vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

524 επισκέπτες, 7 χρήστες
krmhlds, mathimatikos1966, Jorge, lagoudakis, manoslykos, camber, Milarepa

Twitter

1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #45 στις: Μαρτίου 11, 2018, 23:10 »
Ευτυχώς και το ποστ του Σοφού, για να μαθαίνουμε και κάτι οι Ακρίτες (τέτοιες ώρες).
Τα πρόσωπα αλλάζουν, ο σκοπός ποτέ.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #46 στις: Μαρτίου 12, 2018, 12:21 »
Είχα και γω μια "ενημέρωση - αστραπή" δια τηλεφώνου από τον έτερο ελεγκτή. Λίγα άτομα, κρίμα, αλλά τι να κάνουμε.

Εν αναμονή για τα επόμενα!

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #47 στις: Μαρτίου 12, 2018, 12:46 »
Θέλω και εγώ να ευχαριστήσω όσους αφιέρωσαν λίγες ώρες από τον χρόνο τους για να συμμετάσχουν στην γενική συνέλευση, και ακόμη περισσότερο που με ανέχθηκαν ως πρόεδρο της συνέλευσης.
Δυστυχώς μικρή η συμμετοχή, αλλά η συζήτηση που έγινε ήταν εποικοδομητική και τα θέματα που τέθηκαν επί τάπητος σημαντικά.
Θα χρειαστεί η ενεργή συμμετοχή όλων μας για να μπορέσει ο σύλλογος να κάνει δράσεις, είναι αδύνατον το ΔΣ να καλύψει από μόνο του αυτές τις ανάγκες.




Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #48 στις: Μαρτίου 12, 2018, 12:48 »

Εγώ πάντως στενοχωρήθηκα λίγο χθες. Χάρηκα βέβαια πολύ που είδα καλούς φίλους που είχα να δω καιρό και που γνώρισα από κοντά φίλους που τους ήξερα σαν avatar μόνο. Στενοχωρήθηκα όμως που η προσέλευση στην ΓΣ ήταν μικρότερη από μία μέτρια ατμοσυνάντηση των νοτίων. Είμαι σίγουρος πως στα εγκαίνια του μαγαζιού του Σπύρου θα έχει πιο πολύ κόσμο από χθες. Τι από χθες; Είμαι σίγουρος πως θα έχει περισσότερο κόσμο από το σύνολο των μελών του συλλόγου!  :-\


Αποσυνδεδεμένος ringo2009

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #49 στις: Μαρτίου 12, 2018, 12:56 »
Πόσα άτομα ήταν;

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #50 στις: Μαρτίου 12, 2018, 12:58 »
Καμία επανάσταση δεν ξεκίνησε απο τους "πολλούς",πάντα απο τους λίγους,τρελούς και τολμηρούς .
Καλή δύναμη σε όλους και του χρόνου είμαι σίγουρος όλα θα είναι καλύτερα. :thumpup:



Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #51 στις: Μαρτίου 12, 2018, 13:13 »

Αποσυνδεδεμένος Σταύρος 63

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
  • Τό γάρ περισσά πράσσειν ούκ έχει νούν ούδένα
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #52 στις: Μαρτίου 12, 2018, 13:26 »
Κάθε αρχή  και δύσκολη, πόσο μάλλον όταν ο σύλλογος αντιμετώπισε τέτοια προβλήματα στο ξεκίνημα του .Προτάσεις, ιδέες για δράσεις χρειάζονται τώρα, και χρόνος στο νέο ΔΣ να τις υλοποίηση .

Αποσυνδεδεμένος GRat

  • ****
  • 1444
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #53 στις: Μαρτίου 12, 2018, 13:33 »
Καμία επανάσταση δεν ξεκίνησε απο τους "πολλούς",πάντα απο τους λίγους,τρελούς και τολμηρούς .
Καλή δύναμη σε όλους και του χρόνου είμαι σίγουρος όλα θα είναι καλύτερα. :thumpup:
Όλες οι επαναστάσεις ξεκίνησαν με πλάτες που είχαν κρυφές ατζέντες και χρηματοδότηση που εξυπηρετούσε σκοπούς που δεν φαίνονταν άμεσα, από τα ενεργά μέλη των επαναστάσεων.

Όπως και να έχει σας εύχομαι καλή σταδιοδρομία και πολλές επιτυχίες.

Αποσυνδεδεμένος cloak

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα ρεί και ουδέν μένει
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #54 στις: Μαρτίου 12, 2018, 13:34 »
Διορθωνω τον Γιαννη. Ημασταν 28 ατομα δυστυχως...Αυτο βεβαια βοηθησε πολυ στο να γινουν επικοδομιτικοι διαλογοι 

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #55 στις: Μαρτίου 12, 2018, 13:45 »
Επιβεβαιώνει τον [member=20077]cloak[/member] και ο γραμματέας της Συνέλευσης  8)

Όλες οι επαναστάσεις ξεκίνησαν με πλάτες που είχαν κρυφές ατζέντες και χρηματοδότηση που εξυπηρετούσε σκοπούς που δεν φαίνονταν άμεσα, από τα ενεργά μέλη των επαναστάσεων.
Εμείς είμαστε λιγάκοι πιο ρομαντικοί :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 12, 2018, 13:55 από paloukaros »

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #56 στις: Μαρτίου 12, 2018, 13:53 »

Υπάρχει κι ένα νήμα που σχεδόν σύσσωμο είναι γραμμένο στον σύλλογο και έδωσε και βροντερό παρόν χθες! Κυρίες και κύριοι: το ΤΣΑΤ:thumpup:


Αποσυνδεδεμένος PanCivi

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
  • I never told the truth so I can never tell a lie.
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #57 στις: Μαρτίου 12, 2018, 14:14 »
Να πω και εγώ από τη μεριά μου ότι χάρηκα που γνώρισα άτομα που δεν ήξερα.
Ειδα ανθρώπους δραστήριους οπού θέλουν να προσφέρουν έργο. Και θα το προσφέρουν ποιο δυναμικά τώρα που ξεπεράσανε το κυκεώνα της γραφειοκρατίας.
Η συνέλευση ήταν εποικοδομητική και σε απόψεις που διατυπωθήκαν από τα παρευρισκόμενα μελή και από την ενημέρωση που μας έγινε απο το Δ.Σ.
Αυτο όμως που μου έμεινε είναι ότι δεν μπορούμε οι υπόλοιποι (συμπεριλαμβάνω και τον εαυτό μου) να περιμένουμε μονό από τα άτομα του Δ.Σ. και από λίγα μελή να συνεχίσουν να τρέχουν τα πάντα.
Πρεπει και εμείς να τους βοηθήσουμε ώστε να μπορέσει η Κοινοτητα Ελληνων Ατμιστων να προχωρήσει.
Ο διάλογος για την ανάπτυξη της Κοινοτητας δεν σταματάει μονό στην ετήσια συνέλευση. Εαν πιστεύουμε ότι έχουμε κάποιες προτάσεις, ιδέες για δράσεις μπορούμε να τις συζητήσουμε και στο forum του gvc.

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #58 στις: Μαρτίου 12, 2018, 14:54 »
Η πρώτη Συνέλευση της Κοινότητας Ελλήνων Ατμιστών πέρασε στην ιστορία.
 
Είχε ανέλπιστη επιτυχία.
Δεν υπήρχε γκρίνια.
Δεν υπήρχε παρατυπία.
Δεν υπήρχε κανιβαλισμός.
Δεν υπήρχε αστειότητα.
Η σοβαρότητα με την οποία αντιμετωπίστηκε τόσο από το ΔΣ όσο και από τα μέλη, ήταν πρωτόγνωρα για Συνέλευση Ελληνικού Συλλόγου.
Η κατάσταση στην οποία παραδόθηκε η αίθουσα μετά την λήξη της Συνέλευσης, είναι ενδεικτικό της ποιότητας της διαδικασίας.
Η συμμετοχή γυναικών είναι απόδειξη της ποιότητας.
Η σχετικά μικρή προσέλευση μελών, βοήθησε την πρώτη/αναγνωριστική Συνέλευση να λειτουργήσει με "άνεση", για να χαράξει το δρόμο για τις επόμενες.
Η συμμετοχή, ως ποσοστό επί των μελών, δεν ήταν μικρή.
Επί προσωπικού, ήταν γερό σοκ.
Δεν το περίμενα, έφυγα αισιόδοξος, ιεράρχησα διαφορετικά τα προσδόκιμα από το Σύλλογο.
Με μία φράση:
Η Κοινότητα Ελλήνων Ατμιστών είναι αυτό που την κάνεις εσύ να είναι.

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1η Ετήσια Γεν. Συνέλευση ΚΕΑ
« Απάντηση #59 στις: Μαρτίου 12, 2018, 15:36 »
Κάλλιο αυγά παρά πουρέ..-

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 135 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 133 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20562 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281030 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207867 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65529 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173974 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312615 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13860 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124707 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4161 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix