vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

206 επισκέπτες, 4 χρήστες
Milarepa, Xxristos, sakissalonika, Chris66

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #885 στις: Μαρτίου 04, 2012, 20:35 »
Κοιταξε στον πινακα με τους ελληνες εμπορους/αντιπροσωπους e-cig ή στον πινακα με τους ξένους... :yes:

Αποσυνδεδεμένος Fight3R

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • Mess With The Best Die Like the Rest...!!!!
    • Ammoudara Beach Hotel/Apts
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #886 στις: Μαρτίου 04, 2012, 20:41 »
Να ευχαριστήσω τον Pastafarai για τις πολυ γρηγορες απαντήσεις του :D

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #887 στις: Μαρτίου 04, 2012, 20:42 »
 :bow:

Αποσυνδεδεμένος koloky8anos

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #888 στις: Μαρτίου 04, 2012, 21:25 »
Να ευχαριστήσω τον Pastafarai για τις πολυ γρηγορες απαντήσεις του :D

σαν τον βρυκολακα, καραδοκει για νεο αιμα ο ατιμος!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #889 στις: Μαρτίου 04, 2012, 21:27 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος rocket-1

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
  • Bitcoin expert
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #890 στις: Μαρτίου 05, 2012, 01:26 »
κοντευω να συμπληρωσω αισιως 2 μηνες ατμιστης...εχω ενα Totally Wicked Tornado eGo-C και σε γενικες γραμμες ειμαι πολυ ευχαριστημενος,,,απλα θα θελα να ρωτησω αν θεωρειτε φυσιολογικο οτι σε αυτο το διαστημα εχω αλλαξει 6-7 κεφαλες του ατμοποιητη...και επισης αν καποια μικρη διαροη υγρου που γινεται προς την μπαταρια(μια σταγονιτσα) θεωρειται φυσιολογικο κ αν επηρεαζει αυτο την αποδοση γενικα της μπαταριας,,κ τελος μια παρατηρηση σε υγρα nobacco υπαρχει μεγαλη καταναλωση ενω στα υγρα natura υπαρχει σαφως μικροτερη!!ευχαριστω κ περιμενω τα φωτα των πιο εμπειρων συνατμιστων

Αποσυνδεδεμένος Discordia

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
  • Εμπόριο όπλων και Εgo-T. Προσιτές τιμές, Εχεμύθεια
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #891 στις: Μαρτίου 05, 2012, 01:33 »
H κοπελα μου με ovale ego-c ειναι στους 4 σε δυο μηνες οποτε μπορει και να ειναι καπως πολλοι οι δικοι σου. Εξαρταται όμως και πως ατμιζεις. Τωρα για τα υγρα, συνηθως η φυτικη γλυκερινη (vg) ειναι πιο παχυρευστη σε σχεση με την pg οποτε η κατανάλωση ισως ειναι πιο αυξημενη σε εταιριες που χρησιμοποιουν pg σε μεγαλυτερη αναλογια απο vg.  :bye:

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #892 στις: Μαρτίου 05, 2012, 01:37 »
μην ανησυχείς μια σταγονα στον πολο της μπαταριας ειναι κατι φυσιολογικό για τον c,
και η μπαταρια σου αν σκουπίζεις μια φορα την ημερα αυτη τη σταγονιτσα δεν πρόκειται να παθει τιποτα,ουτε στην αποδοση,ουτε σε κατι αλλο!!!

Αποσυνδεδεμένος rocket-1

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
  • Bitcoin expert
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #893 στις: Μαρτίου 05, 2012, 01:39 »
ευχαριστω για τις απαντησεις σας :yes:

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #894 στις: Μαρτίου 05, 2012, 01:41 »
Βάλτο σας αρχή σου, πριν την φόρτιση της μπαταρίας, σκούπισέ την με μια χαρτοπετσέτα και θα έχεις μπαταρία για αρκετό καιρό. ;)

Αποσυνδεδεμένος Gsouri

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #895 στις: Μαρτίου 05, 2012, 08:04 »
Καλημέρα! 2 ερωτήσεις γιατί είμαι γκαβακας τελικά. Ήθελα ανταπτορα ώστε να κουμπωσω τον ατμοποιητη του ice (808 νομίζω) στο mini lava. E! Έχω πάρει 3-4 και δεν ταιριάζει τίποτα. Ή που ξέχασα τα αγγλικά μου ή δεν ξέρω τι παραγγελνω. Αν έχει κάποιος κανένα link θα με σώσει. Και 2ο στο mini lava ποσά ohm carto για dct tank ενδείκνυται;   Ty

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #896 στις: Μαρτίου 05, 2012, 19:57 »
Καλησπερα σας παιδια, εχω αρχισει και εγω το ατμισμα και κλεινω ενα μηνα σχεδον.Ειχα παρει ενα φτηνο πακετο EGO-T αλλα δεν γραφει ουτε εταιρια πανω απλα ενα EGO-T  :thumpdown: .Kαι τωρα αρχισαν τα προβληματα,η μια μπαταρια παπαλα και τωρα αρχιζει και κανει νερα και η δευτερη,οταν ατμιζω πανω απο 5 δευτερα συνεχομενα αρχιζει και αναβωσβηνει το φωτακι.Αυτο μου το εκανε στην αρχη οταν τελειωνε η μπαταρια αλλα τωρα το κανει και μολις την εχω φορτισει.Εχω αλλαξει εναν ατμοποιητη και πειρα ενα joyetech.Oι μπαταριες ειναι 1000 mah αλλα εχω παρατηρησει οτι θελουν πανω απο 6 ωρες για να φορτησουν πληρως.Οποτε σκευτομαι να παρω κατι σε Nobacco want γιατι απο οτι καταλαβα θα φαω τα λεφτα μου με ενα μη επωνυμο τσιγαρο και οντας φοιτητης δεν εχω και πολλα χρηματα για πεταμα.Εχετε να προτυνετε καποιο καλο η.τ?Απο υγρο με εχει υπερκαλυψει το Halo Torque παντως.Σας ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #897 στις: Μαρτίου 05, 2012, 20:03 »
Μην απελπιζεσαι!
Ασφαλως τα "επωνυμα" σου δινουν την σιγουρια οτι σε περιπτωση κακης λειτουργιας θα σου αντικαταστησουν το προιον και ιδιως η Nobacco εχει πολυ καλό όνομα στην after sales υποστηριξη, αλλα ειναι και δυσαναλογα πιο ακριβα απο τα "no name"....
Γνωμη μου ειναι να ψαξεις τον πινακα με τους εμπορους εδω στο φορουμ και θα βρεις η επωνυμο τυπου Nobacco ,ή επώνυμο σε τιμή προσφοράς-ευκαιριας ή no name αλλα να πωλειται σε σοβαρό κατάστημα που σεβεται τους πελατες του (υπάρχουν αρκετά τετοια, αν διαβασεις τα σχόλια στους πινακες καθε τετοιου καταστηματος θα καταλαβεις), ή γενικα καποιο προιον που να καλυπτεται απο καποια ελληνικη εταιρεια... :yes:
μην απελπιζεσαι παντως,ακομα και τα "επωνυμα" μπορεις να τα βρεις σε σχετικα καλες τιμες... :yes:
Αρκεί να εχεις υπ'οψιν σου οτι το ηλεκτρονικο τσιγαρο επώνυμο ή μη έχει αναλώσιμα μέρη που θα χρειαζεται να αντικαθιστας περιοδικα... οπωςκαι να εχει το κοστος θα ειναι μικροτερο απο ενα πακετο κανονικα τσιγαρα την ημερα... :yes:

Αποσυνδεδεμένος valantis_56224

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #898 στις: Μαρτίου 06, 2012, 01:06 »
μπορείτε να μου πείτε πως
μπορώ να καταλάβω αν η μπαταρία
μου έχει αρχίσει και τα φτύνει?

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #899 στις: Μαρτίου 06, 2012, 01:24 »
 ενας ευκολος τροπος ειναι οταν φορτιζει πιο γρηγορα απο το συνηθες.....και παραλληλα αδειαζει πιο γρηγορα απο το συνηθες
 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171348 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275261 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15195 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13919 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9216 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42654 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 379 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34764 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557412 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181854 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 158 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8965 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364