vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

530 επισκέπτες, 9 χρήστες
ΤΖΙΒΑΣ35, dkostas, Jorge, chrismet, camber, Koggiot, Tsimio, manoslykos, Tazz

Twitter

Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!

Αποσυνδεδεμένος BJ

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« στις: Ιουνίου 26, 2016, 22:54 »
Καλησπέρα σήμερα μου συνέβη το εξής!!Ήμουν στο μαιευτήριο ΙΑΣΟ γύρο στις 12μμ και βλέπω έναν τύπο (ΒΛΑΚΑ) :idiot1: να ατμιζει δίπλα στον θάλαμο με τα νεογνά!!τρελάθηκα!!και εγώ ατμιστης είμαι. Καλά λέω από μέσα μου δεν βλέπει αυτός ο βλάκας που βρίσκεται πρέπει να του το πουν, τόσο πολύ τον έχει πειράξει ο ατμός στο κεφάλι του!!Και τα μωρά τη του φταίνε δηλαδή!!!Άσε που μερίζει ο χώρος σαν αποσμητικό τουαλέτας!!ΉΜΑΡΤΟΝ ανεγκέφαλε ατμιστη δεν δικαιολόγησε. Δεν κρατήθηκα και του έκανα την παρατήρηση πως εδώ μέσα απαγορεύεται το κάπνισμα και κοινώς και το ατμισμα .Ευτυχώς που δεν μου είπε τίποτα γιατί θόλωσα βλέποντας να ατμιζει και μου γύρισαν τα μάτια ανάποδα , :wall: και την τελευταία φορά που μου είχαν γυρίσει τα μάτια ανάποδα για άλω λόγο είχα πολύ κακά ξεμπερδέματα!!!Τελικά θέλω να πω πώς πρέπει να σεβόμαστε αυτά τα πλασματακια που δεν έχει κανένας το δικαίωμα να τα μολύνει για την μαλάκια που κουβάλα το κεφάλι του κάθε ηλίθιου!!!  :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:



Διαμόρφωση κειμένου
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 26, 2016, 23:02 από e-spy »

Αποσυνδεδεμένος ntonto

  • **
  • 339
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« Απάντηση #1 στις: Ιουνίου 26, 2016, 23:14 »
Προσωπικό δεν είχε ο θάλαμος? 
Έτσι χύμα είναι τα βρέφη με τους γονείς-επισκέπτες?

Αποσυνδεδεμένος BJ

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« Απάντηση #2 στις: Ιουνίου 26, 2016, 23:25 »
Φυσικά και έχει  προσωπικό αλλά ο τύπος φαίνεται να μην τον ένοιαζε και πολύ!!!
Αν παντός σου φαίνεται φίλε περίεργο αυτό που γράφω φαντάσου εμένα πόσο πολύ μου φάνηκε πού τον έβλεπα κιόλας!! :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« Απάντηση #3 στις: Ιουνίου 26, 2016, 23:29 »
Αυτες τις μ@λακιες κανουν ορισμένοι,  κ θα το απαγορεψουν παντου...

Αποσυνδεδεμένος chief79

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« Απάντηση #4 στις: Ιουνίου 26, 2016, 23:33 »
Common sense, is not so common. -Voltaire-



Αποσυνδεδεμένος BJ

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« Απάντηση #5 στις: Ιουνίου 26, 2016, 23:35 »
Εντάξει είπαμε επιτρέπεται παντού!!!Όχι όμως και έξω από τον θάλαμο τον νεογνών μυαλό θέλει :fight_hammered2:!!

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« Απάντηση #6 στις: Ιουνίου 26, 2016, 23:56 »
η βλακεια ειναι ανικητη
το μονο που μενει ειναι να την φορολογησουν και βγαινουμε απο μνημονιο

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« Απάντηση #7 στις: Ιουνίου 27, 2016, 00:31 »
Αφου δεν πήγε πάνω απο την θερμοκοιτίδα με ντρίπερ πάλι καλά.

Αποσυνδεδεμένος Greg61

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« Απάντηση #8 στις: Ιουνίου 27, 2016, 00:41 »
Καλησπέρα σήμερα μου συνέβη το εξής!!Ήμουν στο μαιευτήριο ΙΑΣΟ γύρο στις 12μμ και βλέπω έναν τύπο (ΒΛΑΚΑ) :idiot1: να ατμιζει δίπλα στον θάλαμο με τα νεογνά!!τρελάθηκα!!και εγώ ατμιστης είμαι. Καλά λέω από μέσα μου δεν βλέπει αυτός ο βλάκας που βρίσκεται πρέπει να του το πουν, τόσο πολύ τον έχει πειράξει ο ατμός στο κεφάλι του!!Και τα μωρά τη του φταίνε δηλαδή!!!Άσε που μερίζει ο χώρος σαν αποσμητικό τουαλέτας!!ΉΜΑΡΤΟΝ ανεγκέφαλε ατμιστη δεν δικαιολόγησε. Δεν κρατήθηκα και του έκανα την παρατήρηση πως εδώ μέσα απαγορεύεται το κάπνισμα και κοινώς και το ατμισμα .Ευτυχώς που δεν μου είπε τίποτα γιατί θόλωσα βλέποντας να ατμιζει και μου γύρισαν τα μάτια ανάποδα , :wall: και την τελευταία φορά που μου είχαν γυρίσει τα μάτια ανάποδα για άλω λόγο είχα πολύ κακά ξεμπερδέματα!!!Τελικά θέλω να πω πώς πρέπει να σεβόμαστε αυτά τα πλασματακια που δεν έχει κανένας το δικαίωμα να τα μολύνει για την μαλάκια που κουβάλα το κεφάλι του κάθε ηλίθιου!!!  :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:



Διαμόρφωση κειμένου
Αυτός ο ατμιστής είναι τουλάχιστον ηλίθιος, άν μή κι επικίνδυνος.
Και η συμπεριφορά του αποτελεί κίνητρο απαγόρευσης του ατμίσματος στα νοσοκομεία και στις κλινικές, καθώς και σ' όλους τους κλειστούς δημοσίους χώρους, όπως κι όπου ισχύει σήμερα και για το κάπνισμα.

Άν τον έβλεπα εγώ δίπλα σε θάλαμο νεογνών όπου μέσα ήταν το εγγόνι μου, θα τον είχα κάνει τόπι στο ξύλο χωρίς πολλές - πολλές διατυπώσεις κι ερωτήσεις - διαπληκτισμούς (ναί, μπορώ ακόμα στα σίγουρα) ,  και θ' άφηνα αυτόν μετά να τρέχει να μου κάνει μήνυση διότι τις έφαγε -άσχετα με το άν ποτέ θα είχε πιθανότητες να δικαιωθεί.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 27, 2016, 01:21 από Greg61 »

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« Απάντηση #9 στις: Ιουνίου 27, 2016, 00:42 »
Κατά καιρούς έχω υπερασπιστεί το δικαίωμα για άτμισμα ακόμα και σε νοσοκομεία.
Αλλά αυτό με ξεπερνάει! :o

Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Απ: Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« Απάντηση #10 στις: Ιουνίου 27, 2016, 01:01 »
Τελικά θέλω να πω πώς πρέπει να σεβόμαστε αυτά τα πλασματακια που δεν έχει κανένας το δικαίωμα να τα μολύνει για την μαλάκια που κουβάλα το κεφάλι του κάθε ηλίθιου!!! :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange: 

δε διαφωνω με τα υπολοιπα που εγραψες, αλλα εννωειται πως δε σεβομαστε τη ζωη γενικοτερα και τη θυσιαζουμε για χαρη του πολιτισμικου δρομου που επιλεξαμε.
Αν σεβομασταν οτιδηποτε δε θα ζουσαμε ακομη στην εποχη της φωτιας (κι οι μηχανες εσωτερικης καυσεως αυτο δεν ειναι? ).
Θα ειχαμε επιλεξει ενα διαφορετικο δρομο -ισως πιο συντομο ισως λιγοτερο συντομο, ποιος ξερει? - φιλικοτερο προς τη ζωη.
Αυτη η ταση ευτελυσμου της ζωης προερχεται κυριως απο τη διαρκεια ζωης του ανθρωπου που ειναι μαλλον πολυ μικρη για κυριαρχο νοημον ειδος (αυτο  ανοιγει αλλο θεμα)


Αποσυνδεδεμένος Χαραλαμπος

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
  • Ρουνι,ρουνι,υπουλο κακο γουρουνι
Απ: Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« Απάντηση #11 στις: Ιουνίου 27, 2016, 01:10 »
Τελικα ο μαλ***ς ειναι ανικητος.
Καραβολιδα (να και εχουμε μερες euro) μεσα στη μαπα και να τους κανουμε ξεφτιλικι στο κοσμο μπροστα τετοια τετραποδα..
Ακου εκει ατμιζε διπλα στα νεογνα ο γελοιος,(για εμενα εντος νοσοκομειακου χωρου το ατμισμα θα πρεπει να απαγορευεται,βγαινει καποιος εξω σε μια γωνια,μερια και ατμιζει) καλα εκανες και τον εβαλες στη θεση του BJ

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Απ: Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« Απάντηση #12 στις: Ιουνίου 27, 2016, 02:53 »
Το έχω ξαναγράψει ,δεν είναι δικό μου ,ας το βάλω και σε φωτό.
Κατά τα άλλα ας κοντράρεται ,ο καθένας μας ,όσο τα πόδια μας βαστάνε ,και μέχρι εκεί που ανοίγουν τα χέρια,σε ότι στραβό βλέπει ,και μπορεί κάτι τις να κάνει.Και μην ξεχνάμε ότι : Ο γενναίος (  οχι ψευτόμαγκας )πεθαίνει μια φορά ,ο δειλός χιλιάδες.Καλημέρα σε όλους τους νοήμονες.

Αποσυνδεδεμένος atmistis13

  • **
  • 161
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« Απάντηση #13 στις: Ιουνίου 27, 2016, 02:57 »
Κατι τετοιοι υπαρχουν και θα απαγορευτει παντου να ησυχασουμε

Αποσυνδεδεμένος dartaholics

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ατμιστης δίπλα σε θάλαμο νεογνών!!!!
« Απάντηση #14 στις: Ιουνίου 27, 2016, 12:27 »
Μου θυμίζει (οχι το ιδιο βεβαια) μια περιπτωση με τον δευτερο γιο μου..
Στο ιασο σε δικλινο η γυναικα μου, ωρα επισκεπτηριου και ξαφνικα βλεπω να μπαινουν για το διπλα κρεβατι ενας κυριος με τα δυο ανηλικα τεκνα του ηλικιας 5-10 ετων ενω να θυμισω οτι απαγορευεται αυστηρα ο χωρος σε ανηλικους.
Ενας φιλος μου παιρνει χαμπαρι τι εγινε και παει στις κοπελες οπου εμφανιζεται μια νοσοκομα και του κανει εντονη παρατηρηση..
Ο τυπος της απανταει ειναι τα ανηψια της και ηθελαν να δουν την θεια τους δεν εγινε και κατι λεει..
Τον ξεχεζει η νοσοκομα και τελικα αποχωρει δυσανασχετησμενος.
Να πω οτι στην ιδια λογικη ο πρωτοτοκος μου ηθελε να δει την μανα του καθως και το αδερφακι που μολις γεννηθηκε αλλα φυσικα δεν του επιτρεψαμε επουδενι..
Οι κανονες ειδικα σε τετοια μερη πρεπει να τηρουνται για λογους υγειας.. 
Η βλακεια φυσικα ειναι ανικητη οπως αναφερθηκε πολλακις.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8486 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180912 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34131 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537402 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60038 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238110 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 624 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16351 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136266 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085553 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35573 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10444 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12