vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

89 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, Olga68, bloodlessz, camber, Jorge

Twitter

Υγρά και αρώματα after-8

Αποσυνδεδεμένος Phill

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #270 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 12:22 »
που την είδατε βρε παιδιά την smokey banana?

Αποσυνδεδεμένος Mulder

  • *****
  • 1698
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιστής Απο Παρασκευή 13/01/12 21:20
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #271 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 12:38 »

Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #272 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 13:11 »
Ρε παιδιά γιατί πρέπει ντε και καλά να παντρευτείτε κάποιο άρωμα. Το ταξίδι των γεύσεων με το ΗΤ είναι συναρπαστικό και ναι είναι πιο απολαυστικό και γευστικά ανώτερο από την πίσσα του ΚΤ. Έχω τόσες πολλές γεύσεις από διαφορετικές  εταιρίες που ατμίζω με μεγάλη ευχαρίστηση και δεν θέλω να αποχωριστώ καμία, για μία και μόνο "τελική" επιλογή.

Μήπως υπάρχει καμία γνώμη για το cigar? :o


συγχώνευση συνεχόμενων ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 03, 2013, 13:44 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος Ιωάννα

  • **
  • 145
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #273 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 13:19 »
Το δοκίμασα πολύ καλο

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #274 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 13:26 »
δεν υπαρχει περιπτωση να παντρευτεις ενα αρωμα απο την after-8 δεν σε αφηνουν τα υπολοιπα...... :tongue_smilie: απλα εγω την γνωρισα ακριβως την στιγμη που ειχα βαρεθει τα υπολοιπα και μου εδωσε ενα ενδιαφερον παλι να ασχοληθω με γευσεις καινουργιες και οπως διαπιστωσα στην πορεια διαφορετικες απο οτι ειχα συνηθίσει......
Ιωαννα το smokey banana ειναι μια καπνικη μπανανα φαντασου το καπνικο του καραμελ με μια μπανανα οχι την φρουτωδες την εντονη κατι σαν cream banana στην επιγευση........οχι μπουχτηστικο ειναι πολυ καλη....ειχα την τυχη να το δοκιμασω με το που ηρθε ;D ;D τωρα περιμενω και την βαση να δοκιμασω αντε βασηηηηηηηηηηηηη :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος gtm

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #275 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 13:39 »
Ρε παιδιά γιατί πρέπει ντε και καλά να παντρευτείτε κάποιο άρωμα. Το ταξίδι των γεύσεων με το ΗΤ είναι συναρπαστικό και ναι είναι πιο απολαυστικό και γευστικά ανώτερο από την πίσσα του ΚΤ. Έχω τόσες πολλές γεύσεις από διαφορετικές  εταιρίες που ατμίζω με μεγάλη ευχαρίστηση και δεν θέλω να αποχωριστώ καμία, για μία και μόνο "τελική" επιλογή.
συμφωνω απολυτα μαζι σου αλλα υπαρχει τουλαχιστον για μενα 1 στιγμη που φουντουκι τιραμισου κ.τ.λ που δεν σου φαινεται να σου δινει την ψευδαισθηση που ψαχνεις (οπως καπνιζες και ηρεμουσες η χαλαρωνες μετα απο 1 δυσκολη μερα η στιγμη)
και οταν δοκιμαζεις latakia maxboro 3foglies καμηλα και δεν ξερω τι αλλο και ειτε σου φερνουν τσιγαρο η καχεκτυπο του και τελικα δεν σε καλυπτει κανενα και λες τερμα το παιρνω αποφαση δεν υπαρχει σαν το πριν και ξαφνικα δοκιμαζεις 1 αρωμα που με σκετη vg σε κανει να κοιτας το η.τ για να πιστεψεις οτι ατμιζεις και οχι οτι καπνιζεις ναι θα γινει το μοναδικο μου αρωμα.
αυτο ενιωσα και γιαυτο το μοιραστηκα μαζι σας γιατι αν υπαρχει και αλλος σαν εμενα που καθοταν με το τσιμπουκι στο στομα και χαλαρωνε και του εχει λειψει αυτο το αισθημα , να του πω οτι ΙΣΩΣ  με το jack θα βρει  την παλια του συνηθεια

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #276 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 13:46 »
Θερμή παράκληση να μείνουμε στο θέμα μας

Αποσυνδεδεμένος unclesarda

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #277 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 13:47 »
αυτο ενιωσα και γιαυτο το μοιραστηκα μαζι σας γιατι αν υπαρχει και αλλος σαν εμενα που καθοταν με το τσιμπουκι στο στομα και χαλαρωνε και του εχει λειψει αυτο το αισθημα , να του πω οτι ΙΣΩΣ  με το jack θα βρει  την παλια του συνηθεια +10 μου έχουν mini 3 ml και τα καπνίζω σιγά σιγά μέχρι να μπορέσω να κάνω παραγγελια καινούργιο απίστευτο άρωμα και απολαύσει .....

Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #278 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 13:51 »
Ε τότε να το δοκιμάσουμε και αυτό... Έλα Jack  ;D

Αποσυνδεδεμένος Phill

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #279 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 14:57 »
σε καπνική μπανάνα πάντως κάνει μεγάλη επιτυχια παγκοσμίως το gorilla juice της AliensVision το οποίο έχω δοκιμάσει και είναι όντως κάτι πολύ ωραίο και διαφορετικό. Θα δοκιμάσω επομένως και την μπανάνα της after-8, ελπίζοντας να είναι διακριτή και να μην την " καταπιεί" η καραμέλα που γράφουν ότι επίσης βάζουν

Αποσυνδεδεμένος darkeid

  • **
  • 192
  • Φύλο: Άντρας
    • VapeClub
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #280 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 14:57 »
Παρέλαβα και εγώ την παραγγελία μου από έτοιμα e-liquid after 8 στα 18mg - 70/30 VG/PG με 12% flavour, έχουμε και λέμε:

1η παραγγελία (ημ/νια παραγωγής liquid 24/12) ανοίχτηκε στις 30/12:

- Smokey caramel: Μέτρια προς ισχυρή γεύση καπνικού που μετά το 2ο δευτερόλεπτο βγάζει την γεύση του , γεμάτη η τζούρα με καλό χτύπημα αλλά στην γεύση δεν πολυσυμφώνησε το γούστο μου.

- Smokey apples: Μέτρια γεύση καπνικού με ευχάριστη γεύση που δεν μπορώ να πώ ότι θα το έλεγα μήλο αλλά γευστικότατο , γεμάτη τζούρα με μπόλικο ντουμάνι , ευχαρίστως το ξανα-αγόραζα.

2η παραγγελία (ημ/νια παραγωγής liquid 27/12) ανοίχτηκε στις 02/01: (το είχα ζητήσει πριν εξαντληθεί)

- Lemango: Έπαθα πλάκα. Από τις καλύτερες φρουτένιες γεύσεις που έχω δοκιμάσει και θα ξανα-αγοραστεί , ίσως κάτι λιγότερο στο χτύπημα αλλά με γεύση που σε κάνει να το εξ-ατμίσεις.

- Smoke: Το πιο ουδέτερο σε "οξυτητα; ένταση; στην εισπνοή - αν μπορεί να το πεί κανείς έτσι , το περιγράφω όπως μου βγαίνει" καπνικό , ούτε η βαρβατίλα του πχ. puros / αγρίνιο ούτε η φλώρικη τσιγαρίσια του marlboro , πολύ καλό ντουμάνι και εύγεστο.

- Lemon straw: Απλά εύγεστο υγρό , δεν με κέρδισε , όπως όλα βγάζει μπόλικο ντουμάνι αλλά δε συγκρίνεται με το lemango

Συγχαρητήρια στήν ομάδα του After-8 , καθώς όλα τα υγρά είναι για τα δικά μου γούστα πάρα πολύ καλά , στην γκάμα που προσφέρουν κανένα απολύτως δεν υστερεί (όπως άλλες εταιρίες που κάποια e-liquid είναι μονομιάς για άμεση τεχνικά καταρτισμένη εκτόξευση στο τζάκι ή τον κάδο).

Σίγουρα θα αγοράσω ξανά και ελπίζω τα προϊόντα τούς να μείνουν στην ίδια ποιότητα ακόμα και όταν αντιμετωπίσουν μαζικές παραγγελίες.

---

Να αναφέρω οτι και εγώ είχα και κάποιο θέμα με τον κούριερ στην 1η μου παραγγελία (έφερε τον φάκελο χτυπημένο και ανέφερε τιμή " στρογγυλοποιημένη" ) καθώς δυστυχώς δεν ήμουν παρών όταν έφτασε.

Ισχύει επίσης ότι έχει προειπωθεί από άλλους συν-φορουμίτες , αλλά δεν με ενδιαφέρει καθώς το προϊόν είναι καλό.

Για πολλοστή φορά καλή χρονιά σε όλους μας.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 04, 2013, 15:58 από darkeid »

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #281 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 17:08 »
Το αντιστοιχο νημα για τα After-8 υγρα βλέπω ότι γεμιζει με "φανατικους" υποστηρικτες τους... που καποιοι δηλωνουν "ερωτευμενοι" με αυτα.. Τα εχουν ήδη δοκιμασει αρκετα μέλη του φορουμ για να κανουμε μια ψηφοφορια για αγαπημενες γευσεις.

Ποιες ειναι, λοιπον, οι πιο πετυχημενες? Μεχρι 2 επιλογες
(εχω το καλαθι φορτωμενο, αλλα η επιλογη ειναι δυσκολη  ;D )
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 13, 2013, 15:37 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #282 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 17:12 »
smoke....... :_love_heart: :_love_heart: :_love_heart: ..... δεν περιγράφω άλλο.... (εγώ είμαι ένας ερωτευμένος, έτσι; :laugh1: :laugh1: :laugh1: )

Αποσυνδεδεμένος gtm

  • **
  • 307
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #283 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 17:45 »
jack :love_hearts: :love_hearts: :_love_heart: :_love_heart: :_love_heart:
απλα  :sign_trelaaa:

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #284 στις: Ιανουαρίου 03, 2013, 18:07 »
2?μονο 2?δεν γινεται με την καμια :'( :'( καλα αντε θα προσπαθησω..... :tongue_smilie: πρωτο για εμενα το the jack δευτερο δεν μπορω να βαλω κανενα και να ειμαι δικαιη.......αλλα επειδη ειμαι πονηρη και το smoke θα το ψηφισουν πολλοι για πρωτο θα βαλω το κρεμα φραουλα που ειναι επισης καταπληκτικο ;D ;D ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 158 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 144 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20587 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281166 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207884 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65659 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174358 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312728 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14044 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124732 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93500 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4172 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix