vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

231 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, aetolofitis, Jorge, KORG N364

Twitter

GeekVape Zeus RTA 4ml

Αποσυνδεδεμένος Dim80

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #165 στις: Νοεμβρίου 16, 2017, 01:33 »
Ευθυγράμμισε τις κολώνες αέρα με τις 2 εσοχές που βλέπεις στην καμπάνα..Αν το έχεις σε βάση,mod,ohm meter βγάλτη δε βολεύει τουλάχιστον εμένα..Πατάς ελαφρά και το καταλαβαίνεις ότι κούμπωσε και μετά βιδώνεις... 

Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click

Δεν υπάρχει ο άτμο αυτός..Ότι μυρίζεις ανοίγοντας το μπουκάλι αρώματος αυτό σου δίνει με ένα βελούδινο απίστευτο ντουμάνι..
Έψαχνα και από ξένους παρουσιάσεις και στα αρνητικά ψαχνόντουσταν..
Από το πρωί στήνω πλένω και προσπαθώ κάπου να με χαλάσει αλλά πουθενά..Στα καπνικά αν μείνεις στην ίδια νικοτίνη θυμήθηκα λύκειο στο μεγάλο διάλειμμα να κάνεις χαρμανιασμένος 2 prince με απανωτές τζούρες..Στη γεύση περίπου όπως και ο siren στο αεράτο του..Στα φρούτα (κρέμα φράουλα,μπανάνα) μια ομορφιά με μια υποψία παραπάνω γλυκύτητας που εμένα δεν με χάλασε..Μέχρι και γάλα φράουλα έστησα που μου είχε ξεμείνει γιατί σιχαίνομαι την γαλατίλα και πιπιλάω καμία ώρα σαν χαζός..
Μακράν η καλύτερη ατμιστική αγορά μου τα τελευταία 2 χρόνια που ξανάρχισα το άθλημα..
Θα τον πάρω και σε μπλε..είναι κόσμημα ο άτιμος..      
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 16, 2017, 12:59 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος Νεονεμεσις

  • 4
  • Φύλο: Άντρας
  • hot to trot
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #166 στις: Νοεμβρίου 16, 2017, 12:22 »
Καλησπέρα και από εμένα..Από το πρωί και εγώ κάτοχος..Πρωί πρωί στο μπαράκι του αγίου στεφάνου που είδα ότι παρέλαβε χθες μεσημέρι και τρώω την πόρτα μου..
Μέχρι το απόγευμα φύγαν όλα μου λέει και τον βλέπω πάνω στο modaki του..Με κοιτάει και μου λέει αυτός είναι δικός μου..κράτησα ένα κομμάτι για εμένα,άμα θες να στον δείξω και να τον δοκιμάσεις,θα έχω από εβδομάδα πάλι!
Αφού δοκίμασα τελείωσαν όλα...Το παληκάρι εξυπηρετικότατο στήσαμε με το ίδιο υγρό και στον ammit 25 που αμφιταλαντευόμουν που είχε δικό του και μου λέει παίξε όσο θες τον έχω αυτόν....Είχα  δοκιμάσει και από φίλο μου τον goblin v3..
Τελικά απλά δεν υπάρχει..smooth γεύση,γεύση,γεύση να το ξαναπώ??θερμοκρασία ατμού για τα γούστα μου στα watt που παίζω,ντουμάνι καλό για το είδος του αν και δεν το αναζητώ,αέρα πολύ καλό για εμένα εκεί που τελειώνει ο πανέμορφος siren 2(δεν θέλω σχόλια,στα μάτια μου είναι και δένει με το aegis της εταιρίας ;D) ξεκινάει αυτός.Τώρα για το πόσο αεράτος στο τέρμα του σε σχέση με άλλους δεν ξέρω γιατί δεν έχω κάποιο μέτρο σύγκρισης..
Εύκολο  στήσιμο ακόμα και για κάποιον σαν εμένα που έχω κάνει ελάχιστα (με δυσκόλεψε λίγο να παραλληλίσω την αντίσταση με τους αεραγωγούς περισσότερο γιατί φοβόμουν :-[).Το στήσιμο που είχε ήταν alien 5 σπείρες 3mm πυρήνας..
Πριν λίγο πειραματίστηκα με 0,4mm kanthal σε 3mm  6 σπείρες με καπνικό βανίλια που πιπιλάω καιρό τώρα και εξίσου τρομερός σε γεύση..Για στεγανός μέχρι τώρα όλα τέλεια..
Δεν χρειάζεται τελικά να πω ότι του τον πήρα και με μια γενναία έκπτωση που μου έκανε από μόνος του συν τα δωράκια μου..Ευχαριστώ πολύ τον truckman που μας τον παρουσίασε από εδώ όσο πιο αναλυτικά γινόταν και μου κέντρισε την περιέργεια.

Υ.Γ Δεν θέλω να κάνω καμία διαφήμιση μαγαζιού,άλλωστε δεν ξέρω ούτε το όνομα του παιδιού,για αυτό και δεν ανέφερα και επωνυμία.Μακριά από εμένα αυτά..απλά εξιστόρησα ότι συνέβη και εκτίμησα ότι κάποιος μου συμπεριφέρθηκε σωστά και ως συνατμιστής και ως καταναλωτής.Αν κάποιος συντονιστής  νομίζει το αντίθετο παρακαλώ ας το διορθώσει..
να με συμπαθας ! και εγω απο εκει τον πηρα μολις σχολασα απο τη δουλεια ! 9.30 το πρωι μολις ειχε ανοιξει !!! μεχρι τοτε ειχε μονο 3 κομματια ! κ τον εναν τον ειχε κλεισει απο ονλαην παραγγελια !
βασικα κανε λιγη υπομονη , αλλα μολις πεσει στα χερια σου θα τον ευχαριστηθεις ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ !

Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click

Παράθεση από: truckman στις Νοέμβριος 15, 2017, 14:30
Παράθεση
Καλοάτμιστος και καλώς ήρθες (κι επίσημα) στο φόρουμ 
Δώσε καμιά σπείρα παραπάνω, τη θέλει

ΣΕ ευχαριστω φιλε μου !! το ποστ σου ηταν το κινητρο μου να φτιαξω αυτο το προφιλ και να επιβεβαιωσω ο,τι ειπες !
εχω παθει πλακα με τον συγκεκριμενο ! το μονο κακο ειναι πως τωρα επειδη μου εχουν τελειωσει τα "πνευμονικα" υγρα που χω , εχοντας μεινει με τα καπνικα , κανω υπομονη μεχρι να "ωριμασουν" τα επομενα , να τα κουμπωσω και να τα απολαυσω στον ζευς !
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 16, 2017, 13:05 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #167 στις: Νοεμβρίου 16, 2017, 13:52 »
Kάτι μου λέει πως η online παραγγελία ήμουν εγώ...  :))

Αποσυνδεδεμένος Deimos

  • **
  • 476
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #168 στις: Νοεμβρίου 16, 2017, 14:34 »
[member=6716]Stepeha[/member] Φτιάξε βαλίτσες μετακομίζεις εδώ. 
:'( Poor Siren

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #169 στις: Νοεμβρίου 16, 2017, 14:44 »
Η Σειρήνα μου είναι ανοικτόμυαλη. Της ζήτησα να κάνουμε τρίο και δεν έχει πρόβλημα. Φτάνει να είναι εκείνη το κυρίως μενού...  ;) :angel:

Αποσυνδεδεμένος bill the kid

  • **
  • 144
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #170 στις: Νοεμβρίου 16, 2017, 14:45 »
από διαρροές τι λέει?

είναι σαν τον Ammit?

Αποσυνδεδεμένος deltavita

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
  • Dj Delta Vita
    • Mixing the hits
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #171 στις: Νοεμβρίου 16, 2017, 15:51 »
από διαρροές τι λέει? είναι σαν τον Ammit?

Για ποιες διαρροες μιλας >? :idiot1: ουτε ΚΑΝ !!! τον εχω και εγω τον Ammit μερα με την νυχτα ! δεν τρεχει ουτε μοριο απ εξω !!!;D

Αποσυνδεδεμένος kazer

  • *
  • 65
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #172 στις: Νοεμβρίου 16, 2017, 18:43 »
Πόσο αερατος είναι;ειμαι κάτοχος wotofo smm.απο κατανάλωση;

Αποσυνδεδεμένος Aoratix

  • ***
  • 600
  • Φύλο: Άντρας
  • Once you`re gone , you can`t come back . . . . . .
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #173 στις: Νοεμβρίου 16, 2017, 19:48 »
Πρόσθεσε 1/3 στον αέρα του smm και έχεις τον αέρα του zeus . 
Το θέμα δεν είναι το εύρος πού έχει ο αέρας , αλλά η υφή του .
Ο αέρας του smm έχει οξεία υφή , σε αντίθεση με τον zeus , που 
η τζούρα του είναι γεμάτη , πλούσια και απαλή .
Η ποιότητα του αέρα πού έχει ο zeus , είναι κληρονομιά από τον ammit 22 .

Αποσυνδεδεμένος Sakaros77

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #174 στις: Νοεμβρίου 16, 2017, 20:27 »
Σημερα τον αγορασα κι εγω και πραγματικα ειναι απολυτα στεγανος και απλος στο στησιμο..με τα δικα του συρματα βεβαια πρεπει να μην ειναι για πολλα γκαζια γιατι πανω απ τα 35βαττ μου ηρθε καμμενο

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #175 στις: Νοεμβρίου 16, 2017, 20:43 »
Πρέπει να έχεις σφιχτό βαμβάκι. Στα 40watt που τα δούλεψα πάει τραίνο.

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #176 στις: Νοεμβρίου 16, 2017, 20:54 »
Σήμερα που τον περίμενα, μαμήθηκε ο Δίας κυριολεκτικά.
Τελικά υπάρχει και χειρότερο κούριερ από τη Γενική Ταχ.: Τα Ελτα Κούριερ. Από τις 10 φορές που περίμενα δέμα από αυτούς τα τελευταία 2 χρονια, τις 6 έχω αναγκαστεί να παρατησω τις δουλειές μου και να πάω εγώ ο ίδιος να το πάρω από κει. Και σου τσαμπουνάνε και ψέμματα μπροστά στα μούτρα σου. Οτί τάχα μου πέρασαν και δε σε βρήκαν.

Πολύ ωραίος ο Δίας. Παιζει άψογα με κλαπτονάκι 0.70Ω στα 28W. Ευκολότατος, απαλότατος, ομορφότατος και άριστος κατασκευαστικά.

Και πολύ ωραίο και το VapeBar. Tίγκα στα δωράκια. Μπρελόκ, μπουκαλάκι 60μλ και δαχτυλιδάκι λαστιχένιο.

Διαλιέχτεεεε:





Αποσυνδεδεμένος kourou90s

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #177 στις: Νοεμβρίου 16, 2017, 22:51 »
Αν μπορούσε κάποιος να μου στείλει ένα κατάστημα που να τον έχει σε pm θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα  :respect:

Αποσυνδεδεμένος MacGreg

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #178 στις: Νοεμβρίου 17, 2017, 00:12 »
Πολύ ωραίος δείχνει και σε μαύρος , θα ταιριάζει τελικά με το Aegis μου (το ίδιο έχουμε) και μιας που έφαγα πόρτα με το τελωνείο και τον smm που τον κλαίω, θα βρω παρηγοριά στον Δια ! 


Αποσυνδεδεμένος ikaros1

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #179 στις: Νοεμβρίου 17, 2017, 01:46 »
ενα στησιμο του εχω κανει με το κοιλ που ειχε μεσα περοπου 0,30 ωμ-40 βατ
Απο εμφανιση σκιζει
Απο ντουμανι,παρα πολυ και "γαλατενιο"
Ωραια ροη αερα με το μπουρι που ηρθε,καταλαβαινει οτι τραβας ατμο και οχι αερα
Απο γευση,ιδιος σχεδον με το engine nano,μισο κλικ ειναι πιο κατω απο τον αμιτ 22.και εδω διαφωνησω με το χτυπημα,στις πνευμονικες ειναι νορμαλ υποφερτο με 6 αρα νικ,σε σχεση με το νανο που εχω καταληξει να κανω σχεδον μηδενικα υγρα.Υπερβολη κατα τη γνωμη μου να λεμε οτι χτυπαει dripers Θα δοκιμασω και αλλο σετ-απ ομως
Τροφοδοσια  αψογη με 70vg-30pg
Με προβληματισε λιγο το κουμπωμα της βασης,τεσπα ολα καλα τωρα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92757 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 03:53
από Tem
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63512 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3831 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1071 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172747 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278143 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15526 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14194 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9557 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43796 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 490 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36559 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex