vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

NOBACCO Cartomizer

Αποσυνδεδεμένος kostas.

  • **
  • 139
  • Φύλο: Άντρας
NOBACCO Cartomizer
« στις: Απριλίου 01, 2012, 17:45 »
αγόρασα αυτό το cartomizer  και από χτες που το χρησιμοποιώ πολλές φορές νιώθω ότι ρουφάω και υγρό όταν ατμίζω.....
δεν του βάζω πολύ υγρό όταν το γεμίζω........6-7 σταγόνες μόνο....
μήπως κάνω κάποιο άλλο λάθος ????

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: NOBACCO Cartomizer
« Απάντηση #1 στις: Απριλίου 01, 2012, 17:47 »
το υγρο δεν το ριχνεις μεσα στην τρυπουλα μονο στο πανακι γυρο  γυρο  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ΚΩΣΤΑΣ Η2Ο

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
    • KostasSpear
Απ: NOBACCO Cartomizer
« Απάντηση #2 στις: Απριλίου 01, 2012, 17:49 »
Έχει πάει υγρό στο σωληνάκι
Φύσα να φύγει και γέμισε πιο προσεκτικά και ρίξε υγρό πιο πολύ να μην στεγνώνει
Αν δεν ...τότε έχει κοπεί το σωληνάκι και καπούτ

Αποσυνδεδεμένος kostas.

  • **
  • 139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Cartomizer
« Απάντηση #3 στις: Απριλίου 01, 2012, 17:51 »
πάντα προσέχω να μην πέσει υγρό στην τρύπα......
δεν ξέρω ίσος να μου ξέφυγε....
πόσες σταγόνες υγρό να του ρίχνω???

Αποσυνδεδεμένος ΚΩΣΤΑΣ Η2Ο

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
    • KostasSpear
Απ: NOBACCO Cartomizer
« Απάντηση #4 στις: Απριλίου 01, 2012, 17:59 »
Όταν το γεμίσεις , μετά 2-3 φορές μέσα στην μέρα καμιά 10αρια την φορά αν κάνεις 3-4 ml την μέρα για περισσότερη κατανάλωση περισσότερες σταγόνες

Εκτός αν είναι τίγκα γεμάτο και έρχεται και στο στόμα

Αποσυνδεδεμένος kostas.

  • **
  • 139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Cartomizer
« Απάντηση #5 στις: Απριλίου 01, 2012, 18:05 »
ok.....
Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος super manos

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Cartomizer
« Απάντηση #6 στις: Απριλίου 01, 2012, 18:06 »
Για 1 μήνα + που χρησιμοποίησα τα συγκεκριμένα (3) το μόνο ξενέρωμα ηταν αυτό. Πολύ συχνα υγρό στο στόμα. Κιλά απο χαρτομάντηλα να καθαρίζω το στόμιο, να κάθεται κάθετα κτλ. Αλλα τίποτα εκει έπινα το υγρό, οσο αργές και να ήταν οι τζούρες μου. Κρίμα γιατι απο γεύση και χτύπημα ειναι πολύ καλυτερος απο το τανκομισερ  που αναγκάστηκα να χρησιμοποιώ απο τότε, που τα απέσυρα απο τη χρήση μου. Αλλά με το υγρό στο στόμα δεν την πάλευα.
Το παρατήρησα και εγώ, και με σωστό γέμισμα και προσοχή τίποτα, επαναλαμβανότανε. το 4ο κλειστό το εχω φυλάξει μόνο για ώρα ανάγκης.

Αποσυνδεδεμένος kostas.

  • **
  • 139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Cartomizer
« Απάντηση #7 στις: Απριλίου 01, 2012, 20:13 »
τι να πω ρε παιδιά....παρέλαβα το eGo-T με αυτόν τον ατμοποιητή:

μετά από 3 ημέρες έχανε υγρά στην ένωση πιπάκι-ατμοποιητή... :angry_orange:

μετά αγόρασα τον παρακάτω ce4:

με αυτόν είχα μεγάλη κατανάλωση υγρού και άρχισε να χάνει και αυτός υγρό από το πιπάκι όταν ήταν σε πλάγια θέση........

χτές αγόρασα τον παρακάτω:

και σήμερα πιο πολύ υγρό καταπίνω παρα ατμίζω ..... :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:

ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ........

υπάρχει κάποια λύση ??????

παρακαλώ μην μου απαντήσουν οι φίλοι που έχουν  κατάστημα προϊόντων ηλεκτρονικού ατμίσματος ....

Απ: NOBACCO Cartomizer
« Απάντηση #8 στις: Απριλίου 01, 2012, 20:17 »
Υδρατμοί είναι φίλε από κακή χρήση που κάνεις δεν είναι υγρά.
Όταν ρουφάς και αφήνεις το κουμπί της μπαταρίας-να συνεχίσεις το ρούφηγμα
γιατί έτσι μένει ο ατμός μέσα και όταν μαζεύεται αρκετός υγροποιείται και ρουφάς
υγροποιημένο ατμό με γεύση του υγρού που χρησιμοποιείς. :)

Αποσυνδεδεμένος kostas.

  • **
  • 139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Cartomizer
« Απάντηση #9 στις: Απριλίου 01, 2012, 20:23 »
ok... τι να τον κάνω τον τελευταίο ατμοποιητη...πως να τον καθαρίσω ???
πως θα σταματήσει αυτή η γεύση υγρού που μου έρχεται στο στόμα ???

Απ: NOBACCO Cartomizer
« Απάντηση #10 στις: Απριλίου 01, 2012, 20:32 »
Καθάριζε τακτικά την πιπέτα και συνέχιζε να ατμίζεις σωστά " όταν αφήνεις το κουμπί της μπαταρίας να συνεχίζεις το άτμασμα 2,3 δεύτερα"
Επίσης υγρά γενικά πιάνουν όλα τα tank και γι αυτό 2,3,4 φορές τη μέρα θα τα καθαρίζεις με χαρτοπετσέτα.
Πρέπει να μάθεις να ζεις με αυτό :)

Αποσυνδεδεμένος imjp1982

  • ****
  • 1249
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Cartomizer
« Απάντηση #11 στις: Απριλίου 01, 2012, 20:37 »
Φιλε Kostas. καλησπερα..Ο ατμοποιητης αυτος της Nobacco που πηρες ειναι ο Giant-S η ο Hybrid-E;Σιγουρα ειναι εναα απο τους 2...Δεν συμφβνω με τον συνατμιστη Giannis Pap..Δεν ρουφας υγρο λογω κακης χρησης αλλα καθαρα,λογω απαραδεκτων σε αυτο τον τομεα ατμοποιητων...Δοκιμασε και ενα Giant στα 1.5 ohm και πες μου μετα αν σου ερχεται υγρο στο στομα... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος stud_29

  • **
  • 266
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Cartomizer
« Απάντηση #12 στις: Απριλίου 01, 2012, 20:41 »
εγω προτεινω φιλε να πας σε ιμιστ και ego-c ειναι τοπ επιλογες κατα τη αποψη μου...και γω καινουριος ειμαι στο ατμισμα και εχω φαει αρκετα λεφτα απο δω και εκει..και κατεληξα σε αυτα...για υγρα καπνικα προτεινω τριμπεκα και φρηντομ 18μγ..ολοι οι ατμο παντως εχουν λιγες διαρροες ..το ελαχιστοποιεις με απαλες μακροσυρτες τζουρες και εισπνοη ατμου ακομη και μετα που θα αφησεις το κουμπι...

Αποσυνδεδεμένος kostas.

  • **
  • 139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: NOBACCO Cartomizer
« Απάντηση #13 στις: Απριλίου 01, 2012, 20:43 »
Φιλε Kostas. καλησπερα..Ο ατμοποιητης αυτος της Nobacco που πηρες ειναι ο Giant-S η ο Hybrid-E;Σιγουρα ειναι εναα απο τους 2...Δεν συμφβνω με τον συνατμιστη Giannis Pap..Δεν ρουφας υγρο λογω κακης χρησης αλλα καθαρα,λογω απαραδεκτων σε αυτο τον τομεα ατμοποιητων...Δοκιμασε και ενα Giant στα 1.5 ohm και πες μου μετα αν σου ερχεται υγρο στο στομα... :thumpup:


Giant-S

Απ: NOBACCO Cartomizer
« Απάντηση #14 στις: Απριλίου 01, 2012, 20:46 »
Φιλε Kostas. καλησπερα..Ο ατμοποιητης αυτος της Nobacco που πηρες ειναι ο Giant-S η ο Hybrid-E;  :confused1:
Σιγουρα ειναι εναα απο τους 2...Δεν συμφβνω με τον συνατμιστη Giannis Pap..Δεν ρουφας υγρο λογω κακης χρησης αλλα καθαρα,λογω απαραδεκτων σε αυτο τον τομεα ατμοποιητων...Δοκιμασε και ενα Giant στα 1.5 ohm και πες μου μετα αν σου ερχεται υγρο στο στομα... :thumpup:
Που δεν συμφωνείς ? πες μας ...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 0 37 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:21
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8754 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181229 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34277 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537761 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60229 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238449 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 711 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16545 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 137574 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085804 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35710 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro