vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

283 επισκέπτες, 7 χρήστες
camber, anetost, Jorge, dallaskdp, Tem, Parolos, manoslykos

Twitter

GENESIS HINTS & TIPS

Αποσυνδεδεμένος s0undc10ud

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Lift Your Skinny Fists Like Antennas To Heaven
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #780 στις: Μαρτίου 07, 2013, 02:08 »
Βλέπω πολλούς από εσάς να ατμίζετε με αυτές τις τάπες στον RSS και στον AGA W ή σε όποιον άλλον έχει παρόμοιες τάπες για να κλείνουν τρύπες και απορώ.
 
Οι τάπες αυτές ΔΕΝ είναι για όταν ατμίζουμε αλλά ΜΟΝΟ για όταν μεταφέρουμε τον ατμοποιητή για να μην μας χύνονται υγρά σε τσέπες, τσαντάκια κλπ.

Βασική αρχή στους Genesis είναι να υπάρχουν 2 τρύπες ανοιχτές κατά το άτμιζμα για να περνάει απ' τη μία ο αέρας και να περνάει απ την άλλη το υγρό προς το mesh και την αντίσταση. Αν σφραγιστεί η τρύπα πλήρωσης υγρού λοιπόν, ΔΕΝ θα έχετε τροφοδοσία προς το mesh και την αντίσταση όσο και να το γέρνετε.
Απλοί νόμοι της φυσικής.

Δοκιμάστε να γυρίσετε ανάποδα τον Genesis σας ενώ έχετε σφραγισμένη την τρύπα αναπλήρωσης με την τάπα και θα παρατηρήσετε ότι όση ώρα και να το έχετε ανάποδα, δε θα τρέξει σταγόνα.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 07, 2013, 12:20 από alexmach »

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #781 στις: Μαρτίου 07, 2013, 02:16 »
Μα ποιος ο λόγος να τρέξει σταγόνα με ανάποδα τον ατμοποιητή! :confused1:


Και στον DID που έχω και στον RSS δεν έχω τρύπα ανοιχτή και όμως όλα πάνε καλά!!!
Και τους δύο τους ατμίζω προς τα κάτω, απλά έχω το πλέγμα από την μεριά μου.
Άρα? τί συμβαίνει? :dontknow:


Μεταξύ μας, μια φορά που στον RSS ξέχασα να βάλω την ταπούλα, πήρα το μισό υγρό καλαμάκι στο στόμα! :shock_sick_02:


Ειδικά στον DID, ακόμη και να τον τινάξεις σαν θερμόμετρο, σταγόνα δεν βγαίνει, και γερμένο προς τα κάτω η τροφοδοσία είναι εξαιρετικη!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 09, 2013, 02:51 από demkoni »

Αποσυνδεδεμένος Anathema

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #782 στις: Μαρτίου 07, 2013, 02:17 »
 :confused1:
Δηλαδή εγω που έχω πάντα την ταπα και σε αυτόν και στον did δεν υπαγομαι στους νομούς της φύσης ;;;
Ο αέρας που χρειάζομαι τον παίρνω από το ελάχιστο κενό που αφήνει το πλέγμα με την τρύπα του μες!
Και τα τριχοειδες φαινομαινο δεν χρειάζεται και πολύ αέρα για να δουλέψει !!!
Μόλις τον γύρισα ανάποδα με την ταπα και μετά από μερικά δευτερόλεπτα αρχίζει το ζούμι να εμφανίζεται !

Αποσυνδεδεμένος s0undc10ud

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Lift Your Skinny Fists Like Antennas To Heaven
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #783 στις: Μαρτίου 07, 2013, 02:28 »
Παιδιά συγνώμη αλλά είστε λάθος και δεν θα μπω στη διαδικασία να σας το αναλύσω σε ολόκληρη σελίδα ή να ανεβάζω video.
Απλά κάντε το πείραμα που σας είπα παραπάνω.


Αλλά μη ξεχνάτε ότι αυτά τα διαβάζουν και καινούριοι στους Genesis και έτσι μαθαίνουν λάθος.


ΌΛΟΙ οι Genesis απ την αρχή κατασκευαστικά βγαίνουν έτσι, χωρίς τάπες για κάποιο λόγο. Για να υπάρχει τροφοδοσία.


Φίλε demkoni αν πήρες το υγρό στόμα, το mesh σου έχει τη λάθος διάμετρο και επίσης λάθος τύλιγμα.


Anathema, τον αέρα δεν τον παίρνεις απ το mesh φίλε μου.







Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #784 στις: Μαρτίου 07, 2013, 02:32 »

Έκανα μόλις τώρα το εξής. Με την τάπα πλήρωσης στον DID, τον γύρισα ανάποδα με halo υγρό. Λεπτόρευστο δηλαδή. Τον γύρισα ανάποδα επι τρία λεπτά και σταγόνα φυσικά δεν βγήκε, φυσιολογικό εξάλλου όπως λέει και η Φυσική. Τον γύρισα όρθιο προς τα πάνω (το ντριπ τιπ πάνω δηλαδή), και ατμίζω κανονικά. Λόγω ότι ξέρω πως συμπεριφέρεται, τον αφήνω όρθιο (το ντριπ τιπ πάνω), και πατάω τρεις φορές το πρόβατο μέχρι που κόβει... 16 sec δηλαδή!!!! Χ 3. Μια χαρά η τροφοδοσία!!!! Αυτό πως το εξηγείς? εξήγησέ το, να μάθω θέλω.
Όλα αυτά με την τάπα πλήρωσης φορεμένη πάντα! Κι εγώ βαριέμαι να ανεβάσω βίντεο να το δεις. Αν και κάπου πρέπει να έχω ένα, από άλλη φορά!


Το βρήκα!!!


Αυτό πώς το εξηγείς? και μάλιστα, ο DID είναι σχεδόν άδειος, αλλά αυτό δεν μπορώ δυστυχώς να το αποδείξω! Συνεχόμενα πατήματα, μέχρι που κόβει το πρόβατο στα 4,4 βολτ.
Το ίδιο πλέγμα έκανα και στον RSS, τί μπορεί να έκανα λάθος?, πως να το τύλιξα δηλαδη?

[youtube]SiBqmDP6U1w[/youtube]


Το ίδιο πείραμα έκανα και στον RSS. Με το πλαστικό σιλικονάκι-τάπα φορεμένο, τον γύρισα ανάποδα, όσο και να περίμενα (περίπου 5 λεπτά) σταγόνα δεν είδα!!! Μετά τον γύρισα κανονικά όρθιο, και με κλίση περίπου 45 μοίρες σε σχέση με τη γη, πάντα με την τάπα πάνω του, ατμίζω τόση ώρα, χωρίς καμμένο, και με καλή τροφοδοσία! Αυτό πως το εξηγείς πάλι!? :confused1: :dontknow:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 09, 2013, 02:52 από demkoni »

Αποσυνδεδεμένος Anathema

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #785 στις: Μαρτίου 07, 2013, 02:36 »

Anathema, τον αέρα δεν τον παίρνεις απ το mesh φίλε μου.




Και που το ξέρεις ;;;
Αρα δεν ξέρω να ατμιζω;; Και τόσο υγρό που παει αφού δεν έχω τροφοδοσία ;;;
Από την άλλη ούτε καμένο με 2Ω στα 4.5 v !! Χωρίς τροφοδοσία ;;
Και δυο ατμο που πήρα πάντως και άλλους 10-15 που έχω δει όλοι έχουν ταπα τροφοδοσίας !!!
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 07, 2013, 02:42 από Anathema »

Αποσυνδεδεμένος s0undc10ud

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Lift Your Skinny Fists Like Antennas To Heaven
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #786 στις: Μαρτίου 07, 2013, 02:50 »
Παιδιά η ώρα είναι περασμένη και δεν διαθέτω δυστυχώς ώρες ατέλειωτες για να εξηγήσω πράγματα που είναι δεδομένα.

Τα παραπάνω σας τα λέω για να καταλάβετε ότι ΔΕΝ δουλεύουν έτσι οι Genesis.

Είναι κρίμα να μπαίνουν στο χώρο των Genesis καινούρια παιδιά και να απογοητεύονται μόνο και μόνο για μια χαζο-τάπα.

Αυτά από εμένα παιδιά. Θα σας τα πούνε βέβαια και άλλοι όταν με το καλό το δουν το πρωί.


Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #787 στις: Μαρτίου 07, 2013, 02:53 »

Για να μην παρεξηγούμαστε... Δεν θα ως πω ότι έχεις λάθος σε όποια ανάλυση και να μου κάνεις σε όσες θεωρείες της φυσικής και να μου πεις. Ποιος είμαι εγώ που θα τα βάλω με τη Φυσική. Απλά κάτι που έμαθα είναι ότι όταν συμβαίνει ένα φυσικό φαινόμενο εκτός εργαστηρίου, μαζί με αυτό ταυτόχρονα συμβαίνουν και ένα σωρό άλλα, τα οποία μεταβάλλουν τις υπάρχουσες παραμέτρους του πρώτου φυσικού φαινομένου, γιατί το σύστημά μας δεν είναι κλειστό. Λόγω αυτών μάλλον μπορούν να συμβούν και τα φαινόμενα που περιγράφω πιο πάνω.
Αλλιώς πως να εξηγούνταί? μήπως η Φυσική δεν υσχίει? δε νομίζω!!! Μήπως τα δεδομένα όλα αλλάζουν γιατί ο ατμοποιητής βρίσκεται σε λειτουργία? επίσης μήπως τα δεδομένα από τύπου γένεσις σε τύπου γένεσις μπορεί να αλλάζουν λόγω κατασκευαστικών διαφορών?

Αυτό εξήγησε. Το βίντεο. Ή μήπως είναι ειδικά εφέ!!! :))  (Φυσικά και κουβέντα κάνω, δεν το λέω ειρωνικά η θυμωμένα).


Βασική αρχή στους Genesis είναι να υπάρχουν 2 τρύπες ανοιχτές κατά το άτμιζμα για να περνάει απ' τη μία ο αέρας και να περνάει απ την άλλη το υγρό προς το mesh και την αντίσταση. Αν σφραγιστεί η τρύπα πλήρωσης υγρού λοιπόν, ΔΕΝ θα έχετε τροφοδοσία προς το mesh και την αντίσταση όσο και να το γέρνετε.
Απλοί νόμοι της φυσικής.


Για να είμαι δίκαιος και τίμιος... Ολο αυτό που αναφέρεις είναι σωστό, και για όσο ο ατμοποιητής ΔΕΝ είναι σε λειτουργία.
 Ναι χωρίς την τάπα μπορείς να βελτιώσεις μια κακή τροφοδοσία. Αλλά το ΜΕ την τάπα, δεν θα έχουμε τροφοδοσία που λες δεν το δέχομαι και μιλώ φυσικά για όταν ο τύπου γένεσις είναι σε λειτουργία. Εξήγησέ μου τότε πως έχω τροφοδοσία στο βίντεο! Όταν ΔΕΝ είναι σε λειτουργία τότε το δέχομαι αυτό που λες.

Επίσης ... έχεις δίκιο σχετικά με το θέμα υγιεινής της σιλικονένιας τάπας. Όμως ... Η τάπα μας πείραξε με όλα αυτά (φυτίλια, πλέγματα, περίεργα μέταλλα, μάκα κουκούλι, καψούλια κτλ) που ατμίζουμε? :tongue_smilie: :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 09, 2013, 02:55 από demkoni »

Αποσυνδεδεμένος Anathema

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #788 στις: Μαρτίου 07, 2013, 03:05 »
Το σκίσαμε το νημα !!
Μάλλον θα έχουμε επέμβαση από το συντονισμό
ΑΛΛΑ να μου πουν τι όσοι το δουν αυριο;;; Οτι νομίζω πως ατμιζω ; Οτι δεν έχω τροφοδοσία ;;;
Σου λέμε ότι ατμιζουμε κανονικά με την ταπα και εσύ μιλάς γενικά ότι δεν είναι έτσι !!!!!
Και μας λες ότι είναι κρίμα να μαθαίνουν οι νέοι λάθος πράγματα ;;
Εφ όσον δουλέψει έτσι άψογα που είναι το λάθος ;;;
Και γω νέος είμαι. Αλλα να βγάλω την ταπα χωρίς λόγο γιατί έτσι λέει η θεωρία ;;; Αν το λέει δηλαδή !
Και σου λέμε σε εμάς δουλεύει .... Γιατί αφού είναι αδύνατο ;;;
Τώρα ποιος μπερδεύει τους νέους .....

Αποσυνδεδεμένος s0undc10ud

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
  • Lift Your Skinny Fists Like Antennas To Heaven
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #789 στις: Μαρτίου 07, 2013, 03:15 »
demkoni με ρώτησες και πριν αλλά θεώρησα σωστό να μην απαντήσω γιατί θα μπορούσες να δεις μερικά από αυτά που έχω στο profile μου..


Ασχολούμαι με τους Genesis εδώ και 1 χρόνο με το που πρωτοξεκινήσανε, έχω αφιερώσει ατελείωτες ώρες πειραματισμού και συζητήσεις με κατασκευαστές και πιστεύω ότι μπορώ να έχω γνώμη πάνω στο θέμα. Το θέμα με την τάπα δεν είναι δική μου θεωρία, αλλά βασική αρχή που θα έπρεπε να γνωρίζατε.

Αν θέλετε να συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε Genesis με τάπα και με μόνο 1 τρύπα ανοιχτή (του mesh), είναι δικαίωμά σας.
Σας λέω μόνο οτι δεν είναι σωστό απο πλευράς τροφοδοσίας (αλλά και υγιεινής μιας που η τάπα είναι απο σιλικόνη και κάθεται πάνω σε καυτό μέταλλο).

Επίσης Anathema, προσπάθησε όταν γράφεις να βάζεις λιγότερα θαυμαστικά και ερωτηματικά (ναι, στον τόνο σου αναφέρομαι) και μην με κατηγορείς
ότι μπερδεύω νέους ατμιστές γιατί ακριβώς το αντίθετο πήγα να κάνω. Να τους αποτρέψω απ' το να χρησιμοποιούν λάθος ένα προϊόν.
Αν θες να συνεχίσεις να χρησιμοποιείς Genesis έτσι με γειά σου με χαρά σου.

Καλά ατμίσματα και καλό βράδυ.


 

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #790 στις: Μαρτίου 07, 2013, 03:16 »
Eγώ έχω βραχυκυκλώσει τελείως! ??? ??? ??? ??? ???

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #791 στις: Μαρτίου 07, 2013, 03:32 »
μπερδευτηκα τωρα  :confused1: ..μπας κ εχει δικιο ..οσα review ειδα στο youtoube δεν εχουν ταπα οταν ατμιζουν.. :hmmm: ..λες?θα το δοκιμασω κ ετσι ,αν και ο rss εχει καλη τροφοδοσια ;)

Αποσυνδεδεμένος Anathema

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #792 στις: Μαρτίου 07, 2013, 03:36 »
Λοιπόν επειδή για τον συγκεκριμένο δεν μπορώ να βρω τον κατασκευαστή ...
Στον did που αγόρασα και πήγα από τον κατασκευαστή  ( δημητρη )το καταστημα ειναι πολυ κοντα στο σπιτι μου θα ξαναπερασω μα τον ρωτησω! δεν μου είπε τίποτα για την ταπα που την είχα στη θέση της ! Αν είναι βασική αρχή αυτός ίσως το γνώριζε και λογικά κάτι θα μου έλεγε

2ον
Τη δεύτερη μέρα που είχα τον πρώτο τζεννεσις έτυχε να είμαι ατμομηχανή !
Εκεί ήταν και ο Μιχάλης άλλος κατασκευαστής αυτός , και επειδή είχα ένα θέμα αν δεις στο hints and tips πιο παλιά θα το βρεις είχα ένα θέμα και μου έλεγαν τα παιδιά ακριβώς αυτό ότι έχω θέμα τροφοδοσίας και να βγάλω την ταπα !( βιδα ss υγιεινή )

Ζήτησα λοιπόν από το Μιχάλη να με βοηθήσει με το στήσιμο και του είπα και αυτό με την ταπα !
Αυτός λοιπόν μου είπε ότι η ταπα είναι για να μπαίνει στη θέση της !
Είδαμε το στήσιμο και έβαλε την ταπα πάλι στη θέση της αφού γεμίσαμε και κάναμε δοκιμές !
Αν ήταν βασική αρχή κάτι δε θα μου έλεγε και αυτός ;;;;

Πάντως αλλος ένας κατασκευαστής που δεν είχε ιδέα από τη βασική αρχή λειτουργίας είναι αυτός του genesis maxi atomizer , καθώς αν δεις το συγκεκριμένο η τρύπα δεν μπορεί να μείνει ανοιχτή καθώς είναι πάνω στο σπειρωμα της βάσης που όταν βιδωσουμε την καμπάνα την κλείνει !

Οσο αν σου φάνηκε ο τόνος μου κάπως δεν είχα αυτή την πρόθεση και σου ζητάω συγνώμη αν αυτό πέρασε .
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 07, 2013, 03:47 από Anathema »

Αποσυνδεδεμένος SO69

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Με λένε ΣΩΚΡatty και εPVώνω
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #793 στις: Μαρτίου 07, 2013, 04:13 »
Εντάξει βρε παιδιά ηρεμήστε με την κω...οτάπα!!!
Δεν χρειάζεται να είμαστε τόσο απόλυτοι πια και ειδικά σε απάτητα μονοπάτια!
Αφενός ούτε οι ίδιοι κατασκευαστές έχουν (προφανώς) καταλήξει σε κάτι γι' αυτό και βλέπουμε συνεχώς διαφορετικά πράγματα που αναιρούν τα υπάρχοντα, αφετέρου η βασική αρχή είναι η ικανοποίηση που αποκομίζουμε έστω κι από το λάθος τρόπο!
Όσο για την τάπα, οκ, δεν είναι τοοοοόσο μεγάλη πια η κατανάλωση υγρού σε κάθε τζούρα ώστε η υποπίεση να χαλάσει την τροφοδοσία αν είναι ταπωμένη η τρύπα! Αυτή η ΕΛΑΧΙΣΤΗ ποσότητα αέρα που χρειάζεται, θα καταφέρει να μπει στο τανκ!


Απ' την άλλη εγώ προσωπικά βρίσκω πράγματι βελτίωση στη λειτουργία (ΕΛΑΧΙΣΤΗ) χωρίς την τάπα γι' αυτό και δεν τη βάζω.
Ψυχραιμία λοιπόν και ο καθένας κάνει τις δοκιμές του και ανακαλύπτει τους δικούς τρόπους όσο νέος και να είναι! Αλλιώς δεν παλιώνει ποτέ!!

Αποσυνδεδεμένος snakeyes

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
  • Μία νέα αρχή χωρίς τσιγάρο.
    • [url=http://sincemylastcigarette.com/][img]http://sincemylastcigarette.com/banners/1354570200_2.5_20_EUR_4_dark.png[/img][/url]
Απ: GENESIS HINTS & TIPS
« Απάντηση #794 στις: Μαρτίου 07, 2013, 04:37 »
Εγώ από τη μεριά μου, (ως νέoπας σε genesis), σε 3 διαφορετικούς μεσάτους που χρησιμοποιώ, πάντα με την τάπα τους έχω και ατμίζουν θαυμάσια. Ζωηρότατος ατμός και πάντα τροφοδοσία χωρίς ούτε μία φορά καμμένου. Και σκεπτόμενος απλά, λέω ότι η τρύπα του mesh δεν κλείνει αεροστεγώς με το mesh, και αφού περνάει υγρό τότε σίγουρα ΑΝΕΤΑ περνάει και ο αέρας! Το να έχεις ανοιχτή και ακόμα μία τρύπα, τότε πιστεύω ότι απλά υποβοηθάς με αέρα σε περίπτωση που είναι τελείως στριμωχτό το mesh και έχεις και πολύ παχύρευστο υγρό, αλλίως αν είναι όλα κανονικά θα έχεις υπερτροφοδοσία...
Και φυσικά έχεις πάντα τον κίνδυνο διαρροής, που σίγουρα όλοι το έχουμε διαπιστώσει, ξεχνώντας κάποια φορά να βάλουμε την τάπα μετά από φουλάρισμα...
Δεν νομίζω ότι το mesh χρειάζεται άλλη τρύπα για να παίρνει αέρα... δεν ρουφάμε σαν καλαμάκι του φραπέ από το mesh, αλλά αυτό από μόνο του ανεβάζει το υγρό (τριχοειδές φαινόμενο - αλλά και πολύ απορροφητικό υλικό - είναι συνδιασμός 2 φαινομένων της φυσικής..). Βάζεις εντελώς στεγνό το mesh, και υπάρχει ένα απειροελάχιστο ίχνος υγρού στον πάτο και αυτό μουσκεύει εντελως!!! Ο αέρας τη σπρώχνει τη σταγόνα, ή το mesh  την απο-ρουφάει?
Αυτά!  ;)

Y.Γ: Να και ένα βιντεάκι (οι πιο πολλοί το έχουμε δει, όπως και πάρα πολλά άλλα), όπου στο 30:35 ΄ ο τύπος ξαναβιδώνει τη βίδα στην οπή πληρώσεως υγρού... και ατμίζει κανονικότατα....

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WdGUN0sgYCo#!
 [/youtube]
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 07, 2013, 05:27 από snakeyes »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 348 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21840 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283335 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209280 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67965 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 176056 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314825 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15046 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126192 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94976 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4927 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix