vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

76 επισκέπτες, 3 χρήστες
bloodlessz, JohnDag, manoslykos

Twitter

Kayfun Lite by SvoёMesto

Αποσυνδεδεμένος commander

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
  • ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΛΑΣ !!!!!
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4065 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 16:27 »
Ευχαριστώ φίλε Γιωργο. Και εγω νομιζα οτι έβαλα πολυ βαβμακι.
Ισως να είναι το πως το τροφοδοτησα ,με βελονα μεν αλλα γρηγορα.
Θα ξαναστήσω ουτως η αλλώς με το βαμβακι δεν το χω ακομη
Κόψε μια λωρίδα βαμβάκι γύρω στον μισό πόντο αφού έχεις διάμετρο αντίστασης 2,5mm.
Πέρασε προσεκτικά αφού κάνεις μυτούλα στην άκρη και τράβα στριφογυρνώντας σιγά σιγά πιάνοντας το βαμβάκι μόνο από την μυτούλα.
Όταν το μοιράσεις μισό και μισό σε σχέση με την αντίσταση, κάντο λίγο δεξιά-αριστερά να ξεμπλοκάρει ώστε να μην επιπλέει στην αντίσταση αλλά να μην είναι και πνιχτό.
Σήκωσε τις δύο άκρες απαλά προς τα πάνω, πέρνα την καμπάνα και βίδωσέ την.
Κόψε τις άκρες στο χείλος της καμπάνας αν έχεις εργοστασιακή καμπάνα και οχι καμια κοντή steam tuners κλπ.
Με ένα λεπτό κατσαβιδάκι ή μια οδοντογλυφίδα, σπρώξε το βαμβάκι ώστε να πατήσει η καθε μια μερια πάνω στο deck από κάθε μια πλευρά της αντιστασης χωρις να το πατικώσεις.Να ειναι αφράτο.Ετσι ακουμπάει το βαμβακι πάνω στις πατουρες και ρουφαει βαση της υποπιεσης του Kayfun οσο υγρο χρειαζεται χωρις υπερτροφοδοσιες.
Για οτι αλλο θελεις στειλε μηνυμα.Ευχαριστως να βοηθησω.
Καλη επιτυχια!

Αποσυνδεδεμένος tasost

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4066 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 16:39 »
Πολυτιμες οι συμβουλές σου.
Το έκανα όπως περιέγραψες και πραγματικα πολυ καλυτερα.
Χρησιμοποήσα και άλλο βαμβάκι γιατί το πρώτο που έβαλα ηταν πολύ μαλακό και δεν μπορουσα να το χειριστώ.

Για βαμβάκι τι προτείνετέ?
Από άποψη αντοχής - γευσης?

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4067 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 16:53 »
Σε θέμα αντοχής και ευκολο στων χειρισμό είναι το FF 2 ccotton blend αν τα άλλα σου φαίνονται κάπως δύσκολα στη χρήση τουσ  έχει καλή απορροφητικότητα και από δεινή παρα πολύ καλά ακόμα και τισ εναλλαγές σε γεύσης

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4068 στις: Δεκεμβρίου 03, 2015, 20:32 »
Σήμερα είχε μπουγάδα....


2 κλώνοι και ένας γνήσιος...

Αποσυνδεδεμένος giorgosss

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4069 στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 19:26 »
που θα βρω μια βαση του KL+ ?  ψαχνω αλλα τιποτα.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4070 στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 20:30 »
στα κινεζομάγαζα έχει με το κιλό, ψάχνεις αποκλειστικά από Ελλάδα?
Θέλεις αυθεντική ή κλώνο?

Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4071 στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 20:34 »
Και εγω εχω φιλο που ψαχνει γνησια εδω ελλαδα αλλα δεν βρισκει.


Mobile klaz speaking...

Αποσυνδεδεμένος giorgosss

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4072 στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 20:43 »
με το εξωτερικο δεν το εχω. αγοραζω απο ελληνικα sites με αντικαταβολη παντα. οσον αφορα το Ηρακλειο που μενω, τραγικη κατασταση. μερικα μαγαζακια τρυπες με 10 μπουκαλακια στο ραφι και τιποτα αλλο. αυθεντικο θα ηθελα. σε ευχαριστω. στο μονο site που βρηκα ειναι εδω αλλα εχει εξαντληθει
http://www.e-smokers.gr/shop/kayfun-lite-plus/kayfun-lite-plus-base/
ετσι για πειραματα  θελω τη βαση τωρα που αρχιζω να τον μαθαινω και να τον απολαμβανω

Αποσυνδεδεμένος giorgosss

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4073 στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 21:37 »
στο site το εχουν "μη διαθεσιμο" . σε ευχαριστω παντως

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4074 στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 21:40 »
Αχ βρε γιωργο το πρωι στο fb καπου στισ ανακοινωσησ ειδα οτι καποιο καταστημα εχει φερει των τριτων και καιφουν λαιτ εψαξα αλλα δεν το βρηκα και δυστιχωσ δεν θυμαμε ποιο καταστημα ηταν ...τωρα αν θελεισ μπορω να σε εξυπηρετισω να παραγγειλο για λογαριασμο σου απο καποιο κινεζομαγαζο αν θελεισ

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος commander

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
  • ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΛΑΣ !!!!!
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4075 στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 21:51 »
που θα βρω μια βαση του KL+ ?  ψαχνω αλλα τιποτα.
Μετά από ερώτηση στους steam tuners που συνεργάζονται με vapeland και είναι αυτοί που έχουν στο site τους την βάση του kl+ μόνη της, μου είπαν πως δεν θα ξαναφέρουν σκέτη βάση λόγω του ότι δεν έχει διαθεσιμότητα ο swoeMesto σ' αυτό το προϊόν.
Έτσι κι εγώ αναγκάστηκα τότε που ρώτησα (πριν 2 μήνες) να πάρω τοn kl+ ολόκληρο και στην συνέχεια χρησιμοποίησα μόνο την βάση βάζοντας καμπάνα και tank clear view από steam tuners.Οπότε 60 ευρώ ο kl+ , 15 ευρώ το tank και 15 ευρώ η καμπάνα, σύνολο 90 ευρώ ενώ θα μπορούσα να πάρω την βάση μόνο με 35 ευρώ και να μου κοστίσει το σύνολο 65.Σαν να πέταξα δηλαδή 25 ευρώ που δεν τα πέταξα γιατί το κουστουμάκι του svoeMesto το έχω στην άκρη.Περί ορέξεως..........Μην περιμένετε λοιπόν άδικα για σκέτη βάση.
Και για να σιγουρευτείτε χρησιμοποιήστε τα λεγόμενά μου ή μάλλον τα γραφόμενά μου και ρωτήστε εδώ:
 http://www.steamtuners.gr/gr/contact            για αυτό:
http://www.steamtuners.gr/gr/products/atomisers/kayfun-lite/accessories/143-kayfun-lite-plus-base

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Αχ βρε γιωργο το πρωι στο fb καπου στισ ανακοινωσησ ειδα οτι καποιο καταστημα εχει φερει των τριτων και καιφουν λαιτ εψαξα αλλα δεν το βρηκα και δυστιχωσ δεν θυμαμε ποιο καταστημα ηταν ...τωρα αν θελεισ μπορω να σε εξυπηρετισω να παραγγειλο για λογαριασμο σου απο καποιο κινεζομαγαζο αν θελεισ

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Έχει διαθέσιμο kl+ η vapeland



« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 04, 2015, 21:56 από commander »

Αποσυνδεδεμένος giorgosss

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4076 στις: Δεκεμβρίου 04, 2015, 23:46 »
παιδια ευχαριστω για τη βοηθεια, εχω τον KL+ και ψαχνω τη σκετη βαση, ετσι για να κανω πειραματα. με επιασε το μικροβιο...

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Αχ βρε γιωργο το πρωι στο fb καπου στισ ανακοινωσησ ειδα οτι καποιο καταστημα εχει φερει των τριτων και καιφουν λαιτ εψαξα αλλα δεν το βρηκα και δυστιχωσ δεν θυμαμε ποιο καταστημα ηταν ...τωρα αν θελεισ μπορω να σε εξυπηρετισω να παραγγειλο για λογαριασμο σου απο καποιο κινεζομαγαζο αν θελεισ

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


σε ευχαριστω πατριωτη, δεν θελω να σε βαλω σε κοπο αλλα αν μπορεις πες μου πως

Αποσυνδεδεμένος Ntinlanden

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4077 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 00:34 »
Σήμερα είχε μπουγάδα....
(Image removed from quote.)

2 κλώνοι και ένας γνήσιος...

Λυσε και τις βασεις τελειως και στους 3 να μη χωρανε στη χαρτοπετσετα!

εγω πονοκεφαλιαζω με τον εναν!


Αποσυνδεδεμένος giorgosss

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4078 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 03:12 »
νοικοκύρης ! ΜΠΡΑΒΟ!

Αποσυνδεδεμένος commander

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
  • ΕΙΜΑΙ ΜΠΕΛΑΣ !!!!!
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #4079 στις: Δεκεμβρίου 05, 2015, 10:53 »
Πως τα πλένεις;
Έχεις μπανάκι υπερήχων ή στο χέρι όπως τα ευαίσθητα μεταξωτά;;;;;;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 74 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20350 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280127 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65173 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173844 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312423 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13607 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124410 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93412 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4125 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1402 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro