vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

348 επισκέπτες, 3 χρήστες
manoslykos, Doubt, Jorge

Twitter

Υγρά και αρώματα after-8

Αποσυνδεδεμένος Basstar5

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #255 στις: Ιανουαρίου 02, 2013, 19:43 »
καλησπερα!
σας βλεπω τρελαμενους με τα αρωματα και φευγω για παραγγελια!
γνωριζει καποιος εαν υπαρχει καποιο ενεργο κουπονι αυτη την περιοδο;


ευχαριστω!

Αποσυνδεδεμένος Ιωάννα

  • **
  • 145
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #256 στις: Ιανουαρίου 02, 2013, 19:45 »
Οχι δεν εχει

Αποσυνδεδεμένος Basstar5

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #257 στις: Ιανουαρίου 02, 2013, 19:47 »
ευχαριστω για την αμεση απαντηση! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #258 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 09:35 »
smoke... smoke... smoke...  :_love_heart: :_love_heart: :_love_heart: :_love_heart: τέλος οι δοκιμές υγρών για κάνα χρόνο!!!!
Αν και προσωπικά μετά απο μια εβδομάδα ωρίμανσης, δεν έχω δει καποια σημαντική διαφορά στην γεύση και το χρώμα.... παραμένει το ίδιο καλό όσο στην αρχή εννοείται!
Σε συνδυασμό με cinnamon cookies (ελάχιστο) είναι επίσης εξαιρετικό, αν και παρατήρησα οτι το κανελομπίσκοτο έχει την τάση να ''καταπίνει'' τα άλλα υγρά....

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #259 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 10:42 »
τέλος οι δοκιμές υγρών για κάνα χρόνο!!!!

Υπερβολικος?  ::) (μολις αρχισε ο χρονος  ;D )
ή σου αρεσε τΟσο πολυ και το εννοεις αυτο?? Μου κινεις την περιέργεια τωρα....  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #260 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 10:57 »
μην τον ακους ειναι υπερβολικος ;D ;D ;D jack jack jack :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts: ας σοβαρευτομε τωρα..... :tongue_smilie: Δημητρη μου δεν ξερω αν σου αρεσει το τριμπεκα....για μενα ειναι μια τριμπεκα χωρις την μπουχτιστικη οινοπνευματιλα της halo και μου αρεσει πολυ.........για το smoke μιλαω ;D ;D

Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #261 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 10:57 »
smoke... smoke... smoke...  :_love_heart: :_love_heart: :_love_heart: :_love_heart: τέλος οι δοκιμές υγρών για κάνα χρόνο!!!!

Κώστα θα φιλήσεις πολλούς βατράχους μέχρι να βρεις τον πρίγκηπα σου  :)) :))
Το θέμα με τα υγρά είναι ειπωμένο ότι εύκολα βαριόμαστε γιατί συνηθίζουμε τις γεύσεις
και αναζητούμε διαρκώς νέες οι οποίες στην αρχή πάντα μας ενθουσιάζουν και στο
τέλος τις παραμερίζουμε για άλλες, ο κύκλος δεν σταματάει ποτέ.
Μακάρι να μπορέσεις να σταθεροποιηθείς κάπου και να είναι αυτό που πάντα ήθελες :yes:

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #262 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 11:02 »
άσε ρε Δημήτρη.... no money, no honey.... για αυτό λέω τέλος οι δοκιμές για έναν χρόνο... άσε που δεν κερδίζω και τίποτα και σε καμιά κλήρωση ...που να  ανέβει έτσι και το ηθικό των γευστικών καλυκων... και να ξαναθέλουν δοκιμές....
 :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Σοβαρά τώρα, είναι ένα υγρό το οποίο έχει ισορροπία στην γεύση και το άρωμα, δεν μπουχτίζει, μυρίζει ομόρφα στους τρίτους και τέλος , επανέρχεται ακόμα δριμύτερο μετά από ''διάλλειμμα επαναφοράς της γεύσης'' με σκέτη βάση.... άσε που νομίζω οτι το 10% της αραίωσης που προτείνεται από τον παραγωγό λειτουργεί καλύτερα σε σχέση με αρώματα που θέλουν 3-4-5 % αραίωση. Αυτό το τελευταίο είναι καθαρά υποκειμενικό βέβαια, γιατί δεν είμαι και ο τύπος που θα επιδιώξει την απόλυτα σωστή ανάμιξη και ωρίμανση...

Γιάννη οχι άλλους βατράχους .... δεν μπορώ,βαρέθηκα.... αφήστε με να απολαύσω τον έρωτα μου ελεύθερα, χωρίς γιατί και πρέπει.... σαν να μην υπάρχει αύριο....  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Εφάκι καλά είσαι κοπέλα μου; συνήλθες;  ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #263 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 11:06 »
Δημητρη μου δεν ξερω αν σου αρεσει το τριμπεκα....για μενα ειναι μια τριμπεκα χωρις την μπουχτιστικη οινοπνευματιλα της halo και μου αρεσει πολυ.........για το smoke μιλαω ;D ;D

Μου αρεσει αλλα δεν μπορω να φανταστω ακριβως την γευση που περιγραφεις  ;D
θα κοιταξω σε καποια φαση να παρω κανα δειγμα να δω.

Εδω ο Τρικαλινος δηλωνει  :_love_heart: :_love_heart: :_love_heart: :_love_heart:
...για να δουμε.. :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος gtm

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #264 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 11:07 »
3η μερα με jack δεν υπαρχει καλυτερο αρωμα για μενα :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts:
:love_hearts:
και απο γευση και απο αρωμα στο χωρο.χαρακτηριστικα να αναφερω σημερα μεσα σε καφενειο που πηγα  και ειχε τιγκα την τσιγαριλα η σερβιτορα με ρωτησε απο αυτο βγαινει αυτη η μυρωδια??
αν δεν το παρακανεις με την δοση πιστευω για τους λατρεις του καπνου πιπας ειναι τελειο για ολη την μερα.
 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Ιωάννα

  • **
  • 145
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #265 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 11:10 »
Εβγαλε και νεο υγρο smokey banana

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #266 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 11:11 »
3η μερα με jack δεν υπαρχει καλυτερο αρωμα για μενα :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts: :love_hearts:
 :love_hearts:
και απο γευση και απο αρωμα στο χωρο.χαρακτηριστικα να αναφερω σημερα μεσα σε καφενειο που πηγα  και ειχε τιγκα την τσιγαριλα η σερβιτορα με ρωτησε απο αυτο βγαινει αυτη η μυρωδια??
αν δεν το παρακανεις με την δοση πιστευω για τους λατρεις του καπνου πιπας ειναι τελειο για ολη την μερα.
 :thumpup:
δεν ειμαι μονη μου τελικα :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος gtm

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #267 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 11:15 »
οχι δεν εισαι μονη
δοκιμασα french pipe -καπνο- inawera η ηταν σαν πιπας η καθαρη χημεια
αυτο το αρωμα πραγματικα με γυρναει σε εποχες προ ατμου.
αφου πηρα και αλλα αρωματα αλλα δεν θελω να τα δοκιμασω.
φαινεται οτι ειναι φτιαγμενο απο ανθρωπους που ξερουν καλα τι κανουν

Αποσυνδεδεμένος pany

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #268 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 11:32 »
Το jack pipe είναι όντως υπέροχο για τα δικά μου γούστα και ακολουθεί smooth και smokey caramel. Με το smoke δυστυχώς δεν τα βρήκαμε. :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #269 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 11:36 »
απο ολα οσα εχω δοκιμασει και δεν ειναι λιγα ;D ;D ;D ;D βαζω το jack πρωτο και μετα ειλικρινα δεν μπορω να ξεχωρισω εχω μια θηκη μαζι μου μονο με τα υγρα της after-8  και ατμιζω απο ολα ...........αφου καταφερανε και κανανε εμενα να ατμισω φραουλα τι να πω.........

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 279107 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:56
από Xxristos
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207237 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64358 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173435 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311229 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13185 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124048 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93121 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3965 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1210 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15651 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14400 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias