vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

214 επισκέπτες, 8 χρήστες
Tem, lidbab, mathimatikos1966, dkostas, I.P, takoulas, camber, ZoeM

Twitter

Skyline RTA Clone

Αποσυνδεδεμένος MDS

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4200 στις: Αυγούστου 10, 2018, 09:51 »
Το στήσιμο σου είναι μια χαρά . Για μένα , είναι πρόβλημα τροφοδοσίας . Μου το έκανε και εμένα κάποια στιγμή και ξεπεράστηκε σχεδόν μόνο του και δεν μου το έκανε ξανά . 
Μόλις τον στήσεις και ανά τακτά χρονικά διαστήματα ανεβοκατέβαζε τα υγρά . Αν βγάζει μπουρμπουλήθρες δεν τροφοδοτήτε όπως πρέπει . Γύρνα τον ανάποδα , χαλάρωσε το πάνω δαχτυλίδι να αναπνεύσει και κάποια στιγμή θα στρώσει .
Στήσε και λίγο ψηλότερα την αντίσταση . Να σημειωθεί εδώ ότι εγώ είχα air disk πάνω . Κάνε μια δοκιμή και με αυτό . 

http://vaping.gr/index.php/topic,35293.msg1369034.html#msg1369034

http://vaping.gr/index.php/topic,35293.msg1369092.html#msg1369092

Καλή τύχη  :thumpup: 

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4201 στις: Αυγούστου 10, 2018, 10:34 »
Βρε φίλτατε, έβαλα το βαμβάκι όπως υπέδειξες, το είδες και είπες ότι είναι ΟΚ. Τώρα αυτό φταίει; Τα 'χεις βάλει με το εαυτό σου;  :dontknow:

Νομίζω πως ήρθε η ώρα να βάλουμε τελεία. Δεν θα βρούμε την αιτία. Θα παροπλιστεί. Ίσως τον κάνω μουσείο. Θα σας στείλω πρόσκληση και πάσο για το πάρτι στα παρασκήνια.

Σας ευχαριστώ που το παλέψατε και στύψατε τα μυαλά σας.  :yes:
Ναι στις φώτο δείχνει οκ το στήσιμο σου. Η ποσότητα μέσα στον πυρήνα της αντίστασης σου όμως, δεν μπορεί να είναι ορατή.
Κοίτα μήπως μπορεί να το δει κάποιος φίλος σου από εδώ, να το ψάξει λίγο παραπάνω.

Αποσυνδεδεμένος anarxaki

  • **
  • 444
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ναι, εγώ είμαι :)
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4202 στις: Αυγούστου 10, 2018, 11:02 »
[justify]Το "μία φορά την εβδομάδα" δεν σημαίνει και εξονυχιστικός καθαρισμός[/justify]
Το «μία φορά την εβδομάδα εξονυχιστικός καθαρισμός» σημαίνει πως κάθε Κυριακή τον λύνω όλο, φύλλο και φτερό, τον μουλιάζω κανά 20λεπτο σε χλιαρό σαπουνόνερο, ξεπλένω, τον ξαναβάζω σε καινούριο σαπουνόνερο και με μπατονέτα βρεγμένη με σαπουνόνερο τρίβω όλα τα σημεία, καμπάνες, drip tip, βάση κλπ. Ξεπλένω με άφθονο νερό, αφήνω στην πετσέτα να στραγγίξει, με χαρτί κουζίνας σκουπίζω στα πιο κρυφά σημεία ελέγχοντας να βγαίνει καθαρό, συναρμολογώ βρέχοντας όλα τα λαστιχάκια με καθαρή VG. Δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ, αλλά νομίζω πως είναι ο ορισμός του εξονυχιστικού πλυσίματος.  :yes:
Το στήσιμο σου είναι μια χαρά . Για μένα , είναι πρόβλημα τροφοδοσίας . Μου το έκανε και εμένα κάποια στιγμή και ξεπεράστηκε σχεδόν μόνο του και δεν μου το έκανε ξανά .
Μόλις τον στήσεις και ανά τακτά χρονικά διαστήματα ανεβοκατέβαζε τα υγρά . Αν βγάζει μπουρμπουλήθρες δεν τροφοδοτήτε όπως πρέπει . Γύρνα τον ανάποδα , χαλάρωσε το πάνω δαχτυλίδι να αναπνεύσει και κάποια στιγμή θα στρώσει .
Στήσε και λίγο ψηλότερα την αντίσταση . Να σημειωθεί εδώ ότι εγώ είχα air disk πάνω . Κάνε μια δοκιμή και με αυτό .

http://vaping.gr/index.php/topic,35293.msg1369034.html#msg1369034

http://vaping.gr/index.php/topic,35293.msg1369092.html#msg1369092

Καλή τύχη  :thumpup:
Σε θυμήθηκα εσένα, με το καμμένο που έτρωγες στο άσχετο, αλλά δεν μπορούσα να θυμηθώ το ψευδώνυμό σου για να σε ψάξω.
Σ' ευχαριστώ που έγραψες. Όντως ανοίγοντας και κλείνοντας τα υγρά στο άσχετο (χωρίς να έχει προηγηθεί τζούρα) βλέπω μπουρμπουλήθρες. Θα κοιτάξω να το κάνω πιο συχνά.
Σε πόσο καιρό σου έστρωσε; Τον λόγο που του ήρθε να το κάνει τον βρήκες, ή απλώς σταμάτησε μια μέρα να το κάνει;

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4203 στις: Αυγούστου 10, 2018, 11:30 »
Από τα λαγκάδια της Λακωνίας αυτό που βλέπω είναι αραιό βαμβάκι στον πυρήνα σε συνδυασμό με απομακρυσμένες ακριανές σπείρες. Θεωρώ σίγουρο το hot spot. Προτείνω 0.4mm σύρμα, 6-7 σπείρες πιο κοντά μεταξύ τους και έλεγχο με dry burn να ανάβει από μέσα προς τα έξω. Επίσης πιο κοντά στα ποστ, στη φωτό η αντίσταση δεν είναι ακριβώς πάνω από την τρύπα.
Μην το φοβάσαι το dry burn ανάρχω, σώζει καταστάσεις.

Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4204 στις: Αυγούστου 10, 2018, 12:06 »
Να πω και εγώ την ιδέα μου [member=21054]anarxaki[/member] . Πιθανολογώ πως καιγεται απο τη πλευρά της αντίστασης όπου το σύρμα είναι η επάνω πλευρά. (όταν δένεις την αντίσταση, στον ένα πόλο το σύρμα είναι κάτω και στον άλλον πόλο επάνω.) Αν επικεντρωθείς λοιπόν σε αυτή τη πλευρά της αντίστασης μπορεί να βρεις λύση κάνοντας το εξής.
  Μόλις δέσεις την αντίσταση στους πόλους, με ένα ίσιο κατσαβίδι και έχοντας τον άξονα ακόμη περασμένο στην αντίσταση, πίεσε και τσάκισε προς τα κάτω την επάνω πλευρά του συρματος που πιάνει στον πόλο, ασκώντας έλξη προς εσένα με τον άξονα ταυτόχρονα . Αυτό θα σου σπάσει το hot spot. Άρα από τη μια πλευρά το σύρμα θα πηγαίνει στον πόλο ευθεία, και από την άλλη μεριά θα πηγαίνει με τη τσάκιση. Δε θα ξαναδείς Hotspot ποτέ αλλά ούτε και καμένη αντίσταση πέραν του φυσιολογικού.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4205 στις: Αυγούστου 10, 2018, 12:25 »
[justify]Απ’ το Ιστορικό Κέντρο Αθηνών, αυτό που εγώ βλέπω είναι πως οι οκτώ μήνες αποκλειστικής χρήσης ενός επισκευάσιμου όπως ο Skyline, σε συνδυασμό και με την εξάντληση ανθρωπιστικής φορουμίστικης βοήθειας σε όλα τα βασικά πεδία χρήσης του, κι αφού ασφαλώς διαβεβαιώνει ο χρήστης πως όλα άριστα καμωμένα, μας μένει μία και μόνη πιθανότητα: να διορθώσει το hot spot ο Ribot. [/justify]

[justify][[member=21054]anarxaki[/member], καλημέρα. Μην λες πως το κούρασες το θέμα και πως εγκαταλείπεις προσπάθειας και συζήτησης, πάρα πάρα πολύ καλά κάνεις και σημειώνεις τόσο χρήσιμα στοιχεία για το νήμα, είτε το πρόβλημα εντοπιστεί στο βαμβάκωμα, είτε σε λάθος στήσιμο - τοποθέτηση αντίστασης, είτε σε φθορά ή μη ορατό βραχυκύκλωμα, είτε ακόμα και σε hot spot που δεν είχες στους 8 μήνες χρήσης. Όλα αυτά μαζεμένα μας δείχνουν πάντα σημαντικά στοιχεία για το πώς και το γιατί στον μαγικό κόσμο των επισκευάσιμων. / Προσωπικά, στα περί καθαρισμού, ατμίζω σχεδόν αποκλειστικά εντός 24 ωρών και ίσως να έβλεπα πολύ καθυστερημένα όσα εσύ είδες, μπορεί ακόμα και καθόλου. Αν μάλιστα θα ήθελες και τη δική μου γνώμη επάνω σε αυτό, θα έλεγα, ένα στήσιμο δεν είναι ίδιο με ένα άλλο, αμέτρητες επίσης και οι επιλογές μας, έτσι, η δική μου χρήση λέει πως ένα (δικό μου) στήσιμο όπου και η ημερήσια κατανάλωση είναι σχετικά μεγάλη, είναι ήδη πολύ ταλαιπωρημένο ώστε να παραμείνει το ίδιο για 5 ημέρες, όλα μέσα έχουν γίνει μύλος, και στήσιμο/αντίσταση/υγρά έχουν γίνει μη ατμίσιμα, κ.λπ κ.λπ.][/justify]

Αποσυνδεδεμένος anarxaki

  • **
  • 444
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ναι, εγώ είμαι :)
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4206 στις: Αυγούστου 10, 2018, 13:03 »
[member=13664]Ribot[/member]
Παλιά έκανα dry burn, κι επειδή πάντα είναι αραιές οι σπείρες, ποτέ των ποτών δεν είδα hot spot. Σταμάτησα να κάνω τον τελευταίο μήνα, φοβούμενη μήπως αυτό φθείρει ξερωγώ τα σύρματα.
Όχι ότι είσαι ψείρας, αλλά είσαι ψείρας, ακρίβεια κάτω του μισού χιλιοστού δεν μπορώ να πετύχω.
Τα φιλιά μου στα λαγκάδια της Λακωνίας!

[member=13979]Apospol[/member]
Το κάψιμο είναι εσωτερικά της σπείρας και όντως από την πλευρά που δένει ψηλά. Το έχω δει το στήσιμο με την τσάκιση που λες, θα το δοκιμάσω.

[member=16029]JoeBarTeam[/member]
Συμφωνώ πως στήσιμο με στήσιμο διαφέρει, ακόμα κι από το ίδιο άτομο με τις ίδιες προδιαγραφές. Αλλά όταν βλέπεις ότι από εκεί που είχες μια φορά στο τόσο καμμένο, το έχεις κάθε μέρα, ρίχνεις όλη τη προσοχή σου, προσπαθείς, δοκιμάζεις και συνεχίζει να καίγεται ή κάτι άλλο άλλαξε ή με βρήκε η γεροντική άνοια και νομίζω πως τα κάνω σωστά.
Αυτό το τελευταίο δεν το αποκλείω.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4207 στις: Αυγούστου 10, 2018, 13:08 »
[justify][member=21054]anarxaki[/member], υπέροχη κατάληξη! Μπράβο κι από μένα στον αγαπητό Ribot που εντόπισε άμεσα το πρόβλημα. Άρα λοιπόν μιλάμε για hot spot, παράβλεψη χρήστη κι όχι πρόβλημα του επισκευάσιμου. Να είσαι πάντα καλά και πάντα υπέροχα ατμίσματα. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4208 στις: Αυγούστου 10, 2018, 13:10 »
[member=21054]anarxaki[/member] το σπάσιμο θα σου θυμισει αν το δεις από το πλάι, το σύμβολο της τετραγωνικής ρίζας. Για να ξέρεις τι θα πρέπει να πετύχεις το λέω. Εναλλακτικά, τη πάνω πλευρά που πάει στον πόλο, μπορείς να τη καλύψεις με βαμβάκι ώστε να είναι πάντα υγρή.

Αποσυνδεδεμένος MDS

  • *
  • 82
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4209 στις: Αυγούστου 10, 2018, 13:17 »
 :yes:Σε θυμήθηκα εσένα, με το καμμένο που έτρωγες στο άσχετο, αλλά δεν μπορούσα να θυμηθώ το ψευδώνυμό σου για να σε ψάξω.
Σ' ευχαριστώ που έγραψες. Όντως ανοίγοντας και κλείνοντας τα υγρά στο άσχετο (χωρίς να έχει προηγηθεί τζούρα) βλέπω μπουρμπουλήθρες. Θα κοιτάξω να το κάνω πιο συχνά.
Σε πόσο καιρό σου έστρωσε; Τον λόγο που του ήρθε να το κάνει τον βρήκες, ή απλώς σταμάτησε μια μέρα να το κάνει;

Εστρωσε στο επόμενο στήσιμο με λίγο άνοιξε - κλείσε . Η μόνη διαφορά ήταν που ανέβασα ψηλότερα την αντίσταση . 
Βρέθηκα σε γνωστό ατμομάγαζο και το ανέφερα . Ηταν και ένας πελάτης μέσα , κάτοχος Skyline . Τους ήταν γνωστό και αναφέρθηκαν σε προβληματική τροφοδοσία όχι όμως σε λάθος του χρήστη αλλά σε πιθανές υποπιέσεις λόγω αρχιτεκτονικής του συγκεκριμένου ατμοποιητή .
Αφού έχεις αφιερώσει τόσο χρόνο , κάνε και αυτό μήπως έρθει σε ισορροπία κάποια στιγμή η τροφοδοσία .


Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4210 στις: Αυγούστου 10, 2018, 13:30 »
off topic

Η αναφορά γίνεται στα Λαγκάδια Αρκαδίας, κεφαλοχώρι της περιοχής κι όχι στα λαγκάδια της περιοχής γενικώς να φανταστώ....
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 10, 2018, 14:44 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος dazed

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
  • ... makes Jack a dull boy
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4211 στις: Αυγούστου 10, 2018, 13:35 »
Συνεχίζοντας το οφ, τα Λαγκάδια (περιοχή) στην Αρκαδία δεν είναι;

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4212 στις: Αυγούστου 10, 2018, 13:49 »
 :wall:
Χοτσποτ σε αυτό το σύρμα είναι δύσκολο αλλά όχι απίθανο. Εννοείται ότι πριν μπει βαμβάκι κάνουμε έναν έλεγχο. 
Πως γίνεται όμως, να σταματά η τροφοδοσία μετά από λίγα μλ ? Εντελώς άσχετο το σύρμα λοιπόν.
Είναι καθαρά θέμα βαμβακιού από τη στιγμή που κάνει φυσαλίδες με το παίξιμο του ρυθμιστή. 
Σήκωσε λίγο πιο ψηλά την αντίσταση σου. Ένα χιλιοστό. Στις τρύπες που περνά το υγρό αφρατεψε λίγο παραπάνω το βαμβάκι. Να καλύπτει τις εισαγωγές αλλά όχι στουμπωμενο. 

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4213 στις: Αυγούστου 10, 2018, 15:18 »
Άλλο λαγκάδια κι άλλο Λαγκάδια, τα πρώτα υπάρχουν παντού, όπως και τα hot spot σε όλους τους τύπους συρμάτων!

Στάλθηκε από το SM-A500FU μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Skyline RTA Clone
« Απάντηση #4214 στις: Αυγούστου 10, 2018, 15:41 »
[justify][member=7533]drum[/member], καλημέρα. Να μου επιτρέψεις ένα ελάχιστο χάιδεμα αυτιών και να πω πως εκτός από αγαπημένο μέλος για εμένα, είσαι και αδιόρθωτα συνεπής στις κουβέντες σου. Πιστεύω επίσης πως το μόνιμο λάθος μας είναι πως πάντα είμαστε σωστοί και αυτό είναι κάτι που μας δυσκολεύει στο ν’ ακούσουμε τον άλλο, (δεν το λέω για σένα). Προσωπικά, συμφωνώ κι εγώ μαζί σου σε πολλές από τις αντίστοιχες περιπτώσεις όμως και σαν γενικότητα θα έλεγα: α) η περίπτωση όπου λειτουργικά ευθύνεται ο επισκευάσιμος, β) η περίπτωση όπου ευθύνεται ο χρήστης. [/justify]

[justify]Στην (α) περίπτωση, απαιτείται κάποια χι εμπειρία χρήστη όπου να είναι σε θέση να λύνει, δένει έναν ατμοποιητή, να είναι σε θέση να γνωρίζει σε πόσα βασικά τμήματα χωρίζεται ένας επισκευάσιμος, πόσα κομμάτια τον αποτελούν, πόσα είναι προσβάσιμα και πόσα όχι, ποιος ο ρόλος τους, ποια τα χαρακτηριστικά και οι όποιες ανοχές τους κ.ο.κ.[/justify]

[justify]Στην (β) περίπτωση, όπου ευθύνεται ο χρήστης, απαιτείται πάλι μία χι τριβή χρήσης, αν μιλάμε δηλαδή για ημέρες, εβδομάδες, μήνες ή και χρόνια, πόσο εύκολα έρχεται η ικανότητα εντοπισμού κάποιας υπολειτουργίας/προβλήματος/φθοράς/κακής χρήσης ή παράβλεψης. / και στο συγκεκριμένο θέμα έρχονται: χαρακτηριστικά επισκευάσιμου – επιλογή σύρματος – επιλογή στησίματος – σωστή τοποθέτηση/ρύθμιση αυτών, από ιδανικές τροφοδοσίες μέχρι αποφυγή hot spot. Ένας ατμοποιητής όπως ο Skyline, το γνωρίζουμε όλοι, μπορεί να παίξει σε εξαιρετικό εύρος σχεδόν παντού, από στησίματα μέχρι ισχύ, από απροβλημάτιστα ατμιστικά 15 βατ μέχρι ...40 με ένα μόνο στήσιμο, (και ελπίζω να μην ακούσω περί σωστής, ή μη, τζούρας), τράβα όσες τζούρες θέλεις όσο μακρόσυρτες θέλεις, μέχρι ατμιστικό μαραθώνιο αν τραβάει η όρεξή μας, άρα λοιπόν σαν σχεδιαστική αρτιότητα είμαστε σχεδόν στο άριστα. /[α, επίσης, εντόπισα ξανά το χαμένο βίντεο, κάτι από την αρχική παρουσίαση του Sky, (δυστυχώς, δεν έχω fb και τώρα αξιώθηκα, επάνω στη συζήτηση, να αναζητήσω ιντερνετικά και να το ξανασώσω)]. [/justify]

[justify]Έτσι φτάνουμε στο αναμάσημα, κακή τροφοδοσία κυκλοφορία υγρού; κακή εισαγωγή αέρα; λάθος επιλογές στησίματος; λίγο ή πολύ βαμβάκι; κάποιο από αυτά ή συνδυασμός αυτών μπορεί να μην έρθει άμεσα αλλά με την πάροδο κάποιων ωρών; το σίγουρο είναι πως όλα εντοπίζονται, ειδικά μετά από κάποιους μήνες απροβλημάτιστης και αποκλειστικής χρήσης. Θα έλεγα κλείνοντας πως στη συγκεκριμένη περίπτωση η anarxaki ευτυχώς βρήκε τη λύση στα λεγόμενα του Ribot. Ασφαλώς και δεν είναι κακό που ένα σχετικά απλό θέμα για κάποιους δεν έβρισκε άμεση λύση, ασφαλώς και μπορεί να συμβεί και στις καλύτερες ατμιστικές οικογένειες. Τώρα το πώς ερχόταν αυτό το hot spot, πότε ερχόταν το καμένο, πόσες ώρες ή πόσα βατ είχαν στρωτή λειτουργία, ε, αυτό πρέπει να το δει και στα επόμενα στησίματα ο χρήστης ενός καταπληκτικού επικσκευάσιμου όπως ο Skyline. [/justify]

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9181 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42597 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 370 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34654 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557300 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181792 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 144 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8868 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538559 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60558 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238924 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1680 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12