vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

276 επισκέπτες, 3 χρήστες
Jorge, manoslykos, ipomonias

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #600 στις: Νοεμβρίου 03, 2011, 17:38 »
φιλε αντώνη, ψαξε στο φορουμ  και θα βρεις τα παντα, αντιπροσωπους, eshops,  τα παντα :) αν θες μια γνωμη απο εμενα, το  ego-t ειναι ενα πολυ καλο η.τ. για να ξεκινησεις το ατμισμα, εχει και παρα πολλα αλλα που θα τα δεις μεσα στο φορουμ :yes: καλη αρχη :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος antwnisbrax

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #601 στις: Νοεμβρίου 03, 2011, 17:44 »
φιλε αντώνη, ψαξε στο φορουμ  και θα βρεις τα παντα, αντιπροσωπους, eshops,  τα παντα :) αν θες μια γνωμη απο εμενα, το  ego-t ειναι ενα πολυ καλο η.τ. για να ξεκινησεις το ατμισμα, εχει και παρα πολλα αλλα που θα τα δεις μεσα στο φορουμ :yes: καλη αρχη :thumpup:
Το θέμα είναι οτι οι αντιπρόσωποι που υπάρχουν στο site δεν έχουν απόθεμα... ισως κάποιον να μην είδα δεν παίρνω και όρκο και κυρίως δεν απαντάνε στα mail...
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #602 στις: Νοεμβρίου 03, 2011, 18:03 »
Το καλύτερο είναι πριν αγοράζεις να τα δεις απο κοντα.
Κοντα σου, Αγ. Δημήτριο, είναι η NOBACCO (www.nobacco.gr) και η alter (www.ivape.eu) κανε μια βόλτα και θα δεις τόσο διάφορα η.τ. οσο και θα σου λύσουν πολλές απορίες σου. ;)
Φιλικά Γιάννης.

Αποσυνδεδεμένος antwnisbrax

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #603 στις: Νοεμβρίου 03, 2011, 18:46 »
Το καλύτερο είναι πριν αγοράζεις να τα δεις απο κοντα.
Κοντα σου, Αγ. Δημήτριο, είναι η NOBACCO (www.nobacco.gr) και η alter (www.ivape.eu) κανε μια βόλτα και θα δεις τόσο διάφορα η.τ. οσο και θα σου λύσουν πολλές απορίες σου. ;)
Φιλικά Γιάννης.
Στην πρώτη είναι εντυπωσιακά τα προϊόντα αλλά νομίζω αρκετά τα χρήματα χωρίς την επιλογή δοκιμαστικού πακέτου  :'(, ενώ στην δεύτερη που μπορώ να έχω μια πρώτη οικονομική λύση είναι εκτός αποθέματος δυστυχώς!

Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #604 στις: Νοεμβρίου 03, 2011, 20:41 »
Συνατμιστα μου , ακριβως οπως τα λες , οταν τελιωσει η μπαταρια απλως δεν θα παραγει ατμο το μηχανημα !  ;)
Οσο για το ovale δεν μπορω αν εχω αποψη γιατι δεν το εχω χρησειμοποιησει αλλα υπαρχει παρακατω στο λινκ θεμα για αυτο το ατμομηχανημα οποτε μπορεις να διαβασεις τα παντα για αυτο
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2726.0.html
Οσο αναφορα τα υγρα λιγο ψαξιμο θελει και θα βρεις την - τις γευσεις σου ! εγω σου προτεινω σαν υγρο το Tribecα της Halo , αγαπημενο απο εμενα αλλα και πολους αλλους εδω στο φορουμ ...

Σε ευχαριστω αλλα εγω πηρα το ovale mini 510-t...αν υπαρχει αποκλειστικο τοπικ θα μου ηταν χρησιμο.

 :)

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #605 στις: Νοεμβρίου 03, 2011, 20:42 »
Σου έγραψα τα link για να πας να τα δεις απο κοντα.

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #606 στις: Νοεμβρίου 03, 2011, 20:43 »
 ε τοτε κινήσου απευθειας στη μαγικη αγορα της κινας χωρις ενδιάμεσους :dontknow: πιο γρηγορα θα σου ερθει απο εκει παρα να περιμενεις τα αποθεματα εδω :yes:

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #607 στις: Νοεμβρίου 03, 2011, 20:50 »

....πρωτα εδω καλυτερα ::)


και μετα γενικα για ovale elipse

....εδω εισαι ::)
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 03, 2011, 21:11 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης

  • *****
  • 2116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #608 στις: Νοεμβρίου 03, 2011, 20:57 »
....εδω εισαι ::)

γιαννη με τρελαινουν οι λεξεις που κρυβουν λινκ απο πισω :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος mariosnkaryes

  • **
  • 392
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #609 στις: Νοεμβρίου 03, 2011, 21:04 »
γεια σας παιδια!κι εγω καινουργιος ειμαι στο η.τ συχαριτηρια για το site σας
 :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
πηρα ενα ovale elips και τις δεκα μερες που το εχω ειμαι πολυ ικανοποιημενος αν και ειναι ακριβουτσικο ;D ;D ;D



Αποσυνδεδεμένος antwnisbrax

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #610 στις: Νοεμβρίου 05, 2011, 15:31 »
Λοιπόν μιας και το πήρα απόφαση είπα να πάρω σβάρνα τα μαγαζιά....
Κάποια μαγαζιά που τσέκαρα, on-line και απο κοντά δεν είχαν διαθεσιμότητα απο η.τ. και μου είπαν απο τρίτη.
Χθες το βράδυ για ΚΑΚΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ και το τονίζω αυτό πήγα απο την ESMOKE και συγνώμη που αναφέρω ονόματα αλλά ισως πρέπει να μάθουν και άλλοι χρήστες το πόσο αντιεπαγγελματιες είναι και ανάγωγοι και ανεύθυνοι. Πήρα ενα προϊόν τους αξίας 39.90 ευρω. Δεν δούλεψε ποτέ. Γέμισε ολο τον τόπο υγρά. Όταν έκανες υπερπροσπάθεια έβγαζε λίγο καπνό αλλά κάθε 3 τζούρες έπρεπε να σκουπίσεις το η.τ. και να γεμίσεις το φιλτρακι. Άλλαξα φιλτρακι και πάλι τα ίδια.
Πήγα απο εκεί και άλλαξε ενα παιδί που είχαν αφήσει στο μαγαζί το οποίο μου ειπε οτι δεν ήξερε τπτ την μπαταρία. Πάλι τα ιδια και τους ειπα στο τέλος να μου δώσουν ενα άλλο προϊόν. Δεν ειχαν αλλα προϊόντα εκει και μου είπαν να αφήσω το προβληματικό εκει και να περάσω κατά την τρίτη που θα εχουν να παρω κατι αλλο. Εγω ζήτησα τα χρήματα μου πισω και τοτε μου πηραν ενα τηλέφωνο κάποιον υπεύθυνο ονόματι Δημητρη Καραμφυλλη ο οποίος μου είπε οτι δεν με ανάγκασε να ψωνίσω κιολλας απο το μαγαζί τους, ψώνισα με την θέληση μου, και αφου δεν έχουν προϊόντα να αλλάξουν το ελαττωματικό που μου πουλησανε.... να περιμένω να φέρουν και οτι χρήματα δεν επιστρέφουν. Απλα ΛΥΠΑΜΑΙ και ελπίζω όπως ειδα και σε ενα παλιό post να μην αγοράσετε ούτε καρφίτσα απο τους απαραδέκτους!!!!!

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #611 στις: Νοεμβρίου 05, 2011, 15:35 »
Λοιπόν μιας και το πήρα απόφαση είπα να πάρω σβάρνα τα μαγαζιά....
Κάποια μαγαζιά που τσέκαρα, on-line και απο κοντά δεν είχαν διαθεσιμότητα απο η.τ. και μου είπαν απο τρίτη.
Χθες το βράδυ για ΚΑΚΗ ΜΟΥ ΤΥΧΗ και το τονίζω αυτό πήγα απο την ESMOKE και συγνώμη που αναφέρω ονόματα αλλά ισως πρέπει να μάθουν και άλλοι χρήστες το πόσο αντιεπαγγελματιες είναι και ανάγωγοι και ανεύθυνοι. Πήρα ενα προϊόν τους αξίας 39.90 ευρω. Δεν δούλεψε ποτέ. Γέμισε ολο τον τόπο υγρά. Όταν έκανες υπερπροσπάθεια έβγαζε λίγο καπνό αλλά κάθε 3 τζούρες έπρεπε να σκουπίσεις το η.τ. και να γεμίσεις το φιλτρακι. Άλλαξα φιλτρακι και πάλι τα ίδια.
Πήγα απο εκεί και άλλαξε ενα παιδί που είχαν αφήσει στο μαγαζί το οποίο μου ειπε οτι δεν ήξερε τπτ την μπαταρία. Πάλι τα ιδια και τους ειπα στο τέλος να μου δώσουν ενα άλλο προϊόν. Δεν ειχαν αλλα προϊόντα εκει και μου είπαν να αφήσω το προβληματικό εκει και να περάσω κατά την τρίτη που θα εχουν να παρω κατι αλλο. Εγω ζήτησα τα χρήματα μου πισω και τοτε μου πηραν ενα τηλέφωνο κάποιον υπεύθυνο ονόματι Δημητρη Καραμφυλλη ο οποίος μου είπε οτι δεν με ανάγκασε να ψωνίσω κιολλας απο το μαγαζί τους, ψώνισα με την θέληση μου, και αφου δεν έχουν προϊόντα να αλλάξουν το ελαττωματικό που μου πουλησανε.... να περιμένω να φέρουν και οτι χρήματα δεν επιστρέφουν. Απλα ΛΥΠΑΜΑΙ και ελπίζω όπως ειδα και σε ενα παλιό post να μην αγοράσετε ούτε καρφίτσα απο τους απαραδέκτους!!!!!

διαβασε πιο πανω...ψωνισε κατευθειαν απο τους κινεζους, οι εδω(90%) ειναι οι ενδιαμεσοι αναμεσα σε εσενα και στους κινεζους :yes:

Αποσυνδεδεμένος antwnisbrax

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #612 στις: Νοεμβρίου 05, 2011, 15:40 »
διαβασε πιο πανω...ψωνισε κατευθειαν απο τους κινεζους, οι εδω(90%) ειναι οι ενδιαμεσοι αναμεσα σε εσενα και στους κινεζους :yes:
έχεις δίκιο τελικά.... και εγώ έλεγα να τα δώσω σε ενα ελληνικοί μαγαζί... αλλά σίγουρα δεν το άξιζε!

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #613 στις: Νοεμβρίου 05, 2011, 17:03 »
Για μισό λεπτό. Γιατί γενικεύετε? Που είναι το περίεργο? Υπάρχουν σε κάθε δουλειά, καλοί επαγγελματίες και κακοί επαγγελματίες.
Υπάρχουν καταστήματα και εταιρίες με εξαιρετική συμπεριφορά και after sales και ασφαλώς και αντίστροφα.
Τα Κινέζικα e-shops που προτείνετε, που το στηρίζετε πως είναι καλύτερα σε επαγγελματισμό, όταν υπάρχουν πλείστες αναφορές εδώ από πολύ κόσμο, πως έχουν επιδείξει παρόμοια συμπεριφορά ?

Επιλογές υπάρχουν πλέον και είναι αρκετές. Ψάξτε το πρώτα.


Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #614 στις: Νοεμβρίου 05, 2011, 17:24 »
αν καταλαβες καλα δεν ειπα ψωνισε απο κινεζους γιατι ειναι πιο καλοι επαγγελματιες :) ειπα ψωνισε απο κινεζους γιατι οι εδω ειναι απλα οι ενδιαμεσοι σε εσενα και τον κινεζο ;) και πες μου οτι δεν ειναι ετσι :dontknow:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 3 112 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 01:47
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 17 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8776 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181277 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34331 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537871 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60319 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238541 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 725 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16586 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 138440 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085876 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63