vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

204 επισκέπτες, 6 χρήστες
Doubt, manoslykos, gigelis78, Jorge, John K, ramon

Twitter

FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1395 στις: Μαρτίου 16, 2012, 00:54 »
Λοιπόν, όπως λέμε έξω από τα δόντια τα στραβά, έτσι να λέμε και τα καλά.
bio flavorart είναι τα υγρά που συσκευάζει με υλικά της ΦΑ το hlektroniko-tsigaro.com με 3 καταστήματα αν δεν έχω χάσει τη μπαλα (Κέντρο Θεσσαλονίκης-Σκύδρα-Ευοσμος Θεσσαλονίκης) και διανέμει επίσης το carto.gr στη Θεσσαλονίκη.
Είναι απαιχτα!!! Από πέρσι αγοράζω αρώματα για diy, κάποιες φορές και βάσεις, δοκίμασα σε έτοιμα όλη σχεδόν τη γκάμα τους και είναι εξαιρετικής ποιότητας.

του funstore τα θεωρώ (αρώματα) κάτω του Η.Τ. κομ σε απόδοση γεύσης

Του δε νατούρα που πήρα ένα, δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου, αλλά αντί για 18ρι μου έδινε χτύπημα 10ριού και η γεύση λατάκια μου έφερνε σε πιπεριά.

Δεν αμφιβάλλω ότι πρώτες ύλες παίρνουν από την ΦΑ, αλλά στο θέμα της ανάμιξης... σεφ δυάστερος αναδεικνύεται - κατ΄εμέ πάντα - το bio.

ΥΓ. Για να προλάβω κακές γλώσσες, δεν χαιδεύω τα αυτάκια κανενός εμπόρου, δε συχνάζω στα καταστήματα bio, καθώς από το ένα μαγαζί πήγα μια φορά και ούτε θυμάμαι ποιος με εξυπηρέτησε (μετά διαδικτυακές παραγγελίες) ούτε του λέω μπράβο επειδή κάνει το αυτονόητο.
αλλά... ειδικά στο θέμα ΦΑ, επειδή πολλά ακούγονται, αν δεν επισημάνουμε το καλό όπου το βρίσκουμε, αφαιρούμε από αυτόν που έχει τρέλα με την ποιότητά του, τη διάθεση να εξακολουθήσει να την έχει.
Και κλείνω, τονίζοντας πως ούτε κακοπροαίρετη είμαι προς τα άλλα καλά καταστηματα... απλά, η ... μαγειρική του η.τ. κομ μου αρέσει περισσότερο

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1396 στις: Μαρτίου 16, 2012, 01:59 »
αν εχεις βαση με νικοτινη απο 9 και πανω ναι , απλα θα αραιωσει λιγο η γευση ;)

 :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1397 στις: Μαρτίου 16, 2012, 02:14 »
σε μαγαζι που πουλαει natura υγρα με πληροφόρησαν ή μαλλον πιο σωστα..με παραπληροφορησαν οτι τα bio  δεν ειναι της flavour art αλλα μονο τα natura..
ετσι θελαν να λενε μαλλον..

σε συγκριση παντως τα bio προσωπικα τα θεωρω κλασης ανωτερα απο τα natura..πιο
εκλεπτυσμενες γευσεις..πιο ντελικατες..

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1398 στις: Μαρτίου 16, 2012, 02:15 »
παντως κι εγω να πω την αληθεια τα FA της νατουρα τα βρισκω πολυ λαιτ στη γευση..σαν ξεπλυμενα ενα πραγμα  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος ZEUS68

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
  • Πλεον δεν καπνιζω... ατμιζω
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1399 στις: Μαρτίου 16, 2012, 02:34 »
δηλαδη για να καταλαβω, αν και το εχω πει παραπανω οτι ενα bio που δοκιμασα το βρηκα πολυ πιο εντονο απ το ιδιο 9σε γευση της flavouart, γιατι τα bio λενε flavourart απανω στα μπουκαλακια?

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1400 στις: Μαρτίου 16, 2012, 02:37 »
αφου ειναι της flavour art..τι αλλο να γραφουν?

Αποσυνδεδεμένος tyxaios13

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
  • BB+PVC+SUV+MP3
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1401 στις: Μαρτίου 16, 2012, 07:17 »
προφανως και της Bio και της natura φτιαχνονται απο τις ιδιες πρωτες υλες της FA αλλα με διαφορετικες συστασεις..  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1402 στις: Μαρτίου 16, 2012, 10:47 »
στην αθηνα ρε παιδια εκτος απο natura ποιος αλλος φερνει ετοιμα;να δοκιμασω και απο αλλου για συγκριση..

Αποσυνδεδεμένος papous

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1403 στις: Μαρτίου 16, 2012, 11:04 »
Λοιπόν, όπως λέμε έξω από τα δόντια τα στραβά, έτσι να λέμε και τα καλά.
bio flavorart είναι τα υγρά που συσκευάζει με υλικά της ΦΑ το hlektroniko-tsigaro.com με 3 καταστήματα αν δεν έχω χάσει τη μπαλα (Κέντρο Θεσσαλονίκης-Σκύδρα-Ευοσμος Θεσσαλονίκης) και διανέμει επίσης το carto.gr στη Θεσσαλονίκη.
Είναι απαιχτα!!! Από πέρσι αγοράζω αρώματα για diy, κάποιες φορές και βάσεις, δοκίμασα σε έτοιμα όλη σχεδόν τη γκάμα τους και είναι εξαιρετικής ποιότητας.

του funstore τα θεωρώ (αρώματα) κάτω του Η.Τ. κομ σε απόδοση γεύσης

Του δε νατούρα που πήρα ένα, δεν ξέρω αν είναι ιδέα μου, αλλά αντί για 18ρι μου έδινε χτύπημα 10ριού και η γεύση λατάκια μου έφερνε σε πιπεριά.

Δεν αμφιβάλλω ότι πρώτες ύλες παίρνουν από την ΦΑ, αλλά στο θέμα της ανάμιξης... σεφ δυάστερος αναδεικνύεται - κατ΄εμέ πάντα - το bio.

ΥΓ. Για να προλάβω κακές γλώσσες, δεν χαιδεύω τα αυτάκια κανενός εμπόρου, δε συχνάζω στα καταστήματα bio, καθώς από το ένα μαγαζί πήγα μια φορά και ούτε θυμάμαι ποιος με εξυπηρέτησε (μετά διαδικτυακές παραγγελίες) ούτε του λέω μπράβο επειδή κάνει το αυτονόητο.
αλλά... ειδικά στο θέμα ΦΑ, επειδή πολλά ακούγονται, αν δεν επισημάνουμε το καλό όπου το βρίσκουμε, αφαιρούμε από αυτόν που έχει τρέλα με την ποιότητά του, τη διάθεση να εξακολουθήσει να την έχει.
Και κλείνω, τονίζοντας πως ούτε κακοπροαίρετη είμαι προς τα άλλα καλά καταστηματα... απλά, η ... μαγειρική του η.τ. κομ μου αρέσει περισσότερο

Με βρισκει απολυτα συμφωνω. :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος stel

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1404 στις: Μαρτίου 16, 2012, 11:19 »
στην αθηνα ρε παιδια εκτος απο natura ποιος αλλος φερνει ετοιμα;να δοκιμασω και απο αλλου για συγκριση..
δοκιμασε απο funstore,εχει πολυ μεγαλη πικοιλια σε γευσεις κ πολυ καλη ποιοτητα...

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1405 στις: Μαρτίου 16, 2012, 12:33 »
Ευχαριστω φιλε μου,θα τα δω

Αποσυνδεδεμένος stel

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1406 στις: Μαρτίου 16, 2012, 12:52 »
Ευχαριστω φιλε μου,θα τα δω
:thumpup:να εισαι καλα,καλη σου μερα

Αποσυνδεδεμένος lousi

  • 2
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1407 στις: Μαρτίου 17, 2012, 14:25 »
Γειά σας παιδιά μιας και είμαι καινούρια στο αντικείμενο,μήπως γνωρίζει κανένας για τα υγρά αναπλήρωσης "evant";Εγώ ατμίζω υγρά της FlavourArt και Halo αυτά μου τα ανέφερε ένας γνωστός μου ο οποίος ατμίζει και μου είπε οτι δεν είναι πολύ καλά αλλά έχουν πολύ καλή τιμή 8€ τα 15ml!Ξέρει κανείς τίποτα;


2 μήνες τώρα έχω βρεί την υγειά μου!!!Ποτέ ξανά τσιγάρο!

Αποσυνδεδεμένος ellantir

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1408 στις: Μαρτίου 17, 2012, 14:27 »
Καλησπερα σε ολους.Κοιτουσα τις γευσεις flavourart που εχουν στο site και παρατηρησα οτι εχουν και ry4 και oRYental 4.Ποια η διαφορα τους;το κλασσικο ry 4 ποιο ειναι;

Αποσυνδεδεμένος stel

  • *
  • 28
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1409 στις: Μαρτίου 19, 2012, 00:48 »
Γειά σας παιδιά μιας και είμαι καινούρια στο αντικείμενο,μήπως γνωρίζει κανένας για τα υγρά αναπλήρωσης "evant";Εγώ ατμίζω υγρά της FlavourArt και Halo αυτά μου τα ανέφερε ένας γνωστός μου ο οποίος ατμίζει και μου είπε οτι δεν είναι πολύ καλά αλλά έχουν πολύ καλή τιμή 8€ τα 15ml!Ξέρει κανείς τίποτα;


2 μήνες τώρα έχω βρεί την υγειά μου!!!Ποτέ ξανά τσιγάρο!
εγω θα σου ελεγα να μην ατμιζεις οτι να ναι..τα εισπνεουμε τα υγρα αναπληρωσης,ας ειναι κατι δοκιμασμενο καλυτερα!!οσο για την τιμη..δεν ειναι κ τοσο καλη!!!εγω παιρνω με 5Ε τα 12 ml!!!ειναι flavourart κ εχω το κεφαλι μου ησυχο!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173329 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 310903 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:05
από ThioVag
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1396 207065 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:27
από gstamatos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278945 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13096 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123971 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64197 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93087 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3955 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1190 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15640 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14384 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias