vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

113 επισκέπτες, 9 χρήστες
kos784, Jorge, Buliwyf, tibolaso, Milarepa, vasim, manoslykos, djfloor, vagskarm

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος Petrosa

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Vapor flash v4.....στους έξι μήνες περίπου που τον έχω, σίγουρα με διαφορά ότι καλύτερο έχει περάσει από τα χέρια μου για σφιχτή τζούρα.
(να ναι καλά και οι SteamTuners που καπως βελτίωσαν και την εμφάνιση του)


Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 17, 2017, 13:15 από Petrosa »

Αποσυνδεδεμένος Paso

  • **
  • 136
  • Φύλο: Άντρας
Αυτός δεν είναι που δεν έχει τον αέρα κάτω απο την αντίσταση ?
Δεν εχω καταλάβει απο που εισάγει τον αέρα αυτός ο ατμό.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Διαγραφή άμεσης παράθεσης <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 18, 2017, 01:21 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Petrosa

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
 Πλάγια, στο μεταλλικο μέρος του ατμοποιητη, ακριβώς απέναντι από την αντίσταση

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Paso

  • **
  • 136
  • Φύλο: Άντρας
Και δίνει καλή γεύση ?

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Διαγραφή άμεσης παράθεσης <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 18, 2017, 01:21 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Petrosa

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Για τα γούστα μου παντα, ο κορυφαίος, με διαφορά από τον δεύτερο.

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mfk

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
  • dream on...
Αν το λες εσυ αυτο Πετρο με τα μεγαθηρια που εχεις δοκιμασει, σιγουρα ετσι θα ειναι. Τον flash τον ξερω απο παλια απο σχολια φιλων, αλλα παντα κολλουσα στο υψος του. Τωρα βεβαια με το kit απο steam tuners μπορω να πω ομως οτι μπηκα στην μπριζα για μια τελευταια αγορα....(λεμε τωρα). Το δυστυχες ειναι πως δεν υπαρχει στα εντος συνορων καταστηματα  προς πωληση ενω ακομα και απο την ντοπια αγορα μεταχειρισμενων απουσιαζει. Παρεπιπτοντως αν ειναι τοσο καλος ο flash και σου περισσευει κανενας uta (νομιζω τον εχεις....) μπορω να σε βοηθησω να τον αποχωριστεις.:)))

Στάλθηκε από το SAMSUNG-SM-N915A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Petrosa

  • **
  • 121
  • Φύλο: Άντρας
Σίγουρα Μάριε, η εμφάνιση και το μέγεθος του, ήταν και είναι ένας αποτρεπτικος παράγοντας για να τον αποκτήσει κάποιος. Όλα αυτά όμως, συνήθως, περνάνε σε δεύτερη μοίρα με την πρώτη τζούρα.
Και  εγώ, όπως βγαίνει από μαμά, αν δεν είχα το xvostick να τον "κρύβω", δεν ξέρω αν θα ειχα  ρισκάρει την αγορά του .
(δυστυχώς  τον uta μου, εδώ και λιγο καιρό, τον ατμιζουν κάπου στην Αγγλία.....)

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος teo77

  • ****
  • 1450
Petrosa συμφωνω,απορω που δεν εχει συζητηθει ο συγκεκριμενος(Flash),ισως λογο μεγεθους.

Αποδοση,αναλυση και σφιχτη τζουρα ισως μοναδικος.

Να μην πιασουμε τον τροπο τροφοδοσιας του που νομιζω ειναι ο ιδανικος για βαμβακατο.Επισης νομιζω πρωτα ηταν στον Flah και μετα σε GS,GS2-L.
Bεβαια το καλο εδω ειναι οτι δεν εχουμε να γεμισουμε τα ''πηγαδια'' τροφοδοσιας με βαμβακι για να αποδοσει το σεταπ.

Αψογος ο Flash-e για in da house παντα φυσικα :))
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 17, 2017, 14:05 από teo77 »

Αποσυνδεδεμένος mfk

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
  • dream on...
Περιμενουμε τωρα να τον φερει κανα ντοπιο καταστημα.....αν και οποτε!

Στάλθηκε από το SAMSUNG-SM-N915A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Vandy vape Berserker mtl. Είναι ο μοναδικός που δίνει  αποκλειστικά και μόνο σφιχτή τζούρα.
+1

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Χαιρομαι που ατμιστες αναζητουν ακομα παλαιοτερα μοντελα!   :angel:

Αποσυνδεδεμένος kompsognathous

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
τελικως πήρα doggystyle κλωνο.
θα έλεγα οτι είναι παρα πολυ καλός. απροβληματιστος, καθαρός , οικονομικός σε καταναλωση.

το  driptip του είναι λίγο κάπως , ζεστενεται, ανεβαινει υγρο απο την υγρασια, αλλα οκ.

αυτο που παρατηρησα ειναι οτι μαυρίζει το βαμβακι γρηγορα , αλλα είμαι σιγουρος οτι παιζει ρόλο οτι δεν σταματαω να ρουφαω ενα καταπληκτικο υγρο για τα γουστα μου το wild west απο gunshot, o atmo παιρνει φωτια στην κυριολεξια .

σας ευχαριστω για την βοηθεια στην επιλογη του

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Εγώ το άλλαξα αμέσως με drip tip από teflon. 

 Δοκίμασε, κάτι θα σου ταιριάξει περισσότερο  :yes:

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Οτι καλυτερο για υψηλες θερμοκρασιες. 

Αποσυνδεδεμένος kompsognathous

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Θα ήθελα να ρωτήσω επίσης , από εμπειρίας, ποια θεωρούνται καλύτερα στησίματα για τον doggy?  Σπείρες, σύρμα, πυρινας.  
Χοντρό σύρμα παίρνει; 0.40mm? 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 307 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 236 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21586 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282807 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208522 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67204 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175479 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314305 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14914 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125700 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94549 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4648 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix