vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

118 επισκέπτες, 6 χρήστες
Jorge, athanasiosm, tibolaso, vasim, manoslykos, Milarepa

Twitter

Tapatalk στο vaping.gr

Αποσυνδεδεμένος antoNiO_an2one

  • **
  • 320
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #180 στις: Μαΐου 25, 2015, 14:44 »
Μηπως γνωρίζει κάποιος πως μπορω ενώ παρακολουθω ενα θεμα να μην μου στέλνει mail ειδοποίησης αλλα να εχω μονο τις ειδοποιήσεις του Tapatalk ?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #181 στις: Μαΐου 25, 2015, 16:01 »
Ρε παίδες, συμβαίνει και σε εσας να μη φορτώνει ούτε τις μισες φωτό από αυτές που υπάρχουν μέσα στα ποστ;

Επίσης, στις τελευταίες εκδόσεις δεν μου δουλευει το web view που το χρησιμοποιώ όποτε μου συμβαίνει το παραπάνω πρόβλημα.

Για την έκδοση android όλα αυτά...

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #182 στις: Μαΐου 25, 2015, 16:15 »
Επειδή και εγώ σε Android ποια. Δουλεύει αψογα. Επίσης αυτό που λες για της φώτο αντί να επιλέξεις την δεξιά επιλογή για upload φωτογραφίας δοκίμασε το αριστερό με την φωτογραφία διότι της ανεβάζει μέσα από server του tapatalk.imageshack.com.

Επίσης δοκίμασε να την σβήσεις τελείως και ξανά κατέβασε το.

Αποσυνδεδεμένος kongeo

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #183 στις: Μαΐου 25, 2015, 16:46 »
νομιζω εννοει να φορτωνει τις φωτο που εχουν ανεβασει αλλοι...

Αν καταλαβα σωστα,ναι ουτε εμενα τις φορτωνει μερικες φορες...
Οσον αφορα το web view δοκιμασε να μαρκαρεις το ποστ και απο τις 3 τελιτσες πανω δεξια να επιλεξεις το "ανοιγμα με προγραμμα περιηγησης"

Αν δεν πετυχει μηπως επελεξες καποια φορα στο κουτακι που σε ρωταει με ποιο προγραμμα να το ανοιξει να ανοιγει παντα με το taptalk;

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #184 στις: Μαΐου 25, 2015, 17:07 »


Από εδώ παιδιά αυτό εννοω.
Όσο για της φώτο που ανεβάζουν άλλοι δυστυχώς δεν έχουν ανοικτά τα ports απο το tapatalk και δεν μπορείς να δεις πολλές φώτο.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #185 στις: Μαΐου 25, 2015, 21:03 »
νομιζω εννοει να φορτωνει τις φωτο που εχουν ανεβασει αλλοι...

Αν καταλαβα σωστα,ναι ουτε εμενα τις φορτωνει μερικες φορες...
Οσον αφορα το web view δοκιμασε να μαρκαρεις το ποστ και απο τις 3 τελιτσες πανω δεξια να επιλεξεις το "ανοιγμα με προγραμμα περιηγησης"

Αν δεν πετυχει μηπως επελεξες καποια φορα στο κουτακι που σε ρωταει με ποιο προγραμμα να το ανοιξει να ανοιγει παντα με το taptalk;
Οντως αυτό εννοούσα για τις φωτό. Οσο για το web view, απ τις 3 τελιτσες το έκανα και με γύρναγε πίσω στο tapatalk. Περιέργως όμως αυτό σήμερα έφτιαξε από μόνο του... Επρεπε να πω το παράπονο μου για να με λυπηθεί το τηλεφωνο μου...

Αποσυνδεδεμένος kongeo

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #186 στις: Ιουνίου 02, 2015, 15:12 »
Χαχα.απλα μλλον ειχες πατησει να τις ανοιγει με το taptalk ξανα... για αυτο...

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #187 στις: Ιουνίου 02, 2015, 17:34 »
Ευτυχώς με την τελευταία έκδοση, έβγαλαν την παράθεση σαν εικονίδιο αν δεν έχεις επιλέξει μήνυμα!

Είχα βαρεθεί να τις σβήνω!!!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #188 στις: Δεκεμβρίου 17, 2015, 22:55 »
Στην καινούρια έκδοση του Tapa, λαμβάνεις πλέον ειδοποίηση σε περίπτωση που κάποιος ποστάρει και αναφέρει το username σου, υπό την μορφή @username.

Καλό!!!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #189 στις: Μαρτίου 29, 2016, 22:41 »
Προς χρήστες Tapatalk:
Έχει παρατηρηθεί ότι όταν γράφουμε μέσω Tapatalk, δεν λειτουργεί η "Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων", ούτε η απαγόρευση εισαγωγής άμεσης παράθεσης. Καλό θα είναι λοιπόν οι χρήστες του Tapatalk, να προσέξουν τα εξής:
1) Για την αποφυγή άμεσης παράθεσης, δεν πατάμε το σύμβολο που βρίσκεται στην επάνω μπάρα, αλλά το σύμβολο στην κάτω μπάρα, αριστερά από το "Γρήγορη απάντηση".
2) Για την αποφυγή συνεχόμενων μηνυμάτων και όταν θέλουμε να κάνουμε επεξεργασία το μήνυμά μας, κάνουμε tap το μήνυμα το οποίο θέλουμε να επεξεργαστούμε ώστε να το επιλέξουμε. Στη συνέχεια, πατάμε το πλήκτρο με τις επιλογές πάνω δεξιά και επιλέγουμε "επεξεργασία". Αν το επεξεργασία δεν είναι ορατό, θα υπάρχει μία επιλογή που θα γράφει "συντονισμός" και επιλέγοντάς τη, θα δούμε το "επεξεργασία".

Αγαπάτε τους συντονιστές σας! Μην τους βάζετε να σβήνουν και να συγχωνεύουν πρωί πρωί, χωρίς καφέ!!! :work1:

Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #190 στις: Μαρτίου 29, 2016, 23:19 »
Χμμ τώρα τελευταία έχω προσέξει κάτι κουλό. Ένώ μου έρχονται κανονικά ειδοποιήσεις, και μπορώ μέσω της εφαρμογής να διαβάζω και να απαντάω κανονικά, καμιά φορά με «πετάει» εκτός σύνδεσης και με παραπέμπει να κάνω login και όταν βάζω τα στοιχεία μου πετάει ένα περίεργο μύνημα λάθους. Την επόμενη φορά θα προσπαθήσω να πάρω screenshot.
Παρόλα αυτά αν κλείσω και την ξανανοίξω είμαι πάλι κανονικά συνδεδεμένος.

Αυτό συνέβη σήμερα όταν προσπάθησα από την τελευταία σελίδα ενός θέματος να μεταβώ στην πρώτη και παλαιότερα όταν προσπαθούσα να ανοίξω τα πμ μου.
Έχει συμβεί σε κανέναν άλλον;

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #191 στις: Μαρτίου 30, 2016, 11:00 »
Αυτό μου συμβαίνει σπάνια, όταν γίνεται αναβάθμιση της εφαρμογής. Αυτό που μπορείς να κάνεις, είναι να διαγράψεις τα δεδομένα της εφαρμογής και να δοκιμάσεις ξανά.

Αποσυνδεδεμένος Pempis

  • **
  • 247
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #192 στις: Απριλίου 09, 2016, 10:54 »
Καλημέρα! Απο εχθές δεν μπορω να διαβάσω το νήμα για τη ΦΤ. Μου βγαζει ενα μνμ λάθους και μου λέει να επικοινωνήσω με κάποιον αντμιν. Πριν απο αυτο είχα γράψει κανονικά για κατι σχετικό με τη ΦΤ που ρωτούσα. Μπορείτε να μου πείτε τι συμβαίνει? Ευχαριστω εκ των προτέρων!


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #193 στις: Ιουνίου 15, 2016, 13:37 »
Καθώς φαίνεται το τελευταίο update του Tapatalk είναι λίγο ότι να ναι. Σε μεγάλο αριθμό χρηστών, έχει παρατηρηθεί ότι κολλάει και ποστάρει 3-5 φορές το ίδιο μήνυμα. Ελπίζω να το διορθώσουν σύντομα. Όσοι είστε μέλη και σε άλλα φόρουμ, και τα επισκέπτεστε μέσω Tapa, ενημερώστε με αν σας είναι εύκολο αν αυτό συμβαίνει και στα άλλα φόρουμ.

Αποσυνδεδεμένος pany

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Tapatalk στο e-kapnisma
« Απάντηση #194 στις: Ιουνίου 15, 2016, 18:18 »
Τρυφωνα το κόλλημα. σε εμένα παρουσιάζεται μονο για το e-kapnisma.gr.  Τα άλλα φόρουμ δουλεύουν κανονικά.

Sent from my SM-T810 using Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 312 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 240 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21623 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282899 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208645 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67365 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175567 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314417 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14929 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125797 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94631 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4699 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix