vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

545 επισκέπτες, 7 χρήστες
Tem, manoslykos, Lazy Dog, bloodlessz, Milarepa, Xameno_Skli, Panokali

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Αποσυνδεδεμένος Nordic

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Black Metal Vapers
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1665 στις: Ιουνίου 29, 2012, 16:45 »
να τερματισουν οι στροφες του ατμοποιητη σου στην μπαταρια,να μην εχει τζογο και οταν πατας το κουμπι να το ακους να δουλευει. :)

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1666 στις: Ιουνίου 29, 2012, 17:08 »
alexmach δεν εισουν ο μονος,το επαθα κι εγω στην αρχη.αυτα παθαινεις αμα δεν ξερεις :-\ευτυχως δεν ειχα βαλει πολυ υγρο μεσα και χυθηκε λιγο. τωρα πρεπει να πηγε και λιγο στο κεντρικο σωληνα,το καθαρισα και δουλευει καλα τωρα.αφου δεν τον ξεπαστρεψα,παλι καλα!

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1667 στις: Ιουλίου 01, 2012, 10:47 »
Νέοι συν-φορουμίτες, καλωσορίσατε.
Το παρόν νήμα είναι μόνο για αυτοπαρουσιάσεις.
Κάντε έναν κόπο και περιηγηθείτε στο φόρουμ για εξερεύνηση.
Τυχόν ερωτήσεις κι απορίες που έχετε ή συμβουλές που θέλετε, μόνο στα αντίστοιχα θέματα και ενότητες.
Τα νέα μέλη, καλό είναι μετά την αυτοπαρουσίασή τους, να ξεκινήσουν από εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,118.0.html
Επίσης, "καλωσορίσματα" θα γίνονται μεταξύ των μελών, στα πρώτα μηνύματά τους μέσα στα διάφορα θέματα του φόρουμ.

(Η διαχείριση/συντονιστική ομάδα, θα διαγράψει τα μηνύματα που είναι απαντήσεις/σχόλια.)

Αποσυνδεδεμένος ManosRadX

  • **
  • 152
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1668 στις: Ιουλίου 05, 2012, 02:59 »
Βασικά δν με χαλάει τπτ γιατί λόγο του φορουμ λύνω τις απορίες μου και ενημερωνομαι . Με χαλάει λίγο που όλοι όσοι ατμιζουν έχουν γίνει οι χειρότεροι αντικαπνιστες :P

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1669 στις: Ιουλίου 05, 2012, 07:28 »
Κακα τα ψεμματα , το ητ εχει πολλες δυσκολιες ακομα .
Δεν εχει την σταθεροτητα και την απλοτητα του κτ και αυτο κουραζει απιστευτα .

Αποσυνδεδεμένος maimou

  • **
  • 157
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1670 στις: Ιουλίου 05, 2012, 07:36 »
Νομιζω οτι το απλο ειναι σχετικο...αν βρεις αυτο που σε καλυπτει στο απολυτο 100% εχεις βρει το δικο σου απλο...  ;)

Το 8εμα ειναι η μεχρι εκει διαδρομη κ τα κατα καιρους "ξενερωματα" που τρως....  :)

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1671 στις: Ιουλίου 05, 2012, 07:47 »
Δυστυχως , το απλο δεν ειναι σχετικο , γιατι αν ηταν , θα το φερναμε στα μετρα μας.
Το απλο ειναι ενα . Ειναι η απολαυση του ητ χωρις να σκεφτεσαι που πως και ποτε θα σε προδωσει στην γευση , στο ντουμανι , στην επαρκεια .
Πραγματα που με το κτ απλα δεν τα σκεφτεσαι...
Το πολυ πολυ να σε προδωσει ο αναπτηρας και θα πρεπει να ζητησεις φωτια απο τον διπλανο σου .
Για φαντασου ομως να εισαι σε μια ερημικη παραλια και ο αναπτηρας σου να σου κανει νερα !!
Αυτο δυστυχως συμβαινει με το ητ σχεδον σε καθε τζουρα .

Αποσυνδεδεμένος maimou

  • **
  • 157
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1672 στις: Ιουλίου 05, 2012, 08:10 »
Μα αφου υπαρχει ποικιλια μπορεις να το φερεις στο μετρα σου...δοκιμαζεις κ καποια στιγμη κατασταλαζεις...με το κανονικο τσιγαρο κρατησες μεχρι τη τελευταια στιγμη τη μαρκα που ηταν το 1ο σου τσιγαρο?  ::)


Αποσυνδεδεμένος stratos660

  • *
  • 78
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1673 στις: Ιουλίου 05, 2012, 09:39 »
Μα αφου υπαρχει ποικιλια μπορεις να το φερεις στο μετρα σου...δοκιμαζεις κ καποια στιγμη κατασταλαζεις...με το κανονικο τσιγαρο κρατησες μεχρι τη τελευταια στιγμη τη μαρκα που ηταν το 1ο σου τσιγαρο?  ::)

Καλη μου ο φιλος nassos33 δεν σου λεει για τις γευσεις που αυτο ειναι υποκειμενικο και ναι εχεις δικιο
Αλλα για τους ατμοποιητες που συχνα πυκνα μας κανουν νουμερα και δεν εισαι σηγουρος ποτε γι αυτους
Εγω για παραδειγμα οταν βγαινω εξω σχεδων παντα παιρνω και αλλο ενα μαζι μου για παν ενδεχομενο

Αποσυνδεδεμένος maimou

  • **
  • 157
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1674 στις: Ιουλίου 05, 2012, 09:46 »
Μα ουτε εγω μιλησα για γευσεις Στρατο  ;)

Κ στους ατμοποιητες το ιδιο ισχυει...μεχρι να κατασταλαξεις κ να δεις πιο ειναι αυτο που ειναι πιο κοντα στα γουστα σου, στις αναγκες σου κ σε καλυπτει ποιοτικα κ δε σου κανει νερα περναει αρκετος καιρος κ πολλα μοντελα απο τα χερια σου...
Δεν ειναι να πεις οτι κυκλοφορουν δυο κινεζικα προιοντα στην αγορα κ δε σου κανει κανενα...κα8ημερινα ειναι ενα προιον που εξελισεται...οποτε κατι 8α σου αρεσει...δεν μπορει...  :D

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1675 στις: Ιουλίου 05, 2012, 15:08 »
Τα EΛΤΑ και οι Κινέζοι  ;D!!
Αργά τα Ζώα!!! :laugh1:
αυτο και αν ειναι μεγαλο προ(βλημα)πφφφφ! :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος daywalker06

  • ***
  • 746
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1676 στις: Ιουλίου 05, 2012, 15:12 »

Και αυτά μισόλογα είναι 8) 8)

Μίλησα στην γλώσσα σας  :)

Αποσυνδεδεμένος tsiou

Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1677 στις: Ιουλίου 05, 2012, 15:12 »
Είναι αλλά απο τη στιγμή που θα πάρεις ένα μοντ με επισκευάσιμο ατμο καθάρισες :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1678 στις: Ιουλίου 05, 2012, 15:16 »
Μίλησα στην γλώσσα σας :)

Συνέχίζουν τα μισόλογα :) :)

Ας μη το συνεχίσουμε καλύτερα :)

Είναι και εκτός θέματος :) :) :)

Για προβλήματα με το η.τ είναι το θέμα :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #1679 στις: Ιουλίου 05, 2012, 20:02 »
Εχω δηλώσει πολλάκις αθεράπευτος οπαδός και θαυμαστής της Μελιτζάνας.
Μου αρέσει, την χρησιμοποιώ, την προτείνω, και ψάχνω νέους τρόπους να την γευτώ.
Απ την άλλη όμως μου είναι ακατανόητο κάτι. Αν εβλεπα ας πούμε εναν άλλο οπαδό της μελιτζάνας. θα χαιρόμουν για τον ομοϊδεάτη. Αν όμως τον έβλεπα, ακόμα και στα πλαίσια του φεστιβάλ μελιτζάνας (στο οποίο προτείνω όλοι να παραβρεθείτε) να κάνει κινήσεις για να γίνει η μελιτζάνα αποκλειστική τροφή, θα μου ξύνιζε.
Η Αν σύγκρινε την μελιτζάνα με το καρπούζι. περαν του οτι και τα δύο σε χορταίνουν δεν εχουν αλλες ομοιότητες.
Αν εκανε κινήσεις ωστε να εκτοπιστούν απ την αγορά οι αλλόθρησκοι μανάβηδες που δεν πουλάνε μελιτζάνες.
Αν είχε εχθρα με τα κολοκυθάκια.
Η τους ανανάδες.
Αν κατέκρινε συνέχεια την γεύση του ράμπουνταν χωρις να το εχει δοκιμάσει ποτε.
Στη λαϊκή αγορά χωράνε ΟΛΟΙ. Ακόμα και αν δεν φτάσουν οι αριθμημένοι πάγκοι, βάζουμε αλλους, και πιάνουμε αλλο ενα στενό.
Και οι έξυπνοι πελάτες γυρίζουν ΟΛΗ τη λαϊκή για να ψωνίσουν, δεν πανε στον πρώτο.


Είμαι Ωφ Τώπηκ? ???

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1099910 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176244 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 408 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 292 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21984 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 284297 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209356 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68236 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315120 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15280 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126423 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95050 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem