vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

540 επισκέπτες, 10 χρήστες
dkostas, bloodlessz, gioupi, lidbab, Tazz, JohnDag, manoslykos, maprix, giorgos1999, giorgosp

Twitter

GeekVape Zeus RTA 4ml

Αποσυνδεδεμένος Aoratix

  • ***
  • 596
  • Φύλο: Άντρας
  • Once you`re gone , you can`t come back . . . . . .
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #210 στις: Νοεμβρίου 18, 2017, 23:41 »
Ο Zeus απεναντι στον Smm εχει τη μιση καταναλωση 
παρ`ολο που υπολειπεται σε γευση . Εχει ομως κορυφαια
τζουρα , μεστη , αθορυβη και τρελλο ντουμανι με 70 PG .
Δε μπορεις να τα εχεις ολα . Αυτο ειναι το προβλημα .

Αποσυνδεδεμένος shlaxim

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
  • Μιχάλης
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #211 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 10:34 »
Με κάλυψες φίλε. Ευχαριστώ
Περιμένω παραλαβή και εγώ

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #212 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 12:02 »
Παίζει ενας καινούριος μαυρος αγγελία στο FB.  :))

Αποσυνδεδεμένος grig

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #213 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 12:51 »
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΑΝΗΞΕ ΤΟ ΝΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ZEYS....EKANA AΜΕΣΩΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΣΤΕΦΑΝΟ .....ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΤΜΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΓΕΥΣΗ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΑΡΡΟΕΣ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.....ΤΟΝ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 16 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ (εχω και serpent smm)...ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΗ ΚΑΙ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ SMM .ΠΑΝΕΥΚΟΛΟ ΣΤΗΣΙΜΟ ...ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΨΕΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΤΑ ΣΠΕΙΡΩΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΛΙΓΟ ΛΑΔΑΚΙ ΦΤΙΑΧΝΟΝΤΑΙ....ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ..

Αποσυνδεδεμένος Deimos

  • **
  • 476
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #214 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 13:05 »
Μην σας ξεγελά η εμφάνιση του ντέκ, η αντίσταση πρέπει να τοποθετηθεί χαμηλά, οριακά κάτω από τις ψηλότερες τρύπες του αέρα αλλιώς δεν θα πάρετε αυτό που είναι σε θέση να δώσει ο ατμοποιητής, αφού ουσιαστικά έτσι χάνεται όλη η έννοια του 3D airflow . Με απλό kanthal ή στενό 510 νριπ τιπ νομίζω ότι αδικείται πολύ.
Η τροφοδοσία με την VG μέλι που του βάζω με έχει αφήσει άφωνο.






Αποσυνδεδεμένος Rbmkn4

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #215 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 13:20 »
Ο ενας reviewer λεει χαμηλα την αντισταση, ο αλλος ψηλα, το ιδιο και οι χρηστες, αποφασιστε επιτελους γιατι ολοι παιρνετε την καλυτερη γευση που εχετε παρει με διαφορετικα στησιματα :D

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #216 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 13:24 »
Αν βγει το πηνίο πάνω από τις τρύπες που έχουν οι κολώνες δεν έχει νόημα το 3d airflow. Δες και στο πρώτο ποστ που περιγράφω στήσιμο σε πιο σημείο έχω βάλει το πηνίο.

Αποσυνδεδεμένος Rbmkn4

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #217 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 13:26 »
O Daniel (djlsb vapes) διαφωνει μαζι σου.

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #218 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 13:29 »
Άστον να διαφωνεί, ποσώς με ενδιαφέρει η γνώμη του συγκεκριμένου.

Αποσυνδεδεμένος Rbmkn4

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #219 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 14:27 »
Και μετα απο αυτο το βαρυγδουπο και επι ευκαιριας των παραπανω ας γραψω κι εγω τα ασημαντα μου για το πως μου εχει φανει η συμβιωση μαζι με τον Δια αυτες τις περιπου επτα μερες που τον εχω στην κατοχη μου.

Ειναι καλος? ναι ειναι
Ειναι στεγανος χωρις φοβο να μη σταξει? ναι ειναι
Ειναι μπελαλιδικος? Ναι ειναι
Ειναι καλυτερος απο τους υπολοιπους κορυφαιους RTA της κατηγοριας του? Οχι, δεν ειναι.

Το τελευταιο το θεωρω λογικο δεδομενου πως θεωρω πως η συγκεκριμενη τεχνολογια και τεχνογνωσια εχει φτασει στο οριο της. 
Ωσπου να εμφανιστει κατι εντελως διαφορετικο, κατι που δεν εχουμε δει ξανα, ολοι βραζουν πανω κατω στο ιδιο ζουμι. Οι διαφορες πλεον ειναι στο πως ο αερας χτυπαει την αντισταση, κατι που πολλες εταιριες το εχουν τελειοποιησει και διυλιζουν τον κωνωπα, βγαζοντας εντυπωσιακες ορολογιες οπως εδω "3d airflow" και στην τροφοδοσια του βαμβακιου. Οχι, δε θεωρω πως το συστημα του αερα αυτου του τρισδιαστατου λειτουργει (ή μαλλον, λειτουργει καλυτερα απο τους υπολοιπους).
Να εξηγησω γιατι γραφω μπελαλιδικος και γιατι αυτο ειναι σε συνεπεια με την προηγουμενη προταση μου.

Δεν καταλαβαινω για ποιο λογο δεν εσκαψαν τα λουκια στον Δια στην ιδια ευθεια με την αντισταση. Το οτι κανει S το βαμβακι δεν το κανει να εχει καλυτερη τροφοδοσια απο το να ειναι στην ευθεια και τιποτα δε θα με πεισει για το αντιθετο, ισα ισα μπορω να πιστεψω πως ειναι πιθανη αιτια δυσκολοτερης τροφοδοσιας, αν σκεφτουμε δε πως ο Διας χρειαζεται αναμφισβητητα μεγαλυτερη αντισταση απο 3mm και οτι το βαμβακι αυτο σα ποσοτητα ειναι περισσοτερο απο την διατομη του λουκιου. Χρειαζεσαι λοιπον πολυ βαμβακι πανω και λιγοτερο κατω αυξανοντας τις πιθανοτητες λαθους (και στην τελικη, η ευθεια ειναι συντομοτερη οδος της γωνιας).
Φυσικα κι αυτο ειναι κατι που μαθαινεται αλλα το σκεπτικο τους γιατι να το κανεις σχεδιαστικα δυσκολοτερο μου διαφευγει.
Ενας κινδυνος παραπανω για αστοχια ειναι οτι η στενη καμπανα μπορει (ευκολα) να μετατοπισει το φουσκωμενο και γεματο βαμβακι του μουστακιου δινοντας την δυνατοτητα σε αυτο το S να χαλασει με οποια συνεπεια στην τροφοδοσια (απο υπερ- εως και υπο-). 

Ολα αυτα θα τα χαλαλιζα αν οντως η γευση ηταν περισσοτερη απο τους κορυφαιους RTA, αλλα δεν ειναι, μπορω ομως να πω πως ειναι εφαμιλλη.
Σιγουρα δεν ειναι καλυτερη απο εναν καλοστημενο Ammit 25, εναν Reload (με μια αντισταση - ναι, λειτουργει και ειναι εξαιρετικο το αποτελεσμα), εναν SMM, ακομα και απο εναν Engine Nano (ο οποιος υστερει εναντι του Διος σε αλλα θεματα) ή ακομα και ενος Merlin. Ειναι εξισου καλη με τους παραπανω.
Σιγουρα ειναι χειροτερη ενος dripper, ειναι αστειο να συγκρινουμε σε γευση εναν τανκατο με εναν dripper φτιαγμενο για γευστικο αποτελεσμα.

Φυσικα και υπαρχουν λογοι να τον αγορασει καποιος και στη τελικη κι αυτον χρησιμοποιω και αυτην τη στιγμη, οχι ομως για την υπεροχή του σε γευση, αλλα για την εγγυηση οτι στην τσεπη δεν θα παρω μερος του υγρου στο χερι, ειτε με διαρροη, ειτε με υγροποιηση.

Θεωρω πως τα κριτηρια επιλογης ειναι σαφεστερα στις ευκολιες και ιδιαιτεροτητες του καθενος, στην ευκολια στησιματος, στην ποσοτητα του αερα, στον τροπο αναπληρωσης, ακομα και στην εμφανιση κλπ, παρα στην διαφορα γευσης. 
Κοινως, ολοι καλοι ειναι και θα δωσουν πρακτικα τα ιδια πραγματα στους πιθανους αγοραστες.

Το γεγονος οτι εχω διαβασει για εντελως διαφορετικα στησιματα υψομετρικα των αντιστασεων και για το βαμβακι με κανει να πιστευω πως τελικα λιγη σημασια εχει, ειναι αυτο που ειναι, ενα ντεκ και μια καμπανα και μια λειτουργια πανομοιοτυπη και - χωρις τις φανφαρες - κοινη.

Και εν τελει truckman θα μπορουσα να γραψω κι εγω εδω πως ποσως με ενδιαφερει και η γνωμη η δικη σου, αλλα ειμαι εδω - οπως και βλεπω reviews για τον ιδιο λογο - ακριβως επειδη δυσκολευομαι απλα να χαψω οτι μου δινει το καθε press release της οποιας Geekvape και με ενδιαφερει η γνωμη και η εμπειρια του καθε ενος απο εσας και μεσα απο αυτες να βγαλω μια αποκρυσταλλομενη δικη μου.

Τα παραπανω ειναι φυσικα η προσωπικη μου εμπειρια και γνωμη, χωρις να σημαινει οτι εχω περισσοτερο δικιο απο οποιονδηποτε αλλον με οποια διαφορετικη.

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #220 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 14:56 »
Δεν είπα ποτέ εγώ να ασπαστεί κάποιος τη δική μου γνώμη όπως δεν ασπάζομαι κι εγώ άλλων όπως και τη δική σου, που θα με συγχωρέσεις, αλλά είσαι σε πολλά σημεία λάθος. Ένα πράγμα θα σου πω που έχω διαπιστώσει στη ατμιστική μου πορεία: δεν υπάρχει εύκολος επισκευάσιμος, εύκολος γίνεται όταν βρούμε τα κουμπιά του, κι επίσης δεν είναι όλοι οι ατμοποιητές για όλους. Είναι σύνηθες φαινόμενο να βλέπουμε σε νήμα ατμοποιητη που η πλειοψηφία τον επικροτεί, μειονότητα χρήστών που έχουν αντίθετη άποψη. Αυτό συμβαίνει είτε γιατί ο συγκεκριμένος ατμό δεν είναι του γούστου τους, είτε γιατί δε μπόρεσαν να τον στήσουν σωστά κι ας νομίζουν το αντίθετο. Σε τέτοιες περιπτώσεις λοιπόν , αλλάζουμε σελίδα και πάμε γι άλλα :)

Αποσυνδεδεμένος Aoratix

  • ***
  • 596
  • Φύλο: Άντρας
  • Once you`re gone , you can`t come back . . . . . .
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #221 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 17:13 »
. . . . . . και οπου ακουμε πολλα κερασια να κραταμε μικρο καλαθι . . . . . .

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #222 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 18:53 »
Και μετα απο αυτο το βαρυγδουπο και επι ευκαιριας των παραπανω ας γραψω κι εγω τα ασημαντα μου για το πως μου εχει φανει η συμβιωση μαζι με τον Δια αυτες τις περιπου επτα μερες που τον εχω στην κατοχη μου. Ειναι καλος? ναι ειναι Ειναι στεγανος χωρις φοβο να μη σταξει? ναι ειναι Ειναι μπελαλιδικος? Ναι ειναι Ειναι καλυτερος απο τους υπολοιπους κορυφαιους RTA της κατηγοριας του? Οχι, δεν ειναι. Το τελευταιο το θεωρω λογικο δεδομενου πως θεωρω πως η συγκεκριμενη τεχνολογια και τεχνογνωσια εχει φτασει στο οριο της. Ωσπου να εμφανιστει κατι εντελως διαφορετικο, κατι που δεν εχουμε δει ξανα, ολοι βραζουν πανω κατω στο ιδιο ζουμι. Οι διαφορες πλεον ειναι στο πως ο αερας χτυπαει την αντισταση, κατι που πολλες εταιριες το εχουν τελειοποιησει και διυλιζουν τον κωνωπα, βγαζοντας εντυπωσιακες ορολογιες οπως εδω "3d airflow" και στην τροφοδοσια του βαμβακιου. Οχι, δε θεωρω πως το συστημα του αερα αυτου του τρισδιαστατου λειτουργει (ή μαλλον, λειτουργει καλυτερα απο τους υπολοιπους). Να εξηγησω γιατι γραφω μπελαλιδικος και γιατι αυτο ειναι σε συνεπεια με την προηγουμενη προταση μου. Δεν καταλαβαινω για ποιο λογο δεν εσκαψαν τα λουκια στον Δια στην ιδια ευθεια με την αντισταση. Το οτι κανει S το βαμβακι δεν το κανει να εχει καλυτερη τροφοδοσια απο το να ειναι στην ευθεια και τιποτα δε θα με πεισει για το αντιθετο, ισα ισα μπορω να πιστεψω πως ειναι πιθανη αιτια δυσκολοτερης τροφοδοσιας, αν σκεφτουμε δε πως ο Διας χρειαζεται αναμφισβητητα μεγαλυτερη αντισταση απο 3mm και οτι το βαμβακι αυτο σα ποσοτητα ειναι περισσοτερο απο την διατομη του λουκιου. Χρειαζεσαι λοιπον πολυ βαμβακι πανω και λιγοτερο κατω αυξανοντας τις πιθανοτητες λαθους (και στην τελικη, η ευθεια ειναι συντομοτερη οδος της γωνιας). Φυσικα κι αυτο ειναι κατι που μαθαινεται αλλα το σκεπτικο τους γιατι να το κανεις σχεδιαστικα δυσκολοτερο μου διαφευγει. Ενας κινδυνος παραπανω για αστοχια ειναι οτι η στενη καμπανα μπορει (ευκολα) να μετατοπισει το φουσκωμενο και γεματο βαμβακι του μουστακιου δινοντας την δυνατοτητα σε αυτο το S να χαλασει με οποια συνεπεια στην τροφοδοσια (απο υπερ- εως και υπο-). Ολα αυτα θα τα χαλαλιζα αν οντως η γευση ηταν περισσοτερη απο τους κορυφαιους RTA, αλλα δεν ειναι, μπορω ομως να πω πως ειναι εφαμιλλη. Σιγουρα δεν ειναι καλυτερη απο εναν καλοστημενο Ammit 25, εναν Reload (με μια αντισταση - ναι, λειτουργει και ειναι εξαιρετικο το αποτελεσμα), εναν SMM, ακομα και απο εναν Engine Nano (ο οποιος υστερει εναντι του Διος σε αλλα θεματα) ή ακομα και ενος Merlin. Ειναι εξισου καλη με τους παραπανω. Σιγουρα ειναι χειροτερη ενος dripper, ειναι αστειο να συγκρινουμε σε γευση εναν τανκατο με εναν dripper φτιαγμενο για γευστικο αποτελεσμα. Φυσικα και υπαρχουν λογοι να τον αγορασει καποιος και στη τελικη κι αυτον χρησιμοποιω και αυτην τη στιγμη, οχι ομως για την υπεροχή του σε γευση, αλλα για την εγγυηση οτι στην τσεπη δεν θα παρω μερος του υγρου στο χερι, ειτε με διαρροη, ειτε με υγροποιηση. Θεωρω πως τα κριτηρια επιλογης ειναι σαφεστερα στις ευκολιες και ιδιαιτεροτητες του καθενος, στην ευκολια στησιματος, στην ποσοτητα του αερα, στον τροπο αναπληρωσης, ακομα και στην εμφανιση κλπ, παρα στην διαφορα γευσης. Κοινως, ολοι καλοι ειναι και θα δωσουν πρακτικα τα ιδια πραγματα στους πιθανους αγοραστες. Το γεγονος οτι εχω διαβασει για εντελως διαφορετικα στησιματα υψομετρικα των αντιστασεων και για το βαμβακι με κανει να πιστευω πως τελικα λιγη σημασια εχει, ειναι αυτο που ειναι, ενα ντεκ και μια καμπανα και μια λειτουργια πανομοιοτυπη και - χωρις τις φανφαρες - κοινη. Και εν τελει truckman θα μπορουσα να γραψω κι εγω εδω πως ποσως με ενδιαφερει και η γνωμη η δικη σου, αλλα ειμαι εδω - οπως και βλεπω reviews για τον ιδιο λογο - ακριβως επειδη δυσκολευομαι απλα να χαψω οτι μου δινει το καθε press release της οποιας Geekvape και με ενδιαφερει η γνωμη και η εμπειρια του καθε ενος απο εσας και μεσα απο αυτες να βγαλω μια αποκρυσταλλομενη δικη μου. Τα παραπανω ειναι φυσικα η προσωπικη μου εμπειρια και γνωμη, χωρις να σημαινει οτι εχω περισσοτερο δικιο απο οποιονδηποτε αλλον με οποια διαφορετικη.

Ναι θα συμφωνησω οτι το σχημα s στο βαμβακι δυσκολευει την τροφοδοσια, αυτο ειναι ας το πουμε ενα αρνητικο του. Θα μπορουσε για μενα η εταιρεια να το αποφυγει με τον τροπο της ευθειας.Θα συμφωνησω και στο οτι εχουμε πιασει ορια αποδοσεων και οι εταιρείες παιζουν επικοινωνιακα για να επηρεασουν τους αγοραστες. 

Αποσυνδεδεμένος Deimos

  • **
  • 476
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #223 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 20:35 »
Εγώ έχω έναν ατμοποιητή απόλυτα στεγανό με γρήγορο και πανεύκολο σετάπ, καμία ρύθμιση και απαίτηση στη χρήση - μόνο γέμισμα, με τροφοδοσία σταθερή χωρίς εκπλήξεις σε VG μέλι (που μόνο στον IN'SANE έχω ξαναδεί με δάκρυα όμως) και γεύση δυνατή χωρίς εναλλαγές, αλλοιώσεις. θερμοκρασίες και spit back.
Τα δυνατά του σημεία είναι ο τρόπος που ο αέρας σαρώνει την αντίσταση από παντού και η διαγώνια θέση που παίρνει το βαμβάκι στα αυλάκια τροφοδοσίας (ακόμα και σε μικρή ποσότητα) σφραγίζοντας τα και ταυτόχρονα τροφοδοτώντας τέλεια την αντίσταση.  :))

Αποσυνδεδεμένος jimmy

  • **
  • 127
  • Φύλο: Άντρας
Απ: GeekVape Zeus RTA 4ml
« Απάντηση #224 στις: Νοεμβρίου 20, 2017, 22:02 »
Και μόνο από το όνομα με έχει πείσει :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1686 180420 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:40
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8286 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33909 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535408 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59726 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237267 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 560 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14855 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085217 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35333 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10162 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12