολη,θυμαμαι για να βγω απο το λιμανι εγω και η γυναικα μου επρεπε να την σκεπασω με σεντονι :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #95 στις: Ιουνίου 14, 2010, 15:29 »
πως βρεθηκες εκει αν επιτρεπετε?
εργαζεσε σε Ελληνικη κατασκευαστικην εταιρεια?
Πριν 5 χρονια ερχομουν συνεχεια εκει κουβαλοντας μπανανες απο Ισημερινο
μιου φαινετε παραξενο γιατι τοτε στην αγορα της Τζεντας εβρισκες gudgets που δεν κυκλοφορουσαν ακομα στην Ευρωπη,και δεν υπαρχει ηλεκτρονικο τσιγαρο.
Παντως η ζωη για μια γυναικα εκει πρεπει να ειναι δυσκολη,θυμαμαι για να βγω απο το λιμανι εγω και η γυναικα μου επρεπε να την σκεπασω με σεντονι :laugh1:
αυτο το σεντονι που λες ειναι ο μαυρος μανδυας ας τον πω ετσι κ τον λενε αμπαια (Abaya) κ εγω το φοραω ομως σε πολλυ μοντερνα εκδοση τωρα πια.

Καποτε ναι εβρισκες τα παντα εδω μα φοβαμαι οτι το ητ δεν το εχουν επιτρεψει? ειτε εγω δεν ειμαι καλα πληροφορημενη? μα ειλικρινα ακομα ψαχνω γιατι κ εμενα μου κανει εντυπωση πως ακομα δεν το ειδα καπου να το πουλανε.

Εδω βρισκεις  κινητα κ οτι αλλο 8ελεις μεσα σε λιγα λεπτα!! οι τιμες ομως ειναι καλλιτερες στην Ελλαδα!!! ειλιρκινα το λεω  γιατι καποτε εδω ολα τα ηλεκρτονικα ηταν σχεδον τσαμπα!

Εγω εδω ζω παρα πολλα χρονια γιατι ειναι οι γονεις μου εδω.

Εργαζομαι σε μια ναυτηλιακη εταιρεια. Αν εχεις μεγαλωσει σε αυτη τη χωρα? συνηθιζεις πολλα πραγματα.
Παντου εχεις τα καλα κ τα ασχημα ναι?

Ομως  δεν ειναι η Ελλαδα μας!!!! κ ας μας την πυροβολουν απο παντου...

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #96 στις: Ιουνίου 14, 2010, 20:18 »
φανταζομαι την εικονα οπου μεσα απο μια αμπαια θα ξεπροβαλει ενα ego ατμοπλοιο ;D

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #97 στις: Ιουνίου 15, 2010, 08:53 »
φανταζομαι την εικονα οπου μεσα απο μια αμπαια θα ξεπροβαλει ενα ego ατμοπλοιο ;D
:laugh1: :laugh1: :laugh1: δεν σου λεω τιποτα!!!

Ομως σιγουρα οι φιλες μου κ οι φιλοι μου εδω σιγουρα θα με βαλλουν μαλλον να κανω παραγγελειες!!! Ασε που ολοι θα μου ζητανε να το δοκιμασουν  ::)

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #98 στις: Ιουνίου 15, 2010, 09:00 »
αν ειναι ετσι,να δοκιμαζουν ολοι μπορεις να παρεις απο εκει,πιπακια μιας χρησης που ειναι για τους ναργιλεδες και να τα εφαρμοζεις στα δικα σου φιλτρα και να δοκιμαζουν οι αλλοι.ελα να κανει γυρα το χαρμανι :dance3:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #99 στις: Ιουνίου 15, 2010, 09:08 »
αν ειναι ετσι,να δοκιμαζουν ολοι μπορεις να παρεις απο εκει,πιπακια μιας χρησης που ειναι για τους ναργιλεδες και να τα εφαρμοζεις στα δικα σου φιλτρα και να δοκιμαζουν οι αλλοι.ελα να κανει γυρα το χαρμανι :dance3:
  :laugh1: Το ατμοπλοιο μου θα γινει πολλυ διασημο!!! κ καλη ιδεα αυτο που ειπες για τα φιλτρακια του ναργιλε! δεν το σκεφτηκα!!!

 :respect:

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #100 στις: Ιουνίου 15, 2010, 19:50 »
Ως μπαταρία το e-go βγάζει μάτια.
Εγώ είμαι οπαδός του M401 που είναι μία άλλη κατηγορία ατμοποιητών. Σε εμένα δεν έκατσε καλά ο 510...
Εάν δεν λυπάσαι να ξοδέψεις 20-30 Ευρώ παραπάνω, παράγγειλε και m401-ecopure υγρά , ως εναλλακτική λύση.
Το σίγουρο είναι πως κάποιος από τους 510, Μ401 θα σου κάτσει.

Για 401, θα πρέπει να πάρεις ατμοποιητή (funstore) αντάπτορα 510->401 (funstore) και υγρά ecopure tobaco rich (funstore, low και high)


Ατμέ, μήπως θα πρέπει να αφήσουμε το θέμα του abet "καθαρό" και να δημιουργηθεί καινούργιο θέμα;


Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #101 στις: Ιουνίου 16, 2010, 02:11 »
Μέσα στις "προτάσεις" συμπεριλαμβάνονται και τα παραπάνω.
Αυτού του είδους τα θέματα ποτέ δεν κατάφεραν να μείνουν "καθαρά".

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #102 στις: Ιουνίου 16, 2010, 07:45 »
γι αυτο το πρωτο ποστ το καλο πρεπει να γινει υπομνημα και να κλειδωθει.σε αυτο το ποστ να γραφουν οι αρχαριοι τις αποριες τους.γιατι υπαρχουν και αρχαριοι.

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #103 στις: Ιουνίου 16, 2010, 13:52 »
Η αξία του πρώτου ποστ έχει εκτιμηθεί δεόντως από την πρώτη στιγμή γι' αυτό έχει μπει link στην αρχική σελίδα και είναι άμεσα προσβάσιμο και από τους πρωτο-επισκεπτόμενους το φόρουμ μας.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #104 στις: Ιουνίου 16, 2010, 13:54 »
Ευχαριστουμε Καπεταν Ατμο ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 2 91 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 30, 2024, 22:11
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8768 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181260 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34313 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537849 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60302 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238536 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 719 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16575 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138361 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085865 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35739 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro