vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

354 επισκέπτες, 7 χρήστες
gigelis78, dkostas, lounik, Milarepa, Blackwolf, Tazz, mrag

Twitter

Υγρά και αρώματα after-8

Αποσυνδεδεμένος funkofusion

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripping και ξερό ψωμί
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #705 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 11:59 »
Χθες δοκίμασα και το anarchy (να σαι καλά Γιαννάρα)!!! Είναι φανταστικό κι αυτό  :baby: :baby: :baby: :baby: :baby: ! Κι εμένα μου θυμίζει την καπνική βάση των smokey αλλά με κάτι εσπεριδοειδές μέσα!!


off: Αυτό το acetyl pyrazine ελλάδα το βρίσκουμε?

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #706 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 12:22 »
Να 'σαι καλα funkofusion :thumbsup_move_1:
.....pure,lemango loop,lemon straw,smooth tobacco υπαρχουν και ειναι τα τελευταια για οποιον θελει να δοκιμασει - 10ml - 10nic

Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #707 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 12:27 »
Γιάννη το Pure είναι σχεδόν σαν σκέτη βάση, πιστεύω είναι κοντά στα γούστα σου αφού σου αρέσουν οι σκέτες βάσεις ;)

Αποσυνδεδεμένος chrismar53

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #708 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 12:40 »
καλημερα σε ολους τους ατμιστες.
να πω και εγω την γνωμη μου για τα υγρα της after8.
σε διαστημα εναμισυ-δυο μηνων παρελαβα τρεις παραγγελιες με diy και ετοιμα υγρα.
και απο τα ετοιμα και απο τα diy ειμαι ευχαριστημενος. εχω δοκιμασει σχεδον ολες τις γευσεις και μπορω να πω οτι για εμενα τουλαχιστον, ειναι απο τα καλλιτερα που κυκλοφορουν,και εχω δοκιμασει παρα πολλα υγρα, απο πολλες εταιριες, γνωστες και μη.ενα ευγε στα παιδια που μας προσφερουν τοσο καλα προιοντα.  :)

Αποσυνδεδεμένος greekfury

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #709 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 12:45 »
Eιχαμε καμια ενημερωση για το αν οι παραγγελειες θα αποστέλλονται κανονικά? τους εκανα μια ερωτηση και δεν μου απαντησαν.Με τοσα που λετε θελω να τα αγορασω ολα ΤΩΡΑ  :wall:

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #710 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 12:49 »
Τελικά το smoke δεν είναι για μένα.... :shock_sick_02:  (ισως του δώσω μια ακόμη ευκαιρία πριν το χαρίσω...)
Τα smokey δεν έχουν ακριβώς σαν βάση το smoke, έχουν διαφορετική χρειά. Τόσο το arcadian όσο και το Jack μου αρέσουν αρκετά....

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #711 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 13:13 »

Σχόλιο από slammer :
Πρωτο συμπερασμα : Η "κοινή βάση" των καπνικών κυριαρχεί σε όλα τα αρώματα.... όλα βασικά μυρίζουν Smoke!








Φίλε slammer για να πω την αλήθεια είχα παραξενευτεί με το παραπάνω σχόλιό σου. Τώρα είμαστε εντάξει!! :laugh1: :))


Επίσης να προσθέσω το εξής. Πριν και για αρκετή ώρα άτμιζα Smoke, με κλειστή πόρτα στο δωμάτιό μου. Βγήκα εκτός, και όταν ξαναμπήκα, είχε μια "αίσθηση" γλυκειάς τσιγαρίλας η μυρωδιά του δωματίου!!

Αποσυνδεδεμένος smoka

  • **
  • 408
  • Φύλο: Άντρας
  • Κάνε το καλό και ριξ΄το στον ατμό!
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #712 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 13:14 »
Αναμονη για 7 νεες γευσεις:


Carnation
Anarchy Aroma
RWHY69
Baloo
Overture
Red Alert
Smokey white Peach

Αποσυνδεδεμένος gad

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #713 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 13:20 »
για μένα το άρωμα που βγάζει πιο καθαρά την βάση smokey ειναι το smokey black !!:yes:περισσότερο και απο το caramel

Αποσυνδεδεμένος stam

  • ***
  • 637
  • Φύλο: Άντρας
  • 23 Οκτώβριου 2011 εκανα το τελευταιο μου τσιγαρο
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #714 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 14:05 »
αφού λοιπόν ο φίλος που φτιάχνει τα after8 παίρνει όπως λέτε αρώματα από κάποια επώνυμη εταιρία..την tpa που εγώ προσωπικα δεν την γνωρίζω.

αυτό πάει να πει ότι έχουμε κάποια εγγύηση-διαβεβαίωση ότι είναι "καθαρά" τα after8 έτσι?

να το κοιτάξουμε λίγο αυτό γιατί με ανησυχεί..τα αρώματα μου αρέσουν τόσο πολύ που θέλω να να ατμηζω μόνιμα γιαυτό κ θέλω να ξέρω τι βάζω μέσα μου.


υγ..δεν πετάω μπηχτη τώρα..να μάθω θέλω κ να σιγουρευτώ ότι είναι εντάξει.

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #715 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 14:17 »

Φίλε slammer για να πω την αλήθεια είχα παραξενευτεί με το παραπάνω σχόλιό σου. Τώρα είμαστε εντάξει!! :laugh1: :)) 

...
Είναι πολύ συγγενείς οι γεύσεις... Υπάρχει ένα background "καψίλας" που είναι κοινό... απλά στο smoke "ακουγεται" περισσότερο αλλά τελικά τωρα που ωρίμασαν τα υγρά και τους έδωσα και το χρόνο τους, ΝΑΙ τα smokey δεν είναι smoke.
Επίσης ξέχασα και το σχόλιο για το Smokey Black.... τελικά μου αρέσει πιο πολυ από το arcadian, μαλλον για να είμαι ακριβής, άλλες φορές μου αρέσει το ένα και άλλες το άλλο... αν και βλέπωντας το υπόλοιπο στο μπουκάλι, καταναλώνω πολύ πιο πολυ Black...

Αποσυνδεδεμένος stam

  • ***
  • 637
  • Φύλο: Άντρας
  • 23 Οκτώβριου 2011 εκανα το τελευταιο μου τσιγαρο
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #716 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 14:34 »
υποθέτω ότι ο avalon δεν έχει μπει να γράψε εδώ σαν κατασκευαστής των after8 γιατί ΔΕΝ έχει μπει επίσημα στους εμπόρους-κατασκευαστές..σωστό να τηρούμε του κανόνες του φόρουμ μας αλλά μιας κ είμαστε πλέον πολλοί που χρησιμοποιουμε τα after8 θα παρακαλέσω την διαχείριση να επιτρέψει στον φιλο avalon να μπει εδώ κ να λύσει οποιες απορίες έχουμε.

μπορούμε κ μέσω πμ αλλά καλύτερα εδώ να τα βλέπουμε όλοι.


αν κάπου είμαι λαθος στην σκέψη μου τότε διαγραφή του ποστ  μου

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #717 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 14:39 »
Ενημερωση απο την after-8 κατοπιν επικοινωνιας με τον κατασκευαστη:




<< Θα ήθελα να ενημερώσω ότι παραγγελίες και αποστολές από Δευτέρα 4 του μηνός, ενδέχεται να καθυστερούν λόγω ''εργασιών''! ;) ;) 
 Ελπίζω κατά τα μέσα Φλεβάρη να σας εξυπηρετούμε πια από τα νέα γραφεία της After-8!
Σας ευχαριστούμε πολύ
Η ομάδα After-8.
Γιώργος
-Avalon >>

Υπομονη φιλε Σταματη - οπως σωστα αναφερεις τηρουνται οι κανονισμοι και συντομα ο κατασκευαστης θα εχει επισημη εδρα και θα ανοιξει εμπορικο πινακα για επικοινωνια με τα μελη.

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #718 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 14:58 »
The Perfumer's Apprentice τμήμα e-liquid flavors:
 
http://shop.perfumersapprentice.com/c-54-professional-flavors.aspx

Αποσυνδεδεμένος smoka

  • **
  • 408
  • Φύλο: Άντρας
  • Κάνε το καλό και ριξ΄το στον ατμό!
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #719 στις: Φεβρουαρίου 05, 2013, 15:51 »
αφού λοιπόν ο φίλος που φτιάχνει τα after8 παίρνει όπως λέτε αρώματα από κάποια επώνυμη εταιρία..την tpa που εγώ προσωπικα δεν την γνωρίζω.

αυτό πάει να πει ότι έχουμε κάποια εγγύηση-διαβεβαίωση ότι είναι "καθαρά" τα after8 έτσι?

να το κοιτάξουμε λίγο αυτό γιατί με ανησυχεί..τα αρώματα μου αρέσουν τόσο πολύ που θέλω να να ατμηζω μόνιμα γιαυτό κ θέλω να ξέρω τι βάζω μέσα μου.


υγ..δεν πετάω μπηχτη τώρα..να μάθω θέλω κ να σιγουρευτώ ότι είναι εντάξει.


Eξαρταται τι ειδους εγγγυησεις ζητα ο καθενας.Υπαρχουν ορισμενοι οι οποιοι ειναι υπερβολικα καχυποπτοι και δεν τους φτανει οτι αποδειξη και να υπαρχει.
H tpa (Τhe Perfumer's Apprentice)δεν ειναι αγνωστη.Ναι θα πει πως ειναι "καθαρα"  ???  τα after8.Ουσιαστικα κανει δοκιμες με προσμιξεις των αρωματων και πουλα τις συνταγες της.Διαλεξε συγκεκρημενα  tpa επειδη αυτα τα αρωματα προτιμουσε  οπως αναφερει ο avalon εδω:http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,10280.45.html





 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279371 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207492 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64562 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173553 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311579 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13327 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124156 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93188 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4003 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1256 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15694 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14453 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias