vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις

Αποσυνδεδεμένος slammer

  • *****
  • 1837
  • Φύλο: Άντρας
  • Dripάρω....
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1230 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 01:15 »
Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω μείνει ευχαριστημένος από τα καπνικά της FA. Μόνο το Cuban Suprime και το Dark Vapure μου άρεσαν, και όχι γιατί μου θυμίζουν καπνό, αλλά κάτι άλλο απροσδιόριστο (φρούτο πανγαίας?) που μου αρέσει...

Αποσυνδεδεμένος koloky8anos

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1231 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 01:18 »
το cuban ειναι οντως πολυ ωραιο.. σχετικα με αυτο που λες, στη γυναικα μου μυριζει και λιγο απο ροδακινο(!)  :confused1:

και ειναι και ωραια προσθηκη σε λιγο πιο βαριες μιξεις DIY με σοκολάτες κλπ..  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος babylonx

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1232 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 03:23 »
Να επιβεβαιώσω κι εγώ ότι έχω πάρει 7 αρώματα από hlektroniko-tsigaro.com και όντως είναι άψογα θα έλεγα! Βέβαια δεν έχω πάρει κι από αλλού μούφες για να ξέρω πως είναι αλλά έχω πάρει έτοιμα flavour art και είναι ίδια με τις μίξεις που κάνω και μόνος μου. Το μαγαζί τα πουλάει σε γυάλινο μπουκαλάκι αλλά όπως φαίνεται είναι αυθεντικά!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1233 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 08:23 »
ΠΑΡΑΘΕΤΩ:
Απ: hlektroniko-tsigaro.com
« Απάντηση #149 στις: Φεβρουάριος 06, 2012, 16:34 »

    Παράθεση

Παράθεση από: gerogeorge στις Φεβρουάριος 06, 2012, 15:07

    καλησπερα σας θα ηθελα να ρωτησω αν εξακολουθει να υφισταται η συνεργασιας σας με την FLAVORART διοτι ο συνδεσμος που υπαρχει στη σελιδα σας προς την εταιρια οδηγει σε σελιδα που δεν υπαρχει και δευτερον αφου η εν λογω εταιρια σταματησε τη αποστολη μεγαλων ποσοτητων υλικων για DIY πως εσεις  ακομα διαθετετε ,επειδη θα ηθελα να παραγγειλω απ το καταστημα σας θα ημουν υποχρεος αν μου απαντουσατε.

.   Καλησπέρα , η συνεργασία με την flavourart εξακολουθεί να υφίσταται όπως και
η διάθεση υλικών DIY. Μας ενημέρωσαν ότι θα κάνουν update το κείμενο στο οποίο αναφέρονται η  συνεργάτες γιατί εκεί μας αναφέρουν ως hlektronico tsigaro όπως επίσης ότι θα διαθέτουμε dIY. Για οποιαδήποτε απορία μπορείς να ρωτήσεις και την Flavourart! Τους έχουμε ενημέρωση.
Φιλικά hlektroniko-tsigaro.com


Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1234 στις: Φεβρουαρίου 10, 2012, 18:34 »
εχω δοκιμασει ολα τα ετοιμα υγρα καραμελα-βουτυρου που υπαρχουν στα ελληνικα καταστηματα,γιατι τραβαω μεγαλο κώλυμα με αυτη τη γευση,το καλυτερο ειναι της Flavourart που δοκιμασα απο τη vapormania.

Αποσυνδεδεμένος BARBADONIS

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • There is always the other side
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1235 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 11:02 »
Καλημέρα !!!
Παρακαλώ μόνο όποιος γνωρίζει σίγουρα αυτό που θέλω να ρωτήσω.
Αγόρασα το (Starter Pack DIY2 VG) από Funstore, δηλαδή αυτό http://www.funstore.gr/index.php?target=categories&category_id=66
(Λοιπόν επειδή έχω γίνει πολύ καχύποπτος μ' όλα αυτά που έχουμε δεί να συμβαίνουν ?) περίμενα λοιπόν ότι θα μου ερχόταν σε κάποια συσκευασία
που θα είχε ετικέτες και τα σχετικά από FLAVOURART. Απεναντίας, ήρθαν και είναι έτσι









Αποσυνδεδεμένος GanaG

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα είναι ατμός ... (Θρασύβουλος)
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1236 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 11:58 »
Αυτή είναι η στάνταρ συσκευασία,
έτσι τα παίρνεις και από το "φυσικό κατάστημα" ...

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1237 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 12:32 »
Εγω πηρα αρωματα βασεων μη καπνικα και στην βαση velvet ριχνω στα 10ml σχεδων 1ml για να παρω γευση στον w ατμοποιητη. Για τι? :confused1:

Αποσυνδεδεμένος BARBADONIS

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • There is always the other side
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1238 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 12:44 »
Αυτή είναι η στάνταρ συσκευασία,
έτσι τα παίρνεις και από το "φυσικό κατάστημα" ...
Ναί αυτή θα είναι η συσκευασία και από το φυσικό κατάστημα, αλλά εγώ θα περίμενα αυτό το πακέτο να ήταν συσκευασμένο από FLAVOUART δηλαδή να γράφει Ιταλικά, να έχει τα σχετικά λογότυπα κ.λ.π.
Πού ξέρω εγώ τι έχει βάλει μέσα ? Και γιατί στο site λέει ότι είναι FLAVOUART ? Το σωστό θα ήταν να εξηγεί ότι η παρασκευή αυτών των προϊόντων γίνεται από Funstore.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1239 στις: Φεβρουαρίου 12, 2012, 13:06 »
Σου το εξηγεί στο μπουκαλάκι. Η παρασκευή είναι από ΦΑ. Το ΦΣ παίρνει τις μεγάλες συσκευασίες χύμα και τις συσκευάζει μόνος του σε μικρότερα μπουκαλάκια. Επίσημα είναι εξουσιοδοτημένος γι΄αυτό από την ΦΑ και αναφέρεται στα σχετικά έγγραφά της.
Από κει και πέρα, η συσκευασία μη σε προβληματίζει. Το πόσο διατηρεί ο κάθε συσκευαστής τις προδιαγραφές ποιότητας και δεν κάνει περαιτέρω αναμείξεις είναι το ζητούμενο, αλλά αυτό το κρίνει ο καθένας μόνος του αφού δοκιμάσει από διαφορετικους προμηθευτές DIY, όχι εκ των προτέρων. Κι επειδή κρίνουμε με τη γεύση και όχι με όργανα, η κάθε άποψη είναι υποκειμενική. Ελπίζω να σε κάλυψα.

Αποσυνδεδεμένος agelop

  • *
  • 80
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1240 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 10:48 »
Παιδιά καλημέρα,
Παρήγγειλα στις 9/2  και εγώ από Flavourart 200ml  maxblend  9mg. Από τιμή σκίζει, άντε να δούμε όμως ποτέ θα γίνει η παραλαβή. Αν έχει την ίδια γεύση με το maxboro της Natura τότε θα είμαι πολύ ευχαριστημένος και ας αργήσει. Αν όχι τότε……  :wall:

Αποσυνδεδεμένος cpag

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1241 στις: Φεβρουαρίου 13, 2012, 10:52 »
Της Natura δεν το έχω δοκιμάσει πάντως της flavorart το έχω σε σκέτο άρωμα και το αναμιγνύω με  vg, μου αρέσει αρκετά

Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1242 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 03:13 »
Παιδια ολα οκ με παραγγελιες υγρων με νικοτινη απο εξω ή υπαρχει προβλημα με την απαγορευση μην μας τσιμπησουν? Αγοραζα απο ηλεκτρονικο τσιγαρο αλλα εδω και μερικες εβδομαδες ειναι εξαντλημενα.

Αποσυνδεδεμένος nikolakis26

  • **
  • 438
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1243 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 04:03 »
Παιδια ολα οκ με παραγγελιες υγρων με νικοτινη απο εξω ή υπαρχει προβλημα με την απαγορευση μην μας τσιμπησουν? Αγοραζα απο ηλεκτρονικο τσιγαρο αλλα εδω και μερικες εβδομαδες ειναι εξαντλημενα.
Γιατι να σε τσιμπησουν?δεν κανεις κατι παρανομο.
Παραγγελιες απο ΕΕ δεν εχουν κανενα προβλημα παντως.

Αποσυνδεδεμένος casperino99

  • *
  • 85
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #1244 στις: Φεβρουαρίου 14, 2012, 18:05 »
Παιδια εγω εκανα παραγγελία ενα μηνα πριν απο Ιταλια και ειναι ακομη στο σταδιο aproved. Δηλαδη δεν την έχουν καν στείλει. Ελεος δηλαδη...
Τους έστειλα να ακυρώσουν την παραγγελιά και να μου στειλουν τα χρήματα πισω. Δεν ξερω τι θα γίνει αλλα ειναι απαράδεκτοι, απο Κινα να παραγγελνα θα τα είχα ήδη στα χερια μου. Τι να το κανεις αν ειναι να τα εχεις σε 2 μηνες.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279372 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207492 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64562 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173553 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311580 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13327 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124157 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93188 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4003 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1256 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15694 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14453 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias