vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

198 επισκέπτες, 2 χρήστες
Jorge, 2Fdeal

Twitter

GG Tilemahos

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1605 στις: Οκτωβρίου 18, 2016, 15:25 »
Ένα, ενάμιση, δυο χρόνια πίσω, ίσως και να έβρισκα ενδιαφέρον στην ουσία αυτής της συζήτησης. Με τόσους πλέον καλούς κατασκευαστες και με ατμοποιητες που κυκλοφορούν και καλύπτουν όλα τα γούστα, το τι κάνει ένας κατασκευαστης, ακόμη και με διαμάντι προϊόν και ποια πολιτική προώθησης ή μη χρησιμοποιεί με αφήνει πλέον παντελώς αδιάφορο.
Όταν και αν έρθει στον δρόμο μου, θα τον δοκιμάσω και πιθανότατα (αν κρίνω από την σχέση μου με τον Τηλέμαχο) θα τον αγοράσω. Το να έρθει στον δρόμο μου είναι δουλειά του κατασκευαστή, όχι δική μου. Σαφώς και αυτό αφορά σε προσωπική μου άποψη, κάποιος άλλος μπορεί να τον κυνηγήσει....

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1606 στις: Οκτωβρίου 18, 2016, 16:35 »
Όποιος  παράγει στην Ελλάδα είναι ήρωας. Μπράβο και σ αυτόν και στους υπόλοιπους Έλληνες κατασκευαστές . Και μένα με ξένισε η προπώληση του armed , αλλά δεν μας ανάγκασαν κιόλας. Και από ότι κατάλαβα δεν ήταν και λίγοι αυτοί που έσπευσαν.  
 Δεν ξέρω τις δυνατότητες του κατασκευαστή ( παραγωγικές ) και δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό του . Το να θέλει όμως κάποιος να πάρει τον γνήσιο και να μην τον βρίσκει και να αναγκάζετε να πάρει κλώνο , ε ... δεν το λες και καλό.

  Πως ξέρεις ότι παράγεται στην Ελλάδα ?


Η κουβέντα γίνεται για το πρωτοποριακό-πρωτοφανές γεγονός ΠΡΟπώλησης αντικειμένου που όχι μόνο σε φωτό δεν υπάρχει (έστω και σε 300*300 pixels), αλλά και κανείς  δεν γνωρίζει τα χαρακτηριστικά του.
  Θα αγοράζατε ένα κινητό, ένα αυτοκίνητο ή κάτι τέλος πάντων χωρίς να ξέρετε τίποτε άλλο εκτός από την τιμή του ;;
Η όλη δε κουβέντα που γίνεται πως δήθεν δεν το δείχνει για να μην το κλέψουν οι Κινέζοι είναι για γέλια.
Οι Κινέζοι αντιγράφουν σωρηδόν τα πάντα. Όταν με το καλό βγει να είστε σίγουροι πως αν αξίζει, σε μερικές ημέρες θα υπάρξει κλώνος.

  υ.γ.1  Στον φίλο που αντέτεινε πως από Κίνα κάνουν 40 ημέρες τα πράγματα, του δίνω περιθώριο 41 ημέρες να μου βρει ένα διάφανο τανκάκι για Τηλέμαχο 23mm  :)) :))
 υ.γ.2  Στέλιο βάλε βρε  :thumpdown: και σε όσους μετά από  εμένα τόλμησαν να αμφισβητήσουν το ΘΕΟ.

Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1607 στις: Οκτωβρίου 18, 2016, 16:36 »
Όποιος  παράγει στην Ελλάδα είναι ήρωας. Μπράβο και σ αυτόν και στους υπόλοιπους Έλληνες κατασκευαστές . Και μένα με ξένισε η προπώληση του armed , αλλά δεν μας ανάγκασαν κιόλας. Και από ότι κατάλαβα δεν ήταν και λίγοι αυτοί που έσπευσαν.  
 Δεν ξέρω τις δυνατότητες του κατασκευαστή ( παραγωγικές ) και δεν μπορώ να καταλάβω το σκεπτικό του . Το να θέλει όμως κάποιος να πάρει τον γνήσιο και να μην τον βρίσκει και να αναγκάζετε να πάρει κλώνο , ε ... δεν το λες και καλό.

Οι προπωλησεις-προκρατησεις, γινονται κυριως για ενα λογο. Ή μαλλον για τον ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΛΟΓΟ.
Αφορουν κυριως φανατικους του προ'ι'όντος ή συλλεκτες, που δε θελουν για κανενα τροπο να μεινουν χωρις προ'ι'ον τη στιγμη ή λιγο μετα, που θα κυκλοφορησει το προ'ι'όν.
Προηγουνται επομενως των υπολοιπων, στη διαθεση του προ'ι'οντος, οταν και μολις,  αυτο κυκλοφορησει.
Οταν ο Βασιλης (esmokeguru) ειχε τη διαθεση των GG παγκοσμιως, καποιοι που ηταν-ειναι λατρεις των GG, τηλεφωνουσαμε πριν την κυκλοφορια για να μη ξεμεινουμε.
ΚΑΝΕΙΣ κατασκευαστης, Ελληνας ή ξενος  -κατασκευαστης και οχι εργοστασιο-  δε βγαζει αερα πατερα, προ'ι'ον στην αγορα.
Για πολλους λογους που δεν ειναι της παρουσης.
Απο εκει και μετα οπως πολυ καλα λες, κανεις δεν αναγκασε κανεναν να κανει προκρατηση!
Μονο συλλεκτες ή φαν θα μπουνε σ'αυτη τη διαδικασια. Οι υπολοιποι θα τον προμηθευτουν κανονικα μολις κυκλοφορησει.
Για οσο υπαρχει αποθεμα και μεχρι να ξαναβγει.

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 18, 2016, 16:44 από ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ »

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1608 στις: Οκτωβρίου 18, 2016, 17:38 »
Συμφωνώ με όλα όσα λέτε απλα η τακτική όχι της προπώλησης αλλα της διάθεσης των προιοντων και των ανταλλακτικών με απομάκρυνε από τον συγκεκριμενο κατασκευαστη αφου πρώτα τον τίμησα αγοράζοντας τον V2+ και στη τελικη δεν μου αρεσε καν... κριμα τον χαμο που ειχα κανει τοτε για να τον βρω. Ευτυχώς ενα λιγότερο βάσανο. ;)

Αποσυνδεδεμένος Νικόλας Λογγινιδης

  • **
  • 396
  • Φύλο: Άντρας
  • Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθεις
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1609 στις: Οκτωβρίου 18, 2016, 18:05 »
Εγω παντως μια απορια εχω ρε παιδια. Ο εν λογω κατασκευαστης μπορει να εχει πολυ καλα προιοντα αλλα δεν μας γουσταρει και δεν μας τιμα με την παρουσια του. Ακολουθει και την πολιτικη που αυτος θεωρει σωστη και καλα κανει για την διαθεση των προιοντων του. Εμεις γιατι καθομαστε και ασχολουμαστε μαζι του δεν εχω καταλαβει. 
Το ιδιο ισχυει και για αλλους κατασκευαστες βεβαια. Και μας φτυνουν σαν φορουμ και τσαμπα διαφημιση εδω μεσα.

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1610 στις: Οκτωβρίου 18, 2016, 21:45 »
Εγω παντως μια απορια εχω ρε παιδια. Ο εν λογω κατασκευαστης μπορει να εχει πολυ καλα προιοντα αλλα δεν μας γουσταρει και δεν μας τιμα με την παρουσια του. Ακολουθει και την πολιτικη που αυτος θεωρει σωστη και καλα κανει για την διαθεση των προιοντων του. Εμεις γιατι καθομαστε και ασχολουμαστε μαζι του δεν εχω καταλαβει.
Το ιδιο ισχυει και για αλλους κατασκευαστες βεβαια. Και μας φτυνουν σαν φορουμ και τσαμπα διαφημιση εδω μεσα.
Δεν είναι ακριβώς έτσι. Και αυτός και αρκετοί άλλοι πολύ αξιόλογοι Έλληνες κατασκευαστές ήταν εδώ μέσα. Μπορείς να δεις τα παλιότερα θέματα, και αυτού του κατασκευαστή αλλά και άλλων. Προσπάθησα να βγάλω άκρη γιατί αυτός αλλά και άλλοι κατασκευαστές έφυγαν από το φόρουμ αλλά δεν τα κατάφερα. Μερικά από τα θέματα αυτά είναι και αρκετά "πετσοκομμένα" και αν είσαι νέος σαν και μένα εδώ και δεν ξέρεις τι έγινε συμπέρασμα ασφαλές δεν βγάζεις. Σίγουρα αυτός ο οπαδισμός που μας αρέσει να βγάζουμε σαν λαός (στυλ ολυμπιακοί/αντιολυμπιακοί) ήταν ένας από τους λόγους, σ'αυτό έχω καταλήξει.

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 18, 2016, 21:48 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1611 στις: Οκτωβρίου 18, 2016, 21:51 »
Για ποπ κορν, μπύρες και τα συναφή, υπάρχουν και οι κινηματογράφοι που είναι σαφώς πιο διασκεδαστικοί. Οι εποχές που νήματα συγκεκριμένων προϊόντων γινόταν παλέστρες, έχουν παρέλθει προ πολλού. Μπορείτε άνετα να σχολιάσετε τις τακτικές κατασκευαστών όσον αφορά τη διάθεση προϊόντων ΚΟΣΜΙΑ, αλλά δεν θα γίνουν ανεκτοί χαρακτηρισμοί και εκτροπές. Κάποια μηνύματα διαγράφηκαν και ένα (που περιείχε παράθεση σε διεγραμμένο) τροποποιήθηκε.

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1612 στις: Οκτωβρίου 18, 2016, 21:57 »
δεν το ηξερα.... τωρα το εμαθα  ;)     παντως και αυτο και αλλα καταστηματα ειχαν τιμη και προπαραγγελια και τωρα δεν εχουν :hmmm:.(με οτι αυτο μπορει να σημαινει)..... οπως ειπα με εχετε ψησει οι οπαδοι, να τον αποκτησω και περιμενω να τον δω ( ειμαι σχετικα νεος στον χωρο, χαιρομαι που βλεπω οτι οι ελληνικοι ατμο γενικοτερα εχουν παγκοσμια αναγνωριση ...αλλα ειναι κριμα να υστερουν σε marketing , after sale service ...κτλ)
Φίλε είσαι από τους τυχερούς μιας και ο Dr.Antismoke ο επίσημος GG έμπορος στην Ελλάδα και είναι στην πόλη σου. Δεν χάνεις τίποτα να πας από το κατάστημα όταν θα τον έχει και να τον δεις από κοντά και να τον δοκιμάσεις. Μην περιμένεις να σε ψήσει ο Α ή ο Β. Δες τον, πιάσ' τον ατμισέ τον και αν σου κάνει & σ'αρέσει αγόρασέ τον. Το κόστος του για τα σημερινά δεδομένα δεν είναι μηδαμινό.

Εγώ θα τον δώ από φίλο μάλλον.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Ελληνικά γράφω φίλε μου, με σωστή σύνταξη και νοηματική συνέπεια. Πού είδες την βιασύνη μου να κρίνω τον ατμοποιητή? Όχι μόνο δεν τον έκραξα, ούτε καν έγραψα το παραμικρό γι' αυτόν, ακριβώς γιατί αν δεν δω και δεν δοκιμάσω, δεν μπορώ να εκφράσω γνώμη.
Μα δεν έγραψα ότι κράζεις τον ατμοποιητή, και φαίνεται πεντακάθαρα από το προηγούμενο post σου. Αυτονόητο, φαντάστικα. Έγραψα, χάριν αστείου, να μην βιάζεσαι γιατί και αυτό θα γίνει στην ώρα του (το κράξιμο για το προϊόν) μόλις αυτό βγει στα ράφια.  :D  ::)
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 18, 2016, 22:16 από tzifos_f1 »

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1613 στις: Οκτωβρίου 18, 2016, 22:13 »
Οι προπωλησεις-προκρατησεις, γινονται κυριως για ενα λογο. Ή μαλλον για τον ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΛΟΓΟ.
Αφορουν κυριως φανατικους του προ'ι'όντος ή συλλεκτες, που δε θελουν για κανενα τροπο να μεινουν χωρις προ'ι'ον τη στιγμη ή λιγο μετα, που θα κυκλοφορησει το προ'ι'όν.
Προηγουνται επομενως των υπολοιπων, στη διαθεση του προ'ι'οντος, οταν και μολις,  αυτο κυκλοφορησει.

Να με συγχωρείς φίλε Απόστολε αλλά κανείς δεν προηγείται κανενός.
Αν δηλαδή για οποιοδήποτε λόγο θέλω κι εγώ (που δεν είμαι φανατικός ή συλλέκτης) να βάλω προπαραγγελία, δεν θα τον πάρω;  :confused1:
Θα μου ζητήσουν πρώτα "πιστοποιητικό φρονημάτων"; Κι αν δεν είμαι καλό παιδί θα δώσουν σε εσένα και σε μένα όχι;  :hmmm:



υ.γ.2  Στέλιο βάλε βρε  :thumpdown: και σε όσους μετά από  εμένα τόλμησαν να αμφισβητήσουν το ΘΕΟ.

Ο φίλος Στέλιος δήλωσε ότι δεν θα ξαναγράψει, και παλεύει να τηρήσει την υπόσχεσή του.  ;D
Οπότε ας μην του κακιώνουμε, δεν έχει άλλον τρόπο συμμετοχής...
(όχι ότι παίζει και κανέναν ρόλο δηλαδή...)

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1614 στις: Οκτωβρίου 18, 2016, 22:22 »
Σπύρο, δεν λέει αυτό ο Απόστολος. Λέει ότι αυτός που έχει προπαραγγείλει/προπληρώσει τον ατμοποιητή προηγείται στην απόκτησή του από τους υπόλοιπους που δεν προ/παράγγειλαν/πλήρωσαν. Ότι κομμάτια υπάρχουν στα ράφια, θα πάρουν, και όποιος προλάβει, μέχρι το επόμενο batch.


Αποσυνδεδεμένος ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Μ

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1615 στις: Οκτωβρίου 18, 2016, 23:27 »
Να με συγχωρείς φίλε Απόστολε αλλά κανείς δεν προηγείται κανενός.
Αν δηλαδή για οποιοδήποτε λόγο θέλω κι εγώ (που δεν είμαι φανατικός ή συλλέκτης) να βάλω προπαραγγελία, δεν θα τον πάρω;  :confused1:
Θα μου ζητήσουν πρώτα "πιστοποιητικό φρονημάτων"; Κι αν δεν είμαι καλό παιδί θα δώσουν σε εσένα και σε μένα όχι;  :hmmm:


Με καλυψε η ως ανω τοποθετηση του Μανθου, σαν απαντηση.
Να προσθεσω απλως αγαπητε Σπυρο, πως προφανως και οποιος αλλος βαλει προπαραγγελια θα παραλαβει ο,τι παραγγειλε.
Τα υπολοιπα που γραφεις περι ''πιστοποιητικων κοινωνικων φρονηματω'' , καλων παιδιων και τετοια συναφη, δε μπορω να τα παρακολουθησω !  8)

Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1616 στις: Οκτωβρίου 18, 2016, 23:51 »
Εγώ δεν έχω καταλάβει ...αφού δεν σας αρέσουν τα συγκεκριμένα προϊόντα του συγκεκριμένου κατασκευαστή για τους χ ψ λογους...γιατί βγάζετε τόση χολή. ??..αφήστε εμάς που τα γουστάρουμε. ..να περιμένουμε. .να προπαραγγελνουμε. ..να ψάχνουμε στην Ισπανία για ανταλλακτικά. ..και αφεθείτε στις επιλογές σας....εμείς οι "οπαδοί " θα περιμένουμε τον armed...και για όσους δηλώνουν  fun σύντομα θα βγει και το βιντεακι. ...με την παρουσίαση του!!!



Στάλθηκε από το SM-N915FY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1617 στις: Οκτωβρίου 19, 2016, 00:30 »
Ο Θανασης πριν αρκετα χρονια , ειχε δηλωσει οτι τα προϊοντα του δεν ειναι για ολους .
Αυτο ηταν μια απο τις αιτιες που ο Θανασης εχασε καποιους ''φιλους''.........
Στη δηλωση αυτη ομως  υπαρχουν σημεια τα οποια ειναι ''κρυφά'' , χωρις ομως να υπαρχει προσπαθεια για να ''κρυφτει'' κατι....
Απλα ο καθε ατμοποιητης εχει τα δικα του υπερ και κατα και καλειται ο κατοχος/χρηστης να τα βρει.....

Καποτε λοιπον που ημασταν πιο ''ασχετοι'' με τους επισκευασιμους , ειπαμε σαν Ελληνες ατμιστες παντογνωστες των ολων , καποιες βαριες κουβεντες , οι οποιες στην ουσια δεν ειχαν σχεση με τα προϊοντα του Θαναση , αλλα πιο πολυ μας ''ετσουξε'' που δωσαμε 130€ για ενα ατμοποιητη και δεν μπορουσαμε να τον στησουμε .....
Αυτο ηταν μονο μια μικρη αφορμη για να ''κρυωσει'' ο κατασκευαστης που εβλεπε να ''τον κραζουν'' γιατι στην πραγματικοτητα δεν ξεραμε εμεις πιο πολυ να στηνουμε τον ταδε ατμοποιητη και οχι οτι ο ταδε ατμοποιητης δεν ηταν καλος/σωστος σαν κατασκευη.

Αυτο ηταν ενα πολυ μικρο και ασημαντο κομματι στην ολη ιστορια .
Με τα δικα μου ματια που τοτε δεν εγραφα στο φορουμ και απλα ημουν αναγνωστης και με τα διαφορα που ακουγα δεξια κι αριστερα , αυτο που ΕΓΩ καταλαβα , ηταν οτι το μεγαλο προβλημα των Ελληνων ατμιστων , ειχε μεγαλυτερη σχεση με τις τιμες των προϊοντων του Θαναση , παρα με οτιδηποτε αλλο.......

Οποτε εδω μπορω πιστευω να δωσω ενα δικιο στον Θαναση για τη δηλωση .... --- δεν ειναι για ολους --- .... , γιατι το να παρει καποιος που δεν ειχε την υπομονη να μαθει ενα προϊον , στην πραγματικοτητα δεν μπορει να κρινει κατι .
Πραγμα που εχει γινει αμετρητες φορες..........
Αφου λοιπον δεν εχω τα χρηματα και αγοραζω στερώντας κατι σημαντικο απο τη ζωη μου για χαρη ενος ατμ/τη , που τελικα δεν μπορω να τον ατμισω , τοτε αυτος ο ατμ/της δεν κανει για 'μενα .
Αγοραζοντας ενα ατμοποιητη οπως ο Eviva , ενω μου αρεσει η ανοικτη τζουρα και το πολυ ντουμανι , εχουμε και παλι το ....... --- αυτος ο ατμοποιητης δεν κανει για 'μενα ...... ---

Δεν προσπαθω να δικαιολογησω τον Θαναση ουτε κανενα αλλο κατασκευαστη.
Απλα αναφερω ενα μικρο αποσπασμα της ιστοριας οπως το ειδαν τα δικα μου ματια ......

Και φυσικα δεν ηταν μονο η ικανοτητα καποιου στο στησιμο ή το τι τιμη ειχε το προϊον....

Να κατσουμε να αναλωθουμε ομως σε κατι που εγινε εδω και χρονια και στην ουσια δεν εχει καμια σημασια για το σημερα , δεν το βλεπω χρησιμο.

Προπαραγγελια και τα λοιπα που ειδα να γραφονται , δεν ειναι αληθεια ......
Τουλαχιστον εγω δεν αντιμετώπισα κατι τετοιο ποτε .
Οποιος θελει κανει ενα τηλ/νο και το καταστημα σημειωνει το ονοματου.
Οταν θα ειναι ετοιμο το προϊον για την αγορα , ενημερωνεται , πληρωνει και περιμενει το προϊον.
Αν δεν θελει αυτο το στυλ αγορας , περιμενει και οταν ειναι και παλι ετοιμο το προϊον .... , αγοραζει.
Μπορει βεβαια να περιμενει ακομα περισσοτερο , να δει πως παει στην αγορα και να παρει μετα ή να αγορασει απο δευτερο χερι.

Αληθεια ομως βρε παιδες .......
Υπαρχει κανεις σημερα σε ολο τον κοσμο που να περιμενει ενα συγκεκριμενο προϊον ;;;;;
Αν δεν το εχει , δεν θα ατμισει τιποτε αλλο δηλαδη ;;;;;

Μηπως ψαχνουμε για ιστοριες ;;;;

Οποιος θελει αγοραζει με κλειστα ματια , εχοντας εμπιστοσυνη στον κατασκευαστη  ή περιμενει , δοκιμαζει , κοιτα τη διαγωγη του προϊοντος και μετα αποφασιζει....

Ο καθενας κατασκευαστης και ατμιστης , βαδιζει το δικο του δρομο με οτι παπουτσια θελει ο ιδιος .
Κανεις δεν υποχρεωνει κανενα .........

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1618 στις: Οκτωβρίου 19, 2016, 00:46 »
Εγώ δεν έχω καταλάβει ...αφού δεν σας αρέσουν τα συγκεκριμένα προϊόντα του συγκεκριμένου κατασκευαστή για τους χ ψ λογους...γιατί βγάζετε τόση χολή. ??..αφήστε εμάς που τα γουστάρουμε. ..να περιμένουμε. .να προπαραγγελνουμε. ..να ψάχνουμε στην Ισπανία για ανταλλακτικά. ..και αφεθείτε στις επιλογές σας....εμείς οι "οπαδοί " θα περιμένουμε τον armed...και για όσους δηλώνουν  fun σύντομα θα βγει και το βιντεακι. ...με την παρουσίαση του!!!



Στάλθηκε από το SM-N915FY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Όπως εσύ, που σου αρέσουν αυτά τα προϊόντα και στάζεις μέλι γι αυτά, έχεις δικαίωμα να το εκφράζεις, έτσι έχουν δικαίωμα και αυτοί που δεν συμφωνούν με κάτι, να το εκφράσουν...

Από κινητό.


Απ: GG Tilemahos
« Απάντηση #1619 στις: Οκτωβρίου 19, 2016, 01:29 »
Καθε φορα που βγαζει προιον ο imeo ακολουθει ενας πανικος και δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν διαγραφονται ολα αυτα τα offtopic.

Εγω πχ που ενδιαφερομαι να διαβασω για τον τηλεμαχο γιατι να πρεπει να ακουω το μακρυ και το κοντο του καθενος(αρκετοι ειναι αυτοι που μπαινουν μονο για να κραξουν κιολας)

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92670 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:53
από Tem
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63462 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3815 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1060 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172706 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278082 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15520 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14180 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9538 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43758 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 482 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36513 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex