vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

118 επισκέπτες, 8 χρήστες
vasim, athanasiosm, manoslykos, Milarepa, camber, myiorgos, haris231, Jorge

Twitter

Vapenova Flavours

Αποσυνδεδεμένος crab21

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #60 στις: Αυγούστου 30, 2013, 19:40 »
Πολύ καλός ο συνδιασμός greek coffee με greek tobacco σε αναλογία 50-50. Καλές οι τιμές για να δοκιμάζουμε αρώματα χωρίς να μας φεύγουν τρελά χρήματα.

Αποσυνδεδεμένος tomy

Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #61 στις: Αυγούστου 30, 2013, 21:18 »
ry 4   ...πολυ  καλο    οπως  επισης   και  το  αμαρετο  .... 

Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #62 στις: Αυγούστου 30, 2013, 21:43 »
Ξερει κανεις να πει σιγουρα αν αυτα τα αρωματα καθως και οι βασεις ειναι τα ιδια με αυτα της Inawera και απλως αλλαζει το brand και τα γραφικα στο ταμπελακι?

Γιατι οι βασεις τουλαχιστον Inawera μου ειχαν φανει μια χαρα,ενω τα αρωματα ειχαν κατι απο εκχυλισμα χημικων αποβλητων

Αποσυνδεδεμένος 11100

  • **
  • 105
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #63 στις: Αυγούστου 30, 2013, 23:00 »
Έχω πάρει 3 έτοιμα υγρά. Ενώ μου άρεσαν όλα στην αρχή μετα  κατάλαβα πως όλα έχουν την ίδια επιγευση που δεν μου άρεσε και δεν έφυγε παρά με την αλλαγή της αντίστασης . Τα 2 ηταν davidoff ry4 το τρίτο δεν το θυμάμαι γιατί παει καιρός . Τα εχει ο Τάσος στην Θεσσαλονίκη οποίος ενδιαφέρεται για δοκιμή


S.P.

Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #64 στις: Αυγούστου 30, 2013, 23:23 »
Ξερει κανεις να πει σιγουρα αν αυτα τα αρωματα καθως και οι βασεις ειναι τα ιδια με αυτα της Inawera και απλως αλλαζει το brand και τα γραφικα στο ταμπελακι?

Γιατι οι βασεις τουλαχιστον Inawera μου ειχαν φανει μια χαρα,ενω τα αρωματα ειχαν κατι απο εκχυλισμα χημικων αποβλητων
Δεν είναι ίδια. π.χ. ο καφές της inawera με τον καφέ της vapenova, δεν έχουν καμιά σχέση. Για μένα καλύτερα της vapenova.

Αποσυνδεδεμένος Jargon

  • **
  • 489
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #65 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2013, 19:38 »
Μάλλον τα ίδια νομίζω ότι είναι μιας και η Inarera έχει τεράστια γκάμα. Π.χ. στου καφέδες έχω 3-4 από Inawera οπότε μπορεί να είναι κάποιο άλλο.


Π.χ. Το Greek Tobacco είναι το Tuscan Garden. Έχω και τα δυο.

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #66 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2013, 20:51 »
καμια σχεση δεν εχουν τα αρωματα vapenova με inawera.......
μερα με την νυχτα...κλασεις ανωτερα της vapenova
ενω σε αντιθεση οι βασεις ειναι ενα κλικ ποιο πανω της inawera ............

Αποσυνδεδεμένος Jargon

  • **
  • 489
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #67 στις: Σεπτεμβρίου 22, 2013, 21:59 »
Το Greek Tobacco, που το έχω, είναι το Tuscan Garden, που επίσης το έχω. Και η vapenova πουλάει και αρώματα Inawera.......

Δεν ξέρω αν είναι όλα αλλά έτσι ή ειδικές παραγγελίες (λέμε τώρα) αλλά αρώματα πραγματικά ελάχιστες εταιρείες κατασκευάζουν σε σχέση με τό πόσες πουλάνε. Το 99,9% παίρνουν έτοιμα και τα ανακατεύουν, κάνουν τα δικά τους.

Θα μου έκανε τρομερή εντύπωση να πουλάει Inawara και να προμηθεύεται από αλλού για τα δικά της μπουκάλια. Δεν στέκει, δεν βγαίνει. Όπως όλοι όσοι πουλάνε TPA και δικά τους αρώματα κάνουν ακριβώς το ίδιο. Aν κατασκεύαζε δικά της δεν θα πουλούσε της Inawer όπως δεν πουλάει τίποτα άλλο η FA, η TPA και όσοι είναι πραγματικοί παραγωγοί αρωμάτων και εκχυλισμάτων.




Αποσυνδεδεμένος kristoff

  • **
  • 365
  • Φύλο: Άντρας
    • workfolio
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #68 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2013, 00:17 »
Το ότι πουλάει και Inawera, δεν σημαίνει ότι και τα δικά της είναι Inawera, όπως επίσης δεν το αποκλείει κιόλας !

Η Vapenova ήταν μια από τις πολλές μάρκες που είχε πάρει μέρος στο πάρτυ "by FA" . Όταν έπεσε πόρτα από την FA, έπρεπε τα βρεθεί αντικαταστάτης. Μπορεί ο αντικαταστάτης να είναι η Inawera μπορεί και όχι.

Αποσυνδεδεμένος tomy

Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #69 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2013, 00:32 »
πάντως  παραγωγός  σε  αρωματικές  ύλες  έκτος  f.a       δεν πρεπει να υπάρχει  ………….ολοι  οι  άλλοι  παρασκευάζουν  ………..και  η  tpa  παρασκευαστής  είναι  ………..μιλαμε  πάντα  για  τον    χώρο  του  ηλεκτρονικού  τσιγάρου  ….
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 23, 2013, 01:05 από tomy »

Αποσυνδεδεμένος kristoff

  • **
  • 365
  • Φύλο: Άντρας
    • workfolio
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #70 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2013, 01:12 »
flavourland.it

Άλλη μια εταιρεία σαν την FA, κι αυτή στη Ιταλία και, με προϊόντα ητ. Τα δοκιμάσαμε πριν το καλοκαίρι...

Δεν νομίζω πως δεν υπάρχουν κι άλλες σε όλη την Ευρώπη, κι ούτε η TPA θα είναι η μόνη στην Αμερική...

Ίσως να υπάρχει κάποια και στην Ελλάδα, ποτέ δεν ξέρεις...

Τώρα το ποιόν συμφέρει - ως επιχείρηση - να παράγει και, ποιόν να παρασκευάζει με πρώτες ύλες (αρώματα εννοώ) άλλου, είναι ένα διαφορετικό θέμα...

Αποσυνδεδεμένος tomy

Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #71 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2013, 01:27 »
Οκ  πάντως  τα  vapenova  τα  λεφτα  τους  είναι  σουπερ ………..   
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 23, 2013, 01:33 από tomy »

Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #72 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2013, 09:55 »
Μάλλον τα ίδια νομίζω ότι είναι μιας και η Inarera έχει τεράστια γκάμα. Π.χ. στου καφέδες έχω 3-4 από Inawera οπότε μπορεί να είναι κάποιο άλλο.


Π.χ. Το Greek Tobacco είναι το Tuscan Garden. Έχω και τα δυο.
έχω γύρω στα 20+ συμπυκνωμένα αρώματα της vapenova και καμιά δεκαριά της inawera. Το greek tobacco το έχω, αλλά το άλλο της inawera που λες δεν το έχω δοκιμάσει καν. Για τα άλλα μπορώ όμως να μιλήσω, και έχω να πω πως στη γεύση που μου δίνουν, δεν έχουν καμιά σχέση μεταξύ τους.


tablet with linux format

Αποσυνδεδεμένος istergios

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Surrender
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #73 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2013, 11:18 »
Τα RY4 και  Red Devil με ικανοποιησαν , ιδιως το RY4

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #74 στις: Σεπτεμβρίου 23, 2013, 13:41 »
παντως καλο θα ειναι να μην δημιουργουμε συνχηση..............
αλλο η vapenova αλλο η inawera...............
το οτι ο ελληνας που ειχε υποκαταστημα της vapenova πουλαγε inawera δεν εχει να κανει τιποτα και ουτε σημαινει οτι τα vapenova εχουν πρωτη υλη inawera.......
η vapenova ειναι κυπριακη........................

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 312 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 239 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21619 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282881 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208602 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67336 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175543 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314403 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14927 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125771 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94604 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4683 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix