vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

198 επισκέπτες, 9 χρήστες
Sergios, vag21, Buliwyf, Jorge, kostas..., John K, bloodlessz, tibolaso, Milarepa

Twitter

Precice plus by Super T Manufacturing

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #30 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 22:43 »
συγνωμη για το off topic αλλα η λεξη ''καπνισει''  :thumpdown:που την ανεφερες πανω απο μια φορα  μου ξενιζει καπως σε αυτο το φορουμ.
''ατμισει'' μου φενεται πιο καλη.

συγνωμη και παλι.
Καλοπροερετα παντα :respect_hat: :D
Σωστός ο φίλος θα αλλαχθεί  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #31 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 23:03 »
Πες με τυχερό...πες με δε ξέρω και γω αλλά να μου πεις από που και ως που το Provari βγάζει error 2/4 ατμοποιητές?! :eyesplash: :wall: Το είχες και σου κάνε τέτοια?!Το έχω εδώ και 2,5μήνες και δεν μου έχει βγάλει το παραμικρό ελλάτωμα.Όσο για υγρασίες πάλι από που το συμπέρανες αυτό δε καταλαβαίνω,αλλά τέλος πάντων. >:(
Το να αρέσει σε κάποιον κάτι διαφορετικό το καταλαβαίνω και το σέβομαι,αλλά συγκρίσεις κάποιου mod που δεν έχει βγει καν,είτε δοκιμαστεί,κλπ σε συνάρτηση με αυθαίρετα και υποθετικά αρνητικά για ένα άλλο που είναι στην αγορά τόσο καιρό και μόνο καλά έχει κάποιος να πει είναι λίγο...κάπως...Φιλικά το λέω. :)
Τίποτα δεν είναι τέλειο αλλά μην πάμε και απ τη μια μεριά στην άλλη έτσι επειδή μπορούμε,δε το δέχομαι σα τεκμηρίωση αυτό. ;)

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #32 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 23:34 »
Πες με τυχερό...πες με δε ξέρω και γω αλλά να μου πεις από που και ως που το Provari βγάζει error 2/4 ατμοποιητές?! :eyesplash: :wall: Το είχες και σου κάνε τέτοια?!Το έχω εδώ και 2,5μήνες και δεν μου έχει βγάλει το παραμικρό ελλάτωμα.Όσο για υγρασίες πάλι από που το συμπέρανες αυτό δε καταλαβαίνω,αλλά τέλος πάντων. >:(
Το να αρέσει σε κάποιον κάτι διαφορετικό το καταλαβαίνω και το σέβομαι,αλλά συγκρίσεις κάποιου mod που δεν έχει βγει καν,είτε δοκιμαστεί,κλπ σε συνάρτηση με αυθαίρετα και υποθετικά αρνητικά για ένα άλλο που είναι στην αγορά τόσο καιρό και μόνο καλά έχει κάποιος να πει είναι λίγο...κάπως...Φιλικά το λέω. :)
Τίποτα δεν είναι τέλειο αλλά μην πάμε και απ τη μια μεριά στην άλλη έτσι επειδή μπορούμε,δε το δέχομαι σα τεκμηρίωση αυτό. ;)

Σχετικα με τα error έβγαλε σε έναν dual coil  δικό μου ο οποίος δουλευε super παντού(όλους τους μηχανικούς αλλά και e-got με ego Booster στα 4,7v), αλλά και στον (LR Nobacco or; e got me antaptora) ενώς άλλου φίλου που δε θυμάμαι το ονομά του, από το εδω δικό μας forum (παρών ήταν και ο ALEX74 αν το θυμάται θα μας πει).Ο PROVARI ηταν καινουργιος (μαύρος) του φίλου Νίκου επίσης από το εδώ Forum. Ολα έγινα παρουσία μου και παρακαλώ τα παιδιά αν το διαβάσουν να το επιβεβαιώσουν.
Όσο για τις υγρασίες δεν εννοούσα ακριβώς αυτό που φαντάζεσαι...εννουούσα καφετέρια ατύχημα με ολόκληρο ποτήρι υγρού (νερό καφέ) και παραλήπτες στο τραπέζι ένα PROVARI και ένα μηχανικό MOD .Ο ιδιοκτήτης του PROVARI κλέει  :'( τα λεφτά του 99,5%(μπένει σε περιπετεια επισκευής) και ο άλλος απλά σκουπήζει και αλλάζει μπαταρια. Θέλει προσοχή το κάθε ηλεκτρονικό MOD.... :thumpup:

Επίσης δεν έβαλα ποτε απένατι μηχανικό mod με ηλεκτρονικό mod... :dontknow:  αυτό ξεκίνησε απο αστείο φίλου σε αυτό το νημα και τίποτε άλλο....λέω ξεκάθαρα και πιο πισω ότι είναι πάρα πολύ καλό το PROVARI και TOP στην κατηγορία του (το έχω δοκιμάσει και πριν 20 ημέρες).. :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 23:41 από DIONYSIS »

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #33 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 23:35 »
Μετάφραση:
Όλα τα νέα από το Super-T της Μεταποίησης, τον PrecisePlus 18500 και 18350 η PrecisePlus! Με μια σειρά από εξελίξεις, αυτές οι mods διαθέτουν την υψηλότερη ποιότητα υλικών και την μηχανική ακριβείας και μεταλλοτεχνίας που έχετε έρθει να περιμένουν από το Super-T!
 


Check out αυτά τα χαρακτηριστικά και τα οφέλη:

    - PrecisePlus 18500 αποδέχεται την AW IMR 18490 (1100mAh) ή AW P18500 (1500mAh).      PrecisePlus-18350 αποδέχεται την AW IMR 18350 (750mAh).      SPEC MIL-R-46085 και ASTM B 634-88 Spec, Πολύτιμοι-Χαρακτηριστικά Μεταλλικά Ρόδιο και επίχρυσες επαφές για τις συνδέσεις διακόπτη, μπαταρία και ψεκαστήρα! Τα πολύτιμα μέταλλα είναι εξαιρετικά ανθεκτικό στη διάβρωση και την οξείδωση. Δεν υπάρχουν άλλα λείανση, όχι περισσότερο Noalox! Επισκέψεις πιο δύσκολο, πιο γρήγορα και με συνέπεια!      -Όλα ανοξείδωτο κορυφή Steel & κάτω καλύμματα, κουμπί και το σώμα για την μέγιστη αντοχή στο χρόνο.      -Καινοτόμα, μηχανισμό κλειδώματος ακριβείας που σας δίνει μια οπτική ένδειξη και ηχητικό κλικ επιτρέποντάς σας να ξέρετε ότι είναι κλειδωμένο!      -Νέα επιφάνεια φινιρίσματος διαδικασία που παράγει ένα πιο δύσκολο, πιο ανθεκτικό φινίρισμα που είναι πιο ανθεκτικά στις γρατσουνιές και λιγότερο ολισθηρό!      -βαθύτερη, ευρύτερη χυμό καλά      -Διατίθεται με κλίση ή επίπεδη κορυφή κεφαλαιοποίησης      -τρεις ίσες αποστάσεις μεταξύ τους οπές αερισμού      -Στερεά ψεκαστήρα για να δημοσιεύσετε το κέντρο της μπαταρίας (springless μη πλωτό κέντρο ταχυδρομείο) και το διακόπτη την απευθείας επαφή με την μπαταρία mimimizes του αριθμού των ηλεκτρικών συνδέσεων? λιγότερες ηλεκτρικές συνδέσεις μέσα περισσότερο σύμφωνα ψήσιμο και ελαχιστοποιεί τις διακυμάνσεις τάσης ενώ vaping, παρέχοντας μια ομαλότερη, ισχυρότερη vape.      -ειδικά κατασκευασμένα για την μπαταρία. Εξαλείφει κουδουνίστρες και επιπλέον διαστάσεις πλάτος απαραίτητο σε πολλές mods μπαταρία. Μέτρα κατά μόνο τρύπα των 20mm!      -Συμβατό με τα περισσότερα Όλες οι δεξαμενές και χυμός Τροφοδότες      -Lifetime μεταβιβάσιμη εγγύηση.      -Lifetime επαναχρησιμοποίηση των προϊόντων / Πολωνικά εγγύηση. Ανά πάσα στιγμή, να στείλετε PrecisePlus σας και θα την επαναχρησιμοποίηση των προϊόντων σε νέες, όπως για σας, καμία χρέωση!      -Made στις ΗΠΑ

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #34 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 00:00 »
Σχετικα με τα error έβγαλε σε έναν dual coil  δικό μου ο οποίος δουλευε super παντού(όλους τους μηχανικούς αλλά και e-got με ego Booster στα 4,7v), αλλά και στον (LR Nobacco or; e got me antaptora) ενώς άλλου φίλου που δε θυμάμαι το ονομά του, από το εδω δικό μας forum (παρών ήταν και ο ALEX74 αν το θυμάται θα μας πει).Ο PROVARI ηταν καινουργιος (μαύρος) του φίλου Νίκου επίσης από το εδώ Forum. Ολα έγινα παρουσία μου και παρακαλώ τα παιδιά αν το διαβάσουν να το επιβεβαιώσουν.
Όσο για τις υγρασίες δεν εννοούσα ακριβώς αυτό που φαντάζεσαι...εννουούσα καφετέρια ατύχημα με ολόκληρο ποτήρι υγρού (νερό καφέ) και παραλήπτες στο τραπέζι ένα PROVARI και ένα μηχανικό MOD .Ο ιδιοκτήτης του PROVARI κλέει  :'( τα λεφτά του 99,5%(μπένει σε περιπετεια επισκευής) και ο άλλος απλά σκουπήζει και αλλάζει μπαταρια. Θέλει προσοχή το κάθε ηλεκτρονικό MOD.... :thumpup:

Επίσης δεν έβαλα ποτε απένατι μηχανικό mod με ηλεκτρονικό mod... :dontknow:  αυτό ξεκίνησε απο αστείο φίλου σε αυτό το νημα και τίποτε άλλο....λέω ξεκάθαρα και πιο πισω ότι είναι πάρα πολύ καλό το PROVARI και TOP στην κατηγορία του (το έχω δοκιμάσει και πριν 20 ημέρες).. :bye:

Με κάλυψες,φίλτατε,αλλά όπως το διατύπωσες στην αρχή φαινόταν κάπως.Επίσης,να σου πω πως ατυχήματα συμβαίνουν σε όλους.Δε μπορεί να λέμε πως πας σε καφετέρια και βγάζεις πχ. το κινητό Galaxy S ή το iPhone δίπλα από νερά-υγρά πάνω στο τραπέζι γιατί τότε δε φταίει το κινητό σε κάτι που συνέβει το μοιραίο.2ον δεν είναι όπως περίεγραψες ακριβώς το PricesePlus...δηλαδή δεν έχει κατασκευαστεί από κάποιο τρομερό και ξεχωριστό υλικό,αλλά αντίθετα είναι Stainless steel εξ ολοκλήρου,όπως όλα τα καλά αξιόλογα mod...Μόνο το σπείρωμα και τα end caps για ασφάλεια έχουν φτιαχτεί με μονοτικά υλικά. ;)
Και τέλος τα χρήματά του για μια (απλή)μπαταριοθήκη χωρίς να κάνει κάποια άλλη λειτουργία σε σχέση με το Provari κοστίζει πολλά...μα πάρα πολλά..(έχουν την ίδια τιμή με το Provari,δηλαδή έλεος)
Το μόνο + που βλέπω είναι η εφ' όρου ζωης εγγύηση που δίνει.
Όπως είπα αν σ αρέσει μια χαρά και καλοάτμιστο αλλά μη το παρακάνουμε...αυτό.Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να σε προσβάλω και τα λέω εντελώς φιλικά. :)

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #35 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 00:12 »
Steam  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #36 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 00:13 »
Με κάλυψες,φίλτατε,αλλά όπως το διατύπωσες στην αρχή φαινόταν κάπως.Επίσης,να σου πω πως ατυχήματα συμβαίνουν σε όλους.Δε μπορεί να λέμε πως πας σε καφετέρια και βγάζεις πχ. το κινητό Galaxy S ή το iPhone δίπλα από νερά-υγρά πάνω στο τραπέζι γιατί τότε δε φταίει το κινητό σε κάτι που συνέβει το μοιραίο.2ον δεν είναι όπως περίεγραψες ακριβώς το PricesePlus...δηλαδή δεν έχει κατασκευαστεί από κάποιο τρομερό και ξεχωριστό υλικό,αλλά αντίθετα είναι Stainless steel εξ ολοκλήρου,όπως όλα τα καλά αξιόλογα mod...Μόνο το σπείρωμα και τα end caps για ασφάλεια έχουν φτιαχτεί με μονοτικά υλικά. ;)
Και τέλος τα χρήματά του για μια (απλή)μπαταριοθήκη χωρίς να κάνει κάποια άλλη λειτουργία σε σχέση με το Provari κοστίζει πολλά...μα πάρα πολλά..(έχουν την ίδια τιμή με το Provari,δηλαδή έλεος)
Το μόνο + που βλέπω είναι η εφ' όρου ζωης εγγύηση που δίνει.
Όπως είπα αν σ αρέσει μια χαρά και καλοάτμιστο αλλά μη το παρακάνουμε...αυτό.Δεν θέλω σε καμία περίπτωση να σε προσβάλω και τα λέω εντελώς φιλικά. :)

έτσι όπως τα λες είναι σχετικά με τα υλικά του PRECISEplus...ευχαριστώ φίλε STEAMBOY  :yes:, το modaki είναι πανέμορφο και θα τον τσιμπήσω (παράλληλα περιμένω να πάρω την παρασκευή το P18650, αγορά από φίλο). Ελπίζω να βγάλω σωστά συμπεράσματα και για τα 2 ώστε να βοηθήσω όποιον ενδιαφερθεί αργοτερα για το mod.  :bye:

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #37 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 00:15 »
:thumpup: :bye:

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #38 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 00:22 »
Το precise έχει επιροδιωμένο και επιχρυσωμένο ανοξείδωτο ατσάλι(= πολύτιμα μέταλλα)
Για όσους δεν ξέρουν τι σημαίνει ρόδιο, εδώ.


Απ'την άλλη πάλι, κ.τ.τ.μ.γ. λύσσα το κάναμε, μια μπαταριοθήκη είναι, μη τρελαθούμε κιόλας.
Σε λίγο θα ρίχνουμε παραγγελίες στην... zvarowski για ατμοποιητές και στου quartier για μπαταριοθήκες.


Σεβαστές οι προτιμήσεις του καθένα, αλλά ότι θα κάνουμε ουρά για παραγγελία...
Δε Νομίζω Τάκη!!!




(Α, ναι, και υγρά από Dom Perignon.)

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #39 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 00:24 »
 :laugh1: :laugh1: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #40 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 00:44 »
Το precise έχει επιροδιωμένο και επιχρυσωμένο ανοξείδωτο ατσάλι(= πολύτιμα μέταλλα)
Για όσους δεν ξέρουν τι σημαίνει ρόδιο, εδώ.


Απ'την άλλη πάλι, κ.τ.τ.μ.γ. λύσσα το κάναμε, μια μπαταριοθήκη είναι, μη τρελαθούμε κιόλας.
Σε λίγο θα ρίχνουμε παραγγελίες στην... zvarowski για ατμοποιητές και στου quartier για μπαταριοθήκες.


Σεβαστές οι προτιμήσεις του καθένα, αλλά ότι θα κάνουμε ουρά για παραγγελία...
Δε Νομίζω Τάκη!!!




(Α, ναι, και υγρά από Dom Perignon.)

Ετσι οπως τα γραφει η Βικιπαιδεια ειναι ολα τα λεφτα το mod (απο αποψη υλικων για αυτους που τους αρεσουν τα ομορφα αντικειμενα).
Εγω αν μου περισευαν ευχαριστως θα το επερνα.
Ειναι μια κατηγορια μονο του απ' οτι καταλαβα.
Δεν μπορει να συγκριθει με κανενα provari.
Ειναι σαν τα κινητα τα Vertu (οποιος δεν τα ξερει εδω  http://www.i-live.gr/vertu-mobile-phones-most-expensive/ ;D) που ενω εχουν μηχανισμο Nokia κοστιζουν απο λιγες εως παρα παρα πολλες χιλιαδες ευρω. :tongue_smilie:
Δεν μπορουν να συγκριθουν με καποιο αλλο που εχει πολλες δυνατοτητες παραπανω απλα διοτι προοριζονται για ειδικο κοινο (και μεγαλη τσεπη βεβαιως βεβαιως)
Αυτα και ελπιζω να μην κουρασα :bye:

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #41 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 09:34 »
Ειναι σαν τα κινητα τα Vertu (οποιος δεν τα ξερει εδω  http://www.i-live.gr/vertu-mobile-phones-most-expensive/ ;D ) που ενω εχουν μηχανισμο Nokia κοστιζουν απο λιγες εως παρα παρα πολλες χιλιαδες ευρω. :tongue_smilie:
Δεν μπορουν να συγκριθουν με καποιο αλλο που εχει πολλες δυνατοτητες παραπανω απλα διοτι προοριζονται για ειδικο κοινο (και μεγαλη τσεπη βεβαιως βεβαιως)
Και μονο που τα κοιταμε φτανει. Κατι τετοια βλεπουν και μας αρχιζουν στις κατραπακιες  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #42 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 09:36 »
Η ομορφια του P18650...φτάνει :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 09:43 από DIONYSIS »

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #43 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 09:56 »
Παντος για να πω και τη δικη μου γνωμη, δεν θα επερνα ποτε MOD με το διακοπτη απο κατω.  :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #44 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2011, 10:11 »
Παντος για να πω και τη δικη μου γνωμη, δεν θα επερνα ποτε MOD με το διακοπτη απο κατω.  :thumpdown:

Ετσι πιστευα και εγώ  :dontknow:, αλλά βρέθηκε στα χέρια μου ένας P18650 (τον οποιο και θα παραλάβω μαλλον αύριο **αγορά**) και τελικά είναι καλύτερα απο οποια άλλη θέση το κουμπί (γνώμη μου πάντα)... :thumpup:, το μηχανάκι είναι απίστευτης αισθητικης από κοντά... :yes: καλύτερο απο τις φωτό και βίντεο... :bye:
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 24, 2011, 15:27 από DIONYSIS »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206314 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 232 63667 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 21:08
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92836 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3856 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1093 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172828 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278234 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15534 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14222 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9601 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43875 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 498 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix