vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

194 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, djfloor, ΨΗΛΟΣ, Jorge, Βασίλης1966, Doubt, th3ofilos, vasim

Twitter

MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #930 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 00:40 »
Ε τι λειτουργικό να είναι, εδώ αντί να παίζει με τιτάνιο, το έχει μόνο για μόστρα γύρω γύρω.
Το istick είναι λειτουργικότερο και παίζει και νικέλιο, το προβάρι παίζει; Δεν παίζει :tongue_smilie:

Δε θελω να πιασω συζητηση περι χρησιμοτητας και λειτουργικοτητας του ελεγχου θερμοκρασιας
γιατι θα μας παρει 10 σελιδες και θα βγουμε κι εκτος θεματος. :tongue_smilie:
Θα σου απαντησω οπως εγραψα πιο πριν:

Το Provari μια χαρα αξιζει, αρκει να καλυπτει τις αναγκες που εχει ο χρηστης.
Για καποιον που ατμιζει μεχρι τα 15W με φυσιολογικες αντιστασεις κι οχι 0.001Ω, το θεωρω το ιδανικο mod.



Tsabasid, δε μιλησε κανεις για value for money. Ρωτησε ο φιλος που ενδιαφερεται για το provari αν ειναι value for money?
Για αυτα που κανει και για τους χρηστες που απευθυνεται, το provari ειναι αριστο.
Και μην το συγκρινετε ειπα με istick, δεν εχει καμια σχεση το ενα mod με το αλλο, ουτε απευθυνεται στο ιδιο κοινο.

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #931 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 00:44 »
Δηλαδή  σε ποιον ακριβώς απευθύνεται το Provari και σε ποιον το iStick?  Και ναι, το φίλο τον ενδιαφέρουν τα χρήματα διότι το πρώτο που ρώτησε ήταν αν παίζει κάτι φθηνό και μεταχειρισμένο.   Δε γίνεται να βγαζεις τον παράγοντα τιμή από μέσα, διότι τότε ακόμη και την πιο εξωφρενική υπερβολη μπορείς να τη χαρακτηρισεις καλή αγορά για το "κοινό στο οποίο απευθύνεται"....

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #932 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 00:50 »
@Nemesis
Γιατί νομίζεις ότι εγώ θέλω σχετική συζήτηση, μια πλακίστα είπα να κάνω, λόγω του ότι άλλο ρώτησε ο φίλος για το τιτάνιο και άλλο κατάλαβα εγώ :idiot1:
Συνεπώς δεν αφορά εμένα η απάντηση που παρέθεσες, εγώ συμφωνώ μαζί σου και μακάρι να είχα προβάρι, αλλά βλέπεις κάνει ταξικές διακρίσεις το άτιμο :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #933 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 00:51 »
Δηλαδή  σε ποιον ακριβώς απευθύνεται το Provari και σε ποιον το iStick?  Και ναι, το φίλο τον ενδιαφέρουν τα χρήματα διότι το πρώτο που ρώτησε ήταν αν παίζει κάτι φθηνό και μεταχειρισμένο.   Δε γίνεται να βγαζεις τον παράγοντα τιμή από μέσα, διότι τότε ακόμη και την πιο εξωφρενική υπερβολη μπορείς να τη χαρακτηρισεις καλή αγορά για το "κοινό στο οποίο απευθύνεται"....

Απευθύνεται στον casual ατμιστη, αυτόν που χρησιμοποιεί clearomizer, αντε και κάναν επισκευασιμο με φυσιολογικές αντιστάσεις. Στο 90% δηλαδή των ατμιστων στον κόσμο.
Η τιμή μάλιστα, αν θες να ξέρεις, είναι 199$, όσο δηλαδή κοστίζουν αλλά κορυφαία επώνυμα mods τύπου sx mini, dna40 mods κλπ. Άλλο που στην Ελλάδα το βλέπεις 300€.
Οι ατμιστες στους οποίους απευθύνεται δεν είναι ο Έλληνας με 500€ μισθό, αλλά ο υπόλοιπος κόσμος που για ένα τόσο ποιοτικό mod τα 200$ είναι ψιχουλα. 



@Nemesis
Γιατί νομίζεις ότι εγώ θέλω σχετική συζήτηση, μια πλακίστα είπα να κάνω, λόγω του ότι άλλο ρώτησε ο φίλος για το τιτάνιο και άλλο κατάλαβα εγώ :idiot1:
Συνεπώς δεν αφορά εμένα η απάντηση που παρέθεσες, εγώ συμφωνώ μαζί σου και μακάρι να είχα προβάρι, αλλά βλέπεις κάνει ταξικές διακρίσεις το άτιμο :laugh1:

Ribot, εισαι λιγο καιρο ατμιστης και δεν εχεις κανει μεγαλη καβα ακομα στα mods.
Αλλα σε αυτους τους μηνες που ατμιζεις ποσα χρηματα εχεις δωσει για μπαταριες-μπαταριοθηκες-mods?

Αποσυνδεδεμένος agialas

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #934 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 00:53 »
Σαν value for money λέμε Νέμεσις.  Ναι είναι πολύ ωραία συσκευή αλλά στα 300 ευρώ και βάλε που κάνει, πρεπει να δει ο καθένας αν αξίζει αυτά τα επιπλέον Χ ευρώ από άλλα πολύ καλά πιο σύγχρονα και πιο λειτουργικά μοντάκια. Δεν είναι μια αγορά του κιλού, του στυλ παίρνω iStick με ένα 50άρι και όλα καλά. Είναι πολλά τα λεφτά.
οταν σε καλυπτει... και το εχεις τεσερα χρονια, ειναι  :yes:
τωρα τ αλλα τα παιρνω για να παιζω.. :D

και μεταχειρισμενο απο προσεκτικο ατομο αξιζει

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #935 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 01:11 »
Ribot, εισαι λιγο καιρο ατμιστης και δεν εχεις κανει μεγαλη καβα ακομα στα mods.
Αλλα σε αυτους τους μηνες που ατμιζεις ποσα χρηματα εχεις δωσει για μπαταριες-μπαταριοθηκες-mods?

300 ευρώ για 3 μηχανικά και 4 ηλεκτρονικά, παίρνοντας πίσω 50 ευρώ από πώληση ενός ηλεκτρονικού. Εντάξει είμαι, δε θέλω μεγαλύτερη κάβα, μ' αυτά μπορώ να λειτουργώ 3 ατμοποιητές καθημερινά και κανα ντρίπερ που και που και να νιώθω πλήρης.
Τι σχέση έχει όμως αυτό με το προβάρι? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #936 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 01:22 »
Οτι με τα 300€ θα ειχες ενα provari και 100€ ρεστα. Αυτο παει στο οτι κανει ταξικες διακρισεις.
Το δικο μου σε 2 μηνες κλεινει αισιως τα 3 χρονια χρησης και συνεχιζει να δουλευει οπως την πρωτη μερα.

Για να ατμισεις μπορει να χρειαζεσαι 100 διαφορετικους ατμοποιητες για διαφορετικη εμπειρια ατμισματος,
αλλα μολις μια μπαταρια. Ασχετο αν εχουμε ολοι μας καμια 10αρια. :))

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #937 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 02:07 »
Σ' αυτό δεν έχεις πολύ άδικο αλλά στην πράξη είναι και λίγο δύσκολο να λειτουργήσει για διάφορους λόγους.
Από τη μια το 200άρι πρέπει να το σκάσεις με τη μία και σου κάθεται λίγο βαρύ στο στομάχι κι όταν είσαι νέος ατμιστής και αποφασισμένος ότι τελείωσες με τον καπνό μια κι έξω και γουστάρεις τον ατμό, είσαι συνέχεια στην πρίζα να τα δοκιμάσεις όλα και ν' αποκτήσεις εμπειρίες και άποψη. Εκεί την πατάνε οι περισσότεροι και το κόστος ξεφεύγει.

Απ' την άλλη βέβαια, με το προβάρι θα είχα ένα αξιόπιστο και ποιοτικότατο εργαλείο το οποίο όμως εξαιτίας αυτού του στοιχείου, ίσως να μου στερούσε τη δυνατότητα να έχω -για το διάστημα που ατμίζω- μια ποικιλόμορφη ατμιστική εμπειρία και ενδεχομένως μια πιο σφαιρική εικόνα για τον κόσμο του ατμού.
Ξέρεις, η συζήτηση μου θυμίζει ένα νεανικό όνειρο. Κάποτε έλεγα να πάρω μια bmw r80 να γράφω χιλιόμετρα χωρίς να σκέφτομαι πιθανά προβλήματα, αλλά κατέληγα να αλλάζω μηχανή κάθε 2-3 χρόνια, διαφόρων τύπων και δυνατοτήτων. Τελικά τη "μπέμπα" δεν την απέκτησα ποτέ αλλά δεν το μετάνιωσα κιόλας, ποτέ δεν είναι αργά άλλωστε.

Ξέφυγα...
για να επανέλθω, τηρουμένων των αναλογιών πάντως και σε σχέση με όσα διαβάζω περί εξόδων, πιστεύω ότι μια χαρά είμαι στα 300-50=250 ευρώ, έστω και χωρίς προβάρι. Έχω ξυλομοντάκι και είμαι καλά :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #938 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 02:31 »
-Παίρνεις ένα istick με 60 ευρώ και σε διάστημα τριών χρόνων παίρνεις άλλα 10 μοντάκια, μπλιπ μπλιπ μπλιπ, ας πούμε σύνολο 700 ευρώ.
-Παίρνεις ένα προβάρι με 300 ευρώ και σε διάστημα τριών χρόνων δεν παίρνεις τίποτα άλλο, μπλιπ μπλιπ μπλιπ το σύνολο 800 απλώς αναβαθμίζοντας το firmware... :laugh1:


Χαριτολογώντας εννοείται.. :D

Αποσυνδεδεμένος Geraki

  • ***
  • 975
  • Φύλο: Άντρας
  • Pico-Cloud-Doggy-Gotank
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #939 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 09:10 »
 Το provari είναι το απόλυτο value for money για κάποιον που απλά θέλει μια συσκευή για να ατμίζει.
 
 Αν όμως έχεις το μικρόβιο του να δοκιμάζεις συνέχεια όσα περισσότερα μπορείς τότε δεν κάνει σένα.
Είναι πολύ ακριβό για την τεχνολογία που προσφέρει με το βασικότερο προτέρημα του να είναι η αξιοπιστία που προσφέρει σε βάθος χρόνου.
 
 Τόσα χρόνια που ατμίζω έχω αγοράσει αρκετά μοντάκια μηχανικά και ηλεκτρονικά και όλα ανεξαιρέτως μου εμφάνισαν κάποιο πρόβλημα. Κάποια στο κουμπί, κάποια στον πόλο, κάποια είχαν σκ@τ@ στεγανοποίηση και πήγαν υγρά μέσα, κάποια ήταν τόσο κακοβαμμένα που μετά από λίγο καιρό έμοιαζαν με λεπρά κ.ο.κ
 
 Μόνο το provari δουλεύει άψογα 3 συναπτά έτη χωρίς ποτέ να έχω ένα misfire.
Πληρώνεις τόσα λεφτά για να πάρεις μια συσκευή "στρατιωτικής" αντοχής με μια άψογη πλακέτα (που όμως προσφέρει πολύ λιγότερες δυνατότητες από τον ανταγωνισμό).

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #940 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 10:53 »
Παιδες,ολα ωραια και καλα αυτα που γραφετε , αλλα μεγαλο ρολο παιζει και το πως σου καθεται στο χερι , οι ικανοτητα της πλακετας ωστε να δωσει οσο γινεται πιο αρμονικα το ρευμα στην αντ/ση , η διαχειριση της ενεργειας της μπαταριας απο την πλακετα , το υλικο κατασκευης ολου του μοντ , ακομα και η μεταπωλιτική του αξια.


Σε ολα αυτα το Provari εχει πετυχει το στοχο του μεσα απο το χρονο , αλλα τοτε δεν υπηρχε και καποιο αλλο μοντ τετοιας κλασης.
Λογο του μονοπωλίου λοιπον , μπορουμε να πουμε οτι το Provari πετυχε τους στοχους του .
Οχι ομως οτι επειδη ηταν το μονο καλο μοντ . Δεν ηταν αυτο η αιτια της τοσο μεγαλης επιτυχιας .
Ειχε το μονοπωλειο απλα γιατι πραγματικα ηταν το καλυτερο μοντ μεχρι σημερα.
Σημερα ομως , ειναι απλα ενα απο τα πολυ καλα μοντακια.
Δεν ειναι το υπερμοντ , αλλα για καποιον που ξερει τι θελει , ειναι πραγματικα πολυ καλη αγορα.


*** Κι αυτος που ξερει τι θελει , δεν ειναι αυτος που θα κανει 0.000000001 Ωμ για να δωσει 500 Watts. :eyesplash: :o :tongue_smilie:  ***


Mπορει ο καθενας να με κρινει και να με αποκαλεσει κολλημενο , αλλα αυτο εχω διαπιστωσει.
Λαθος , σωστο , αυτο πιστευω και αυτο βλεπω με τα δικα μου ματια.


Για το φιλο που ρωταει λοιπον , η δικη μου προταση ειναι αν μπορεσει να το δοκιμασει σε καποιο μαγαζι ή σε καποια συναντηση , ωστε να εχει και μια προσωπικη επαφη πρωτα με το μοντ και υστερα αν του κατσει ας το αγορασει.


Το κυριο σημειο ομως ειναι οτι το Provari ειναι ενα μοντ για αυτους που ξερουν τι θελουν. 
Αυτο δικαιολογεί και την τιμη του , αλλα και ο αγοραστης θα εχει κανει μια πολυ καλη αγορα που θα τον καλυπτει απολυτα στις ατμιστικες του αναζητησεις και απαιτησεις.


Οποτε εχουμε ενα απο τα πιο αξιοπιστα μηχανιματα σε αποδοση,ποιοτητα και μεταπωλιτική αξια , που σημαινει οτι και ευχαρίστηση μπορει προσφέρει , αλλα και ενα μεγαλο μερος των χρηματων σου θα παρεις πισω καποια στιγμη αν το βγαλεις στην πασαρελα....


Τωρα πλεον υπαρχουν βεβαια και πολλα αλλα μοντακια που ειναι αξια και μπορω να πω πιο αξια απο το Provari , αλλα το ονομα ειναι ονομα πλεον.
Οπως λεμε BMW (οπως εγραψε και ο Ribot... ;D )
Kατι τετοιο δηλαδη. 
Μπορει η ΒΜW να εχει χασει πλεον λιγο απο την αιγλη της , αλλα ακομα το ονομα της ειναι εφάμιλλο της ποιοτητας και της αποδοσης .


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #941 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 11:09 »
Θα διαφωνήσω μόνο με μια έκφραση: "... που ξέρει τι θέλει".

Ακούγεται λίγο exclusive, αλλά μάλλον θέλει μετάφραση. Σε "που ξέρει τι μπορεί να κάνει το Provari και είναι ικανοποιημένος με αυτό".

Δεν είχα ποτέ μου, ούτε σκοπεύω να αποκτήσω, γιατί πολύ απλά οι δυνατότητές του δεν είναι για μένα.

Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι δεν είναι ίσως το κορυφαίο ηλεκτρονικό μοντ των τελευταίων ετών.

Και δεν το λέω εγώ. Έχει αποδειχτεί ιστορικά!

Αποσυνδεδεμένος Micha3L

  • **
  • 491
  • Φύλο: Άντρας
  • IT ℑℑ by ℠
    • vaping ... 8years
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #942 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 11:15 »
Μπορείτε να με κατατοπισετε για το πως θα προμηθευτώ το provari p3  πιο οικονομικά κ εύκολα.; αξίζει το τιτάνιο;
Ναι, αξιζει το Titanium ειδικα αν σε ενδιαφερει και το βαρος.
Το ''απλο'' P3 ειναι, αν θυμαμαι καλα, περιπου 115g. ενω το Ti μολις 69g.
.

Ριξε μια ματια στο ProVari Europe μηπως μπορεις να ψωνισεις απο εκει. Εχει τις καλυτερες τιμες αν δεν ειναι μονο για dealers.
http://tinyurl.com/o8csxgp

Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #943 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 15:18 »
Γεια σας ! Σκέφτομαι να αγοράσω το istick100. Όμως, έχω διάφορες απορίες που αφορούν τις μπαταρίες. Η πρώτη απορία είναι ποιες μπαταρίες να διαλέξω. Η δεύτερη είναι κάθε πότε πρέπει να τις αλλάζω τις μπαταρίες. Επειδή βλέπω πως κάνουν 10 ευρω + και οι δυο μαζί οπότε άμα θέλουν αλλαγή κάθε εβδομάδα τότε δεν λέει. Άμα θέλουν όμως ανα κάποιους μήνες τότε πιστεύω είναι οκ. Επίσης, θέλω να σας πω ότι μου φαίνεται πάρα πολύ καλό μοντακι και θα το αγοράσω 60 ευρω από έναν φίλο μου ολοκαίνουριο... Όμως, σκέφτομαι αν αξίζει να πάρω το istick100 με 60 ευρω και κάποιον ατμοποιητή που θέλω εγώ ή να πάρω μια μπαταρία eleaf ijust2 με κανα 20αρη και να βάλω πάνω τον ίδιο ατμοποιητή που θα έβαζα και στο istick100. Για παράδειγμα, σκέφτομαι να αγοράσω το subtank mini με 35 ευρω . Όμως, δεν ξέρω τι ακριβώς να διαλέξω. istick 100 ή ijust 2 μπαταρία σκέτη ; Επειδή, από την μια με το istick100 μπορώ να ελέγχω watt και volt, αλλά από την άλλη η ijust2 μπαταρία μου φαίνεται πολύ δυνατή για 20 ευρώ και για ένα subtank mini θα ήταν κομπλε για εμένα. Ευχαριστώ για την υπομονή σας. Άμα μπορείτε, πείτε μου πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα mod και κανονικής μπαταρίας ή και γενικά του istick100 με το ijust 2 και ποιο να προτιμήσω. Ευχαριστώ !

Αποσυνδεδεμένος ferongr

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήτω τα boxmods
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #944 στις: Σεπτεμβρίου 15, 2015, 17:48 »
Οι μπαταρίες λιθίου είναι επαναφορτιζόμενες. Το iStick συγκεκριμένα μπορεί να τις φορτίσει μέσα σε 6-7 ώρες μέσω USB. Προσωπικά έχοντας ξεκινήσει το άτμισμα με regulated mod και έχοντας δοκιμάσει unregulated mod, δεν τίθεται θέμα σύγκρισης στην αυτονομία, ευκολία χρήσης, σταθερότητα ατμίσματος (τα unregulated μετά από λίγο αρχίζουν και γίνονται υποτονικά όσο πέφτει η τάση της μπαταρίας) και λειτουργικότητα, ενώ όταν αρχίζεις να στήνεις δικές σου αντιστάσεις, η λειτουργεία ρύθμισης της ισχύος σου λύνει τα χέρια ότι στησίματα και να θες να κάνεις (πχ τα twisted μου παίζουν από τα 5V και πάνω και δεν ατμίζουν καν σε unregulated). Τέλος, στα mod με τη φιξ μπαταρία πιθανό σε 3-4 μήνες εντατικής χρήσης να αρχίσει να τα φτύνει η μπαταρία από πλευράς αυτονομίας και απόδοσης και πετάς όλο το mod.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63722 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206356 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92860 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3867 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1100 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172862 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278306 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15541 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14230 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9611 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 502 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix