vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

63 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, bloodlessz, manoslykos

Twitter

Η πιο πετυχημένη σας αγορά: Πότε τα λεφτά σας "πιάσαν τόπο" πραγματικά;

Αποσυνδεδεμένος akis112

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Mod : SX mini ML
Ατμοποιητής : Le Mirage και στο ξεκίνημα ο Ναυτίλος

Αποσυνδεδεμένος asdgeorge7

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
Istick pico κ έχουν ο ορισμός του έπιασαν τόπο ο kayfun v3 mini σε κλώνο.

Αποσυνδεδεμένος liakosvita

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • 27 χρονια βλαξ.και ορθογραφηκα εξογηινος.
I stick pico 75 και billow v2. Που στην αρχη που τον πηρα αναροτιομουνα γιατι. Αλλα τορα καταλαβενο οτι τελικα εκανα την καλητερη αγορα. Κηνηγοντας παντα την γευση.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
χωρις αμφιβολια το pico. 17 μηνες κουπι, κ παιζει ακομα απροβληματιστα.
βεβαια δεν εχει φαει τουμπες, κ του συμπεριφερομαι ομορφα, οπως σε ολα μου τα ατμιστικα.
τελεια αγορα ο κ ο sky... μαζι με τον κλαουντ ειναι παντα στις επαλξεις.
3η κ τελευταια επιλογη το  VT75... το περασμα στις dna πλακετες ειναι εξαρτηση.


ΥστερικοΓραφικον: δεν αναφερομαι στις παλιες εποχες.. εκει υπηρχαν ¨αλλοι¨ θεοι. ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 05, 2017, 14:27 από drum »

Αποσυνδεδεμένος alex23

  • **
  • 216
  • Φύλο: Άντρας
Serpent rdta πολύ οικονομικός απο κινα,δινει γευση χτύπημα ευκολο στήσιμο,παιζει σε χαμηλα watt αρα οικονομια στην μπαταρία μηδέν διαρροές πανευκολο γεμισμα με unicorn μπουκαλακι

Αποσυνδεδεμένος dimspy

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
  • https://secure.avaaz.org/campaign/el/free_ahed
steam machine....επι 4 συναπτα ετη μονιμα πανω στο sigelei telescopic gravity mod....μεχρι που αποφασισα να εκσυχρονιστω ....κ ετσι λοιπον pico , κλωνος hussar κ οπως δειχνουν τα πραγματα κ σκαιλαιν....

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
μιας και δεν κανω αγορες πριν ψαξω, οτι εχω παρει αξιζε τα λεφτα του.
Τι εννοω
pico
sx mini
bachelor nano
merlin mini
kayfun
taifun gt3
doggy
και πολλες pink mule.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
istick pico. Σκυλί μαύρο.

Hadaly SXK clone. Φτηνός και δυνατός. Πραγματικά τόσο καλός και απροβλημάτιστος που θα άξιζε και αρκετά παραπάνω. 

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
τα mod της eleaf , tα υγρά yaeliq, αρκετα προιοντα της joytech ,ο Nautilus των 5μλ κ βεβαια ολη σειρ.α ατμο .Cubis, o I clear 16 , 30 , 30s, oi γνήσιες κεφαλές Aspire kai διαφορα αλλα... :)

Αποσυνδεδεμένος bretsos

  • **
  • 281
  • Φύλο: Άντρας
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Αυτό δίχως αμφιβολία είναι ένας καλός αλλά και πολύ δυνατός συνδυασμός για τους λάτρεις του ''ζω επικίνδυνα''
Ο νέος αέρας του λαγού με τις ευλογίες του ιερέα είναι πολύ πιο σμουθ και η γεύση ένα μικρό κλικ καλύτερη.
Ο σωλήνας έχει κουμπί απροβλημάτιστο με πολύ έξυπνες επαφές και από τους λίγους με 18650,20700 αλλά και 21700.




Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Σε φαντάζομαι ντυμένο έτσι να ντουμανιάζεις. Έχει και το σταυρό επάνω, εχει και το κατάλληλο χρώμα... :))


Αποσυνδεδεμένος Ntinlanden

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Παιζει να εχω ξαναγραψει εδω, πιο πισω..
Συνεχιζω να εχω την ιδια αποψη.
VTC mini, απο τοτε εχουν φαει αμετρητες τουμπες, εχουν κανει απειρα μπανια με υγρα, εχουν βγει εξοδους τα βραδια και εχουν πιει και αυτα μπυρες, εχουν παει σε παραλιες και εχουν γεμισει με αλατια και αμμο κλπ κλπ και ακομα εκει σκυλια, δουλευουν μια χαρα και τα 2 που εχω.

Αποσυνδεδεμένος haris1986

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Pico και merlin mini!

Αποσυνδεδεμένος dimitris8919

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
istick 40w , το οποίο έχει υποστεί τα πάνδεινα εδώ και 2,5 χρόνια και δουλεύει ακόμη όπως την πρώτη μέρα.

kayfun prime sxk , ο οποίος παρόπλισε τον doggy και μου έδωσε την ατμιστική ηδονή που μόνο ο iatty και ο killer είχαν καταφέρει μέχρι πριν 1 μήνα.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2301
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Ενημερώνομαι πριν αγοράσω, οπότε συνήθως οι αγορές μου πιάνουν τόπο. Ατμιστικά, ό,τι έχω αγοράσει μέχρι τώρα, θεωρώ πως τα άξιζε τα λεφτά του:
* Υγρά για βάσεις φαρμακείου
* Αρώματα μέσω Internet
* e-leaf pico 75
* Aspire K3
* Doggystyle by sxk

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 245 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 201 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21064 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281968 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208038 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66416 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174969 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313183 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14634 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125040 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93746 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4248 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix