vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

65 επισκέπτες, 4 χρήστες
John015, axilleaspro, Jorge, manoslykos

Twitter

nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #30 στις: Ιουνίου 14, 2011, 00:40 »
όλα ίδια είναι.πάρε από κάπου ,nobacco funstore οβάλε κτλ, ένα εγώ-t και κόψε το καταραμένο το k.t . εγώ αυτό έκανα και 18 μέρες τώρα,είναι η δεύτερη προσπάθεια μετά από το 2009,νιώθω άλλος άνθρωπος χωρίς την πίσσα να με τρώει.αφού καταφέρεις να μείνεis μακριά από το k.t κάποιο καιρό και έχεις και χρήμα κανε τις δοκιμες σου.αλλα όπως λένε και τα παιδιά εδώ όλα ίδια είναι.. made in china :)...kalo atmizma :)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #31 στις: Ιουνίου 14, 2011, 00:50 »
tem γιατι ομως ο ελληνας αντιπροσωπος γραφει οτι ειναι τεχνολογια της joye και ο ευρωπαιος οτι ειναι τεχνολογια της ovale?
O πρώτος αναφέρει ότι είναι προϊόν της Joyetech ,  ο δεύτερος δεν το αναφέρει αλλά προφανώς δεν ισχύει κάτι διαφορετικό.
Και κάτι σχετικά με την Ovale :
http://www.ovaleusashop.com/ovaleshop/company.php

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #32 στις: Ιουνίου 14, 2011, 03:00 »
Εγω αν κ προσωπικα ειμαι ικανοποιημενος απ τη nobacco λογω καλης οργανωσης κ ως τωρα κ απ τα προ'ι'οντα της,η προταση μου ειναι περιπλοκη αλλα νομιζω αντικειμενικη κ με την πιο σοφρων καταληξη!Δηλ,κανε ενα τσεκαρισμα τουλαχιστον στα βασικα που ενδιαφερουν 1 καταναλωτη,οπως ειναι η τιμη,η εγγυηση(οροι,διαρκεια κλπ),φωτογραφιες κ απλα κανε μονος σου την επιλογη ωστε να μη σε παρει κανεις στο λαιμο του!απλα :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #33 στις: Ιουνίου 14, 2011, 03:20 »
Προτίμησα να πάρω από εδώ λόγο τιμής
http://www.greenhouseone.com/LR-eGo-T-Atomizers-Pack-of-5-p/tpaclr.htm
  LR eGo-T Atomizers (Pack of 5)
με 30 $
άμα μπορείς να περιμένεις τα μεταφορικά είναι πολύ φτηνά 3,9 $
Από την στιγμή που είναι όλα ίδια και όλα κατασκευάζονται στην κίνα προτιμώ να τα αγοράζω όπου βρίσκω πιο φτηνά
 

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #34 στις: Ιουνίου 14, 2011, 03:32 »
Καλα εκανες φιλε μου κ καλο ατμισμα σου ευχομαι!Μια παρατηρηση μονο,τα ovale κατασκευαζονται ιταλια κ τα nobacco hong kong μεν με μεγαλο αλλα οτι τεσταρονται κ ελενχονται απ το δημοκριτο,μονο το Joyetech k το Echo ειναι κινα ftw :tongue_smilie:

Υ.Γ.>Echo για αγορα μονο απο εξωτερικο μεσω paypal ή υπαρχει κ εδω αντιπροσωπος διαδικτυακα ειτε μαγαζι εστω?

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 03, 2011, 00:05
Προτίμησα να πάρω από εδώ λόγο τιμής
http://www.greenhouseone.com/LR-eGo-T-Atomizers-Pack-of-5-p/tpaclr.htm
  LR eGo-T Atomizers (Pack of 5)
με 30 $
άμα μπορείς να περιμένεις τα μεταφορικά είναι πολύ φτηνά 3,9 $
Από την στιγμή που είναι όλα ίδια και όλα κατασκευάζονται στην κίνα προτιμώ να τα αγοράζω όπου βρίσκω πιο φτηνά

Το link που αγορασες,απ αυτα που διαβασα μου φαινεται πολυ αξιολογο κ εχει κ καλη εγγυηση αν κ λιγο ακριβουλι αλλα απ οτι γραφει κανει σε οποιασδηποτε εταιρειας μπαταριες κλπ εξαρτηματα...καλο αυτο ::)
Μενει να δεις κ στην πραξη...αν μεινεις ευχαριστημενος κανε μια αναφορα plz
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 00:05 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #35 στις: Ιουνίου 14, 2011, 03:39 »
Το link που αγορασες,απ αυτα που διαβασα μου φαινεται πολυ αξιολογο κ εχει κ καλη εγγυηση αν κ λιγο ακριβουλι αλλα απ οτι γραφει κανει σε οποιασδηποτε εταιρειας μπαταριες κλπ εξαρτηματα...καλο αυτο ::)
Μενει να δεις κ στην πραξη...αν μεινεις ευχαριστημενος κανε μια αναφορα plz

Ακριβούλι ? 6$ το ένα ?


Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #36 στις: Ιουνίου 14, 2011, 03:44 »
Οοοπς,ειδα 30$ σορρυ :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος agelos

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
  • hasta la victoria siempre
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #37 στις: Ιουνίου 14, 2011, 04:34 »
παιδια σας ευχαριστω ολους για τη βοηθεια..tem τα link σου ηταν διαφωτιστικα..κατεληξα στην ovale για αρχη..ειναι ιταλικης παραγωγης αρα και πιο αξιοπιστη σιγουρα,το οτι κατακευαζεται στην κινα δεν εχει καμια σχεση,αλλωστε ολα τα καταναλωτικα προιοντα σημερα στην κινα κατασκευαζονται,σχεδιαζεται και συναρμολογειται απ την ovale.ειναι καθαρα ιταλικο προιον

Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #38 στις: Ιουνίου 14, 2011, 11:40 »
τι ειναι τα ovale? ??? θα μασ τρελλανεται ρε παιδια? ??? αμα ειναι ιταλικησ παραγωγησ πωσ τα πουλανε εδω? ??? ?http://www.alibaba.com/products/ovale_ego_tank/2.html

Αποσυνδεδεμένος agelos

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
  • hasta la victoria siempre
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #39 στις: Ιουνίου 14, 2011, 13:41 »
που κολαει αυτο??

Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #40 στις: Ιουνίου 14, 2011, 13:42 »
που κολλαει???στο ιταλικησ παραγωγησ αρα αξιοπιστο!!!!!!!!!!!!!!

Αποσυνδεδεμένος agelos

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
  • hasta la victoria siempre
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #41 στις: Ιουνίου 14, 2011, 14:09 »
κατσε δεν ξερω τι ρολο βαραει το σαιτ..τι ακριβως θες να πεις

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 03, 2011, 00:02
οχι..αυτο το κανουν οι πακιστανοι ;)..τα χεις μπερδεψει..ολα τα παντα φτιαχνονται κινα λογω φορων,φθηνο κοστος παραγωγης,μηχανηματα, κλπ,κλπ..το θεμα ειναι η σχεδιαση,η τεχνολογια,η συναρμολογηση,τα προιοντα,η επιβλεψη κλπ,κλπ απο που ειναι..το iphone  γραφει made in china,assembled in california by apple..εχω και καθε αυτου κινεζικο iphone..μερα με τη νυχτα :yes:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 03, 2011, 00:02 από Vrs5 »

Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #42 στις: Ιουνίου 14, 2011, 14:39 »
ok οτι πεισ δεν θελω να ερθω σε αντιπαραθεση!!!!!εγω παντωσ παιρνω απο κινα απο εργοστασιο και ειμαι ευχαριστημενη και σε ποιοτητα και σε χρημα ενα σετ ego-t το πληρωνω 20 ευρω και κανω τη δουλεια μου!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος agelos

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
  • hasta la victoria siempre
Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #43 στις: Ιουνίου 14, 2011, 14:42 »
δεν ερχομαστε σε αντιπαραθεση,κουβεντα κανουμε μην αρπαζεσαι..

Απ: nobacco ego-t,ovale ego-t,joye ego-t,tornado ego-t??ποιο ειναι το καλυτερο???
« Απάντηση #44 στις: Ιουνίου 14, 2011, 14:45 »
δεν αρπαχτηκα καλε μου απλα οσο καιρο ειμαι στον ατμο εχω ψαξει να δω τι παιζει και μη νομιζεισ μεχρι να βρω την ακρη εχω δωσει πολυ χρημα μα παρα πολυ ομωσ!!!!! :'( :'( :'( :'(

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 200 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 177 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20768 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281517 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207938 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65960 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174637 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312901 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14283 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124830 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93600 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4210 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix