vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

512 επισκέπτες, 9 χρήστες
dkostas, giorgos1999, Tazz, ZoeM, manoslykos, camber, Jorge, JohnDag, white varadero

Twitter

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #15 στις: Ιουνίου 07, 2009, 03:56 »
Πήγαινε παίξε κανένα λότο.  :))
Οι πιθανότητες είναι πολύ περισσότερες από αυτό.
Σίγουρα δεν κοιμόσουν; Πού τον είδες;

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #16 στις: Ιουνίου 07, 2009, 04:21 »
Παραλίγο σήμερα να έβλεπε και δεύτερο συνατμιστή aTmin o imeothanasis και εντελώς τυχαία θα καθότανε και στο ίδιο τραπέζι  :)) :))


Ανάθεμα στα χαλασμένα laptop..... :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #17 στις: Ιουνίου 07, 2009, 12:58 »
Σωστος ο liquidx, ημουνα με τον cap για καφε και καλεσα και τον ιδιο αλλα ειχε δουλεια ρε γ@#ώτο :)). Ωραια θα ηταν με 3 GG και να καπνιζουμε σαν τους τρελλους  :)) :))

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #18 στις: Ιουνίου 07, 2009, 20:44 »
εγω παλι χθες ημουν για καφε με εναν καλο φιλο και του ειχα δωσει ενα η.τ.(τον ...ψηνω να παρει).
περιττο να σας πω οτι καποια στιγμη ολοι στην καφετερια μας κοιτουσαν εκπληκτοι.
ακουσα και καποια σχολια οπως:κοιτα ρε συ εχουν το ηλεκτρονικο τσιγαρο!
μια κοπελα ηρθε μαλιστα και μας ρωτησε τι ειναι αυτο και που το πηραμε(δυστυχως ηταν με το αγορι της :'()
και...δεν υπηρχε κοπελιτσα που να μην μας εχει καρφωσει!
οποτε για οσους ψαχνονται για κοριτσι.  :hapy_crazy:....ευκολο .παρτε ενα η.τ.σε μια καφετερια ή μπαρ ,100% σε καμια ωρα καποια θα σας μιλησει απο μονη της!!! :laugh1:
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 07, 2009, 21:14 από GIORGOS1969 »

Αποσυνδεδεμένος greenEcig

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #19 στις: Ιουνίου 09, 2009, 00:28 »
συνατμιστη δεν εχω δει, εκτος του werewolf που με βαλε στο κολπο!!!μπιλακο respect  :respect:
αλλα οπως ειπε κ ο Θανασης, ειμαι κ εγω προκλητικοτατος!!!τις προαλλες καπνιζα σχεδον ανεμελος σ'ενα συνεδριο που παρακολουθουσα οπου σε καποια φαση η ομιλητης μου κανει,
-καλα τι κανεις τοση ωρα?καπνιζεις?
-ναι, της απαντησα ψυχραιμα  :laugh1:

φυσικα ενα 15ρτακι αφιερωθηκε στο η.τ οπου κ της εξηγησα οσα προλαβα στα γρηγορα!

αυτο με τα πιπινια, ισχυει...δε μου χει προκυψει καμια καλη περιπτωση ακομα  :)) αλλα ο κοσμος ψαρωνει ευκολα κ μπαινει στο τρυπακι  ;)

κ επειδη μ'εχει φαει η περιεργεια κ δεν εχω καταλαβει ακομα, τι ειναι το GG ρε παιδες?? ???
ειναι καλυτερο το EVO??η δεν ειναι η.τ??

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #20 στις: Ιουνίου 09, 2009, 00:42 »
Είναι μια ιδιοκατασκευή του Θανάση. Που επειδή του τη βίδωνε ν' αλλάζει μπαταρίες κάθε τόσο έφτιαξε ένα ευμέγεθες σώμα με μπαταρίες που τροφοδοτεί ένα ατομάιζερ της σειράς ηλεκτρονικών τσιγάρων DSE 901. Το εμπορεύεται κανικότατα, κάνει και εξαγωγές μάλιστα!
Θέλει λίγο τόλμη να το κυκλοφορήσεις όμως.  :P
Εδώ θα βρεις περισσότερα:
http://e-kapnisma.gr/index.php?topic=32.0

Αποσυνδεδεμένος greenEcig

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #21 στις: Ιουνίου 09, 2009, 01:26 »
Είναι μια ιδιοκατασκευή του Θανάση. Που επειδή του τη βίδωνε ν' αλλάζει μπαταρίες κάθε τόσο έφτιαξε ένα ευμέγεθες σώμα με μπαταρίες που τροφοδοτεί ένα ατομάιζερ της σειράς ηλεκτρονικών τσιγάρων DSE 901. Το εμπορεύεται κανικότατα, κάνει και εξαγωγές μάλιστα!
Θέλει λίγο τόλμη να το κυκλοφορήσεις όμως.  :P
Εδώ θα βρεις περισσότερα:
http://e-kapnisma.gr/index.php?topic=32.0

ομολογω πως ειναι για σπιτικες καταστασεις απ οτι φαινεται το συγκεκριμενο  ::)
αλλα φαινεται να ειναι hardcore απο αποψης ντουμανιου!!!  ;D

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #22 στις: Ιουνίου 09, 2009, 01:27 »
Παρτο εξω και να εισαι προκλητικοτερος απο ποτε ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Pstelios

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #23 στις: Ιουλίου 14, 2009, 11:09 »
Εγώ με το Ncig των 15 εκατοστών πάντως προκαλώ σίγουρα, εχτές σε ένα meeting άτμιζα ασύστολα και προκλητικότατα.......

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #24 στις: Ιουλίου 18, 2009, 14:24 »
Πέτυχα κι εγώ χρήστη του ηλεκτρονικού τσιγάρου. Επιτέλους!

Ήταν μία κομψότατη κυρία ηλικίας κοντά στα δεύτερα -άντα, και άτμιζε PenStyle αγνώστων στοιχείων αγορασμένο 120 ευρώ από φαρμακείο, από τα Χριστούγεννα ακόμα.

Η συνάντηση έγινε την προηγούμενη βδομάδα στην Ιθάκη όπου είχα πάει για ένα σεμινάριο το οποίο ήθελα να συνδυάσω με κανένα μπάνιο. Δε φτάνει που ήταν φορτωμένο το πρόγραμμα, φύσαγε κιόλας. Μπήκα μόνο για λίγο στη θάλασσα, έτσι για γινάτι.

Η συνατμίστρια ανήκε στα μέλη του σεμιναρίου, οπότε συζητήσαμε λιγάκι. Δεν ατμίζει αποκλειστικά, λέει, αλλά γλιτώνει πολλά αναλογικά τσιγάρα από τότε που κάνει χρήση η.τ. Το PenStyle που είχε δεν την κάλυπτε.
Εγώ είχα το EVO για το οποίο δεν έδειξε ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Από ό,τι κατάλαβα είχε την εντύπωση ότι καλύτερα δε γίνεται και θεώρησε απίθανο να έχει καλύτερη απόδοση αυτό το μικρό τσιγαράκι συγκριτικά με το PenStyle που είχε.


Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #25 στις: Ιουλίου 19, 2009, 11:00 »
Θα σκάσω μ'αυτό το πράγμα,παντού έχω πάει ,τι την ημέρα καφετέρειες,βόλτες,θάλασσα,τι την νύχτα ,για ποτό,για μπαράκια, για φαγήτο και χτες το αποκορύφωμα σε συναυλία άλλον ατμιστη δεν είδα πουθενα
Πολλοί με ρωτάνε ευγενικά"συγνώμη τι είναι αυτό που έχετε στο στόμα σας???κ.λ.π." και άλλοι με κοιτάνε περίεργα αλλά συνατμιστή δεν είδα.
Η πλάκα είναι όσο πιο πολύ με κοιτάνε τόσο κάνω επίδειξη και φχαριστιέμαι που μπερδεύονται :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #26 στις: Ιουλίου 19, 2009, 16:30 »
Οι αλήθεια είναι ότι μας κοιτάνε και λίγο σαν UFO αλλά δεν πειράζει έχει πλάκα.
Πάντως κι εγώ δεν έχω συναντήσει κάποιον άλλο τυχαία ( πλην αυτών βέβαια που τους το έχω συστήσει εγώ).
Αυτό που μου κάνει την μεγαλύτερη εντύπωση πάντως είναι η μεγάλη δυσπιστία για το e-cig σε σχέση με το πόσο ασφαλές είναι.
Οι περισσότεροι (λες και δεν ξέρουν για το πόσο βλαβερά είναι  τα κανονικά τσιγάρα) το κοιτάνε καχύποπτα.

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #27 στις: Ιουλίου 19, 2009, 16:51 »
Πραγματικά αυτό είναι όντως σπαστικό,όταν με ρωτούν αν είναι ασφαλές όταν όλοι ξέρουμε τις επιπτώσεις του καπνίσματος.
Από την άλλη επειδή είναι πολύ άγνωστο ακόμα και ως συνήθως λίγοι το ψάχνουν το θέμα πραγματικά τους λέω ότι το πουλάν στα φαρμακεία ως υποκατάστατο του τσιγάρου,που δεν είναι και ψέμα, κι έτσι γλυτώνω τα επικριτικά τους βλέμματα.
Ενας γνωστός μου ο οποίος είναι και ιδιοκτήτης cafe όταν μου ζήτησε τσιγάρο μια μέρα και του είπα δεν έχω πήρα ηλεκ. μου λέει "ωχ!το πήρα κι εγώ αλλά δεν μου έκανε"
Φυσικά δεν είχε την υπομονή να το κρατήσει ,και ούτε θα το έψαξε πολύ από ότι κατάλαβα όπως εγώ ,πάντως ήταν ο μοναδικός από τον οποίο άκουσα για αυτό.

Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #28 στις: Ιουλίου 19, 2009, 16:59 »
Πραγματικά αυτό είναι όντως σπαστικό,όταν με ρωτούν αν είναι ασφαλές όταν όλοι ξέρουμε τις επιπτώσεις του καπνίσματος.
Από την άλλη επειδή είναι πολύ άγνωστο ακόμα και ως συνήθως λίγοι το ψάχνουν το θέμα πραγματικά τους λέω ότι το πουλάν στα φαρμακεία ως υποκατάστατο του τσιγάρου,που δεν είναι και ψέμα, κι έτσι γλυτώνω τα επικριτικά τους βλέμματα.
Ενας γνωστός μου ο οποίος είναι και ιδιοκτήτης cafe όταν μου ζήτησε τσιγάρο μια μέρα και του είπα δεν έχω πήρα ηλεκ. μου λέει "ωχ!το πήρα κι εγώ αλλά δεν μου έκανε"
Φυσικά δεν είχε την υπομονή να το κρατήσει ,και ούτε θα το έψαξε πολύ από ότι κατάλαβα όπως εγώ ,πάντως ήταν ο μοναδικός από τον οποίο άκουσα για αυτό.

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο...το "ωχ!το πήρα κι εγώ αλλά δεν μου έκανε" δεν απέχει πολύ από την αλήθεια για τον απλούστατο λόγο ότι πολλά φαρμακεία πουλάνε κάτι μάρκες κούκου εντελώς.
Φαντάσου τώρα να μην ξέρεις τίποτα για τα e-cigs να μπεις στο όποιο φαρμακείο και να αγοράσεις το όποιο e-cig.
Να μην έχει καθόλου throat hit ,λιγοστό έως καθόλου ατμό και γεύση άσχετη....λογικό δεν είναι να πεις ότι δεν σου κάνει το e-cig?
Έχουμε και την τάση να γενικεύουμε με το παραμικρό....οπότε καταλαβαίνεις...είναι σαν να οδηγήσεις Zastava και να βγάλεις συμπέρασμα οτι ολα τα αυτοκίνητα δεν είναι καλά.  :))

Αποσυνδεδεμένος sktoris

  • ***
  • 836
  • Φύλο: Άντρας
  • Njoy/BL/Titan/Miniturbo/Εgo/SDMKIΙ Black+Silver
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #29 στις: Ιουλίου 19, 2009, 17:08 »
και πρέπει να υπάρχει και κάποια ενημέρωση από τα μαγαζιά που πουλάνε e-cigs προς τους καταναλωτές που τα αγοράζουν.
Φίλη μου, μεγάλη σε ηλικία και άσχετη απο τεχνολογία, αγόρασε ένα εξαιρετικό evo. Το βρήκα παρατημένο στο σπίτι της, κάπου σχεδόν σαν πεταμένο. Νόμιζε πως είχε χαλάσει, δεν έβγαζε πλέον ατμό. "Φιλτράκια αλλάζεις;", τη ρώτησα. "Τι φιλτράκια;", μου απάντησε...
Κανείς δεν της είχε εξηγήσει πως δουλεύει....

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180531 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8304 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33940 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536077 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59759 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237355 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 576 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15509 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136107 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085278 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35378 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10211 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12