vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

114 επισκέπτες, 4 χρήστες
Jorge, nuts, mathimatikos1966, Blackwolf

Twitter

Vapenova Flavours

Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #45 στις: Φεβρουαρίου 21, 2013, 22:32 »
Γιατί όχι; μια ινσουλίνη του ενός. στα 22 νταμάκια, είσαι 0,22ml. εγώ με σύριγγες τα φτιάχνω όλα αυτά. ενώ σταγόνα διαφέρει απο άρωμα σε άρωμα, (ανάλογα την περιεκτικότητα), έχω δοκιμάσει να μετρήσω και άλλες φορές μου έχει βγει 2 νταμάκια, άλλες 3, άλλες ένα. (δηλαδή 1 ανά ml 2 ανά ml ή 3 ανά ml ) αλλά από το 1 στο 3, φεύγεις πολύ άουτ. Γιατί αν πέσεις σε κάποια ποσότητα των 20ml π.χ. έξω απο 1 σε 3, πέφτεις 2% έξω. Για σκέψου αντί για 3% άρωμα σε μια βάση να βάλεις 5-6% !!! (αν οι π.χ. 6 σταγόνες αντί να βγάλουν 0,6ml να βγάλουν 0,12  ή 0,18ml) θα χάσεις τη μπάλα. ενώ με σύριγγες ξέρεις ότι υπάρχουν κάποια στάνταρ, και δεν κάνεις πειράματα σε κάθε νέο άρωμα που φτιάχνεις, ή σε διαφορετικές ποσότητες.
Εντάξει,,,, τώρα είναι και όπως μάθει κανείς. προσωπικά μέχρι τώρα δε τα πήγα καλά με τις σταγόνες αφού μου έβγαλαν λάθη κάποτε. Άν βολεύουν εσένα εμένα περισσεύουν. ανταλλαγή απόψεων (και όχι μόνο) κάνουμε.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 21, 2013, 22:45 από ksakis »

Αποσυνδεδεμένος antreas700

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #46 στις: Φεβρουαρίου 25, 2013, 18:02 »
απο εξυπηρετηση τι λεει ο τυπος? κ τα προιοντα τ ειναι καλα να τα δοκιμασω?

Αποσυνδεδεμένος ProSeXe

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
  • Ρουφαμε κ τα λεμε .. ρουφαμε κ τα λεμε λεμεεε!!!
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #47 στις: Φεβρουαρίου 25, 2013, 21:32 »
εγω καπνιζα αρκετο καιρο Vapenova βασεις αρωματα .... ενταξει αρκετα μετρεια για μενα .. απο αλλες 2 εταιριες που περνω τωρα ειναι αρκετα καλυτερα... μπορεις να δοκιμασεις δν χανεις τπτ δεν ειναι κ πολυ ακριβα εχει καλες τιμες..!

Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #48 στις: Φεβρουαρίου 26, 2013, 14:28 »
απο εξυπηρετηση τι λεει ο τυπος? κ τα προιοντα τ ειναι καλα να τα δοκιμασω?
Μια και βλέπω ότι είσαι απο Κύπρο, είσαι και κοντά του. Αλλά..... (σκόπευα να στο πω πριβέ, αλλά θα στο πω ανοιχτά) ΜΗΝ πληρώσεις μέσω paypal. Μόνο αντικαταβολή. Γνώμη μου (και για να τη λέω κατι ξέρω).
Όσο για τα προιόντα , καλά είναι (για μένα,  για άλλους ίσως όχι ή  μέτρια). Και οι βάσεις, αλλά και τα αρώματα.
Αλλά τουλάχιστον είναι φτηνά.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 26, 2013, 16:25 από ksakis »

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #49 στις: Απριλίου 13, 2013, 21:40 »
σκεφτομαι να τα δοκιμασω και εγω και να βαλω παραγγελια 4 αρωματα και 2 μπουκαλια βαση!
να τα παρω με αντικαταβολη απο το σαιτ η τηλεφωνικος για να ειμαι πιο σιγουρη οτι υπαρχουν αυτα που εχουν?

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #50 στις: Απριλίου 13, 2013, 22:03 »
To steamforce.gr , δηλαδη το πρωην vapenova.gr εχει σε προσφορα ολα τα αρωματα,βασεις και ετοιμα υγρα της vapenova σε πραγματικα απιστευτες τιμες...   8)

Αποσυνδεδεμένος mpekas

  • **
  • 357
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #51 στις: Απριλίου 13, 2013, 22:08 »
Έχει και στο steamforce μεγάλη γκάμα απ'τα αρώματα και τις βάσεις της vapenova, αν θες να αποφύγεις τα μεταφορικά...

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #52 στις: Απριλίου 13, 2013, 22:32 »
ηθελα να δοκιμασω το gold ducat και καποια αλλα καπνικα που στο steamforce δεν τα εχει,γι αυτο αλλα οντως εχει πολυ καλες τιμες στα υγρα του :thumpup:
υπαρχει και εκπτωση για εμας?
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 13, 2013, 22:46 από dimitra78 »

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #53 στις: Απριλίου 13, 2013, 23:03 »
Νομίζω οτι υπάρχει έκπτωση (δεν είμαι σίγουρος) αλλά ξέρω ότι στο μαγαζί έχει περισσότερα vapenova αρώματα και υγρά απο όσα φαίνονται στο site του...  ;)
Καλύτερα να πάρεις ένα τηλ. Α, και μην ξεχάσεις να δοκιμάσεις το "Red Devil"...  ::)
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 14, 2013, 00:03 από Pastafarai »

Αποσυνδεδεμένος antreas700

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #54 στις: Απριλίου 13, 2013, 23:21 »
γεια σας επηδει εψαξα το θεμα το steamforce ειναι απλα συνεργατης με το vapenova δεν ειναι αντιπροσωπος και το vapenova δεν ειναι κυπριακη ετερεια επηδει ηθελα να παραγκηλω και εγω και ειμαι απο κυπρο το vapenova εχει 3 αντιπροσοπους ενα γενικο που φερνει ολα τα προιοντα ειναι ελλαδιτης ενα κυπριο αντιπροσωπο και ενα για την ελλαδα εξου και οι 3 σελιδες που ειχανε com gr k cy η τελευτεα πλεον δεν λειτουργει γιατι δεν εχουν αντιπροσοπο στην κυπρο πλεον και οταν πηγα κ τον βρηκα απο κοντα δεν ειχε  επηλογες προιοντων και αυτα που του ζητησα να μου φερει ακομα θα με παρει τηλ για να με ενημερωσει μιλω για τον αντιπροσοπο στην κυπρο αν θα ερθουν και ποτε . ο γενικος αντιπροσοπος ειναι εξηπηρετικος και απανταει στα μην κ φενετε ενταξη τωρα δεν ξερω απο προσωπικη πηρα γτ τελικα παρηγκηλα απο αλλου αν θα κανετε καποια αγορα καλητερα να παραγκηλετε απο την σελιδα vapenova.com που ειναι κ η κεντρικη

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #55 στις: Απριλίου 13, 2013, 23:30 »
Καλύτερα να πάρεις ένα τηλ. Α, και μην ξεχάσεις να δοκιμάσεις το "Red Devil"...  ::)
ναι εννοειται εχει μπει ηδη στην παρραγγελια μου,ευχαριστω ;)

 antreas700 με μπερδεψες τωρα :confused1:

Αποσυνδεδεμένος jlemonak

  • **
  • 162
  • Φύλο: Άντρας
  • Live to Vape, Vape to Live
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #56 στις: Ιουλίου 15, 2013, 13:14 »
Ξέρει κάνεις το ποσοστό αραίωσης που προτείνει ο κατασκευαστής για το Jamaica Rum;

Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #57 στις: Ιουλίου 15, 2013, 20:55 »
το έχω φτιάξει παλαιότερα (και ακόμη έχω), αλλά δεν είναι του "κατασκευαστή" το ποσοστό. (και έχει βγει μια χαρά)

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #58 στις: Ιουλίου 15, 2013, 21:12 »
Ξέρει κάνεις το ποσοστό αραίωσης που προτείνει ο κατασκευαστής για το Jamaica Rum;
σε ολα σχεδον δινει 2% ....αλλα ξεκινα με 1%

Αποσυνδεδεμένος ksakis

  • **
  • 355
  • Φύλο: Άντρας
  • PAOK , my childrem,my linux, & my Stratocaster κλπ
    • KSakiS Web
Απ: Vapenova Flavours
« Απάντηση #59 στις: Ιουλίου 16, 2013, 22:32 »
με 2% το έφτιαξα και γω και βγήκε μια χαρά .
γεια σας επηδει εψαξα το θεμα το steamforce ειναι απλα συνεργατης με το vapenova δεν ειναι αντιπροσωπος και το vapenova δεν ειναι κυπριακη ετερεια επηδει ηθελα να παραγκηλω και εγω και ειμαι απο κυπρο το vapenova εχει 3 αντιπροσοπους ενα γενικο που φερνει ολα τα προιοντα ειναι ελλαδιτης ενα κυπριο αντιπροσωπο και ενα για την ελλαδα εξου και οι 3 σελιδες που ειχανε com gr k cy η τελευτεα πλεον δεν λειτουργει γιατι δεν εχουν αντιπροσοπο στην κυπρο πλεον και οταν πηγα κ τον βρηκα απο κοντα δεν ειχε  επηλογες προιοντων και αυτα που του ζητησα να μου φερει ακομα θα με παρει τηλ για να με ενημερωσει μιλω για τον αντιπροσοπο στην κυπρο αν θα ερθουν και ποτε . ο γενικος αντιπροσοπος ειναι εξηπηρετικος και απανταει στα μην κ φενετε ενταξη τωρα δεν ξερω απο προσωπικη πηρα γτ τελικα παρηγκηλα απο αλλου αν θα κανετε καποια αγορα καλητερα να παραγκηλετε απο την σελιδα vapenova.com που ειναι κ η κεντρικη
vapenova.com είναι κύπριοι. και γενικά η vapenova είναι κυπριακή, με το τώρα steamforce κάποτε vapenova.gr (το ξέρω επειδή είναι και γείτονας).
----------------------------------------------
ένα άρωμα που θεωρώ (προσωπική μου εκτίμηση πάντα) κορυφή, είναι ο ελληνικός καφές. όποιος έχει την ευχέρεια ας το δοκιμάσει και θα με θυμηθεί

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 326 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 249 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21699 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283095 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208954 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67557 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175767 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314546 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14963 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125934 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94833 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4822 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix