vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

539 επισκέπτες, 7 χρήστες
krmhlds, mathimatikos1966, Jorge, lagoudakis, manoslykos, camber, Milarepa

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Αποσυνδεδεμένος dikos

  • ***
  • 690
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν έχω χόμπι το Η.Τ.
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #435 στις: Ιουλίου 02, 2015, 14:48 »
Με έχουν κουράσει οι ξερόλες, οι υποστηρικτές των Ελληνικών καταστημάτων που με το αζημίωτο προσπαθούν να μας πείσουν να μην αγοράζουμε απο Κίνα, οι τύποι που ξαφνικά και απο το πουθενά γίνονται reviewer μπάς και οικονομήσουν τσάμπα κανένα μοντάκι, τα ακριβά υγρά αναπλήρωσης - σύρματα - βαμβάκια (ώπα ρε, χρυσάφι αγοράζουμε;), αυτοί που δέχονται δωρεάν μοντάκια - υγρά αναπλήρωσης κλπ απο καταστήματα και μετά τα πουλάνε στις αγγελίες αντί να τα χαρίζουν, αυτοί που κολλάνε με το κολλητήρι δύο καλώδια και σου ζητάνε τις παναγιάς τα μάτια,.............


Έχει και άλλα, αλλά δεν θα βάλω τελεία ποτέ. :bye:

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #436 στις: Ιουλίου 02, 2015, 16:23 »
Το πλύσιμο του Κ4! Αι σιχτιρ πια, λύσε δέσε τόσα κομμάτια, βίδες, λαστιχάκια, νισάφι!
Έχουμε κι άλλες δουλειές μαστροSvoeMesto από το ν' ασχολούμαστε με τις ώρες με το μαραφέτι σου.

Αποσυνδεδεμένος kongeo

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #437 στις: Ιουλίου 02, 2015, 16:27 »
Γιωργο αν σε ταλαιπωρει τοσο πετατον σε καποιον γειτονικο καδο αλλα θα μου πεις σε ποιον  :)) :))


Εμενα με κουραζει το μυρηγμα των καπνιστων . με το τσιγαρο στο χερι να σου λενε οτι δεν κανει καλο!  :wall: :fight_fryingpan: :fight_fryingpan: :fight_fryingpan:

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #438 στις: Ιουλίου 02, 2015, 16:32 »
 :)) :)) :))
Αυτά γίνονται αυθόρμητα φίλε μου, αμφιβάλλω αν προλάβω να σε ειδοποιήσω πριν, αλλά θα το έχω υπόψιν.
Πέρα απ' την πλάκα πάντως όποιος δεν κουράζεται να πλένει τον Κ4 πρέπει να είναι μαζόχας, δεν βρίσκω άλλη εξήγηση :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #439 στις: Ιουλίου 02, 2015, 16:39 »

ναι ρε παιδιά αυτό το ότι όλοι οι άλλοι ξέρουν ότι αυτό είναι κακό και χειρότερο από το κανονικό τσιγάρο είναι πολύ κουραστικό
έχω αρχίσει να τους λέω "ναι έχεις δίκιο αλλα εμενα αυτό μου αρέσει περισσότερο" και τελειώνω εκεί την κουβέντα αλλα αυτό γίνετε κάθε φορά που θα βγω έξω και θα με δει κάποιος που δεν με είχε ξαναδεί με το ηλεκτρονικό τσιγάρο :angry_orange: :angry_orange: :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος kongeo

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #440 στις: Ιουλίου 02, 2015, 17:03 »
εγω τους λεω "ναι μπορει να ειναι χειροτερο μπορει και οχι ομως!εσυ που ξερεις οτι σε σκοτωνει σιγουρα γιατι το κανεις;" και τους αφηνω να το σκεφτονται κανοντας ενα πακετο! χαχα

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #441 στις: Ιουλίου 02, 2015, 18:06 »
Το πιο ενοχλητικό πράγμα σε σχέση με το ΗΤ συνεχίζει να είναι το θέμα "ΜΠΑΤΑΡΙΑ"...
Απαιτεί μια πειθαρχία ώστε οι μπαταρίες να είναι φορτισμένες κάθε μέρα. Σαφως εχει βελτιωθεί η κατάσταση σε σχέση με το παρελθόν αλλά και πάλι υπάρχει θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Manpet

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #442 στις: Ιουλίου 02, 2015, 18:17 »
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα slammer οι μπαταρίες είναι το πίο εκνευρηστικό πράγμα στο η.τ. .Αγχος... σκέτο  ;D .Εχω spare μαζί μου?, Θα πάω διακοπές/ταξίδι/καλεσμένος θα μου φτάσουν? θα βρώ μπρίζα/usb κάτι τέλος πάντων να ΦΟΡΤΙΣΩ  :angry_red_tooths: .Απαλλαγήκαμε από τασάκια-αναπτήρες και εξαρτηθήκαμε στους ...ρευματολήπτες  :)) .

Αποσυνδεδεμένος gpol

  • *
  • 10
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #443 στις: Ιουλίου 02, 2015, 18:21 »
με κουρασε να βλεπω το ετερον ημισυ να μην αλλαζει υγρο ατμισματος...
ξεκινησαμε και οι δυο το πασχα,εγω γεμιζω μπιτονι 20λιτρο αμα τα αδειασω ολα μεσα,αυτη εκειιιιιιιιι με ενα traditional καπνικοκατι...

Αποσυνδεδεμένος yannis8

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #444 στις: Ιουλίου 02, 2015, 19:39 »
Εμενα με εχει κουρασει η μουρμουρα απο το ετερον ημισυ. "Ολο με αυτα ασχολεισαι".. Απ'την αλλη βεβαια χαιρεται που εκοψα το κτ.. Υπομονη αδελφια.!!

Αποσυνδεδεμένος aenaos

  • **
  • 220
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #445 στις: Ιουλίου 02, 2015, 19:49 »
εχω βαρεθει να μου λενε....πετα το αυτο ειναι χειροτερο απο το κτ :wall:
εχω βαρεθει να προσπαθω να τους δωσω να καταλαβουν οτι με το ητ βρεικα την υγεια μου :yes: (μεχρι σημερα) ???
εχω βαρεθει να με κοιτουν σαν εξωγηινο οταν με βλεπουν με mods και kayfun4 :idiot1:
αλλα προφανως πρεπει να τους γραφω :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #446 στις: Ιουλίου 02, 2015, 21:11 »
Το πλύσιμο του Κ4! Αι σιχτιρ πια, λύσε δέσε τόσα κομμάτια, βίδες, λαστιχάκια, νισάφι!
Έχουμε κι άλλες δουλειές μαστροSvoeMesto από το ν' ασχολούμαστε με τις ώρες με το μαραφέτι σου.
μη μου πεις οτι τον λύνεις όλο?

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #447 στις: Ιουλίου 02, 2015, 22:17 »
Στο λέω :yes: Άσε που σε 1,5 μήνα χρήσης, κόπηκε το πάνω σπείρωμα του diamond tank :thumpdown: , παρά την προσεκτική χρήση και ξενέρωσα εντελώς, αφού γλίτωνα αρκετά λύσε-δέσε μ' αυτό.
Μέχρι που πιστεύεις ότι είναι καλά να λύνεται για πλύσιμο?

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #448 στις: Ιουλίου 02, 2015, 22:22 »
άσε φίλε Γiώργο, γιατί δεν θα μου μιλάς μετά  :laugh1:
βασικά, χωρίζω diamond tank, drip tip, καμπάνα, την βάση σε δύο κομμάτια και αυτό είναι. δεν βγάζω καν τα ορινγκς από πάνω μόνο αν πέσει κανένα μέσα στο ταψάκι που τα πλένω, στο είπα δεν θα μου μιλάς μετά  :laugh1:  αλλά δεν έχω χρόνο για παραπάνω λύσε δέσε... και αυτόν τον λίγο τον κλέβω από τον ύπνο μου.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #449 στις: Ιουλίου 02, 2015, 22:31 »
Ούτε εγώ βγάζω ορινγκς αλλά λύνω όλη τη βάση, κορέγκα για κανα δεκάλεπτο, οδοντόβουρτσα, ξεπλυμα, στέγνωμα, δέσιμο, στήσιμο κ.λπ. Πολύ βαβούρα όμως για δυο φορές τη βδομάδα, βαριέεεεεεμαιιιιιιιι, ουφφφφ... :(

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 135 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 133 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20562 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281030 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207867 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65529 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173975 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312615 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13860 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124707 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4161 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix