vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

171 επισκέπτες, 7 χρήστες
Jorge, Tem, camber, Milarepa, manoslykos, nXtLs, itinenkoaz

Twitter

Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #975 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:14 »
υπαρχει και βιολογικο  βαμβακι απω ευρωπη αλλα λιγοι το χρισιμοποιουν

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #976 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:15 »
Το νόημα του τοστ του φίλου paokg4 δεν είναι το συγκεκριμένο βαμβάκι. Υπάρχουν άπειρα βιολογικά βαμβάκια, άσπρα και όμορφα. Γιατί ντε και καλά γιαπωνέζικα; Οποιοδήποτε άλλο βιολογικό βαμβάκι εκτός από τα γιαπωνέζικα έχει απίστευτα χαμηλότερη τιμή.

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #977 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:15 »
ναι φιλε μου σε παλιοτερο σχολιο το αναφερω.δοκιμασα και με ολοκληρο και με σπλιτινγκ και με οοπιον τροπο θελεις.εχω σοφια που δινει πολυ ωραια γεσυη ακομα βρακολαστιχο να βαλεις.μονο με αυτο δεν τα καταφερα.αλλα σου ξαναλεω αυτο ηταν η αφορμη.ειμαι και επαρχια.ειναι δυνατον να ειμαι εξαρτημενος απο online παραγγελια ακομα και για το βαμβακι?

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #978 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:16 »
:)) καλα προφανως δεν το προτεινα σαν αξιοπιστη λυση.μονο για την περιγραφη το εβαλα.
αλλα και παλι φιλε μου.15 λεπτα εχει στην ιαπωνια.εδω φτανει με 3-4 ευρω τα 4 κομματακια.
εδω και εκτος ηλεκτρονικοτσιγαραδικων δεν υπαρχει αλλη λυση?κανενα βαμβακι δεν ειναι τοσο ακριβο οσο αυτα.
για εγχειριση ανοιχτης καρδιας να παρεις πιο φτηνο θα ειναι.


Εδώ φτάνει με 10€/80 κομμάτια το Koh Gen Do. Υπάρχουν και φθηνότερα όπως το Muji με 7€ τα 180 κομμάτια.

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #979 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:18 »
εδω φτανει με 3-4 ευρω τα 4 κομματακια.
εδω και εκτος ηλεκτρονικοτσιγαραδικων δεν υπαρχει αλλη λυση?
γιατι δε παιρνεις απο ebay?
και εγω επαρχια ειμαι και ολες μα ολες οι αγορες σε ατμιστικα ειναι απο online καταστηματα ελλαδας η εξωτερικου.

Αποσυνδεδεμένος acupuncturist

  • **
  • 242
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #980 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:19 »
παρτε αυτο.κανει ''βελουδινο'' ατμισμα :) http://www.johnsonsbaby.gr/johnsons-baby-cotton-pads


Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #981 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:20 »
με το σχολιο μου και με την αγανακτηση που βγαζω , βγαινω καπως εκτεθειμενος.
η ουσιαστικη αφορμη οφειλεται στο γεγονος οτι βρισκομαι επαρχια οπου δεν υπαρχει ηλεκτρονικοτσιγαραδικο.ειμαι 100% εξαρτωμενος απο online παραγγελιες.και μου τη δινει που ακομα και για το βαμβακι που δεν το θεωρω πια τοσο εξειδικευμενο προιον πρεπει να ειμαι εξαρτημενος.θεωρω απιθανο να μην εχουν καταλληλα τα φαρμακεια και παρ'ολα αυτα υπαρχει ανασφαλεια ως προς αυτα.

Αποσυνδεδεμένος sergor

  • ****
  • 1048
  • Φύλο: Άντρας
  • Τώρα σε ρώτανε πότε θα κόψεις το άτμισμα.
    • http://e-kapnisma.gr/userbanners/banner_details_form.php
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #982 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:24 »
ετσι ειναι στο ατμισμα πρεπει να πας και στην ακρη του κοσμου για να βρεις κατι που να σου αρεσει

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #983 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:25 »
και εγω αδερφε επαρχια ειμαι ουτε συρμα ουτε μοντ ουτε ατμο ηξερα απλα το εψαχνα οσω μπορουσα.παντως οχι οτι εχω τα πολλα λεφτα αλλα θεωρω το  koh gen do που εχω απο ebay αρκετα φθηνο 80 pads.σε σχεση με κεφαλες ναυτιλου που δεν ειχαν καν οργανικο ειχαν αστοχιες και στοιχιαζαν και 3.5e η κεφαλη

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #984 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:26 »
Φίλε μου paokg4και εγώ απο επαρχεία είμαι και παραγγελίες κάνω μονο απο ίντερνετ
έχω αγόρασει και εγώ με 1 ευρώ το πατ αναγκάστηκα να κάνω παραγγελία απο ebay
Αυτό με μονο 6 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά 189 πατ τι άλλο θέλω

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #985 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:26 »
Paok μην κολλάς. Παλιά βάζαμε το απλό βαμβάκι του φαρμακείου και κοροιδεύαμε όσους άτμιζαν με φυτίλι silica. Μετά θα βγήκε κανείς Μπουσάρντος ή Ριπτρίππερς και θα παρουσίασε τα γιαπωνέζικα βαμβάκια γιατί βολεύουν και κόλλησε η παγκόσμια ατμιστική κοινότητα. Εγώ θεωρώ πως είναι καθαρά θέμα μάρκετινγκ. Πάρε από το φαρμακείο και αν δεις σημαντική διαφορά, ε θα σου ζητήσω συγνώμη

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #986 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:33 »
εχεις δικιο altman απλα η λογικη δεν λεει οτι και με 8 ευρω περνεις κατι αντικειμενικα καλο χωρις υπονοια οτι μπορει να μην παιζει σωστα η να μην εχει καλη τροφοδοσια η να μυριζει βαμβακιλα χωριε να το πει κανενας μουσαρντο και ξεμπερδευεις?αποψη μου βεβαια.αλλα σιγουρα το marketing παντου βαζει το χερακι του οχι μονο στα βαμβακια αλλα παντου.

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #987 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:44 »
Δεν αμφισβητώ πως τα γιαπωνέζικα βαμβάκια ατμίζουν καλά. Τέλεια είναι και βοκεύουν λόγω σχήματος. Η νίξη μου είναι για τα ατμοκαταστήματα που τα πουλάνε σε εξωφρενικές τιμές. Αυτό που εννοώ τέλος πάντων, είναι πως αν κάποιος δεν μπορεί/δεν έχει τη δυνατότητα να ψωνίζει από ebay που έχει πολύ καλές τιμές, ε τότε και του φαρμακείου μια χαρά είναι

Αποσυνδεδεμένος vaporaki

  • ***
  • 526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #988 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:45 »
αυτο το muji ειναι φθηνο αλλα με έχει διχασει. άλλοι λενε οτι ειναι οργανικο άλλοι οχι. και στην τελικη δεν ξερω αν το οργανικο ειναι "καλο". το kdg ειναι λιγο ακριβο για τα γουστα μου παντως.

Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #989 στις: Νοεμβρίου 01, 2015, 23:48 »
ναι αυτο σαφος και ισχυει πολυ λαθος τιμες τα ελληνικα μαγαζια...φταιμε και εμεις που δεν εχουμε κριτικη σκεψη και παμε κομματακι προβατακια αλλα και τα μαγαζια που θα μπορουσαν ισως να εχουν πιο ελκυστικες τιμες.δεν ειναι και οτι καλυτερο ενας υποψιασμενος καταναλωτης ομως...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 347 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21831 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283316 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209269 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67935 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 176035 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314801 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15042 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126172 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94975 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4920 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix