vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

514 επισκέπτες, 5 χρήστες
infernity, Jorge, manoslykos, camber, pngtszs1976

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Αποσυνδεδεμένος kgalaz

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #600 στις: Απριλίου 19, 2016, 18:29 »
Η όλη επιστήμη περί αυτού, το ότι η τάση στα η.τ τείνει να ξεπεράσει την τάση στα κινητά τηλέφωνα με νέα μοντέλα κάθε 3 και λίγο, και η κάπως πολυπλοκότητα των παραμέτρων για να τραβήξεις μία τζούρα

Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #601 στις: Απριλίου 19, 2016, 19:46 »
Έχω μια διαφορετική οπτική και προβληματισμό  στο τι με έχει κουράσει στο η.τ. : όσο περισότερο ασχολούμαι (μια και μου αρέσει η συγκεκριμένη συνήθεια) τόσο περισότερο με κουράζουν οι εραιτικοί, οι πανεπιστήμονες, οι είρωνες, οι ξερόλες που υπάρχουν στον εύρυτερο χώρο του η.τ. Θα μου πείτε γιατί ασχολείσαι;;;; Απλούστατα γιατί υπάρχουν φορές που θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση, να καταθέσω μια προσωπική εμπειρία και κάτι (κατ'επέκταση κάποιοι με φρενάρουν).
Ίσως να είμαι πολύ ευαίσθητος αλλά το ενόχικο συναισθημά μην πω καμια χαζομάρα είναι έντονο πράγμα που στο κ.τ. (μια και το η.τ. αυτό αντικαθιστά) δεν υπάρχει...
Χίλια μπράβο !

Της ιδιας αποψης είμαι και ας είμαι λιγες μερες εδώ. Αντι να σου λένε 1+1=2, ναι σε τοσο απλες ερωτησεις, σε μπερδευουν χειροτερα. "Διαβασε απο την αρχη το νημα" το κανεις και φτανεις στο ιδιο συμπερασμα, για να ερθει καποιος να γραψει την α,β,γ μπηχτη μαλλον για καποιον αλλο χρηστη και να γυρισει οτι διαβασες και οπου κατελιξες αναποδα. Ουτε στον στρατο τετοια καψωνια. ΝΑΙ σε τοσο απλες ερωτησεις !!!

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #602 στις: Απριλίου 19, 2016, 21:15 »
Ρε παιδια είστε λιγο άδικοι.. Δεν ήσαστε σε κατάστημα που δίνεται τα λεφτα σας για να απαιτητε το βαθμο και τροπο εξυπηρέτησης που θέλετε. Εδώ ο κάθε ενας είναι διαφορετικος, απαντά διαφορετικα χωρις να είναι υποχρεωμένος και οι περισσότεροι το κάνουν με ζήλο και χωρις κανενα προσωπικο όφελος. Αν καποιος το κανει άκομψα ή με τροπο που δεν σας αρεσει προσπεραστε τον όπως θα κάνατε σε οτιδήποτε άλλο στην ζωη σας. Μην σας αποτρεψει αυτό από το να συζεχισετε να ασχοληστε και να ρωτάτε και κάποια στιγμη να ανταποδώσετε απαντώντας και εσείς για να ακούσετε τα αντίστοιχα ή τα καλύτερα από κάποιους αλλους. :)

Αποσυνδεδεμένος Ivanna

  • *
  • 7
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #603 στις: Απριλίου 19, 2016, 21:49 »
4 μηνες κι ακομα δε μ αρεσει καμια γευση,ευτυχως που διαβαζω εσας και βλεπω δεν ειμαι η μονη   :laugh1:  :laugh1:  

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #604 στις: Απριλίου 19, 2016, 22:40 »
Σκέτη βάση δοκίμασες;  ;)

Αποσυνδεδεμένος spastos

  • **
  • 332
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #605 στις: Απριλίου 19, 2016, 22:42 »
Είμαι στον ερωτα ακομα  :))

Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #606 στις: Απριλίου 21, 2016, 08:04 »
Το καθάρισμα ... αν και το συνηθίζεις για κάποιο λόγο  και εν τέλει το γουστάρεις κιόλας.

Αποσυνδεδεμένος vaper

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #607 στις: Απριλίου 21, 2016, 23:28 »
Χίλια μπράβο !

Της ιδιας αποψης είμαι και ας είμαι λιγες μερες εδώ. Αντι να σου λένε 1+1=2, ναι σε τοσο απλες ερωτησεις, σε μπερδευουν χειροτερα. "Διαβασε απο την αρχη το νημα" το κανεις και φτανεις στο ιδιο συμπερασμα, για να ερθει καποιος να γραψει την α,β,γ μπηχτη μαλλον για καποιον αλλο χρηστη και να γυρισει οτι διαβασες και οπου κατελιξες αναποδα. Ουτε στον στρατο τετοια καψωνια. ΝΑΙ σε τοσο απλες ερωτησεις !!!

Η εμπειρία μου στα forum έχει δείξει πως  δεν πρέπει να ασχολείσαι και πολύ...  Μπήκες, διάβασες 2 πραματάκια, βγήκες και είσαι κερδισμένος. Μετα απο μερικά ban και mute και εγω δεν έχω διάθεση να γράφω... Πέφτει και πολύ γόμα στα μηνύματα χωρίς λόγο. Υπάρχουν και πολλά συμφέροντα στη μέση και δεν συμφέρει να ακουγονται όλες οι απόψεις. Ελπίζω να μην σβηστεί!  χαχα

Αποσυνδεδεμένος kwstas151

  • *
  • 30
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #608 στις: Απριλίου 21, 2016, 23:40 »
Η συχνή αντικατάσταση των εργοστασιακών αντιστάσεων.

Αποσυνδεδεμένος Lorentzo

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #609 στις: Απριλίου 22, 2016, 00:39 »
O kayfun V3 mini που τον έχω 2 μέρες και βαρέθηκα να τον ξεβιδώνω απο το μοντάκι  για να τον γεμίζω κάθε λίγο κ λιγάκι ,άνοιξε κλείσε υγρά συνέχεια.
Εντάξει απο γεύση κορυφή, δεν στάζει ίχνος,αλλά απο χωριτικότητα :thumpdown:

Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #610 στις: Απριλίου 22, 2016, 05:16 »
Μα αφου ο v3 mini γεμιζει απο πανω...γιατι τον ξεβιδωνεις απο το μοντακι?

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mpikou

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #611 στις: Απριλίου 22, 2016, 06:48 »
O kayfun V3 mini που τον έχω 2 μέρες και βαρέθηκα να τον ξεβιδώνω απο το μοντάκι  για να τον γεμίζω κάθε λίγο κ λιγάκι ,άνοιξε κλείσε υγρά συνέχεια.
Εντάξει απο γεύση κορυφή, δεν στάζει ίχνος,αλλά απο χωριτικότητα :thumpdown:

Πασά μου, όταν διψάς, πίνεις νερό ή σε κουράζει και αυτό....?
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 22, 2016, 07:05 από mpikou »

Αποσυνδεδεμένος Lorentzo

  • *
  • 71
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #612 στις: Απριλίου 22, 2016, 07:36 »
Μα αφου ο v3 mini γεμιζει απο πανω...γιατι τον ξεβιδωνεις απο το μοντακι?

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι γεμίζει απο πάνω αλλά τα υγρά κλείνουν ανοίγουν απο κάτω και όσο νάναι σφίγγει ταυτόχρονα και το τελευταίο κομμάτι του ατμοποιητή
και δεν θέλω να ταλαιπωρώ τα σπειρώματα στο μοντάκι.

Πασά μου, όταν διψάς, πίνεις νερό ή σε κουράζει και αυτό....?
αν πίνεις νερό σε φλυτζανάκι του καφέ, είναι κουραστικό ;D

Αποσυνδεδεμένος mpikou

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #613 στις: Απριλίου 22, 2016, 08:11 »
Σ'ωραίος!

Πάντως, αν το πρόβλημά σου είναι η χωρητικότητα, υπάρχουν και άλλοι ατμοποιητές με μεγαλύτερη χωρητικότητα και ισάξια/ανώτερη απόδοση.

Μην επιτρέπεις στον εαυτό σου να κουράζεσαι με κάτι τόσο απλό. Ειδικά με κριτήρια 2 ημερών. 

Καλημέρα.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #614 στις: Απριλίου 22, 2016, 08:24 »
Μια καλή πρόταση είναι και τα μεταλλικά tanks που δίνουν σαφώς μεγαλύτερη χωρητικότητα. Αναφέρομαι στον v3 Mini.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 137 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 134 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20565 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207870 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65540 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173979 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312634 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13866 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124712 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93478 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4163 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix