vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Kayfun Lite by SvoёMesto

Αποσυνδεδεμένος Tanquer1

  • *
  • 94
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3135 στις: Ιουλίου 23, 2015, 15:18 »
Τι εννοεις ψηλοτερα;  Κραταω το μοντακι παντα ισια και βγαινει απο την δεξια τρυπα.

Συνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1932
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3136 στις: Ιουλίου 23, 2015, 15:25 »
Φαντάζομαι ότι κάποια από τις δύο, θα είναι λίγο ψηλότερα από την άλλη σε σχέση με ένα οριζόντιο επίπεδο... Πιθανολογώ, ότι είναι αυτή που βγάζει τη φυσαλίδα...
Αν επί παραδείγματι περιστρέψεις το μοντάκι σου κατά 180 μοίρες γύρω από τον νοητό άξονα του ατμοποιητή, θα βγαίνει πάλι από την ίδια πλευρά καθώς ατμίζεις, άρα από την άλλη τρύπα

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3137 στις: Ιουλίου 28, 2015, 19:41 »
Παιδεσ καλησπερα σημερα εκανα παραγκελια απο ελληνικο καταστημα και πεμτη πρωι θα ειμαι κατοχοσ   Kayfun Lite   και εγω του πιο φυμησμενου ατμο σε γευση και σε αλλα πολλα απο τησ αναφωρεσ που εχω διαβαση απο ολο το φορουμ
Ειμαι παντα υπερ του γνησιου και του καινουργιου αλλα λογο οτι τα γιουρο δεν τα βρεισκο στην κοπρα ειπα να παρω και τη γνωμη καπιου υδικου στουσ   Kayfun Lite υδικοσ εποιδη ειναι σε 5 με 6 κατοχοσ σε κλονουσ και γνησιουσ
Μου απαντησε οτι η διαφωρα στη γευση του γνησιου με του κλονου ειναι μηδαμινη εωσ και καθολου ειναι θεμα υλικον κατασκευησ και καθαρα θεμα δυκο μασ  τη ευχαριστη των καθενα
Η τιμη του καταστηματοσ ηταν  τοσο μικρη διαφωρα που αν επερνα κλωνο μαλων θα ειμουν χαζοσ  μολισ 15 ευρω εκει λοιπων καταλειξα και απο πεμτη με νεεσ εμπειριεσ στων ατμο


Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 367
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3138 στις: Ιουλίου 28, 2015, 20:13 »
Παιδες υπαρχει καποιο " μυστικο" για αρκετα αερατη τζουρα?Εχω συνηθησει απο τον V4 με μεγαλα ντουμανια και δεν βλεπω να τραβαει...Πρωτο στησιμο με 32 αρι κανθαλ σε 2,5αρι τρυπανακι,αντισταση 1,8 ομ αλλα παρολο που δοκιμασα αρκετες θεσεις με τις στροφες της βιδας αερα δεν εχω φτασει ακομα σε επιθυμιτο αποτελεσμα.Δεν περιμενω να εχει τον αερα του  4 αλλα λιγο παραπανω απο οτι ηδη βγαζει δεν θα με χαλαγε.Κατα τα αλλα καλος και ευκολος,χωρις βιτσια,δεν σφυραει,παραγωγη 5/2015 ,αλλα παρολο που κανω αργοσυρτη και παρατεταμενη τζουρα δεν εχει το αναμενομενο ντουμανακι.
Ευχαριστω.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3139 στις: Ιουλίου 28, 2015, 20:30 »
Ο lite όπως και ο 3.1, ακόμα και τελείως να αφαιρέσεις τη βίδα αέρα, δεν έχει και πολύ αεράτη τζούρα. Προσωπικά τον lite δεν τον συμπάθησα ποτέ και προτίμησα τον 3.1, αν και κλώνο και έχοντας φυσικά δοκιμάσει και αυθεντικούς. Ο 4, ήρθε να τα λύσει αυτά τα θέματα, προσφέροντας από σφιχτή τζούρα lite μέχρι αεράτη από κάτι drippers φτιαγμένους για... δράκους.

Αποσυνδεδεμένος dagalis1

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3140 στις: Ιουλίου 28, 2015, 22:56 »
Καλησπέρα παιδιά θέλω να προβώ και γω στην αγορά του συγκεκριμένου ατμοποιητη ..απλά θέλω να μου πείτε αν παίζει σε κανα κατάστημα κάποια έκπτωση ώστε να μου βγει ποιο οικονομικά ..ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3141 στις: Ιουλίου 28, 2015, 23:16 »
Φιλε dagalis1 σου εστειλα ΠΜ :bye:

Αποσυνδεδεμένος triastros

  • **
  • 149
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3142 στις: Ιουλίου 28, 2015, 23:20 »
Καλησπέρα παιδιά θέλω να προβώ και γω στην αγορά του συγκεκριμένου ατμοποιητη ..απλά θέλω να μου πείτε αν παίζει σε κανα κατάστημα κάποια έκπτωση ώστε να μου βγει ποιο οικονομικά ..ευχαριστω


Καλησπέρα.Εδώ το χουν με κάποια έκπτωση,+ την έκπτωση από το φόρουμ,νομίζω οτι ισχύει. [size=78%]http://www.vapeland.gr/kayfun-lite-plus[/size]

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3143 στις: Ιουλίου 29, 2015, 00:00 »
Του εστειλα πμ γιατη δεν ξερω αν μπορουμε να γραφουμε στο νημα για καταστηματα και τιμεσ
Πρωσοπικα των πηρα πολυ πιο κατω απο  την τιμη που ειδα στο σαιτ που ιποδειξεσ
Ασ μασ απαντιση ο συντονιστησ περι αυτου του θεματοσ 

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3144 στις: Ιουλίου 29, 2015, 00:02 »
Εγω Γιωργο νομιζω οτι η τιμη του αυθεντικου ειναι στα πλαισια με την τιμη που εχει το λινκ νομιζω ολα τα σαιτ καπου σε αυτη την τιμη τον εχουν .. αν τον πηρες πολυ χαμηλοτερα απο αυτην δεν ξερω ισως εισαι τυχερος ή ειναι κλωνος ...  ελπιζω να συμβαινει το πρωτο ;)

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3145 στις: Ιουλίου 29, 2015, 07:43 »
Φιλε κωστα εκτοιμο τη γνωμη σου περι των τιμων η διαφωρα που μου εδωσε το καταστημα ειναι
10 ευρω κατω απο την τιμη που αναφαιρε manosjw απο το σαιτ. τα 10 ευρω σαν ποσο δεν ειναι κατι το ιδιεταιρο αλλα για το συγκεκριμενο πρωιον πιστευω οτι ειναι η πιο καλη τιμη που πηρα απο αλουσ καταστηματαρχεσ ειμαι συγουροσ οτι ειναι γνησιοσ 100%100 διοτη το εν λογο καταστημα ειναι θεσσαλονικη  και δεν πουλαει κλονουσ.  απο οτι εχω ακουση απο ολουσ και απο τη σελιδα του κατασστηματοσ που διαφιμηζη αποκλειστικα μονο γνησιουσ.  ξερω οτι εχεισ πειρα στα θεμα αυτο και φυσικα θα καταλαβησ με αυτο που σου ειπα σε πιο καταστημα αναφερωμε

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3146 στις: Ιουλίου 29, 2015, 10:55 »
Καταλαβα. ..οκ σου εκανε πολυ καλη τιμη και μπραβο του.. γενικα εχει πολυ καλο σερβις... οποτε καλοατμιστο

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3147 στις: Ιουλίου 30, 2015, 16:19 »
Παιδεσ σημερα επιτελουσ το πρωι πηρα το δεμα που ειχε μεσα των Kayfun Lite by SvoёMesto
Ενα μοντακι Joyetech evic vt και συρματα Ν200 απο ολα τα νουμερα και τιτανιου
Των ελυσα ολο των ερειξα μεσα σε ενα μπολακι για κανα 2 ωρεσ των ξεπλυνα  στεγνωμα και το πρωτο στυσιμο  Ν200 0.30  σε 3ρη πυρινα 7 στροφεσ το evic μου εδειχνε ο.12Ω βανω το καπουτσινο  που εχω φτιαξη σε 9mg  220 c στα  30w   πρωτεσ τζουρεσ  παιδια τιποτα απογοητευση  η γευση υποτιποδεσ το ντουμανι λοιγο μετα μια ωρα ατμισματοσ  εκανα καπου 1 ml τραβαω 2 με 3 τζουρεσ και σαν ν  ειχα βαλη αλλο ατμο πανω ειρθε μια γευση διφωρετικη απο την αρχικη ενταξη  φυσικα ανεβηκε λιγο και σε ντουμανη αλλα οχι οπωσ το Lemo2 που ειχα κανη το ιδιο στυσιμο

Αποψη τησ ωρασ φυσικα ο ατμο ειναι πολλυ ωραιοσ συκατοσ  με καλλη τσιγαρισια  τζουρα
Ευκολοσ σε λυσιμο δεσιμο με πολυ ωραιο κιι βολικο trip tip πιστευω οτι με κανθαλ με 1.8 και 2 Ω πιστεω να μου δωση τα μεγιστα φυσικα ειναι και  το πρωτο του στυσιμο και μπορη να θελη και στρωσιμο

            Περιμενω τησ γνωμη σασ επη του θεματοσ  ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3148 στις: Ιουλίου 30, 2015, 17:22 »
Σε τι βάση ήταν φτιαγμένο το καπουτσίνο που τού'βανες, ωρέ σύντεκνε, και δεν έδωσε πολύ ντουμάνι ο καυφούνης;

Ενα στρώσιμο πάντως το θέλει

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Kayfun Lite by SvoёMesto
« Απάντηση #3149 στις: Ιουλίου 30, 2015, 18:25 »
Συντεκνισα πετρα απο ατμοσ λαβ 36ρα την αραιωσα με vg pg  απο συνδεσμοσ CHEMCO σε αναλογια 70vg  30 pg ολα εγειναν με ακριβια στα ποσοστα τησ αναλογιασ   και τα αρωματα και η βασησ ισωσ μπορη να φτεη το νακαμιτση γιατη του εβαλα οσο και στων λεμο μπορη να θελη πιο λοιγο ο καιφουνησ δεν ειμαι συγουροσ τι αλλο να σκεφτω
Το επομενο στυσιμο θα το κανω με κανθαλ 28ρη με 2.5πυρινα στα 1.8 ω απο οτι ξερω απο φιλουσ καπου εκει δυνη τα μεγιστα

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Ερωτιση η αναπληρωση στων καιφουν γνεται μεχρι να βγαλη υγρο απο την τρυπα γιατη ειμαι στο πρωτο του γεμισμα και δεν εχω οπτικη επαφη μολισ περαση απο το μπελ καπ δεν των ξεχυλισα γιατη δεν ξερω κιι δεν θελω να εχω διαροεσ οπωσ ο λεμο που αν του βαλησ παραπανω απο το κανονικο μου το ξερναη
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 30, 2015, 20:38 από giorgos maniadakis »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 1 21 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:38
από chkontog
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 86 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20382 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280220 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207798 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65206 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173858 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312462 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13628 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124426 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4128 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix